Форум Рідного Міста

Чи користувались Ви послугами "нетрадиційної" медицини?

Дмитро Тарасов - 9-10-2002 у 18:10

Чи користувались Ви послугами "нетрадиційної" медицини?

Artist - 10-10-2002 у 13:56

Так, я лікувався методами нетрадиційної медицини. Шкода :( , мало помогло .... . Можливо це зумовлено тим, що я хворію на цукровий діабет, а він на жаль невиліковний ... . Але хто знає? ... , може колись ... . ;)
artist@ua.fm

Ярема - 11-10-2002 у 09:59

В принципі методи нетрадиційної медицини і спрямовані на лікування хвороб, які для традиційної є невиліковними або мало виліковними. Треба лишень щиро повірити в можливість з цілення. Віра в одужання є основним принципом лікуванння нетрадиційними методами. Давай.

Тарас Гулка - 11-10-2002 у 17:30

Десь чув інтерв'ю одного "нетрадиціного медика". Питання до нього - чи може бути невиліковна "всякими такими нетрадиційними" методами. Він чесно відповів - "гострий апендицит лікує лише хірург"

Павло Жежнич - 3-11-2002 у 14:30

Що розуміється під нетрадиційною медициною? Це бабки-шепталки, так звані цілителі, народне лікування травами чи іншими підручними засобами?
Якщо розвезло, то замість пачки таблеток можна випити 100 г горілки з перцем, 200 г гарячого вина чи гарячого молока з медом. І в багатьох випадках це допомагає - на ранок виглядаєш як огірок :D. Це є нетрадиційна медицина?
Якщо так, то я ставлю відповідь "Допомогло". Якщо ні, то мені здається, що питання поставлено некоректно.

Дмитро Тарасов - 4-11-2002 у 18:28

Цитата:
Першим відправив користувач zizu
Що розуміється під нетрадиційною медициною? Це бабки-шепталки, так звані цілителі, народне лікування травами чи іншими підручними засобами?

Це бабки-шепталки, так звані цілителі ... поважні академіки академій народної медицини... :)
На мою думку, методи традиційної медицини вчать та перевіряють у традиційних навчальних закладах та наукових установах :) - інше "нетрадиційна"
P.S. Різні засоби на C2H5OH (і не тільки з перцем) широко використовуються у практиці досвідчених лікарів

Павло Жежнич - 9-11-2002 у 12:45

Добре, чи є традиційною медициною наступний випадок?
Жахливо болить зуб. Пацієнт іде до декількох зубних лікарів і всі кажуть одне і те ж - треба рвати. А рвати не хочеться, бо зуб не кутній. Далі пацієнт іде до одного старого діда у Львівській області. Той не обіцяв, що допоможе, але порадив спробувати деякі трави (про які жоден зубний лікар в житті не чув). І через місяць це допомогло. І зуб на місці уже протягом 15-20 років!
Я вважаю, що це нетрадиційна медицина.
А відносно горілки з перцем, то "досвідчених" лікарів, які це можуть прописати, я думаю не більше 10%. Тому про "традиційність" тут говорити важко. Це НАРОДНИЙ метод!!!

Користувач Олесь - 18-2-2003 у 13:05

Напевно, треба розрізняти медицину народну і медицину нетрадиційну. Медицина народна - то переважно фітотерапія і фізіотерапія, тобто лікування тим, що є доступне в природі і побуті. Багато методів народної медицини застосовуються і в традиційній. Але народна медицина передбачає в основному лікування, в той час як традиційна ще й детальну діагностику. Тут можна і відріжнити нетрадиційну - вона також передбачає діагностику, тільки іншими методами. Теоретично, деякі з тих методів могли би знайти (деякі і знайшли) застосування в класичній медицині. Або ще можна виділити медицину східну - та ж акупунктура. Вона в суті своїй є медициною народною, тільки іноземною, і зараз багато методів застосовуються в класичній медицині. Але її можна трактувати як нетрадиційну. Знову ж таки, є нетрадиційні методи, які визнані наукою, і ні - наприклад ті ріжні Ілхами, Валентини, Людмили - як на мене, чисте шарлатанство, заробляння грошей. Мені дуже подобається, що газета Поступ ніколи не друкувала їхньої реклями. Вважаю, що Церква би мала займати активнішу позицію - фактично ж ті шарлатани намагаються застосовувати зцілення вірою. Десь була одна публікація, автором був священик, але потім не зустрічав. А шарлатани дуже добре вміють маніпулювати людьми. Наведу такий приклад: жінка десь років сорок, постійно страждала від ріжного дрібного болю - то там шось заболить, то там шпигне, ходила по докторах, в принципі, нічого знайти не могли - може, якби вона пішла до психотерапевта, той би їй допоміг. Але от вона зневірилася в медицині і пішла до екстрасенса, той сказав, що в неї пухлина нирки, за пару сеансів пухлину "зліквідував", взяв гонорар, жінка на крилах полетіла на ультразвук - пухлини дійсно не було (бо її не було і до того!). Але шарлатан переконав пацієнтку в причині її поганого самопочуття і "вилікував" усуненням тої неіснуючої причини.

