Форум Рідного Міста

Як Ви дивитись щоб відкрити новий розділ у "Комп'ютерній балачц...

Maluy - 8-5-2003 у 20:54

Як Ви дивитесь на те щоб відкрити новий розділ у "Комп'ютерній балачці", на тему, наприклад, "Windows XP, проблеми, поради і т.д.", або подібну, тобто, я вважаю, що питання про "майже" нову операційку ще не згасли.

Думаю що втому розділі міг би знайти цікаві речі як і ламо так і професійний користувач Windows XP, а навіть якщо і не знайти то можна було б поділитись!

Дмитро - 8-5-2003 у 21:58

Для початку створіть тему, а там побачимо реакцію відвідувачів. Стосовно WinXP можна створити і кілька тем :)

Maluy - 9-5-2003 у 01:07

Та Ви мене трохи неправильно зрозуміли, я пропоную щоб це була ціцлком окрема кімната, в кімнаті "Ком. балачки"!

Ihor Byra - 17-5-2003 у 20:20

Я думаю, що цей розділ було б добое pозділити на кілька підрозділів Наприклад: Windows Linux&Unix etc

Андрій Пелещишин - 17-5-2003 у 21:10

Якщо буде активність у цьому (або подібних по тематиці) треді - зразу створю. Просто не хочеться пустих розділів

Рост - 21-5-2003 у 13:44

Так, не варта, імхо, плодити надто багато форумів. І так їх забагато зараз. Це розпорошує, заважає згуртуватись дописувачам.

Ihor Byra - 21-5-2003 у 14:28

Я не розумію --- так багато користувачів на цьому форумі, але нові теми з"являються не так часто.............