Форум Рідного Міста

Звернення до нових користувачів

Андрій Пелещишин - 7-11-2003 у 00:40

Щиро хочу бачити на форумі нових активних учасників.

Проте маю до них велике, хоч і не дуже складне прохання:

При виборі ніку на Форумі враховуйте Правила Форуму та пояснення у до них.
Перше ніж писати - огляніться, подивіться як пишуть інші, постарайтеся зрозуміти як тут спілкуються.
Якщо щось незрозуміло, то перш ніж писати, можна звернутися по службі у2у до модераторів Форуму або ж до Академіків. Я переконаний, вам дадуть відповідні поради та роз'яснення.

Щиро Ваш,
Андрій

Nazar - 7-11-2003 у 08:22

Гадаю щось таке схоже слід розмістити на сторінці з реєстрацією десь поблизу місця вписання "нікнейму".

Sergi Adamchuk - 7-11-2003 у 08:30

Привіт, Андрій
Я помітив, що на форумі збільшується частка нельвівян (і негаличан), все-таки для підвищення популярності форуму, я порадив зменшити його, як ти висловився "львовоорієнтованість".
Уяви собі людину, яка вперше сюди потрапила і не дуже, вникаючи у суть, побачивши перші ознаки львовоорієнтованості більше не заходитиме сюди, вважаючи, що для нельвівян тут нічого робити.....
Основні дві такі, на перший погляд незначні штучки - це картинка у лівому верхньому кутку та назва форуму "Львів....".
Це мені здається не важко виправити, тим більше, що вже були на форумі конкретні побажання з цього приводу.

Trickster - 7-11-2003 у 10:38

Цитата:
Першим відправив користувач Sergius
...вважаючи, що для нельвівян тут нічого робити.....
Основні дві такі, на перший погляд незначні штучки - це картинка у лівому верхньому кутку та назва форуму "Львів....".

Я проти. Мене цей сайт цікавить саме тому, що він львівський. Не требе його уніфікувати. Нехай залишається та атмосфера, яка склалася.

Олекса Мандрівник - 7-11-2003 у 11:33

І зрештою це є форум насамперед рідного міста, а не якийсь інший. Погоджуюся з Trickster`ом (доречі, негаличанином судячи з місцезнаходження).

fish - 7-11-2003 у 13:24

як нельвівянка, цілком розділяю бачення Tricksterа

Volodymyr - 7-11-2003 у 13:36

аналогічно!

підтримую Trickster та fish!

Наталка - 7-11-2003 у 16:37

А я, в свою чергу, підтримую вже Volodymyr’а, Trickster та fish! :)

kallisto - 7-11-2003 у 17:01

А я підтримую всіх, хто погодився з цим раніше. Цьому форуму особливий колорит додає те, що він саме львівський.

Dmy - 9-11-2003 у 18:58

Я, звичайно, не можу не підтримати попередніх ораторів, якщо вже купа академіків "за". Проте, прошу зважити: якщо якійсь неофіт голосує на Форумі за вказану "львовозорієнтованість", це означає, що він сюди уже зайшов і якось облаштувався. Відтак, йому байдуже "на каком ухє у вас тюбєтєйка". Ніхто не рахував людей, які пройшли повз, виключно зі своєї ... (назвемо - нетерплячости чи там, обмежености). Будьмо толерантними. Звісно, що концептуально змінювати щось не варто, але може десь у куточку встромити чогось на кшталт "заходьте гості дарагія, вам у нас може сподобатись, не подумайте, що тут усе суто для львівяк". Раптом доможе, га?

Наталка - 9-11-2003 у 19:27

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Я, звичайно, не можу не підтримати попередніх ораторів, якщо вже купа академіків "за".


Ну ось, будь ласка! :D Говорили-балакали... Можете! Можете не підтримати, навіть якщо всі академіки, почесні академіки, модератори та адміністратори "за" - ВИ МОЖЕТЕ бути проти! Це Ваше право!
А що до пояснень, жи тут не тільки львів’ян чекають - я це в перший свій візит прочитала в меті Форуму. "Львів, Україна, Світ" - так це звучало. :saint: Мене саме це і привабило - не в останню чергу! :)