Тетяна - 19-2-2003 у 14:17

Стосовно того як шарлатани переконують інших, є чудова книжка "Четвёртый позвонок" автор Мартін Ларні. Раджу почитати. Це просто підручник для початківців у сфері нетрадиційної медицини (і не тільки).:)

Тетяна - 19-2-2003 у 14:40

Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Тарасов
Цитата:
Першим відправив користувач zizu
Що розуміється під нетрадиційною медициною? Це бабки-шепталки, так звані цілителі, народне лікування травами чи іншими підручними засобами?

Це бабки-шепталки, так звані цілителі ... поважні академіки академій народної медицини... :)
На мою думку, методи традиційної медицини вчать та перевіряють у традиційних навчальних закладах та наукових установах :) - інше "нетрадиційна"

Та медицина, яку вчать у традиційних навчальних закладах та наукових установах - скоріше відноситься до наукової медицини. І ії теж можна в де-якій мірі віднести до нетрадиційної.
А до традиційної скоріше належить т.з. народна медицина (фітотерапія, рефлексотерапія), яка застосовує вплив самої природи на організм людини. :D

Про екстрасенсів і магію

Користувач Олесь - 23-2-2003 у 13:08

Щоб не залишати питання про ставлення Церкви до екстрасенсів відкритим цитую о. Василя Вороновського за його книгою "Зцілення молитвою". ("Українська молодь - Христові", часопис "Вірую", Львів, 1999, упорядник - Володимир Громик):

- Всечесний отче, останнім часом з'явилось багато людей, які лікують так званими біополями, переконують нас, що можуть передбачити майбутнє. Від кого це?.. Чи справді - від нечистого? Яку думку з цього приводу маєте Ви і Церква зокрема?

- Мої думки цілком співпадають із вченням Церкви. У Діяннях Апостолів йдеться про ворожбита Симона, який "дивував люд самарійський і видавав себе за щось видатне", про юдейського псевдопророка на ім'я Вар Ісус, про служницю, у яку вселився віщун, але його вигнав апостол Павло. Києво-Печерський патерик пише про Микиту, що мав дар пророцтва і надзвичайну пам'ять, він знав увесь Старий Завіт. Коли ж з нього вигнали біса, то усе забув.
Люди, які ходять оздоровлюватися до "енергетиків", "цілителів", не знають суті того лікування. Екстрасенси варварськими методами перерозподіляють енергію, внаслідок чого хворий орган одержує її, а інший слабне.
Під час сеансу "цілителі" можуть "викачувати" енергію з пацієнта, встановлювати з ним довготривалий енергетичний зв'язок, можуть навіть жити за рахунок його енергії. "Цілителі" часто доводять людей до психічних розладів і занапащують їхні душі. Краще б людина пішла до Сповіді, на Службу Божу, молилася і просила Господа про допомогу, і навіть померла б у Божій благодаті. Бо Господь посилає хвороби за наші гріхи, щоб ми зрозуміли: життя - це коротка миттєвість, за якою - Вічність. Хвороба дається для випробування нашої покори.
Під час недуги слід звертатись до лікарів, довіряти їм своє тіло, але не душу. Душу, окрім Бога, не довіряймо нікому. А тому християнин, який "лікується" у екстрасенса чи хоче знати своє майбутнє, зраджує Христа, свою віру і вступає в контакт з нечистою силою.

- Але ж більшість таких "цілителів" каже, що вони лікують саме молитвою, навіть скеровують своїх пацієнтів до церкви, до Сповіді. В людей вони викликають довіру.

- Це представники "білої" магії, бо щойно ми говорили про їхню протилежність, тих, хто практикує "чорну". Такі екстрасенси ходять до церкви і лікують буцімто Божою силою, але часто і самі не підозрюють, що опинилися під владою демонічних сил.

- Серед людей старшого покоління поширена практика виливання воску: при хворобах, переляках дітей, на випадок вроків. Чи можна це робити?

- Виливання воску для ворожіння є гріхом.

Fantom - 21-3-2003 у 18:39

Особисто не користувався послугами нетрадиційної медицини, але багато зустрічав людей, які користувались.
Вважаю це не перевіреним і можливо навіть небезпечним заняттям. Люди з слабкою психікою частенько стають жертвами різних "шаманів". Нетрадиційна медицина це як безалкогольне пиво або нетрадиційний секс. :lol:

Рост - 4-4-2003 у 13:06

Неодноразово лікувався гомеопатичними засобами під наглядом досвідченого лікаря-гомеопата.
Мою дружину після двох складних операцій гомеопатичне лікування поставило на ноги протягом місяця. Пригадую, як ми приїхали. Я автомобілем мало не в вестиб`юль заїхав, бо вона на могла багато йти.
На прийомі лікар дала їй декілька препаратів. А виходила жінка вже досить вільно.

Так що...

Людмила - 9-8-2003 у 21:41

Нетрадиційна медицина-це, передовсім, психотерапія, самонавіювання, гіпноз, що чудово використовує і традиційна. Тоді "навіщо платити більше"? Бо серйозні хвороби вилікує лише кваліфікований лікар і аж ніяк не ббця-шептуха чи чергова валентина.
Будьте здорові!

