Форум Рідного Міста

Може таки організуємо зустріч форумчан?

Demyan - 6-9-2006 у 12:51

Можливо не вперше але спробую - можилво давайте зустрінемося якось?
Для цього спочатку напишіть хто хоче і прийшов би на зустріч.
Час день та місце підберемо якщо буде хоча б більше 5 чоловік - які захочуть зустрітися.

Тарас Задорожний - 6-9-2006 у 13:23

Давайте паралельно і у Львові і в київському екзилі. Думаю, шо в Києві я і Ярема П. точно організуємось десь найближчим часом. Тому якшо ше хтось схоче, то пишіть

Тарас Задорожний - 6-9-2006 у 13:24

Давайте паралельно і у Львові і в київському екзилі. Думаю, шо в Києві я і Ярема П. точно організуємось десь найближчим часом. Тому якшо ше хтось схоче, то пишіть

Тарас Капущак - 6-9-2006 у 14:10

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Задорожний
Давайте паралельно і у Львові і в київському екзилі. Думаю, шо в Києві я і Ярема П. точно організуємось десь найближчим часом. Тому якшо ше хтось схоче, то пишіть


Ідея непогана. Підтримую.
(Київський осередок.)

Тарас Задорожний - 6-9-2006 у 14:30

Тоді якшо ше хтось зголоситься, будем домовлятись про час і місце... Думаю десь на вихідних

Demyan - 6-9-2006 у 15:03

Цікаво - форум львівський а збираються київські :) ауууу Львів!!!

Андрій Пелещишин - 6-9-2006 у 18:53

Похвальна ініціатива
В мене зараз сутужно трохи з часом, тому не можу обіцяти.
Але може ось це Демяну допоможе.
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3638
Більше ініціативи та чіткості

Demyan - 7-9-2006 у 07:47

Дякую я це читав. Зараз в мене одна ціль - просто вияснити чи є реальне бажання, звісно що всяке буває і час і плани можуть бути але якщо будуть люди з бажанням - то думаю час підберемо найоптимальніший для всіх.
Однак як видно наразі навіть ніхто не виявив бажання реальної зустрічі.

Анастасія Кулакова - 7-9-2006 у 08:36

Я б залюбки.
Буду у Львові 30.10-01.11
У Києві 13.09-14.09

Юрій Сєров - 7-9-2006 у 10:15

Можна 17 вересня піти разом на футбол. Карпати-Ворскла. Але це дуже залежить від погоди.

Demyan - 7-9-2006 у 11:20

Питання постане чи всі люблять футбол

Demyan - 7-9-2006 у 11:26

Наразі б хотілося просто прийти, посидіти десь, познайомитися, здружитися, а згодом звісно можна буде і на футбол і в гори :)

Sergi Adamchuk - 7-9-2006 у 16:09

Треба розділити теми про здибанку у Львові та у Києві.... ато людей може заплутати :) Хоча найкраще, можливо, зустрітись синхронно

Тарас Капущак - 7-9-2006 у 20:28

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Нанушка
Я б залюбки.
Буду у Львові 30.10-01.11
У Києві 13.09-14.09


Ну то шо, Київ? Як розумію то є перша пропозиція про дату ;)
13-14 вересня. Середа-Четвер. -- Які в кого думки?

Tempika - 7-9-2006 у 22:31

...а чому б не зустрітися на форумі видавців?

Demyan - 8-9-2006 у 09:39

Пропоную для початку зголоситися чи згодні львівяни на просту зустріч (не футбол не театр, не форум...) просто посидіти десь на пиві, каві, чаю хто що любить, познайомитися а потім вже можна буде щось робити.
Мета тема взнати скільки людей підтримує і прийде тому
скажіть хто реально хоче і прийде. Думаю зустріч назначити на один з вихідних або ж в пятницю ввечері.
Я - прийду.

Ярема П. - 8-9-2006 у 12:03

Сьогодні п'ятниця, гарна погода, я не проти десь завтра зустрітися або навіть сьогодні. Згоден на просту зустріч:sing: також. Тре ловити погоду, бо невідомо як там буде. Взагалі в мене інша пропозиція, як на рахунок спільної рибалки?

