Форум Рідного Міста

Де можна купити гарний мед?

сумна - 2-9-2010 у 11:34

Порадьте, будь ласка, де у Львові можна купити гарний мед, щоб був випробуваної якості.

P.s. Поїздки в райони/області прошу не пропонувати. :-)

Demyan - 2-9-2010 у 11:59

я беру як їзжу в Раковець - набираю водичку і за одно мед, правда вже троха подорожчав 50 грн пів літра але зато добрий.

Рост - 2-9-2010 у 12:12

Є гарний мед, від Ігоря Бородатого. Бородатий - це він так себе називає :)
Пасіка в нього в Дземброні.
Самі їмо уже не перший рік, і знайомі наші теж присіли. Ігор нам завозить як правило десяток-другий баночок, ну і друзі вибирають по-потребі.
Ціни вроді як 50-55 грн. за літр, в залежності від виду меду. А "вроді як", бо то дружина тим відає, тому ціну в неї треба уточнити.

сумна - 2-9-2010 у 21:54

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Ігор нам завозить як правило десяток-другий баночок, ну і друзі вибирають по-потребі.


Пане Ростиславе, а можна було б якось злегенька "присусідитися"? :)

Demyan - 3-9-2010 у 08:08

Цитата: Початково розміщене учасником сумна  
Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
Ігор нам завозить як правило десяток-другий баночок, ну і друзі вибирають по-потребі.


Пане Ростиславе, а можна було б якось злегенька "присусідитися"? :)

+1
але скаіжть ціну, 50 грн за літр то дуже дешево думаю тут помилка.

Андрій Пелещишин - 3-9-2010 у 19:05

Якщо комусь цікаво, зараз біля Цирку якісь лотки з медом стоять. Що то за мед, звідки і по чому не знаю.

сумна - 23-10-2010 у 19:02

Набрели випадково на гарну "точку" з медом - крамничка "Медок" від пасіки Романа Цегелика. Адреса - вул. Куліша,36.
Ось їхній сайт:
http://www.medok.lviv.ua
Реально меду навіть більше, ніж показано на сайті. Пані, котра там продає, щиро припрошує все перепробувати і кваліфіковано пояснює.
Меди направду різні й всі гарні. Особливо сподобався з м'яти й буркуну, карпатський падевий і з липи й осоту.
Є різні продукти бджільництва. Придбала екстракт личинок воскової молі, спробую ним підлікувати хронічний бронхіт.

Ціни можна подивитися на сайті. Вони немалі, але я волію купити в такій крамниці, там більше певності.


Андрій Пелещишин - 23-10-2010 у 20:01

А як переводяться кілограми меду в літри? Яке там співвідношення?

сумна - 23-10-2010 у 20:22

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
А як переводяться кілограми меду в літри? Яке там співвідношення?


Якщо не помиляюся, 1 л = 1,4 кг

Петро Мацура - 3-5-2012 у 18:41

Цитата: Початково розміщене учасником сумна  
Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  
А як переводяться кілограми меду в літри? Яке там співвідношення?


Якщо не помиляюся, 1 л = 1,4 кг
Натуральний зрілий мед(вологість 18-20%) має вагу 1.44-1.45 кг/л
Якісний мед краще купувати на пасічницьких ярмарках, де переважно торгують самі пасічники. Детальніше про мед і вибір меду я писав на своєму сайті(домашня сторінка). Мед краще брати в пасічників, яким довіряєте. Найкращий індикатор якості меду - це совість пасічника. Детальний хімічний аналіз дуже дорогий і не окупиться заради декількох літрів. Тож якщо не маєте знайомих пасячників, то звертайтеся в Приват. Напевно це не скромно, але мою скромність ви на хліб не намажете, а мед я насправді не фальшую - проба грошей не коштує.
Живу у Львові на Левандівці, пасіка на Тернопільщині. Є можливість заготовлювати і інші продукти з вулика - пилок, пергу, прополіс, маточне молочко... Був би попит...

Макс Сукач - 16-9-2013 у 11:12

Цитата: Початково розміщене учасником сумна  
Набрели випадково на гарну "точку" з медом - крамничка "Медок" від пасіки Романа Цегелика. Адреса - вул. Куліша,36.
Ось їхній сайт:
http://www.medok.lviv.ua
Реально меду навіть більше, ніж показано на сайті. Пані, котра там продає, щиро припрошує все перепробувати і кваліфіковано пояснює.
Меди направду різні й всі гарні. Особливо сподобався з м'яти й буркуну, карпатський падевий і з липи й осоту.
Є різні продукти бджільництва. Придбала екстракт личинок воскової молі, спробую ним підлікувати хронічний бронхіт.

Ціни можна подивитися на сайті. Вони немалі, але я волію купити в такій крамниці, там більше певності.



також купляю там мед, якість хороша, вибір великий і є пасіка в Карпатах

Леся Сисак - 25-12-2013 у 19:21

Батько має пасіку. Так що мед та інші продукти бджільництва беремо у нього. Хто хоче щось придбати збертайтесь. Тел. 0679337184.