Наталка - 9-8-2003 у 21:51

Не знаю, на жаль, випадків зі свого життя, коли традиційна медицина вдало використала гіпноз та психотерапію, зате знаю випадок, коли моїй подрузі лікар-психіатр!!! заявив "То ти з жиру казишся!". А в дівчини була жорстока депресія, і, як наслідок - спроба самогубства. Я не захищаю бабок-шептух і валентин, ірин та марф, я сама не вірю в це і вважаю це вишибанням грошей, але прикро, що вони перебирають на себе функції, які повинні виконувати тільки дипломовані лікарі. А ще, мені здається, у нас в країні якось не розвинута традиція звертатися у пошуках допомоги до психологів, і лікувати душу. 80% моїх знайомих не бояться пігулки жменями їсти, а от при слові "психіологія" або "психіатрія" стосовно себе ледь не в кому від жаху впадають. На заході, здається, навпаки - кроку без психоаналітика ступити не можуть, але то теж... перебір. У нас вічно крайнощі якісь...

Андрій Пелещишин - 9-8-2003 у 22:33

Цитата:
"То ти з жиру казишся!".


Теоретично це також могла б бути психотерапія. А могло були просто хамство

Олексій Мачехін - 10-8-2003 у 08:33

Мені в 12 років якась баббця переполох викатувала - не міг спати вночі. Потім спав як убитий.
Потому інша бабця вишептувала волос. Я байдужо сидів - шебче бабця, то хай шепче, проте коли вона і справді почала волоси з колосся виймати - сильно здивувався. Вона пошептала 2-3 рази і все минуло. Досі жодного запалення.
Доречі жодна з цих бабуль не встановлювала ціну - що можеш, те і дай. В нас тоді дуже важко було, то і давали чи не копійчини.
Таким чином в народну медицину я вірю, але не знаю спектр захворювань якими вона займається.

Людмила - 11-8-2003 у 20:21

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Цитата:
"То ти з жиру казишся!".


Теоретично це також могла б бути психотерапія. А могло були просто хамство


Пан Андрій розуміється на психологіїї?
Говорячи мовою неспеціаліста, є така собі "шокова терапія". Тобто іноді краще налякати, "розбудити" людину від замикання на власних проблемах. Але то треба використовувати, враховуючи купу інших факторів. Припустимо, тій дівчинці, що "закохалася" по телефону варто було б натякнути, що вона -закомплексоване дурненьке дівча і все життя попереду. Певний шок від таких слів мусив би повернути її у реальність. Але, повторюсь, все то робити слід ДУЖЕ обережно. Вибачте, заговорилась...:rolleyes:

Андрій Пелещишин - 11-8-2003 у 21:05

А чому заговорилися? Щось ніби такого нічого не сказали... Професійну таємницю видали? Сумніваюся. ;). Тепер в кожному серіалі "психологію" показують, а в кримінальних передачах основам гіпнозу на злочинний лад учать.

Так що на психології тепер (як і в боксі та в політиці) розуміються усі. :D . Колись ще футбол був - але напевне це в минулому.

До речі, Ви торкнулися цікавої теми - "аматорської" психотерапії. З одного боку - всі лотки завалені книжками по психології (до речі, деякі вже дуже сумнівні - навіть по діанетиці бачив! Жах!) які для незнаючих читачів можуть породити дуже серйозні проблеми (знаю на жаль такі випадки).
З другого боку доводилося чути про благотворний вплив "кухонних психотерапевтів", цілителів, священників - які добрим (або злим) словом помагають людині вибратися зі складної душевної ситуації.

Цікаво, чи є техніки психотерапії, які б прирівнювалися до купівлі ліків без припису - тобто такі, які відносно безпечно та ефективно можна використовувати при наявності певного рівня знань (непрофесійного).

fish - 12-8-2003 у 07:43

на телефонах довіри саме непрофесіонали і працюють: місячний курс групової психокорективної роботи - і гаразд.

Досить безпечно використовувати ділові ігри. Маєш сценарій - і вперед. Відвідувачі таких навчальних програм зазвичай не вішаються і вени не ріжуть, все що від них треба - засвоїти певні дії і набити шишок досвіду у безпечному середовищі.
Як не дивно, можуть мати для недурних людей користь і такі "тупі" речі як десять правил зробити конфлікт конструктивним і тому подібне.
Головне, навіть втішаючи подружку, оскаженілу від нещасного кохання, - пам"ятати про відповідальність. В сенсі: НЕ ВИ ВІДПОВІДАЄТЕ ЗА ЛЮДИНУ, А ВОНА САМА МУСИТЬ ПРИЙНЯТИ РІШЕННЯ І ВІДПОВІДАТИ ЗА НЬОГО.

А взагалі я тепер переконана, що до жодного психолога не піду. Ліпше справді до непосвяченої людини. Після шести років вельми успішного навчання на психфаці я винесла тільки це. Восхваліть мене за те, що не працюю за фахом.

