Форум Рідного Міста

Всеукраїнський форум

Sergi Adamchuk - 29-7-2003 у 15:30

Класний форум, але занадто вже орієнтований на Львів суто, чи хточь знає такий самий форум всеукраїнського призначення?

Роман Голощук - 29-7-2003 у 21:14

Інших таких форумів просто не існує :(

Наталка - 29-7-2003 у 21:22

Точно. Цей Форум - єдиний і неповторний.

Юрій Сєров - 30-7-2003 у 03:46

Судячи по аудиторії мені язик не повертається назвати його суто львівським.
Всеукраїнського такого нема.

dr.Trollin - 30-7-2003 у 07:36

та і Львівського доброго довгенько не було. а Є!

Sergi Adamchuk - 30-7-2003 у 08:06

Тоді чому б не називати речі своїми іменами?

fish - 30-7-2003 у 11:02

на Майдані є незлий форум.
Але я віддаю перевагу львівським.

Роман Голощук - 30-7-2003 у 12:24

Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
Тоді чому б не називати речі своїми іменами?


Не зовсім зрозумів, що Ви маєте на увазі :(
Якщо НАЗВУ форуму - то він так і називається "Форум Рідного Міста". Але для дописувачів рідним містом може бути і Львів, і Київ, і Одеса і т.д... А питання, які обговорюються є не тільки "львівськими". Багато проблем виходить за межі конкретного міста, а багато - є спільними для усіх міст. Тому можна сміливо називати цей форум всеукраїнським (і не тільки через "географію" дописувачів :))

Odarka - 30-7-2003 у 12:34

Файний форум. Притензій нема.

Sergi Adamchuk - 30-7-2003 у 14:28

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
Тоді чому б не називати речі своїми іменами?


Не зовсім зрозумів, що Ви маєте на увазі :(
Якщо НАЗВУ форуму - то він так і називається "Форум Рідного Міста". Але для дописувачів рідним містом може бути і Львів, і Київ, і Одеса і т.д... А питання, які обговорюються є не тільки "львівськими". Багато проблем виходить за межі конкретного міста, а багато - є спільними для усіх міст. Тому можна сміливо називати цей форум всеукраїнським (і не тільки через "географію" дописувачів :))


У мене теж претензій нема. Форум класний, але відвідувачі з інших міст (і не міст, ніби для неміщан тут нічого робити), якось відлякуватиме. Здаватиметься, що нельвівянам тут нічого цікавого нема... От наприклад логотип у верхньому лівому кутку.... хоча це, звичайно моя думка.

Дмитро Тарасов - 30-7-2003 у 15:35

Цей форум не планувався як загальнотематичний форум всеукраїнського призначення. Сподіваюсь, що робота форума покращіть життя хоч львів'янам :) А там побачимо :)
Не регіональними можуть стати тематичні підфоруми - Культура, Інформаційні технології ...
Побачимо :).

Sergi Adamchuk - 30-7-2003 у 16:15

Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Тарасов
Цей форум не планувався як загальнотематичний форум всеукраїнського призначення. Сподіваюсь, що робота форума покращіть життя хоч львів'янам :) А там побачимо :)
Не регіональними можуть стати тематичні підфоруми - Культура, Інформаційні технології ...
Побачимо :).

Думаю варто було б щоб він став загальноукраїнським, для цього є передумови - бо достойної альтернативи нема на всеукраїнському рівні. Ще правда непоганий форум на http://forum.ukrweb.net/, але він не такий масовий... А масовість варто піднімати.

Зіронька - 5-8-2003 у 14:29

Знаєте, я чим частіше тут буваю, тим частіше ловлю себе на відчутті певної інтелектуальної неповноцінності-корисно, між іншим, а іноді аж навіть приємно...
Аудиторія унікальна. Правда-правда, без реверансів. Може, то в мене просто настрій такий: "На світі хороших людей більше, ніж поганих, але останні нам зустрічаються частіше"...

Наталочка зі своїм Талантом Відчувати. Пан Яндрух, який у певний момент перевернув усе моє світосприйняття. Олексій з суто чоловічою логічністю і аргументованістю думки. Надзвичайно тонкий і делікатний Назар (надзвичайно!). Дотепний Круціфукс, іронічний (зовсім, мені здалося необразливо) Чарівник, послідовно-вишуканий dr. Trollin...
Хіба ж перелічиш усих?!
Перефразую Толстого: всі нецікаві люди нудні однаково, кожна цікава людина-цікава по-своєму.
Хоча, тут же собі заперечу-нема нецікавих, є ті, хто не вміє бути цікавим.
Дякую Вам, ЛЮДИ!

