Форум Рідного Міста

На російський форум подали до суду

Роман Голощук - 26-12-2002 у 22:01

Джерело - «Internet.RU»
Вперше в історії російського Інтернету на форум сайта подано позов в Арбітражний суд.
Компанія «Трійка-сталь», яка спеціалізується на поставках металопрокату в Москві, подала позовну заяву в Арбітражний суд Московської області на спеціалізований форум з відповідною назвою «Чорний список» Інтернет-сайту MetalTorg.ru.
Власником і розробником MetalTorg.ru є ТОВ «Мегасофт», виробник відомої у фінансово-банківських колах системи «РВС-Векселя». Сайт MetalTorg.Ru є лідером серед Інтернет- ресурсів металургійної тематики і заслужив у користувачів репутацію серйозного інформаційно-аналітичного порталу, тому подача позовної заяви стала повною несподіванкою для його творців.
«Трійка-сталь» вважає, що на сторінках «Чорного списку» була опублікована помилкова інформація, яка порочить ділову репутацію компанії, і вимагає в суду зобов’язати MetalTorg.Ru спростувати помилкові відомості, припинити роботу сайта і стягнути певну суму грошових коштів.
Подібна справа є першою в історії російської судової практики, але викликає особливий інтерес тим, що коли суд визнає розробника особою, яка розповсюджує помилкову інформацію, і зобов’яже його виплатити грошову суму, то можна буде без великих зусиль довести до банкрутства будь- який Інтернет-ресурс, що містить «Форум» або «Гостьову книгу».
Спочатку деяка організація (а точніше хтось із її співробітників) розміщує про себе інформацію, яка вважається помилковою, а наступного дня подає в суд на власника сайту за поширення помилкової інформації з вимогою виплатити грошову компенсацію.
Як будуть розвиватися події з MetalTorg.ru, покаже найближче майбутнє, але Арбітражний суд Московської області уже взяв справу до розгляду, і перша зустріч сторін в суді відбудеться вже 15 січня 2003 року.

Сподіваюсь, що схожі проблеми ніколи не трапляться з Форумом Рідного Міста. Тьфу-тьфу через ліве плече.

Андрій Пелещишин - 26-12-2002 у 22:49

Форум та адміністрація не несе жодної відповідальності за інформацію, розміщену на ньому.
Проте, враховуючи і цей прецедент адміністрація та модератори Форуму залишають за собою право видаляти або коректувати будь-які повідомлення.