Андрій Пелещишин - 12-8-2003 у 09:11

Восхваляємо!!!

А зара хтось напише "Дякуйте, що я не пішов працювати хірургом" :D

А якщо у нас тут підбирається така добірна група психологів, може вони започаткували щось типу порадника на Форумі, де наводили б такі безпечні психологічні засоби (як наприклад згадані 10 правил і тп), які можуть стати у пригоді кожному та не несуть загрози оточуючим.

ЗОРЯНА - 28-11-2003 у 14:37

Якось потягнули мене знайомі до народної цілительки баби Юлі. Просто поспитали чи не хїочу з ними за компанію. Я з цікавості поїхала. Їхати не дуже далеченько, село у Турківському районі. Нарозповідали такого, що виліковує всі хвороби, черга там величезна з всієї України приїздять. те що я почалила мене вразило. "Кабінет" розташовувався у приміщенні що є частиною хліва, людей дійсно було багато. А лікувала баба звичайнісінькими банками!!! Просто ставила їх туди де болить. Я на таке не погодилася, тим більше нічого мене не турбувало. Приятелям (хлопець з дівчиною) баба діагноз поставила сама і понаставляла банок на живіт(після чого синяки на животі у них трималися тижні два, а це було літо). В одній кімнаті людей лежало скільки влізло, всі з банками, одна цьотка навіть з півлітровими на колінах!!! Антисанітарія повна, живіт мастився якимось салом щоб краще шкіра всмоктувалася. Понаставлявши банок бабуся пішла порати свині до хліва...

Нормалайзер - 29-11-2003 у 10:19

Я був у якоїсь бабці коло Щирця, давно то, правда, було. Батьки везли. Лікував язву. Найвеселіше то, що батьки (то вони років через десять мені розповіли) попросили пані знахарку заодно зробити так, щоб я викинув з голови думку про женячку.
Язва - зникла.
А оженився я за три місяці після сеансу. ;)

Влодко - 7-4-2004 у 00:18

Дивлячись що вважати нетрадиційнгою медициною. З погляду сучасної медицини зняття вроків бабусиним способом не обгрунтоване науково, але ж допомогло й не один раз.

Олександр Фунтов - 19-9-2005 у 11:49

Люди!Нетрадиційна медецина - це супер!Ось мене один цілитель лікує від псоріаза.Я поки ще лікуюсь , але вже є результати. Також я знаю людей яких він вилікував від психічних розладів , хореї , нейросудинних хвороб , розсіяного склерозу. В принципі - це тільки вершина айсберга.Тобто це тільки ті приклади , які я сам знаю.В принципі він лікує майже від усіх хвороб.І не тільки.Я можу дати телефон до нього на запис.Кому треба , принаймі спробуйте - не пошкодуєте.Оскільки наша медицина і теперішні аптечні ліки тільки заліковують хворобу , а з його допомогою ви можете на завжди позбутися вашої хвороби, повністю вилікуватися.



+38***************

Не пожалкуєте!!!!

Tempika - 19-9-2005 у 15:16

...я знала хорошого дуже травника, жив в Рудно...
але жаль, помер :-(( кажуть, багато кому допоміг.

Aндpiй - 19-9-2005 у 15:35

Цитата:

Оскільки наша медицина і теперішні аптечні ліки тільки заліковують хворобу , а з його допомогою ви можете на завжди позбутися вашої хвороби, повністю вилікуватися


Медичні препарати лікують хворий орган завдаючи в тій чи іншій мірі шкоди іншим органам тіла. Екстрасенси лікують хворий орган завдаючи шкоди душі людини.

Олександр Фунтов - 19-9-2005 у 22:34

Пишіть листи на dopomoga3000@yahoo.com.Відповім.

Олександр Фунтов - 19-9-2005 у 22:42

Цитата:

Медичні препарати лікують хворий орган завдаючи в тій чи іншій мірі шкоди іншим органам тіла. Екстрасенси лікують хворий орган завдаючи шкоди душі людини.


Так може говорити людина,яка не розумієтсься на цьому!Дивлячись який цілитель.

Олександр Фунтов - 19-9-2005 у 22:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
...я знала хорошого дуже травника, жив в Рудно...
але жаль, помер :-(( кажуть, багато кому допоміг.



...я знаю хоршого травника,зі Львова.Знаю людей яким він справді допоміг.

Олексій Мачехін - 20-9-2005 у 11:54

Вам не здається що 100% ваших повідомлень є неприхованою рекламою?

cheban tanya - 5-10-2007 у 12:48

Чи є у ЛЬвові Центр біорезонанса ?

cheban tanya - 5-10-2007 у 13:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Фунтов
Пишіть листи на dopomoga3000@yahoo.com.Відповім.


Не працює адреса..

Лєна Дадукевич - 8-1-2008 у 15:09

Не можу проголосувати, бо не конкретно поставлені запитання. Дивлячись що вважати нетрадиційним. Зараз лікування травами як котується - традиційним чи ні? Про бабок з воском і яйцями не питаюсь, бо це і так зрозуміло...

