Форум Рідного Міста

Психологічне дослідження

Христина Турецька - 18-6-2009 у 17:21

Шановні друзі!
Кафедра психології ЛНУ ім.Франка здійснює дослідницький проект на тему

"Психологічні особливості українських користувачів Інтернету". Просимо ВАС посприяти нам та взяти участь у дослідженні за адресою http://www.psytopos.lviv.ua/tests.htm

Для нас важлива відповідь кожного респондента, так як ми хочемо зібрати максимально вичерпну інформацію.

Перевірено, що відповіді на запитання у вас займуть близько 30хв. Після того, як Ви пройдете дослідження, завантажиться сторінка "Результат" із Вашим психологічним портретом.

Дякуємо за співпрацю!

Галина Лев - 18-6-2009 у 19:55

Він такий довгий!!!
І, загалом, що знала, те й дізналася.

Ярема П. - 18-6-2009 у 22:28

"Проявляти цікавість (рос. любопытство) до внутрішнього світу іншої особи - безтактно " - нащо ще там переклад?

Dmy - 19-6-2009 у 02:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
"Проявляти цікавість (рос. любопытство) до внутрішнього світу іншої особи - безтактно " - нащо ще там переклад?
Тому що - нечітко сформульвано. Краще було би "проявляти зацікавленість", може, тоді б і перекладати не довелось:rolleyes:

Таке враження, що в підсумках просто взяли середнє арифметичне без урахування похибок, викривлень й інших прибрехеньок, які серйозний тест обов'язково мусить брати до уваги.
За рівнем узагальнення відповідей, дублювання, контрольних питань - курсова, максимум, дипломна.

Марян Дума - 25-12-2010 у 19:04


Результати опитування
Інтернет-залежність

Ви звичайний користувач Інтернету. Можете іноді проводити занадто багато часу в Мережі, але контролюєте себе
Установки стосовно Інтернету

Соціальний комфорт
Іноді Ви можете почувати в Інтернеті комфорт, більший, ніж в реальному житті та прагнете встановлювати віртуальні стосунки з іншими людьми

Депресії/самотності
Думка про можливість існування без Інтернету може викликати у Вас занепокоєння, проте, в цілому, Ви не почуваєте самотності в реальному житті

Самоконтроль
Вцілому, Ви контролюєте свій час перебування в Інтернеті, проте іноді можуть виникати думки про Інтернет

Відволікання
Ви не схильні використовувати Інтернет як засіб для уникання більш важливих та відповідальних справ
Ясність Я-концепції
Орієнтація в часі

Підраховується коефіцієнт рангової коре

1. Я-Ідеальне – Я-реальне Rir
Оцінка (ідеал)->8Сила (ідеал)->29Активність(ідеал)->27

2. Я-ідеальне – Я-віртуальне Riv
Оцінка (реальн)->8Сила (реальн)->28Активність(реальн)->27

3. Я-ідеальне – Я-віртуальне Riv
Оцінка (вірт)->12Сила (вірт)->28Активність(вірт))->24
Рівень емпатії

Осмисленість життя

Цілі в житті
У Вас середній рівень цілеспрямованості

Процес життя
Вцілому, ви сприцмаєте життя як цікаве та насичене, проте іноді переживєте незадоволеність своїм життям

Результат життя
У Вас середній рівень задоволеності прожитою частиною життя

Локус контролю – Я
Ви вважаєте, що частково контролюєте своє життя – в одних випадках його події є резултатом Ваших зусиль, в іншому - випадку

Локус контролю – життя
Моментами, ви схильні вдаватись до фаталізму, вважаючи, що події в житті є справою випадку. Проте, водночас, вірите, що вбагатьох речах люди здатні контролювати своє життя
Самоставлення

Впевненість у собі
Середня оцінка своїх можливостей; відчуття, що для досягнення успіху де¬що бракує енергії та цілеспрямованості.

Схвалення себе

Керування своїм життям
Здатність керувати своєю діяльністю, своїм життям, недостатньо сформована відповідальність за своє життя.

Уявлення про сприйняття себе іншими

Розуміння себе
Недостатнє розуміння себе, того, що від¬бувається у душі, стосунків з іншими.

Інтерес до себе

Звинувачення себе

Внутрішня конфліктність

Самоповага
Достатній рівень самоповаги. Водночас, досить критичне уявлення про свої вольові якості та цілеспрямованість, недостатня віра у власні сили. Деяка невпевненість може бути в звязку з тим, що поки що бракує почуття дорослості. Цей результат також можна розглянути як реалістичну оцінку власних можливостей

Аутосимпатія
Недостатня задоволеність собою, розчарованість через те, що Я-реальне не відповідає Я-ідеальному.

Очікування позитивного ставлення від інших
Недостатня впевненість у тому, що Ви викликаєте у інших симпатію, позитивне ставлення, що може породжувати труднощі у спілкуванні, певну настороженість у взаєминах з іншими людьми.

Самоінтерес

Загальна самооцінка