Tempika - 8-9-2006 у 19:08

...мучити рибок не хочу :-)) а ось зустрітися за чаєм можна :-)

Тарас Задорожний - 8-9-2006 у 19:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Сьогодні п'ятниця, гарна погода, я не проти десь завтра зустрітися або навіть сьогодні. Згоден на просту зустріч:sing: також.


Ти б краще написав де ти.... Бо зустріч у Львові чи Кракові мене ніяк не влаштує. Якшо в Києві, то дзвони завтра і домовляємось

Ярема П. - 8-9-2006 у 19:24

Я є, вчора приперся з Одеси до Києва, так що готовий до зустрічі. Так що на рахунок суботи, львівські кияни чи як там вас?

Тарас Капущак - 9-9-2006 у 10:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Я є, вчора приперся з Одеси до Києва, так що готовий до зустрічі. Так що на рахунок суботи, львівські кияни чи як там вас?


Люди, називайте конкретний час і місце. Хоча боюсь, шо аби народ зібрався, треба давати більше часу на роздуми, бо хто зна в кого які плани на сьогодні. А щодо себе, то я певне зможу ввечері, якщо вчасно зроблять повідомлення...

Тарас Задорожний - 9-9-2006 у 14:39

До уваги КИЯН!!!

Форумчани нині питимуть пиво о 20-00 в барі "Купідон" на вул. Пушкінській.
(Бар біля кафе "Віденські булочки" у підвалі. Добиратись від М Хрещатик або М Театральна)
Хто хоче - приєднуйтесь

Рост - 10-9-2006 у 10:59

Трохи запізно було повідомлено, бо десь в обід переглянув форум, цю гілку, призначення зустрічі ще не було.

Але києво-львівська зустріч в стольному граді мала місце, бачився я з Олексієм і його дружиною, поганяли чаї в "Барабані" з Ніною Герасименко, а потім, уже разом з її чоловіком і каплю чогось міцнішого - відзначили річницю їх одруження, з чим ще й тут молодят привітаю :)
Шкода, не вдалося видзвонити Наталку, була поза межами досяжності увесь день, напевно десь заховалась і пише новий любовний трилер ;)

Ярема П. - 10-9-2006 у 14:45

В нас теж мала місце зустріч, хоч і в барі було трохи сутужно з місцем, але загалом зустріч пройшла в теплій і невимушеній атмосфері:baddevil: До речі, Купідон добрий тим, що там є халявний інтернет (гнізда і безпровідний).

Галина Лев - 10-9-2006 у 23:17

Я згідна. То що львів'яни кажуть? Може 16.09 о 16.00 у затишному Ставропігійському дворику чи в Дзизі???

Tempika - 11-9-2006 у 07:26

...а чому не на форумі видавців?

Demyan - 11-9-2006 у 07:38

Бо на форумі - думаю не зможемо поговорити, а всі будуть бігати і шукати книжки в тій метушні. Та й книжок можливо не всі люблять - наприклад я:).
Хороша ідея що до дзиги. Тоді можливо давайте попробуємо 17 вересня о 16 00 в запропонованому місці - В дзизі. Чи всім хто має бажання підходить такий час та місце?

Галина Лев - 11-9-2006 у 21:53

А мо взагалі у п'ятницю? Щось тяжко народ на вихідні реагує.

Тарас Задорожний - 12-9-2006 у 06:11

Поки Львів радився, Київ у минулу суботу пиво пив :sing:
Успіхів вам в намаганнях. Спробуйте у день міста.Все одно вдома ніхто не сидітиме.

Tempika - 12-9-2006 у 07:14

...львів вже давно намагається, але все ніяк :-)) ми вчора пили чай з однією форумчанкою, було супер :-))... сьогодні може поп*ємо чаю з мартінкою, вона у львові... припиняйте дерти носа, збираймося!

Demyan - 12-9-2006 у 07:21

Добре давайте у пятницю. Хто прийде?