Dmy - 9-11-2003 у 20:49

Ага, ясно! "Це Ваше право бодатися з бульдозером". Урешті, як я вже тут, то що пояснювати. Мав на увазі примітивну раціональну логіку - людина бачить: Місто-Рідне, дивиться далі (міст багато): Львів - "Ага-а!", і пішла геть. А вичитувати різні цілі, закладки усіляки дивитись - то ж для особливих зануд.
Доречі, пані Наталко, я тут пошуршав задля ознайомлення по форумах, тож не хочу відставати від інних і вітаю вас (хоч і не у тій темі) із ювілейним повідомленням! (А ще кажуть, що чоловіки балакучіши за жінок)

Ігор Мартинів - 9-11-2003 у 23:51

на 100% згоден з Dmy
Слово Львів на логотипі відкидає значну частину нельвівської аудиторії, яка насправді могла б стати частиною сформованого тут "ком'юніті"

Наталка - 10-11-2003 у 10:46

Не треба мене вітати - я вже й сама не рада, ані повідомленням своїм, ані зірочкам! :( Я просто, як би це сказати, зареєструвалась тут трохи раніше, аніж Ви, пане Dmy. Тому і повідомлень маю більше! А що до "бодатися з бульдозером" - Ви просто повірте мені, що це не так, що кожна пропозиція, незаледно від її "зазіркованості", розглядається, і дуже уважно - я це знаю.

Dmy - 10-11-2003 у 15:12

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Паславський
Dmy а чому вас не відкинуло? Й інших не львівян?


1) Мабуть, є занудою (чит. попереднє повідомлення).

2) Якось склалось - мене у дитинстві ніхто жахливим Львовом :(( не лякав, а в дорослому віці я допер, жи під цим брендом іноді можна чимось цікавим (і споживним) :) розжи[ер]тися.

3) На сайт я потрапив не тому, жи прагнув у то чи інне Рідне-Місто, а по-шпигунськи, із середини, через льох - гугляцький пошук. Потім роздивився, пошастав форумами, пива, там, попив - сподобалось, вирішив полежати ще. Відтак особисто мене не вельми й обходило, що воно там на передку.

4) Власне, мені здається, дискусія набуває якогось надто сурйозного, грунтовно-академічного (не в тутешньому значенні останнього слова), тобто просто марудного вигляду. Якби хтось запропонував мені змінити ім'я, прізвище. а надто, по-батькові, аби більше подобатися поспільству, я б змінити - не змінив, проте в пику зацидів би. Ото на цій оптимістичній ноті дозвольте...

Dmy - 10-11-2003 у 15:24

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Я просто, як би це сказати, зареєструвалась тут трохи раніше, аніж Ви, пане Dmy. Тому і повідомлень маю більше!


Гречно дякую за роз'яснення! Ось і не вір після цього жінкам! Я, каюсь, не повірив - порахував повідомлення, у пані справді більше!!! Нє, я розумію, реєстрація в день народження дєдушкі Лєніна зобов'язує, але невже настільки впливає на кількість?!

Наталка - 10-11-2003 у 15:33

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Гречно дякую за роз'яснення! Ось і не вір після цього жінкам! Я, каюсь, не повірив - порахував повідомлення, у пані справді більше!!! Нє, я розумію, реєстрація в день народження дєдушкі Лєніна зобов'язує, але невже настільки впливає на кількість?!


Вимикаюсь... З сорому за реєстрацію у день народження Лєніна... :(

fish - 10-11-2003 у 15:38

ура! донеччанин з"явився!

Dmy - 10-11-2003 у 17:59

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Вимикаюсь... З сорому за реєстрацію у день народження Лєніна... :(


Во блін, і справді пішла :(
Пані Наталко, беру свої слова назад (геть усі, і Лєніного дідуся кудись прилаштуємо), тілку ся верніт!!!

Олексій Мачехін - 10-11-2003 у 18:03

Та не переймайтесь ;) то вона додому з роботи пішла :)

Dmy - 10-11-2003 у 18:08

Цитата:
Першим відправив користувач fish
ура! донеччанин з"явився!


Боже мой! :D Давно мене так дівчата не вітали. Проте заради справедливости мушу зазначити, тут із Донецька вже хтось промишляє (чеснослово, забув, хто. а шукати довго, начебто :))

Олексій Мачехін - 10-11-2003 у 18:12

Східняк.

Наталка - 10-11-2003 у 20:15

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Во блін, і справді пішла :(
Пані Наталко, беру свої слова назад (геть усі, і Лєніного дідуся кудись прилаштуємо), тілку ся верніт!!!


Повертаюся :) Подобаються мені люди з почуттям гумору! :D

Grabchuk - 14-11-2003 у 19:11

Мо пора переїзджати в Київ?