Форум Рідного Міста

Залежність активності ФоРуМчан від погоди

Юрій Сєров - 22-4-2008 у 17:13

Помітив, що коли така погода, як сьогодні, тобто дощ і холодно, активність ФоРуМчан зростає.
Це справді так, чи мені здалося? :)
Разом з тим залежність від дня тижня, святкових днів та пори року - очевидна.

Dmy - 22-4-2008 у 17:23

У нас саме від сьогодні дуже тепло :rolleyes:

Максим Стюфляєв - 22-4-2008 у 17:36

А в нас злива. Дивно, адже Донецьк і Луганськ одне від одного не так уже й далеко...:rolleyes:

Demyan - 23-4-2008 у 08:19

а можна конкретніше на скільки дописів зростає?
щось я не замічаю.

Максим Стюфляєв - 23-4-2008 у 08:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Demyan
а можна конкретніше на скільки дописів зростає?
щось я не замічаю.
Дем'яне, Ви просто не там читаєте:lol: У гілці "Радіо промінь. Четвер. Оля Смоляр" вчора за день наговорили на дві сторінки!!! Такого я ще не пригадую.:sing:

Катерина Задорожна - 23-4-2008 у 09:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Помітив, що коли така погода, як сьогодні, тобто дощ і холодно, активність ФоРуМчан зростає.


Таки трохи зростає. Сьогодні погодка така, що виходити назовні взагалі бажання нема - а от посидіти в теплому приміщенні, попити гарячого чайку (бо таки холодно) і почитати-пописати - це саме те :)

Горват Корнелія - 5-8-2008 у 14:06

Якщо відслідковувати активнічть, то ИМХО, літо - найпасівніша пора року для форумчан. А може відпустки (коли в кого) є визначними?

romano - 23-4-2009 у 13:29

Певно зараз якась незвичайна погода, новобранці просто гіперактивні (не буду показувати пальцем) ;)


Цитата:

Зареєстрований: 20/4/09 (24.48 повідомлень день)



Тарас Задорожний - 23-4-2009 у 17:45

Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano
Певно зараз якась незвичайна погода, новобранці просто гіперактивні (не буду показувати пальцем) ;)


Мене це чесно кажучи навіть трохи денервує... Відкриваєш форум а там одне і"мя... Ото триндливі люди пішли... Видко всі хочуть бути академіками :D, а то і президентами:lol:

Цитата:
Найбільше сьогодні написав Ірина Назарова - 45 повідомлень

На моїй пам"яті - це рекорд

Юрій Сєров - 23-4-2009 у 18:10

Вам не вгодиш: пишуть люди - денервує, не пишуть - всі починають писати у дискусію "Чому вмирає Форум?" :)
Є запал і що сказати - най пишуть! :)

Андрій Пелещишин - 23-4-2009 у 20:54

Тарасе, вибачай, але я мушу тобі зробити зауваження за неповажне ставлення до інших членів спільноти.

Ірина Назарова - 23-4-2009 у 21:54

Цитата:

Мене це чесно кажучи навіть трохи денервує... Відкриваєш форум а там одне і"мя... Ото триндливі люди пішли... Видко всі хочуть бути академіками , а то і президентами



опочки... звиняйте, як когось образила... більше не буду...

Тарас Задорожний - 24-4-2009 у 11:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Тарасе, вибачай, але я мушу тобі зробити зауваження за неповажне ставлення до інших членів спільноти.

Мушу сприйняти як факт (зауваження) і, вибачай, але попросити його пояснити, бо факту "злочину" не бачу та не усвідомлюю

Андрій Пелещишин - 24-4-2009 у 14:23

Цитата:
Мушу сприйняти як факт (зауваження) і, вибачай, але попросити його пояснити, бо факту "злочину" не бачу та не усвідомлюю

цитую
Цитата:
Ото триндливі люди пішли...

Я вважаю це за образу.
Це перше.

Друге - вважаю, що такими дописами лише відлякується людей, які пишуть цікаво, змістовно, без жодного хамства і, насправді, без жодного "триндіння". Я, як адміністратор, з таким буду боротися.

Тарас Задорожний - 24-4-2009 у 15:01

Добре. Обговорювати дії адміністрації неможна. Зверну увагу на те, що слово "триндливий" є образливим, і що відлякую людей від форуму, в чому особливо глибоко каюсь. Якшо хтось відчувся ображеним - пишіть, залагоджу ;)

Катерина Слобода - 17-11-2009 у 13:43

Тут в заголовок теми би пасувало дописати
"Залежність активності ФоРуМчан від погоди і від карантину(ів)" :D