Форум Рідного Міста

Поштові адреси користувачів

Андрій Пелещишин - 13-10-2003 у 15:57

Потрохи буду починати боротьбу з користувачами, поштові адреси яких неактуальні або там сидять автовідповідачі.

Мені набрило вигрібати зі скриньки Форуму по 10 листів типу "Мене нема дома, скоро відпишу" або помилки про доставку.
Щойно один такий зареєструвався, і я зразу віршик про літо отримав від автовідповідача. Воно мені потрібно?

Олексій Мачехін - 13-10-2003 у 16:04

А віршик хоч цікавий? :D

ярка-дзвінка - 13-10-2003 у 16:09

Гей, мені можна писати будь-коли і за будь-яких обставин. І ніяких віршиків у відповідь не почуєте:)

fish - 13-10-2003 у 16:23

Андрію, зрозумій позицію користувачів. Е-мейл, який лежить вільно в мережі - ласощі для спамера. Чи мусить довіряти користувач, який тільки но прийшов?
Я у більшості форумів лишаю мило-сміттєзбірник або взагалі казна-що. Бо половина з них не попереджаючи і не питаючи моєї згоди починає надсилати усякі "вам прийшло приватне повідомлення", "у нас відкрився новий розділ". Тут такого, дякувати Адміну немає, але звідки мені про то знати відпочатку? Признаюся чесно, те, що у мене в інфо відпочатку справжня адреса - випадковість і десь необережність з мого боку. Втім, наразі виправдана.

Андрій Пелещишин - 13-10-2003 у 16:45

Fish, ти не права! Може права, але хіба своєю правдою. Бо я перше ніж зареєструватися, певний час форум читаю, а потім вже серйозно думаю та вирішую, "варто чи не варто"

Olexiy, віршик вже стер. На жаль. Але якщо користувач, що сьогодні зареєструвався, підпишеться на якусь тему, то напевно віршик я прочитаю знову.. Правда, автовідповідач мені пообіцяв, що віршик щомісяця міняється.
А віршик був так собі. Щось про літо. До кращих шедеврів забутої всіма "Інтелектуальної забавки" йому далеко.

Олексій Мачехін - 13-10-2003 у 16:47

Надхнення не може бути вічним. Буде настрій - оновиться тема :)