Олексій Мачехін - 5-8-2003 у 16:28

Ну от!!! Суто чоловіча логіка... Принаймні хоч чимось відрізнили (я не образився - просто кумедно).
А форум і дійсно давно вилився за межі Львова, бо спільноту (а форум є спільнотою) визначають її особистості (або ж активні члени).
Абсолютно неважливо що написано на горі сторінки - зайдіть на домівку і почитайте що то є домівка для всіх "свідомих". Але чомусь спілкуватися там не хочеться - агресія, гонор, дикуватість. Кожна людина, що заходить на дошку, насамперед для себе визначає чи цікаво їй там. І лише по-друге чи може вона бути цікавою тут. Повірте - чимало пасивних учасників просто читають повідомлення і, читаючи, відпочивають у такий спосіб. Бо спостерігати дискусію - часто теж задоволення. Так само останнім часом (десь тиждень) робив я, поки повертався до "нормального" життя. Дух форуму для мене - те, до чого хочеться прагнути. Це мета, якщо хочете, мрія - створити в собі частинку тої атмосфери що панує тут - спокій, гречність, чемність, взаємоповага.

А що там на горі? Та хіба то важливо? Головне - спілкування. Я люблю цей форум. Він для мене - Рідне Місто. І я дякую всім мешканцям цього Міста за те, що вони обдаровують мене радістю спілкування з ними.
Ось!

Носій суто чоловічої логічності.

Наталка - 5-8-2003 у 21:31

Згодна з усіма дописувачами і ще раз повторюся - рівного цьому Форумові, за інтелігентністю, інтелектом, вихованістю та оригінальністю, просто немає (а я багато шукала). І вірно підмічено - спільноту визначають особистості, а практично кожен дописувач тут - особистість. Яскрава, талановита, ні на кого не схожа індивідуальність, зі своїм баченням світу, зі здатністю відстоювати і захищати це бачення, і водночас - з толерантністю та щирою, непідробною цікавістю до інших людей, до їхніх думок, переконань, до їхнього бачення світу.
Я люблю Львів. Я любила його завжди (певно, це відгук генетичної пам’яті - зі Львова мій дідусь :) І - підтримаю Olexiy - я люблю цей Форум, бо він - Рідне Місто. Коло Однодумців, навіть не стільки однодумців, скільки людей, що налаштовані зі мною на одну хвилю. :) Я хворію, якщо хоча б раз в день не заходжу сюди.
Спасибі всім, хто своєю працею і своєю присутністю створює цей Форум. :saint:

Андрій Пелещишин - 5-8-2003 у 22:25

Урочисто оголошую цей Форум ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКИМ!

Хоча він такий уже давно. А розділи, що присвячені містовпорядкуванню можуть служити не тільки для проблем Львова, а й для обміну досвіду між містами.

А логотип - ну вважайте його данню традиції та визнанням факту, що Львів (як я сподіваюсь) є столицею україномовного Інтернету.

fish - 6-8-2003 у 09:01

яка різниця... нам і так тут непогано.

Grabchuk - 2-10-2003 у 08:34

Цікаво, і яке місце по кількості відвідувань займає форум у всеукраїнському рейтингу?

Дмитро Тарасов - 2-10-2003 у 09:36

Далеко не останнє :)
Повісимо лічильник - побачите :)

Grabchuk - 2-10-2003 у 09:58

"Далеко не останнє" - це все одно, що : "Івано-Франківський "Спартак" - далеко не остання футбольна команда в Україні"?

dr.Trollin - 2-10-2003 у 10:36

щодо Львова аки бази/грунту УкрНету.
пропоную ввести лозунг
*DeepLviv - ForEver*

(задумливо) а може ото
-1- вивісити се гасло як англомовний логотип проекту?
-2- забити за просунутомодераторним складом Рідномістівців
слоган DeepLviv (про запас).
Би м і придався б.

і додаткове RE щодо лічильників і іншого -- сугубим імхом/побажанням є - аби не переобтяжити сторінки...

Grabchuk - 2-10-2003 у 10:51

Я тут трохи "полазив" по форуму і зрозумів:
1. Найулюленіша газета - "Поступ"
2. Найпопулярніший телеканал - "НБМ"
3. Найкращий університет - Львівська політехніка.

Дмитро Тарасов - 2-10-2003 у 10:58

Спробуємо не переобтяжити.

kallisto - 2-10-2003 у 16:57

Ще є Домівка.нет - але то більше молодіжний форум. Досить цікаво.

Андрій Пелещишин - 2-10-2003 у 17:25

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Цікаво, і яке місце по кількості відвідувань займає форум у всеукраїнському рейтингу?


Яке місце - я не знаю, особливо не порівнював.

А в день чоловік 500 по Форуму ходить. І аудиторія швидко зростає (за квартал - у двічі).
Але ще раз кажу - проста відвідуваність для нас - не самоціль. Головна задача - зібрати добірну аудиторію, яка б наповнювала Форум цінними та цікавими матеріалами. А з цим усе гаразд. Я переконаний, що по змістовності та інтелектуальному рівню дискусій ми на перших місцях в Уанеті

Рост - 3-10-2003 у 09:58

Дуже і дуже хочу підтримати Андрія!!!
Масовість - це часто смерть. Я вже спостерігав перетворення хороших форумів на справжні гадючники, коли адміністрація починала ганятись за рейтингами і кількістю відвідувачів.
Якщо вдасться втриматись на даному рівні цноти, так би мовити, тобто, пробалансувати між безкультур`ям і снобізмом (тобто, не перетворити форум в гадючник і не закритись у "своєму вишуканому колі";), то буде все - і популярність, і користь.
Дуже бажаю, щоб так і сталося!