У мене на роботі є одна жінка, більше 30 років займається травами. Оскільки мене в дитинстві запічкали антибіотиками, тепер я їх принципово не вживаю. Якщо конче треба - звертаюсь до цієї людини. Навіть було пару років раніше сама з пані Катею по лісах ходила, помогала трави збирати.
Це не реклама, а з життя.;)

Рост - 8-1-2008 у 15:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від cheban tanya
Чи є у ЛЬвові Центр біорезонанса ?

Мається на увазі магнітно-резонансна діагностика? Є.
Зверніться до мене в приват чи на пошту, якщо ще цікаво - дам контакти.

Горват Корнелія - 22-8-2008 у 15:56

Подивіться тут http://www.babushka.ua/

Василь Гук - 26-9-2009 у 22:24


Цитата:

Медичні препарати лікують хворий орган завдаючи в тій чи іншій мірі шкоди іншим органам тіла. Екстрасенси лікують хворий орган завдаючи шкоди душі людини.

Залежно хто є хто... Можливо Ви хочете заперечити мені, сказавши, що всі священники тільки лікують душу, а не гублять? Тоді Ви помиляєтесь, так також є люди в яких рильце в пушку. Ісус навчав :"Не по словах судитиму вас, а по ділах ваших!"

Ольга Дука - 18-12-2009 у 19:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Artist
Так, я лікувався методами нетрадиційної медицини. Шкода :( , мало помогло .... . Можливо це зумовлено тим, що я хворію на цукровий діабет, а він на жаль невиліковний ... . Але хто знає? ... , може колись ... . ;)
artist@ua.fm

Ольга Дука - 18-12-2009 у 19:52

Шановна, я побачила Ваше повідомлення. Можливо інформація, якою я хочу поділитися з Вами, допоможе покращити Ваше самопочуття. Одразу перейду до справи. Я знаю дуже гарні відгуки від споживачів Таітянського соку Ноні і клінічні дослідження довели його ефективність у лікуванні сахарного діабету. Крім того, компанія-виробник Таітянского соку Ноні отримала патент по сахарному діабету, награду ООН за оздоровлення націй і покращення життєвого рівня людей у різних країнах. Якщо Вам цікаво дізнатися про даний продукт: як він діє, з чого виготовляється, які є результати і т.д., буду рада допомогти.

З повагою,
Ольга
099 2028923

Ольга Дука - 18-12-2009 у 20:10

Мій дідусь лікувався травами, які сам збирав і лікарі казали по його смерті, що лише це допомогло йому прожити довше, ніж вони гадали. У нього був низький гемоглобін. Зараз є багато препаратів з Китайської і інших медицин, які допомогають вирішувати майже всі питання по здоровью. Я теж свого часу пройшла через операції і лікування антибіотиками, і мене обурювали схеми лікування, які назначали лікарі. Тому відкрито зустріла інформацію щодо нетрадиційної медицини і, згодом, познайомилася з Таітянським соком Ноні. Я не уявляю свого життя без цього чудового соку. Це моя страховка як жінки і як мами. Це моя впевненність і перша медична допомога у різних ситуаціях: нежить, віруси, отруєння, ожоги і самі неймовірні і непердбачені випадки, які трапляються у повсякденні і, саме прикре, на відпочинках. Тому всім раджу поцікавитися більше даним соком і можливо, він займе своє достойне місце і у вашій родині. Зацікавленим: 099 2028923, olganoni@mail.ru

Valentyna Ageeva - 18-3-2010 у 13:05

А що ви розумієте під "нетрадиційною медициною"? Екстрасенси, чаклуни, нетрадиційна діагностика, трави, гомеопатія? Це дуже різні речі!!! Чи я помиляюся?
Наприклад, в трави я вірю, а в чаклунів та екстрасенсів - ні. Щодо усіляких супер-діагностів, тут питань більше, ніж відповідей. Наприклад, стаття, яка розвінчує міф про популярну зараз комп. діагностику:
http://www.doctor-self.com/article_62.htm
А решта - питання віри:cool:

Андрій Пелещишин - 18-3-2010 у 13:49

А як бути у випадку, якщо дають траву але з приговорами?

Катерина Слобода - 18-3-2010 у 15:37

Я до гомеопатії ставлюся позитивно. Хоча вона і вважається нетрадиційною медициною, але в дуже багатьох випадках вона допомагає там, де звичайна медицина просто безсила. Єдине, не можна займатися само-діагностикою та самолікуванням. Знаю, що в Німеччині лікарі-гомеопати за свої послуги отримують набагато більше, ніж інші лікарі.