Demyan - 12-9-2006 у 07:57

але не швидше ніж 19 00

Demyan - 12-9-2006 у 13:22

ну ось...бачу львівяни ніколи не зустрінуться і не домовляться на зустріч :( Така наша доля ;)

Громов Сергій - 12-9-2006 у 13:28

А в нас суботи зробили робочими, от і як тут зустрічатися ? :(

Андрій Пелещишин - 12-9-2006 у 13:32

Я би з радістю, але в мене зараз розпочинається ремонт в квартирі - і весь вільний час спрямовується на цю задачу.

Demyan - 12-9-2006 у 13:54

Тоді в неділю в 16:00 підходить?

Юрій Сєров - 12-9-2006 у 15:36

Можливо зможу приєднатися. Але плани ще невідомі.
Пишіть про варіанти.
До речі для ідентифікації все ж таки необхідно розробити якісь атрибути. Бейджики, футболки, емблеми... Які ідеї?

Громов Сергій - 12-9-2006 у 15:40

записати номери труб бо з бейджиками приймуть за свідків єгови :)

Demyan - 12-9-2006 у 16:12

Давайте тоді на неділю і все! на 16:00.
Місце давайте варіанти - подумаємо.
Наразі хто буде Я буду. ще????

Tempika - 12-9-2006 у 16:30

..я буду... місце бажано тепле.

Громов Сергій - 12-9-2006 у 16:33

я ....... якщо вінду підніму в суботу +380(66)716-44-65

Tempika - 12-9-2006 у 16:43

8 068 902 1553
...може челентано на личаківській?... там завжди є місце :-)

Громов Сергій - 12-9-2006 у 16:48

Йди замовляти столик(столики)

Tempika - 12-9-2006 у 16:51

...там завжди є місце, не тре замовляти...

Demyan - 12-9-2006 у 16:59

Якщо є місце завжди то можна там, щоб довго нешукати.
А де це точніше адресу можна?

Demyan - 12-9-2006 у 17:01

До адміністратора сайту: можна буде зробити десь в головному вікні щоб зажди було ( не в гілці читати) а десь на виду завжди скажем гасло : 17 вересня 16:00 зустріч форумчан в Челентано на ЛИчаківській?
Якщо це піде то думаю часто можна обновлювати.

Hanor Narasson - 12-9-2006 у 17:02

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
8 068 902 1553
...може челентано на личаківській?... там завжди є місце :-)


Бо там їжа - кака :)

Demyan - 12-9-2006 у 17:07

Давайте без коментарів лишніх. Їсти нікого не будемо заставляти там. Якщо комусь не подобається там їсти - нехай не їсть, тим більше якщо ще й не збираєтесь прийти.

Tempika - 12-9-2006 у 17:12

...ні, піца і реберця як всюди в челентано, просто місце невигідне у них...

Tempika - 12-9-2006 у 17:14

...на початку личаківської, зразу за зупинкою *площа митна*... їжа не кака, а просто місце там непопулярне, мало хто ще знає про нього.

Галина Лев - 12-9-2006 у 17:36

Коли ми прийдемо в піцерію, то мало хто зможе втриматися від заманливого аромату піци, а, крім того, ми будемо дратувати персонал та інших людей тим, що хіба п'ємо чай та пиво. Чому все ж вам не підходить кав'ярня? І цілком по-львівськи... І ніц не відволікає... І в спину шляків ніхто не шле...
Особисто я в п'ятницю вештатимусь містом для власного задоволення, а в неділю, певно, махну в Дрогобич по роботі, то шо ж?
Значить, черговий раз доведеться не ввидіти живих форумців разом, а от в Дзигу у п'ятницю все-таки піду, бодай тому, що ніколи не пила там кави.

Ярема П. - 12-9-2006 у 17:44

Але Львів телиться... От смішні, та набийте зустріч, хто прийде перший або організатор, сяде за стіл, на столі поставить листочок А4 складений хаткою з надписом "Рідне місто" і все, ідентифікація буде, всі знайдуть:D І веселої вам забави:) А щодо їди, пива, чаю чи кави, і т.д. це вже по бажанню індивідуально, головне щоб атмосфера була приємною.

Галина Лев - 12-9-2006 у 17:46

Во, так і зроблю в п'ятницю о 19.00 на Вірменській у "Дзизі".

Тарас Задорожний - 12-9-2006 у 18:58

Подзвоніть в Дзигу і попросіть зарезервувати столик. А ше краще загітуйте Одарку вам в тому помогти, тоді все вийде. Бо Дзига славиться тим, що місця ввечері нема.

Галина Лев - 12-9-2006 у 19:33

Дзига слухавку не бере.

Тарас Задорожний - 12-9-2006 у 19:56

Бо в такий час офіс вже пустий... подзвоніть 09, на Дзизі є не один телефон, а кілька. Один з них стоїть коло бару на галереї. Просто покличете бармена. Або Марічку, або Таню. Хоча можливо тепер працює хтось інший. Просто попросите зарезервувати на 7му столик на певну кількість осіб. Якшо ві Львові зимно, то просіть великий стіл в середині, якшо ж тепло, - то хай ссунуть пару на дворі.

Ото і вся процедура.

Дзвоніть завтра коло 11-ї рано, то в офісі хтось буде вже :)

Hanor Narasson - 12-9-2006 у 20:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Коли ми прийдемо в піцерію, то мало хто зможе втриматися від заманливого аромату піци, а, крім того, ми будемо дратувати персонал та інших людей тим, що хіба п'ємо чай та пиво. Чому все ж вам не підходить кав'ярня? І цілком по-львівськи... І ніц не відволікає... І в спину шляків ніхто не шле...
Особисто я в п'ятницю вештатимусь містом для власного задоволення, а в неділю, певно, махну в Дрогобич по роботі, то шо ж?
Значить, черговий раз доведеться не ввидіти живих форумців разом, а от в Дзигу у п'ятницю все-таки піду, бодай тому, що ніколи не пила там кави.


Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Коли ми прийдемо в піцерію, то мало хто зможе втриматися від заманливого аромату піци, ...


Так я теж колись спокусився туди на піцу, а її там немає...:(

Цитата:
... а в неділю, певно, махну в Дрогобич по роботі, то шо ж?
...


Якщо б я був кавАлєром, то може б і вийшла ще зустріч форум'ян в Дрогобичі.:saint: А так дружина не зрозуміє.:lol:

Цитата:

Значить, черговий раз доведеться не ввидіти живих форумців разом, а от в Дзигу у п'ятницю все-таки піду, бодай тому, що ніколи не пила там кави.

Якщо залишуся живий після Форуму:rolleyes:, то попробую також підійти :sing:

Demyan - 13-9-2006 у 07:50

да...одним словам я сам не розумію вже що до чого....
Пропоную тоді наступне - якщо Галина каже що буде точно в дзизі і зможе зробити листочок - то тоді що в пятницю збираємося?
Я думаю що зможу працюю до 18 30 - думаю встигну.
А де там точно кавярня? я там хожу часто і там столики є біля входу в дзигу - то там?

Tempika - 13-9-2006 у 08:57

...в дзизі завжди повто народу і місця мало... назовні сидіти тре холодно... а особисто я буду пити пиво і їсти салат як мінімум, так що персоналу все мусить підійти :-)
...я в п*ятницю не можу, працюю.

Tempika - 13-9-2006 у 09:58

..крім того, назовні сидіти вже холодно, а всередині ніякої витяжки... для тих, хто схоче щось поїсти наприкніці напруженого трудового дня, там теж вибір невеликий і досить дорого... столики маленькі, та й взагалі тісно... в піцерії просторно, не напалено, є повний асортимент картопляної хати і теде... такі ось мої аргументи :-) якщо вже навіть в п*ятницю, то дзига - то не те місце для досить великої компанії.

Demyan - 13-9-2006 у 10:08

Бачу що важка ситуація складається. Пропоную тоді так, обговорюємо все до пятниці, в пятницю до обіду вирішуємо деостаточно і пишемо тут, хто не зможе зайти на форум - лишіть телефон перезвонимо.
Наразі всетаки я схильний до піцерії. Можна ж взяти по салатику і пиву і ніхто не вижене. На рахунок великої компанії не знаю чи взагалі вона збереться, на скільки розумію зараз реально є 3 чоловіки.

