Форум Рідного Міста

А кого можна додавати в "Постаті"?

Користувач Олесь - 25-2-2003 у 15:58

Будь-яких відомих львів'ян, чи тільки тих, хто пов'язаний з мистецтвом? Чи не тільки львів'ян?

Андрій Пелещишин - 25-2-2003 у 16:19

Я сам не маю чіткої думки. Розділ створив з підказки НБМ-редактора.
Я думаю, що можна не обмежуватися Львовом чи культурою, але хотів би щоб тут були постаті, які б могли відвідувати наш Форум

А взагалі, розділ неоднозначний, пропозиції приймаються

Користувач Олесь - 25-2-2003 у 17:02

Хотілося би додати Юзя Обсерватора, тим більше, що як він сам пише, "Юзьо підключений". А так - в перспективі тут би напевно міг вестися зокрема і діалог з різними особистостями, котрі є в стані щось вирішувати на владному рівні. Тим більше, що на даному форумі зібралися достойні люди, які можуть і хочуть думати і рухатися в позитивному напрямку.
Просто потім поділити той розділ на "Мистецтво", "Влада", "Право" etc. Тим більше, що тут є можливість при потребі провести і опитування чи голосування з якогось питання - самим же "постатям" може бути цікаво знати думку, так би мовити "голос народу".

Андрій Пелещишин - 26-2-2003 у 22:10

Але тут получається дублювання структури Форуму.

Я думаю, що розділ - Постаті на випадок, коли є учасник - відома популярна цікава людина, яка б хотіла спілкуватися та відповідати на інтерв'ю, але не має часу бігати по Форуму у пошуках питань до неї.
Тоді її тема була б місцем її постійного інтерв'ювання.

А "постать" Ви і самі можете додати, але спробуйте її перед тим запросити на Форум.