Форум Рідного Міста

Знайомство форумчан

Машенька Бодак - 5-11-2007 у 15:49

Шановні форумчани, давайте будем тут знайомитись, розказувати про себе...

Юрій Сєров - 5-11-2007 у 15:57

Багато що "про себе" написано в профілі учасників. Однак можна і започаткувати таку тему. Тільки тоді потрібно починати з себе :)

Машенька Бодак - 5-11-2007 у 16:04

Я так і хотіла зробити, тільки чуть пізніше, бо не було часу.
Мене звати Марія, но всі називають Машенька або Машуля, мені 23, працюю, від недавна живу у Львові, скоро в мене весілля. Дуже гарне місто мені тут подобається.

Demyan - 5-11-2007 у 16:20

Я не розумію а що розказувати? про совє життя? про що люблю що не люблю? про що мрію? яку музику слухаю? хобі??? це тема дуже розширена

Юрій Сєров - 5-11-2007 у 16:26

Цитата:

Шановні форумчани, давайте будем тут знайомитись, розказувати про себе...


Розробіть анкету, опишіть по ній себе, ми продовжимо.

Машенька Бодак - 5-11-2007 у 16:37

Навіщо анкета? Так буде не цікаво, все стандартно, а так кожен розповідає те, що хоче і що вважає за потрібне.

Demyan - 5-11-2007 у 17:12

Ні думаю правильно говорять - краще хоч якісь питання або ж напрямок...а так но вот я ну і з чого починати? а якщо розказувати все що хочу то тоді не цікаво буде.
Краще дійсно зробіть еталон-анкету і опишіть себе а далі вже підтримаємо. Ну а окрім питань напишіть типу "Додатково", або "щось цікаве про вас" - там вже будемо писати хто що хоче тоді стандарту не буде але буде зрозуміло хоч напрямок.

Лєна Дадукевич - 11-11-2007 у 16:24

Можна і написати, тільки як кожен тут почне про себе розказувати, то ніякого форуму не вистачить.:lol:
Краще простіше - читаєш, бесідуєш собі тихо- мирно, зацікавив хтось - глип на його профіль. Замало написано - в приват написати - так і так, цікаво було б познайомитись чи зустрітись. Так здається краще - і форум засмічуватись лишнім не буде і простіше справді познайомитись з людьми. Ну можна ще форумівки для цього понапридумувати , з пивом, чи як...:sing: