Форум Рідного Міста

Анонімність/псевдонімність на форумі

Круціфукс. - 3-1-2003 у 01:18

Як ставляться шановні дописувачі Форуму до використання псевдонімів чи скорочених імен без подання в профілі інформації про реальну особу? Цікаво також почути, чому Вами було надано перевагу саме "Імені Прізвищу", просто "Імені" або ж псевдоніму? Чи є об'єктивні/універсальні "за" і "проти" в цьому питанні?

vovka - 3-1-2003 у 09:47

Цитата:
Першим відправив користувач Отець Прокопій
Як ставляться шановні дописувачі Форуму до використання псевдонімів чи скорочених імен без подання в профілі інформації про реальну особу? Цікаво також почути, чому Вами було надано перевагу саме "Імені Прізвищу", просто "Імені" або ж псевдоніму? Чи є об'єктивні/універсальні "за" і "проти" в цьому питанні?

Я вважаю , що в новому для себе форумі анонімність це добре.. В будь-який час інфу про себе можна ввести.. А поспішати не варто.. Чому ?
Візьмемо наприклод ситуацію, коли я, студент, спілкуюся з викладачем, який також тусується на форумі. Це гіпотетична ситуація. Так от якщо викладач знає хто я насправді, то розмова не завжди буде завязуватися.. Так як є певна дистанція між викладачем та студентом. А якщо один про одного знає не більше ніж того потребує ситуація, то і розмовляти легше, та й можна говорити прямо, і не дивитися на прізвища хто перед тобою сидить.. Це як Лобановський говорив що при виборі гравців в паспорт не заглядає, а дивиться на їх майстерність.
Повністю з ним згоден, тобто при анонімності я вважаю є більша обєктивність у вирішенні того чи іншого питання..

Своє справжє імя можна ввести вже тоді коли ти здобудеш тут якийсь авторитет, освоїшся так сказати.. Тобто для цього потрібен певний час..

Андрій Пелещишин - 3-1-2003 у 12:31

Ну не знаю, в принципі для мене наприклад, такої проблеми "викладач-студент" не існує, але може для когось?

Повна анонімність усе таки часто стимулює на форумах хамство, некоректну поведінку тощо. Але зрозуміло, що назва користувача нічого безпосередньо не змінить. Проте є психологічний момент - якщо назви чи псевдо більшості користувачів (та їхні біографії) є якісними та цікавими, то й нові члени форуму також уже певною мірою серйозніше ставляться до заповнення анкети та вибору імені. Що позитивно впливає на загальну атмосферу форуму.

А доступність певної інформації про себе (мені здається) частіше допомагає зав'язати розмову ніж її відсутність.

vovka - 3-1-2003 у 19:26

Цитата:

Ну не знаю, в принципі для мене наприклад, такої проблеми "викладач-студент" не існує, але може для когось?

Може тому, що ви викладач ? :)
А як я помітив під час начання, для багатьох студентів існує :(

Цитата:

Повна анонімність усе таки часто стимулює на форумах хамство, некоректну поведінку тощо. Але зрозуміло, що назва користувача нічого безпосередньо не змінить.

На рахунок анонімності і хамства згоден. Адже за це не впаде репутація, імідж. Прийшов - нахамив і пішов. І ніхто нічого тобі не зробить..


Цитата:

А доступність певної інформації про себе (мені здається) частіше допомагає зав'язати розмову ніж її відсутність.

Все таки я думаю що це не так важливо. Анонімно чи ні. Я звертаю увагу тільки на те що говорить даний логін. Якщо мені цікаві його розповіді, то я не звертаю увагу на анонімність, чи наявність повної інформації. Це вже радше з цікавості..



Крім того цікаво як визначити чи я правду написав про себе чи збрехав. Якщо в мене мета написати тут 2 повідомлення і піти, то звісно що я напишу неправду, а якщо ні, то напишу правду, можливо. З часом..

Андрій Пелещишин - 3-1-2003 у 20:26

В принципі я з тобою згоден. Тільки я не розумію, навіщо люди реєструються заради 1 повідомлення (навіть такий термін бачив - 1 Post User)

kristi - 27-1-2003 у 08:44

Не хочу починати повідомлення словами А Я... але напевне доведеться, так от я вважаю що якщо я є людиною культурною, знайомою з певними нормами суспільства то подам про себе нормальну правдиву інформацію й не буду писати на форумі різну гидоту. Оскільки шановний vovka ви є такою ж людиною то чого соромитись?. Звичайно зустрічаються в нашому соціумі й кадри безкультурні, хоча на форумі ніби таких не видно. Якщо ж моєму викладачеві не сподобаються мої репліки в форумі, то це на мою думку жодного стосунку до мене як до студента на його парах не має. Я ж не в нього на парі проголошую свої думки. Тепер щодо правдивості інформації про себе. Впринципі ніхто не змушує вивертати на зовні всю інформацію про себе, напр. скільки у вас позашлюбних дітей й таке інше. Але я не бачу жодного криміналу написати своє Прізвище, Ім'я чи мій настрій...
Тепер щодо відносин між викладачем та студентом. У нас це звичайно ще залишки совкового виховання, однак у інших країнах такого немає. Напр. в німеччині моя сестра була на вечері у власного викладача, його жінка приготувала багато різних страв, вони поспілкувалися, подарували один одному подарунки й попрощалися. І жодного тут криміналу

vovka - 27-1-2003 у 09:51

До вечері з викладачем нам ще рости і рости..
Хоча я б на таке напвено не погодився, особливо якщо викладач старшого віку. На рахунок анонімності. Добре, щось в профайл впишу :)
Настрій.

Андрій Пелещишин - 27-1-2003 у 16:09

Цитата:

До вечері з викладачем нам ще рости і рости..


Ну не знаю. Мій тато був великий вчений, і справжній ВИКЛАДАЧ, зав. кафедрою, і студенти часто бували в нас у дома. Користувалися нашою бібліотекою, консультувалися. Бувало що й вечеряли. І тепер до мене дехто з моїх студентів, трапляється що завітає.

Горват Корнелія - 4-9-2006 у 15:13

Старі фрази(за роком подання), але хочу щиро доповнити і продовжити тему. Мені здається, що форум і існує для того, щоб САМОВИРАЗИТИСЯ та ПОСПІЛКУВАТИСЯ без огляду на особистосі, вік, посаду. Якщо мені цікаво, то це не має відношення до вищевказаних ознак. А боятися речей типу викладач-студент і т.п. - це не , як би правильніше виразитися, етично, чи що, не інтелігентно... Ну, ви розумієте. Мета - Спілкування. Кому цікаво і корисно (для душі...), той не пошкодує...Як на мене, тільки це істотно. Як в коханні - приймай мене такою, як я є.