Форум Рідного Міста

Порекомендуйте інет провайдера плз

cheban tanya - 19-6-2007 у 20:01

У якому районі Львова краще жити відносно інета? Хотілося б безлімітний, з відносно нормальною швидкістю та якістю. Буду дуже вдячна за інфу.

Hanor Narasson - 19-6-2007 у 20:23

Будь-де, там де є телефон від Укртелекому :sing:

Юрій Сєров - 19-6-2007 у 20:24

Передивіться уважно цю гілку, писалося вже про таке.
Варіантів насправді небагато:
1 - ADSL від телефонної компанії;
2 - кабельний від ТВ
3 - виділенка
4 - супутникова тарілка.
Якщо не помиляюся кожен з варіантів обговорювався.
Усі ці види доступу до мережі доступні приблизно в однаковій мірі в усіх районах. Хіба що на Свєнціцького буде легше зробити виділенку :)
Ну і варто остерігатися старих АТС, якщо плануєте АДСЛ.

cheban tanya - 19-6-2007 у 21:42

;) А все ж таки краще центр міста , чи навпаки? Чи нема різниці?

Юрій Сєров - 19-6-2007 у 21:44

Підозрюю, що в центрі може бути навіть важче. Але це все залежить від конкретних випадків.

Thror - 19-6-2007 у 22:25

Ще є мінімум 3 варіанта з радіоінтернетом - цей дійсно всюди тягне.

Доступність інших видів у різних куточках міста досить сумнівна. Я вже на другий квартирі іншого варіанту ніж радіо не бачу.

Укртелеком підключає далеко не всі АТС. Вже дві змінив - на жодній нема можливості.

cheban tanya - 19-6-2007 у 22:29

А які це саме варіанти?

Demyan - 20-6-2007 у 14:43

Треба тоді і автору теми поставити питання: Яку ціну можете платити за інтернет?
Якщо хочете мати щось хороше і потужне - тоді WiMax - 459 грн безлімітка 128/128.

cheban tanya - 20-6-2007 у 15:14

До 300 гр я думаю зупинитися :) розумію, що швидкість буде не супер, але хотілось би знайти оптимльну якість з таку ціну, а 128/128 це КБ?

Demyan - 20-6-2007 у 15:26

так це Кб. Ну якщо 300 грн - тоді один вихід АДСЛ. там 150 грн безлімітка 512/128. плюс гривень 300 модем.

cheban tanya - 20-6-2007 у 15:32

А яка компанія це має бути? Укртелеком?

Demyan - 20-6-2007 у 15:35

так - типу "ОГО"
http://my.ukrtelecom.ua/

cheban tanya - 20-6-2007 у 15:38

А який район Львова для ОГО буде краще, я читала , що якщо стара станція, то може бути погана швидкість та інші недоліки.

Юрій Сєров - 20-6-2007 у 15:49

Може бути і Фарлеп. Тут трохи написано http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=5184

cheban tanya - 20-6-2007 у 15:56

Це значить що маэ бути телефонна лінія від Фарлеп?

Рост - 20-6-2007 у 19:10

Вперше бачу, щоб житло вибирали за можливістю підключення до інету :)

Дома використовуємо Укртелекомівське ОГО 256/128 кб, безлімітка, 100 грн/місяць. Цілком нормально.

Андрій Пелещишин - 21-6-2007 у 10:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Вперше бачу, щоб житло вибирали за можливістю підключення до інету :)


А ти думав! Життя не стоїть на місці. То тобі не гаряча вода чи газ, то інтернет, без нього не проживеш :)

Tempika - 21-6-2007 у 11:07

..у мене вся робота в інтернеті - я теж би вибирала так, однозначно :-)

Demyan - 21-6-2007 у 11:41

А взагалі всеодно треба було спершу вибрати наприклад - ось є квартири там то і там що порадити. Бо якщо взяти квартиру на окраїні - на зекономлені тисячі доларів можна собі навіть нет через саталітарку підключити. А якщо в центрі - то інше....як на мене у виборі квартири це не має бути пріорітиетом.

cheban tanya - 21-6-2007 у 11:53

МОва йде про знімати квартиру, а не купувати :saint:

Demyan - 21-6-2007 у 12:10

Ну якщо знімати - тоді краще орієнтуватися на спальні райони, всетаки там є вибір і кабельне телебачення (інтернет) і деякі будинки мають виділені лінії ну і про те що йшла мова - АДСЛ - більш менш нові телефонні лінії, до яких можна підключатися.

cheban tanya - 21-6-2007 у 12:52

Дякую, за відповідь, а що мається наувазі у Львові під спальними районами?