Олександр Сташин - 18-3-2010 у 20:22

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Valentyna Ageeva
А що ви розумієте під "нетрадиційною медициною"? Екстрасенси, чаклуни, нетрадиційна діагностика, трави, гомеопатія? Це дуже різні речі!!! Чи я помиляюся?
Наприклад, в трави я вірю, а в чаклунів та екстрасенсів - ні. Щодо усіляких супер-діагностів, тут питань більше, ніж відповідей. Наприклад, стаття, яка розвінчує міф про популярну зараз комп. діагностику:
http://www.doctor-self.com/article_62.htm
А решта - питання віри:cool:


Мені сподобалось))) А й дійсно, багато об'яв на зупинках: "Комп'ютерна діагностика! За 1 годину!"))))) Мабуть я інстиктивно не користувався їхніми послугами)))

Олександр Сташин - 18-3-2010 у 20:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Я до гомеопатії ставлюся позитивно. Хоча вона і вважається нетрадиційною медициною, але в дуже багатьох випадках вона допомагає там, де звичайна медицина просто безсила. Єдине, не можна займатися само-діагностикою та самолікуванням. Знаю, що в Німеччині лікарі-гомеопати за свої послуги отримують набагато більше, ніж інші лікарі.


Нуу, я користувався одного разу тією гомео... як там її))) Біленьки пігулки, маленькі такі. І що саме цікаве, оці ж пігулки лікують у них від усьго! А "діагностика" коштує у них дорого. За такі гроші - сам зцілишся!)))))))

Катерина Слобода - 18-3-2010 у 22:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Сташин
Нуу, я користувався одного разу тією гомео... як там її))) Біленьки пігулки, маленькі такі. І що саме цікаве, оці ж пігулки лікують у них від усьго! А "діагностика" коштує у них дорого.

Абсолютно з Вами не згідна! Гомеопатією успішно лікують вже понад 200 років. А основна ідея- будь-яка речовина в надзвичайно малій дозі- ліки, а в великій- отрута...Про то ще Аристотель писав...!




Valentyna Ageeva - 19-3-2010 у 18:16

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
А як бути у випадку, якщо дають траву але з приговорами?


Якщо траву готують з приговорами, то приговор - це ритм, як мінімум, це наче частина технологічного процесу, ключ до патента певною мірою:)
А в те, що наговорюють на відвари, речі тощо - то в це я не дуже вірю, хоча переказують усяке... Як правило, страшне)))

Valentyna Ageeva - 19-3-2010 у 18:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Сташин
Нуу, я користувався одного разу тією гомео... як там її))) Біленьки пігулки, маленькі такі. І що саме цікаве, оці ж пігулки лікують у них від усьго! А "діагностика" коштує у них дорого.

Абсолютно з Вами не згідна! Гомеопатією успішно лікують вже понад 200 років. А основна ідея- будь-яка речовина в надзвичайно малій дозі- ліки, а в великій- отрута...Про то ще Аристотель писав...!



Справжня гомеопатія - це наука. Але часто в нас (і не тільки в нас) нею займаються всі, кому не бракувало коштів купити ліцензію... Тому і діагностика дорога, і "пігулки - від усього"...

Valentyna Ageeva - 19-3-2010 у 18:36

А от хтось лікувався п'явками? Бо як пишуть, то прикольно http://www.doctor-self.com/article_51.htm (наприклад),
але мені так моторошно чогось... І гидко. Але боюся, що доведеться:lol::(

Олександр Сташин - 19-3-2010 у 20:39

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олександр Сташин
Нуу, я користувався одного разу тією гомео... як там її))) Біленьки пігулки, маленькі такі. І що саме цікаве, оці ж пігулки лікують у них від усьго! А "діагностика" коштує у них дорого.

Абсолютно з Вами не згідна! Гомеопатією успішно лікують вже понад 200 років. А основна ідея- будь-яка речовина в надзвичайно малій дозі- ліки, а в великій- отрута...Про то ще Аристотель писав...!



Так то воно так, але я мав на увазі те, що говорила Valentyna Ageeva, справжня гомеопатія - це справді наука. А от шарлатанів вистачає. А як тоді відрізнити?

Олександр Сташин - 19-3-2010 у 20:49

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Valentyna Ageeva
А от хтось лікувався п'явками? Бо як пишуть, то прикольно http://www.doctor-self.com/article_51.htm (наприклад),
але мені так моторошно чогось... І гидко. Але боюся, що доведеться:lol::(


Та ну його! ВОНО вчепилося у тебе й снідає твоєю кров'ю, брррр! Хоча, чув таку байку, начебто у старі часи, придворні дами, носили за вухами цих самих п'явок, щоб тримати свої фігури у формі. Бррррррр

Соломія Федушко - 19-3-2010 у 20:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Valentyna Ageeva
А от хтось лікувався п'явками? Бо як пишуть, то прикольно http://www.doctor-self.com/article_51.htm (наприклад),
але мені так моторошно чогось... І гидко. Але боюся, що доведеться:lol::(

Знаю, що п'явками лікують судинні хвороби.... Одна знайома, 50 укусів тих тварючок витерпіла, каже, що допомагає :rolleyes:

romano - 22-3-2010 у 10:35

-Як Ваша дружина, здорова?
-Та не дуже...
-І п'явки не допомогли?
-Та де! Три ледве з'їла і більше не хоче.

Ірина Собенко - 3-4-2010 у 07:52

Рахую, що немає нічого кращого за нетрадиційну медицину. Але вона має один недолік, який для багатьох людей буде вирішальним - щоб приміняти її на практиці, потрібно відкинути лінощі і змінити багато шкідливих звичок, бо нетрадиційна медицина не означає лише заміна лікарств травами або п"явками, але найголовніше - зміна стилю життя.