Hanor Narasson - 13-9-2006 у 12:53

Якщо буде в піцерії, то я зможу на півгодини перед електричкою заскочити, бо буду йти на вокзал з Філатова. Мій тел. (нуль-дев'ять-сім)- два-два-сім-п'ять-сім-п'ять-шість

Сергій Бєляєв - 13-9-2006 у 15:40

В п'ятницю на 19.00 варіант реальний, "Челентано" на Личаківській від мене близько.
Щодо неділі поки нічого сказати не можу.

Галина Лев - 13-9-2006 у 19:20

Якщо нема піци, то як можна Чєлєнтаном називати???

Мене таке влаштовує. Отже, п'ятниця перед 19.00 на Личаківській у "Картопляній Хаті".

Службовий телехвончик: 8-067-67-27-075
Через поламаність особистого я зараз на вищевказаному номері.

Tempika - 14-9-2006 у 07:32

...хто сказав, що піци там нема? дивно... :-)

...люди, ви лишаєте телефони, а хто вас всіх буде обдзвонювати? :-))

Сергій Бєляєв - 14-9-2006 у 11:56

Телефони лишаються для ідентифікації на місці, але я думаю, що папір з відповідним написом на столику однозначно краще.

Demyan - 14-9-2006 у 15:13

Якщо чесно я нічого не розумію. Так що в пятницю в картопляній хаті чи в Челентано? чи в неділю. Я запропонував без всяких там зустрітися в неділю хто зможе. Бачу що люди хочуть в пятницю. а хтось в неділю......а коли реально я так і не розумію.

Tempika - 14-9-2006 у 16:30

...ну я теж, якщо чесно.

Громов Сергій - 14-9-2006 у 16:38

В п'ятницю вийти з роботи по-шостій, злий і недобрий, голодний і змучений - нереально знайомитись і спілкуватись .........

Demyan - 14-9-2006 у 16:41

ну так ми говорили про неділю, таке враження що ніхто цього не читав, і почалися пропозиції в пятницю там і там і ніби люди погодилися...тепер знову про неділю говоримо

Галина Лев - 15-9-2006 у 00:34

То нехай буде і в п'ятницю,і в неділю. Хе. Але, якщо серйозно, неділя мені надто сімейною,сонливою та урочистою видається.

Ярема П. - 15-9-2006 у 09:28

Ги, гнилий Львів:P Отак і вся Галичина - один туда, другий сюда, третій ще десь. Цікаво прослідковується непослідовність земляків на цій гілці форуму:sing: Віва Ґаліція!

Demyan - 15-9-2006 у 09:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ярема П.
Ги, гнилий Львів:P Отак і вся Галичина - один туда, другий сюда, третій ще десь. Цікаво прослідковується непослідовність земляків на цій гілці форуму:sing: Віва Ґаліція!

+1

Громов Сергій - 15-9-2006 у 09:37

Цікаво, а чому київляни в п'ятницю після роботи такі веселі і щасливі ??? І чому це Шановні роблять висновки про ступінь гнилості ? Яке право ?? Я говорю лише за себе - що маю роботу, на якій не байдикую, тому й НЕ_МОЖУ після роботи перемкнути якийсь гачок в голові, мушу-таки відпочити.

Ярема П. - 15-9-2006 у 09:51

Бо в Києві після роботи на тижні всі думають про те, як відпочити - про суботу і неділю. Вмієш працювати-вмій відпочивати. За гнилість я переборщив. Але зато подивися як довго Львів розкачується на рахунок організації зустрічі :D До речі, це вже не перший раз щось таке організовується серед форумців, і я не пам'ятаю, щоб це обходилося без довгого мусолення часу, місця і т.д.
А в п'ятницю після роботи я веселий тому що завтра - субота, і можу ПОСПАТИ, а потім десь відпочити, з кимось зустрітися, десь поїхати, десь повисіти хоч на цілу ніч, бо завтра - неділя, і я знов можу поспати, і знову не думати до вечора про роботу.