Юрій Сєров - 21-6-2007 у 13:12

Приїжджайте, Ви обов'язково помітите різницю, коли почнете віддалятися від центру міста :)
Спальні райони - вони по всій Україні одинакові.

Demyan - 21-6-2007 у 13:43

Спальні райони - це те що напсиав Юрій.
В нас теж є дешевші є дорожчі спальні райони. Є ближче до центру є далі від центру...тут вже слід враховувати чи потрібно і як часто тре добиратися і звідки і куди...але це вже інша тема.
Наприклад по нету в мене в будинку є кабельне (можненет підєднати, можна виділенку - є кабель протягнутий. А я я користуюся звичайним діал-апом, оскільки часто не потрібно нет, а так - повна халява, ні за що не плачу, окрім телефону 20 грн в місяць :)

Hanor Narasson - 21-6-2007 у 15:17

З АДСЛ в найманому помешканні є нюанс: угоду мусить підписати особа, на яку записаний телефон. Тобто це треба зумовлювати одразу.

Demyan - 21-6-2007 у 15:35

а це точно? помоєму це якось дивно...яка їм різниця на кого телефон записаний?

cheban tanya - 21-6-2007 у 20:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
Спальні райони - це те що напсиав Юрій.
В нас теж є дешевші є дорожчі спальні райони. Є ближче до центру є далі від центру...тут вже слід враховувати чи потрібно і як часто тре добиратися і звідки і куди...але це вже інша тема.
Наприклад по нету в мене в будинку є кабельне (можненет підєднати, можна виділенку - є кабель протягнутий. А я я користуюся звичайним діал-апом, оскільки часто не потрібно нет, а так - повна халява, ні за що не плачу, окрім телефону 20 грн в місяць :)



Було б цікаво дізнатися де подешевше:)

Tempika - 21-6-2007 у 21:32

http://www.solomon.net.ua/default.php?page=inet_tar
...а що ви скажете про це?

Тарас Гулка - 21-6-2007 у 22:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
http://www.solomon.net.ua/default.php?page=inet_tar
...а що ви скажете про це?


Дорого. АДСЛ і радіоканал обійдуться дешевше. Та й невідомо як там з дозволами. Наскільки я орієнтуюсь wimax ще навіть у світі не стандартизований і не сертифікований (хоча обладнання вже роблять), а в Україні тим паче. Тому можуть бути проблеми.

Demyan - 22-6-2007 у 07:37

WiMax - без проблем у львові вже все є можна підключатися без проблем. я про це писав вище. Зараз вже багато хто надає у Львові ці послуги. Вартість обладнання складає більше 2000 грн.

А щодо подешевше - АДСЛ - всюди одинакові ціни. Щодо виділеної лінії - практично теж ціни коливаються в більш менш рівному діапазоні.

Hanor Narasson - 22-6-2007 у 10:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
а це точно? помоєму це якось дивно...яка їм різниця на кого телефон записаний?


Точно. Оскільки послуга надається по тому ж кабелю, що й телефонні переговори і оплачується разом з телефоном. Аналогічно є і з І-нетом по кабельному ТВ.
Питання інше, наскільки строго вимагатимуть особистої явки особи, з якою укладена угода на телефон або ТВ.

cheban tanya - 22-6-2007 у 10:17

Волі, наприклад, без різниці. Договір заключається з тим, хто буде користуватися інетом, і оплачується все електронно власником інета.

cheban tanya - 22-6-2007 у 10:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Гулка
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
http://www.solomon.net.ua/default.php?page=inet_tar
...а що ви скажете про це?


Дорого. АДСЛ і радіоканал обійдуться дешевше. Та й невідомо як там з дозволами. Наскільки я орієнтуюсь wimax ще навіть у світі не стандартизований і не сертифікований (хоча обладнання вже роблять), а в Україні тим паче. Тому можуть бути проблеми.

