Форум Рідного Міста

Яку валізу обрати?

Оксана Лінкова - 9-12-2018 у 17:36

Тканина чи пластик?
Найлегша валіза на коліщатках зроблена з тканини, нейлону чи поліестеру. Їх просочують спеціальним водовідштовхувальними розчинами чи покривають вініловим напилюванням, здатним перенести всі негоди подорожі. Але якщо на такій валізу покласти великий вантаж, вона може деформуватися, відповідно, постраждають речі всередині неї.
Пластикова валіза на коліщатках має жорсткий корпус. У ньому ніякі крихкі речі не ушкодяться. Пластик буває з титановою крихтою та з металевою крихтою, яка з часом дряпається, через що валіза набуває непривабливого вигляду. Більш дорогий пластик з титаном прослужить набагато довше.
Шкіряні дорожні аксесуари виглядають хоча й респектабельно, але прослужать недовго, так як швидко обшарпуються і дряпаються, та й важать вони пристойно.
Як Ви гадаєте, яка валіза все ж практичніша?

Андрій Пелещишин - 10-12-2018 у 14:04

Я в тому не шарю, але з досвіду - краще дві середні ніж одна велика. Якщо таку наповнити, потім годі підняти. І в потязі важко притулити

Ігор Журавель - 10-3-2019 у 00:17

І пластикові і тканинні валізи є хороші, мав і ту і ту, якісь явних плюсів і мінусів немає, в аеропорту часто кидають, то і та і та втрачає свій вигляд. Але й знайшов вихід, замовив в цьому магазині https://chemodany-kust.com/chehly чехла на валізу і він на дуже багато продовжив їй життя))))