Ігор Мацевич - 17-7-2011 у 10:10

Цитата: Початково розміщене учасником Ірина Собенко  
Рахую, що немає нічого кращого за нетрадиційну медицину. Але вона має один недолік, який для багатьох людей буде вирішальним - щоб приміняти її на практиці, потрібно відкинути лінощі і змінити багато шкідливих звичок, бо нетрадиційна медицина не означає лише заміна лікарств травами або п"явками, але найголовніше - зміна стилю життя.


Абсолютно згоден! Багато знаменитостей висловлювались позитивно з цього приводу. Наприклад Григорій Распутін в своїх "Пророцтвах" писав, що нерозумне людство думає, ніби воно лікується хімією, і не розуміє, що має в собі найкращого лікаря - силу Духа.
Це підтверджується на практиці, такими речами, як ефект плацебо, обезболювання гіпнозом, чудесне зцілення молитвою. ... Був такий науковий експеримент: Лікарі попросили 500 віруючих людей молитись за здоров"я хворих конкретної палати в лікарні... оздоровчий процес в цій палаті йшов в кілька разів швидше ніж в сусідніх...

Галина Мотурак - 19-4-2013 у 07:48

Нетрадиційна медицина - може і дійсно супер. Але треба просто попасти на справді СПЕЦІАЛІСТА, а не на самоучку-недоучку, або на шарлатана. Мені ще не траплялось попасти на спеціаліста. Тому довіряю більше традиційній медицині. Хоча в наші часи важко натрапити і на справжнього лікаря...

Наталя Пилипців - 26-6-2013 у 16:18

Я особисто не вірю в нетрадиційну медицину, не вірю в людей, які можуть вилікувати від всіх хворіб. Люди, які довіряють таким цілителям, тільки тратять свій дорогоцінний час, шукаючи панацеї. Такі "лікар" зазвичай володіють непогано гіпнозом і задурюють голову своїм амплуа і манерою спілкування. Не вірте шахраям.

Рост - 26-6-2013 у 20:43

Цитата: Початково розміщене учасником Наталя Пилипців  
Я особисто не вірю в нетрадиційну медицину, не вірю в людей, які можуть вилікувати від всіх хворіб. Люди, які довіряють таким цілителям, тільки тратять свій дорогоцінний час, шукаючи панацеї. Такі "лікар" зазвичай володіють непогано гіпнозом і задурюють голову своїм амплуа і манерою спілкування. Не вірте шахраям.

Сиджу зараз, читаю цю тему, попиваючи грузинського вина, день сьогодні якийсь важкий видався і вирішив трохи розслабитись.
І що тут такого? - запитаєте Ви?
Та нічого особливого, хіба те, що ще років 10 назад після першого ж ковтка мене би скрутив приступ болю. Дуже гострий гастріт, а може уже і до виразки ішло, з підвищеною кислотінстю. Не те, що вино, коняк, лимон - добру половину страв я їсти не міг, жив на боржомі та поляні квасовій.
Аж тут близькій людині порадили звернутися до одного цілителя за допомогою з її хворобою, а оскільки шлях туди не близький, я був за водія. Але оскільки уже приїхав, то чому би і не скористатись?
Історія його цікава. Казав, що все життя відчував у собі певні здібності до зцілення, але не користувався цим. І помер. Клінічна смерть. Його викинули з того світу, за його словами, щоб почав займатися тим, до чого мав дар. І він кожен день, крім неділі і свята, з шостої ранку до пізнього вечора приймав хворих.
Після кожних відвідин мені ставало краще. Паралельно я ще лікувався травами, що підсилювало ефект.
А одного дня у мене розболівся жовчний, і чим далі, тим гірше. Зібрались ми, поїхали. Чоловік похлопав мені долонями по жовчному, по жовчних протоках. І я як на світ народився. Каже: то в тебе камінець, але завеликий, щоб мій вийти, я його роздробив навпіл, тепер вийде.
Це звучить як повна нісенітниця з наукової, медичної точки зору. Але наступні пару днів в мене були "райськими", коли дійсно виходили два камінці, і це чітко і болісно (хто переживав таке, знає, про що я) відчувалось, можна буле легко прослідкувати їх шлях за відчуттями.
Гастріт? Який гастріт? :) Як уже кажу, сиджу, попиваю вино, що для мене раніше було абсолютно неможливим. Печія, нестравлення, болі в шлунку - в далекому минулому, слава Богу.
Тому я б не був настільки однозначним щодо недовіри цілителям. Правда, серед них таки більше шарлатанів, але трапляються і справжні.
Чому я не лікувався медикаментозно? А в 7 років офіційна медицина мало не відправила мене медикаментозно на той світ, і з того часу в мене сильна медикаментозна алергія розвинулась. І я навчився все життя без таблеток обходитись.
Ангіна? Без антибіотиків? Та що ви!
Ага, саме так. В дитинстві року не було, щоб на ангіну не захворів. І якось без будь-яких таблеток обходився. Правда, після тридцяти мене вроді як попустило, і вже організм почав хімію сприймати. І от декілька років назад знову щось подібне на ангіну, хоча лікар сказав, що таки не ангіна, а просто якась інфекція, але антибіотики таки треба-треба! Ну, думаю, спробую. Уже на третій день курсу лікування хорошими антибіотиками почав відчувати себе досить паршиво, ледве витримав до завершення курсу, потім місяць відходив від того лікування.
Не хочу робити якісь однозначні висновки. Але як і серед цілителів багато шахраїв, так і серед офіційних лікарів їх не менше. А ще таблетки - це прибутковий бізнес. Ви впевнені, що вас дійсно лікують, а не тупо заробляють на вашій біді гроші?
Тому найкраще вести здоровий спосіб життя, щоб не виникало потреби ні в цілителях, ні в лікарях.
Так що дай вам Боже здоров'я.