Що я не розумію, чому дорожче, напрклад, ніж у ОГО. У ВіМакс 128 / 32 199 гр, і ще за підключення до фіга, а у ОГО Необмежений – 512 Home* 512 128 150,00 гр. Чому така цінова різниця?

cheban tanya - 22-6-2007 у 10:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
http://www.solomon.net.ua/default.php?page=inet_tar
...а що ви скажете про це?

Думаю що ВайМакс зажралися трошки , бо нема у них конкурентів :mad:

Demyan - 22-6-2007 у 11:55

Дорого - бо це різні технології.
А взагалі ще є питання для чого нет потрібен. Якщо наприклад для торгівлі на форексі - думаю я б ні на які з тих не пішов а шукав би інший нет (спутниковий або ж в торговому центрі), а якщо просто лазити фільми качати....

Hanor Narasson - 22-6-2007 у 12:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від cheban tanya
Волі, наприклад, без різниці. Договір заключається з тим, хто буде користуватися інетом, і оплачується все електронно власником інета.


Якщо інша людина не оплатить кабельне ТВ і прийде монтер і від'єднає кабель фізично,то з інтернет далі працювати буде?:baddevil::lol: Це вони ще не "попеклися", бо можна подати в суд за невиконання угоди.

vovka - 22-6-2007 у 12:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Питання інше, наскільки строго вимагатимуть особистої явки особи, з якою укладена угода на телефон або ТВ.

Вимагають. Ми як зняли квартиру також спробували підключитися до ОГО (бо ніякого іншого інету в тому районі небуло - район цирку, поганий район в плані інтернету) - то вимагали щоб прийшов власник квартири особисто. Ну ми на то плюнули і поставили радіоканал. Ніяких проблем зі звязком нема, бувають проблеми суто в уарнета (то маршрутизацію не настроять нормально, то логіни поміняють, то ще якесь пяте-десяте .. але загалом такі проблеми раз в 2 місяця бувають.. ). Тарифи ті ж самі що в ОГО практично.
Для тих хто знімає квартиру плюс радіоканала в тому що якщо переїжджати в іншу квартиру - то обладнання можна забрати з собою на нове місце і там без проблем оперативно підключитися, а з АДСЛ так не получиться.

cheban tanya - 22-6-2007 у 12:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від vovka
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Питання інше, наскільки строго вимагатимуть особистої явки особи, з якою укладена угода на телефон або ТВ.

Вимагають. Ми як зняли квартиру також спробували підключитися до ОГО (бо ніякого іншого інету в тому районі небуло - район цирку, поганий район в плані інтернету) - то вимагали щоб прийшов власник квартири особисто. Ну ми на то плюнули і поставили радіоканал. Ніяких проблем зі звязком нема, бувають проблеми суто в уарнета (то маршрутизацію не настроять нормально, то логіни поміняють, то ще якесь пяте-десяте .. але загалом такі проблеми раз в 2 місяця бувають.. ). Тарифи ті ж самі що в ОГО практично.
Для тих хто знімає квартиру плюс радіоканала в тому що якщо переїжджати в іншу квартиру - то обладнання можна забрати з собою на нове місце і там без проблем оперативно підключитися, а з АДСЛ так не получиться.


А яка це компанія (радіоканал)? Які тарифи та швидкість?

vovka - 22-6-2007 у 13:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від cheban tanya
А яка це компанія (радіоканал)? Які тарифи та швидкість?

УАРНЕТ
http://www.uar.net/?action=radioservice_unlim
Але підключитися можна по акційних тарифах для фізичних осіб:
http://www.uar.net/?action=unlim_akc

Але є нюанс. Обладнання дороге. Біля 400$

Тарас Гулка - 22-6-2007 у 14:35

Цитата:
Питання інше, наскільки строго вимагатимуть особистої явки особи, з якою укладена угода на телефон або ТВ.


В мене не вимагали особистої явки власника квартири і телефону. Достатньо було показати паспорт власника і все.

Hanor Narasson - 22-6-2007 у 14:54

В мене також, але головний "інтернетчик" - однокласник моєї дружини, крім того ще й мій знайомий задовго до знайомства з нею. :) Було достатньо принести копію тестевого паспорта.

сумна - 12-12-2007 у 22:42

Шановні форумчани, маю подібну проблему. Підкажіть, будь ласка, провайдера на вул.Квітовій (район Замарстинівської-Липинського), потрібна локальна мережа, безліміт.