Demyan - 15-9-2006 у 09:52

Я погоджуюся - бо я почав ту тему, вирішили в неділю зустрітися і це було написано. Після цього почалося в пятницю а я не зможу в неділю а я не хочу там.... Якщо хтось не може в неділю чи не хоче там де ми б мали зустрітися - то не треба писати і баламутити народ!!! Неможеш - пройшов мимо і не пиши або не кажи що там пагано і т.д. Хочеш зустрітися в інший час або в іншому місці - напиши іншу тему. В резульаті весь народ збаламутився і я в тому числі - бо хотів як краще підлаштуватися під більшість. А тепер бачу що нічого не вийде з того.

Тарас Задорожний - 15-9-2006 у 10:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Громов Сергій
Цікаво, а чому київляни в п'ятницю після роботи такі веселі і щасливі ???
Бо настала п"ятниця, а завтра вихідний! Тому і щасливі. Я тут гарую втричі більше ніж у Львові, правда заробляю теж більше... Чим не привід для щастя?

Громов Сергій - 15-9-2006 у 10:50

Ну от, ще економічну тему зачепили ....... в мене теж щастя що завтра вихідний (можливо, якщо керівництво щось не придумає), але всеодно більше подобається неділя. Нині - пас однозначно, завтра - ПХД, а от в неділю іменно теє.

Tempika - 15-9-2006 у 13:52

...я теж буду в неділю...

Сергій Бєляєв - 15-9-2006 у 18:13

Неділя... О котрій? І місце ще раз. Будь-ласка!

Галина Лев - 15-9-2006 у 19:38

Та не треба так агресивно. Я теж нічиїх інтересів не бажаю утискати. Саме тому прийшла і сьогодні, як обіцяла. Попила коктейль і поїхала до хати.

Рост - 15-9-2006 у 21:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Сергій Бєляєв
Неділя... О котрій? І місце ще раз. Будь-ласка!

Я вже було подумав, що це тільки в мене глюк, але таки ні.
Приєднаюсь. Вкаже нарешті хтось з ініціаторів великим жирним шрифтом час і місце зустрічі??? Бо якщо я буду у Львові в неділю, то підійшов би.

Громов Сергій - 16-9-2006 у 09:11

Неділя 16:00 вул.Личаківська "Челентано"

Першою запропонувала Темпіка, але не знаю - чи має вона бажання/сили всіх згуртувати.

Tempika - 16-9-2006 у 09:46

...я буду, ще леся хотіла прийти, маріна... а я дуже хочу побачити нашого головного адміністратора живцем :-)

Сергій Бєляєв - 16-9-2006 у 21:40

От це вже конкретика :)

Громов Сергій - 18-9-2006 у 09:25

Приємно було поспілкуватися, чудово все пройшло, пиво було надзвичайне !!! Шкода що не прийшли ВСІ :lol:

Tempika - 18-9-2006 у 13:04

...таке враження, що галицькі люди бояться показати своє реальне обличчя, видатися надто нецікавими або простими... :-( ганьба :-))))

Demyan - 18-9-2006 у 13:47

Я не прийшов бо поперше не знав де чи коли буде бо в суботу не був в неті. Ризкнути міг але в неділю грали Челсі-Ліверпуль, Манчестер - Арсенал. Не хотів ризикувати із-за тих матчів - таке буває рідко. Чесно - не жалію, ігри були супер.

Demyan - 18-9-2006 у 13:48

Але думаю треба ще організовувати з часом люди будуть підтягатися.

Юрій Сєров - 19-9-2006 у 09:33

Однозначно треба! Люди будуть приєднуватися, просто саме в цей день мені і ще декому з Адміністрації просто не виходило.
Думаю буде організована зустріч в Дні Міста.

Тарас Задорожний - 19-9-2006 у 10:05

А скільки вас там було?

Громов Сергій - 19-9-2006 у 10:12

2,5

Тарас Задорожний - 19-9-2006 у 11:44

Я так розумію, що 25???
Чи Ви просто сказились і вас було менше ніж нас в Києві?

Громов Сергій - 19-9-2006 у 11:49

Нас було двоє, наприкінці завітала ще одна форумчанка - ітого == 2,5

Тарас Задорожний - 19-9-2006 у 15:32

А в Києві нас було троє плюс ще двоє людей, які себе з форумом не асоціюють. Погуділи весело. Просто дивно вийшло, стільки львів"ян в місті, а прийшло так мало.