Форум Рідного Міста

новини "цивілізованого" "першого" світу

Юрій Марків - 23-10-2017 у 14:39

Цивілізований перший світ - такий "цивілізований" і "перший", що далі нікуди. Хоча.. ще побачимо далі. А зараз - Британія попрохала ООН виключити з вжитку словосполучення "вагітні жінки", оскільки трансгендери (в даному випадку це ті, котрі пришили собі член і відрізали груди) теж можуть бути вагітними. Отже, коректний вираз - це "вагітні люди".
Тиць

Пи-си: згадку про "європи" в даному випадку не вставляю, оскільки зараз почнеться "Британія не в Європі", так наче це щось змінює по суті..

Рост - 23-10-2017 у 15:42

Мова про юридичну колізію.
Жінка, яка з якихось причин "пришила собі член", залишається за будовою тіла жінкою і може завагітніти. І йдеться про те, що після цього до такої людини повинні бути застосовані певні норми закону.

Цитата:
Генетично зумовлений гермафродитизм притаманний, в основному, безхребетним, а серед хребетних найчастіше зустрічається у риб.

У людини гермафродитизм є аномалією розвитку, що зустрічається в середньому у одного з 2000 новонароджених.

Це, Юрку, такий жарт природи. Чи Бога?
Примір на себе - народився, і сам для себе не можеш зрозуміти, якої ти статі. І мусиш зробити вибір. Добре, що конкретно за тебе його, цей вибір, однозначно зробила ця природа.

Юрій Марків - 23-10-2017 у 16:27

Сподіваюся, ось так зрозуміліше, чітко і ясно:


Пи-си: чомусь же тих, хто "почуває" себе марсіанином або Наполеоном, скеровують на лікування, а не пишуть про них звернення в ООН...

Рост - 23-10-2017 у 17:13

Дверей не вистачає. ХХ/ХХХ, XY/XXY, ХО/ХХХ, XO/XXY...

Юрій Марків - 23-10-2017 у 18:48

Так-так, ці буквосполучення зустрічаються в медичній літературі, де відповідних представників названо "хворими" або ж "пацієнтами". В "цивілізованій" же частині світу під тиском ЛГБТ-лоббі слово "хворий" вилучається.

А ще цікаво було у свій час з вилученням слова "гей" з медичних довідників у Швеції. Народ влаштував флеш-моб на загальнодержавному рівні, телефонували на роботу і казали що "сьогодні почувають себе трохи геєм", тому на роботу не прийдуть. І коли ж це ми досягнемо такого надзвичайного рівня розвитку? )))

Рост - 23-10-2017 у 20:06

Змішались в купу коні, люди...

Юрій Марків - 23-10-2017 у 20:28

Ну я ж відділив абзацами.. ))

А взагалі - займайтеся своїми справами, тільки за зачиненими дверима. А тут (щодо першої з зачеплених тем) маємо - ми, туманні чаєлюби, вважаємо, що наші вподобання повинні бути поширені на весь світ.. Там ще й місцеві феміністки прокоментували - мовляв, забороняють жінкам називатися жінками..

І далі буде.....

Андрій Пелещишин - 24-10-2017 у 17:22

Я би повністю приєднався до обурення деградацією "першого" світу, як загрозою для нашого народу, але ... Якраз хотів щось таке написати, але випадково включив телевізор. Він включився на каналі "НЛО ТВ" (цікаво, хто ж домашніх його дивився? Хтось з дітей очевидно... ). І я бачу комедійну передачу "Мама хохотала", де перша сценка обігрує тему "метросексуал - це гей чи ні", а друга сценка - проблему вільних стосунків в парі "він+він"). Третю сценку я вже чекати не став, потягнуло на блювоту.
Думаю, що британці можуть сходити собі з розуму як хочуть, але в нас зараз значно більші культурні проблеми у сфері нетрадиційних стосунків, пар тощо. У нашому пострадянському суспільстві дискусія щодо "європейського" бачення проблеми наклалося на певний субкультурний шар щодо нетрадиційних стосунків, який існував з часів совка. Оці всі "опустити", "піде...с", і особливо - захоплення активною чоловічою роллю в гомосексуальних стосунках насильницького характеру, оце реально треш.

Юрій Марків - 24-10-2017 у 18:25

Все ж відмінність є. На вітчизняному просторі це все ж вотчина навколокримінальних субкультур (хоча та ж "а.у.е", читав, захоплює подекуди цілі школи/райони), з яких є шанс вирости і покинути. У так званому "першому" ж світі це відбувається на законодавчому рівні, тобто пронизує усі вікові категорії, а бажаючі бути осторонь стають поза законом...

rost - 24-10-2017 у 23:16

Шановний п. Юрію, я майже 20 років прожив в, так званому "першому світі", і якось, не торкнулися мене ні "гей шлюби" ні тим більше вагітні мужчини і поза законом я не став. Особисто, не прихильник, випучення проблем явно мізерних меншин, але і зазiханнь на свої права я не вбачаю. По великому рахунку, в Україні злодійство, пияцтво, хамство, кримінал так чи інакше торкаються кожного, не залежно від статі, віросповідання чи, вибачте на слові, сексуальної орієнтації.
І повірте мені, гірше кримінальної субкультури є хіба культура цілком кримінальна, а не якась там трансгендерна чи ще якась.

Юрій Марків - 24-10-2017 у 23:24

Цитата: Початково розміщене учасником rost  
Шановний п. Юрію

Та який там з мене пан...
Щодо решти - Вам з тамтого боку видніше, звісно (жодної іронії).

Андрій Пелещишин - 26-10-2017 у 20:48

Якщо говорити конструктивно, найлогічніше було би пропоновані документи не змінювати, а просто добавити біля першого згадування "вагітної жінки" зірочку-зноску, і дати щось навзірець в зносці "і також прирівняних до них вагітних осіб-трансгендерів" чи щось таке.
І тоді і формальна мета би досягалася, права окремих людей би не страждали, документ би був коректний. І весь життєвий досвід людської цивілізації не пропонувалося би перевернути з ніг на голову.
Але видно шукати прості і людяні і рішення - тепер не в тренді.