Іван Дівеєв - 13-12-2007 у 12:21

Може і мені хтось щось підкаже? Треба нет (~256-512 кілобіт) в Залізничному районі, вул. Бортнянського (це бічна Шевченка, перша зупинка після церкви Анни). АТС не підтримує АДСЛ, від Фарлепу нема тех. можливості, Уарнет - тільки радіо і дорого виходить. Є варіант тягнути від іншої АТС кабель Укртелекому, але ще не знаю, скільки це коштуватиме, сервіс там не найкращий. Другий варіант - через радіо-хвилі але від якоїсь малої фірми, назву забув. Може хтось знає якого провайдера в районі? Зараз юзаю діалап через мобілку (гіпернет від МТС).

Юрій Сєров - 13-12-2007 у 12:45

ПіплНет спробуйте. За тими тарифами, що вони пропонують, не надто дорого виходить.
Або CDMA зв'язок. Рост розписував, що і як.
Були гілки про них - пошукайте.

Tempika - 13-12-2007 у 14:28

..хто що чув про airbites? з їх сервісом трудно говорити чомусь.

Роман Голощук - 12-2-2008 у 16:18

Є стаття з оглядом про швидкісний доступ до Інтернет в Києві і регіонах (технології, вартість, провайдери).
Читайте тут: http://itc.ua/node/30708

airra - 19-3-2008 у 11:07

Друзі. Порекомендуйте провайдера в районі вул Кобилиці (бічна Княгині Ольги).

Юрій Сєров - 19-3-2008 у 11:20

Урктелеком/Фарлеп, приблизно такі ж тарифи у кабельщиків - це все, якщо є технічна можливість.
Якщо ні - навіть не знаю... Може PeopleNet?

Василь Зварич - 14-5-2009 у 14:30

Люди підкажіть як мені підключити собі інтернет Укртелеком не можу тому що стоїть блокіратор а щоб його зняти потрібно міняти 1,5км. кабелю. Порадьте якогось провайдера, живу я на Тракті Глинянському але не біля овочевої ф-ки а набагато ближче в приватному секторі.

Юрій Сєров - 14-5-2009 у 16:07

Щось я сумніваюся, щоб там були локалки.
Можливо кабельне ТВ чи PeopleNet...

Василь Зварич - 15-5-2009 у 13:38

Peoplenet нізащо, я вже ним користувався мені не вигідно, там швидкість дуже маленька а мені багато чого потрібно переглядати.

Роман Ромашка - 27-5-2009 у 14:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Зварич
Peoplenet нізащо, я вже ним користувався мені не вигідно, там швидкість дуже маленька а мені багато чого потрібно переглядати.
Помиляєшся. Рік тому швидкість мала була. Зараз в вечері 1 Мб/с. є.
Хоча якщо живеш десь де покриття слабеньке, то звісно швидкість буде маленька.

Ярема П. - 9-11-2009 у 22:26

Хтось щось знає про інтрнет від ОДЕКО Захід? Якісь ціни, умови. Перерив інтернет, ніякої інфи порядної нема.

Рост - 9-11-2009 у 22:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Василь Зварич
Peoplenet нізащо, я вже ним користувався мені не вигідно, там швидкість дуже маленька а мені багато чого потрібно переглядати.

В CDMA зараз терпима швидкість. В мене при стягуванні файлів доходить до 170 КБ/сек. Але в них нема безлімітки, тому якщо тягнути всього багато - копієчка буде. В моєму тарифі понад обумовлених 2ГБ по 7 коп. за 1МБ.

Адріан Баран - 21-11-2009 у 20:23

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Хтось щось знає про інтрнет від ОДЕКО Захід? Якісь ціни, умови. Перерив інтернет, ніякої інфи порядної нема.


Ніхто мабуть, бо "Одеко-захід" продає послуги КТБ AFAIK. Liniacom, що входить в Odekogroup і займається FTTB, має сайт .

Андрій Пелещишин - 21-11-2009 у 20:25

Ці "Одеко-захід" мене персонально достали. Ніколи не був і є не є їхнім клієнтом, але з якогось дива бот мені звонить щодня і повідомляє про якісь 100 гривень боргу.