Форум Рідного Міста

Про посилання та цитати

Андрій Пелещишин - 18-5-2006 у 19:25

У мене все ще дуже обмежений доступ до Інтернету, проте прочитавши сусідню тему не можу не висловитися з питання цитування та посилань на Форумі.
Як адміністратор та найстаріший форумець вважаю, що цитування на форумі є абсолютно допустимі та потрібні (якщо це вимагає тема обговорення).
Звичайно, цитування вимагає посилання, якщо таке посилання існує.
Розміщення просто посилань небажане. (Я вже був навіть робив приватні зауваження кільком модераторам). Так само, як абстрактні відсилання на інші ресурси чи просто "Інтернет".
Якщо доцільно розміщувати посилання - прошу дуже. Проте прошу супроводжувати його анотацією або цитатою, з якої буде зрозуміло, про що йдеться за вказаною адресою.
Особливо це стосується посилань на форуми та новинні ресурси, де чільні сторінки швидко змінюються.
Щодо цитування - зазначу ще раз. Цитування корисне, адже не завжди людина відвідує ресурс, з якого взята цитата.
Наведу приклад. Днями було опубліковано допис з посилання м на якийсь політологічний сайт (тема про білінгвізм http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3844&page=4#pid55765)
проте я так і не відвідав сторінку. По перше ліньки (це головна причина), по-друге - не дуже хочеться тратити гроші на GPRS :)

Якщо говорити ширше - цитування є однією з засад Web 2.0