Олексій Мачехін - 3-10-2003 у 10:20

Цитата:
Першим відправив користувач kallisto
Ще є Домівка.нет - але то більше молодіжний форум. Досить цікаво.

Цікаво? :cool:
Ну добре, хто хоче почитати старі анегдоти про москaлів, довести свою круть їх же полаявши на форумах, попускати бульки про надважке становище української мови, відчути що таке справжня цензура, почитати "альтернативну" історію України де бажане в 60% випадків видається за дійсне - гайда на домівку. Тільки вона після реконструкції наполовину ще не працює...

Всі (ІМХО :))

Олексій Мачехін - 3-10-2003 у 10:26

Доречі, а чом і справді не модифікувати картинку на корі?
Залишити на першому плані львів, трохи далі Київ, там Запоріжжя, Одеса... тощо. А назва так і лишиться Форум рідного міста :)

dr.Trollin - 3-10-2003 у 12:58

(львовоцентрично) 2Olexiy "першому плані львів, "
а от далі за кому не треба :)
(якщо серйозно) або таки DeepMisto залишити.

Олексій Мачехін - 4-10-2003 у 10:05

Якщо по функціоналу, то є такі побажання:
Реалузувати можливість рейтингового дописування та перегляду (форуми, які можуть переглядати всі але дописувати тільки дійсні члени і вище або академіки і вище, форуми які можуть проглядати і дописувати дійсні члени і вищеабо академіки і вище). Це дозволить обговорювати досить слизьки теми - такі, як тероризм, наприклад.

Реалізувати звіт про цензурове видалення/виправлення повідомлення. Так, аби було зрозуміло яке ким і чому було виправлено/видалено.

Якщо можливо, повідомлення про надходження у2у винести на гору (0u2u, 1u2u) або/і вниз сторінок. Трапляєть - побачив людину - написав у2у а вона проглянула сторінки, дописала кілька але на головну не вийшла та пішла :(

При додаванні нових повідомлень меньше ніж через 90 секунд після додавання попереднього на сторінку з попередженням вивести і текст допису. Бо трапляється написав кілька повідомлень вийшов діалапом натиснув кілька разів відправити - одне пройшло інші втрачені :(
В ідеалі було б поставити їх в чергу і хай би самі додавались через 90 секунд (механізм перегляду за датою та часом - не висвітлюються повідомлення з майбутнього - таким чином при додаванні присвоюється датачас останнього повідомлення користувача(тре таке поле ввести) + 90 секунд (якщо останнє повідомлення ще "свіже";) )

Так ніби все.

Андрій Пелещишин - 4-10-2003 у 13:05

Дякую за цікаві ідеї, обов'язково будемо реалізовувати. Але на все потрібен час..

Але зауважу, що дане повідомлення виглядає офтопом в темі про місце Форуму в УАнеті.

До речі, у2у усе життя виводилися і виводяться на горі кожної сторінки Форуму. Невже Ви не помітили?

Олексій Мачехін - 4-10-2003 у 22:46

Список користувачів | Пошук | FAQ | Сьогоднішні повідомлення | Статистика | Правила | Calendar Повернутись на: Форум Рідного Міста - Портал

Це все, що я бачу :(

Наталка - 4-10-2003 у 22:48

Олесю, зараз я напишу тобі щось на у2у, а ти поглянь - я завжди бачу це, коли є повідомлення.

Олексій Мачехін - 4-10-2003 у 22:50

І справді!!!! Тоді побажання виділяти жирним :)
І синім - в стиль щоб було :)

Олексій Мачехін - 6-10-2003 у 23:01

Ще одне побажання:
давно пора створити субдомен для впорядкування творчості та статей які створюються на цьому порталі.
пропонується реалізувати за принципами побудови міста:
райони творчості, політики, мистецтва, тощо. Вулиці лирики та концертів, бульвари поезії, майдани політичних аналітиків. Подумайте над цим. Тут за талановитого дизайну можна було б дуже цікаві речі зробити.

Андрій Пелещишин - 6-10-2003 у 23:08

Ця ідея вже давно в нас в голові крутиться. Одна "інтелектуальна забавка" чого варта

Але виникає одне специфічне питання, яке ми зараз готуємо на суд громади.

Grabchuk - 10-10-2003 у 15:59

А як можна відіслати персональне повідомлення учаснику форуму?

Олексій Мачехін - 10-10-2003 у 16:07

На панелі з повідомленням потрібного користувача є кнопка u2u Туди треба щуриком тицьнути.
Або зайти в свої повідомлення і натиснути "Відправити повідомлення". В полі "Кому" вписати нік адресата.

Наталка - 12-10-2003 у 21:50

У мене тут ще ідея народилась - не знаю, що скажете... Оскільки частенько забуваю зазирнути в календар, то чи не можна було б зробити щось таке, на кшталт оголошення, де висвічувалися б дні народження наших Форумівців, вказані в досьє? Заходиш, приміром, на Форум, і бачиш: "Сьогодні народилися...". Я розумію, треба не лінуватися зазирати в календар, але просто забувається інколи... :)