Наталя Пилипців - 27-6-2013 у 10:38

Щодо цікавої історії, то цілителі змушені вигадувати їх собі.
Також, я вважаю, якщо у чомусь себе систематично переконувати і дійсно повірити, так воно і станеться. І, мабуть, з кожним візитом до цілителя, цей ефект у Вас підсилювався. Маю надію, що, принаймі, діагноз Вам не ставив цей цілитель.
А якщо після антибіотиків було погане самопочуття, то Ваш цілитель не зовсім вилікувів Ваш гастрит.
На рахунок лікарів з Вами цілком погоджуюсь, але для того у нас є здоровий глузд і ми можемо відрізнити хорошого лікаря від людини, яка хоче видурити у нас гроші.
І у цьому з Вами погоджуюсь, дай нам Боже здоров"я.

Рост - 27-6-2013 у 22:06

Цитата: Початково розміщене учасником Наталя Пилипців  

Також, я вважаю, якщо у чомусь себе систематично переконувати і дійсно повірити, так воно і станеться. І, мабуть, з кожним візитом до цілителя, цей ефект у Вас підсилювався.

Тобто, ви вважаєте, що від серйозної фізичної недуги мене було вилікувано навіюванням? Просто словом? Знаєте, а це ще крутіше, ніж усіляка біоенергетика з екстрасенсорикою разом узяті. Людина сказали - іди, ти зцілений, і я зцілився. Ух ти! Тільки от недуга була не психологічна, і не надумана, а цілком реальна і серйозна. І уже декілька років, як немає навіть спогадів про це.
Цитата: Початково розміщене учасником Наталя Пилипців  
А якщо після антибіотиків було погане самопочуття, то Ваш цілитель не зовсім вилікувів Ваш гастрит.

Наталочко, ви якісь зазомбовані, таке враження складається :) Візьміть в руки інструкцію першого-ліпшого антибіотика і почитайте побічні дії. Якби в мене хоча би частина того всього відбувалось без прийому таблеток, я би точно вважав себе серйозно хворим :)
Цитата: Початково розміщене учасником Наталя Пилипців  
На рахунок лікарів з Вами цілком погоджуюсь, але для того у нас є здоровий глузд і ми можемо відрізнити хорошого лікаря від людини, яка хоче видурити у нас гроші.

Наша мала лікувалася від деяких проблем шкіри у хорошого дерматолога. Долікувалася майже до гепатиту. Печінкові проби зашкалювали просто. Слава Богу, викараскалася з того. Правда, проблеми, від яких лікувалась, залишились, але то вже справа десята.
Ще крутіше. Жіночка одна після операції в нашому онко-диспансері чекала на аналізи, але підстрахувалася, відправила матеріал в київську лабораторію. І що ж - аналізи львівської і київської лабораторій дають протилежні результати, а від прийняття рішення на основі цих аналізів залежить життя людини.

Як би не хотілось вірити у всемогутність офіційної медицини, але вона, насправді, дуже багато в чому на рівні печерному знаходиться.
Так само і серед народних цілителів більшість шарлатанів. Навіть не збираюсь сперечатись з цього приводу.
Але не варто усіх під одну гребінку...

Наталя Пилипців - 30-6-2013 у 12:36

Шановний, п. Рост, не буду намагатися у чомусь Вас переконати, тому що неодноразово, так само, натикалася на некомпетентність і безлаберність наших лікарів (але й не зустрічала ні одного правдивого цілителя, можливо, тому що у них не вірю). Кожен робить свій вибір у житті сам, і йому самому з цим жити.
Бажаю Вам і Вашій сім"ї не мати проблем зі здоров"ям і ніколи не потребувати будь-якого лікування.

Катерина Морозова - 7-11-2013 у 13:05

Тільки дітей до бабки возила пару раз, то спали погано, то ще щось....у результаті не впевнена.

Мирослава Кравцова - 13-11-2013 у 13:53

Якщо гомеопатія - це нетрадиційна медицина, тоді я користувалась шї послугами і дуже вдячна за врятоване здоров"я

Аліна Петрів - 9-11-2014 у 13:42

Якщо тібетська медицина - нетрадиційна, тоді користувалась.

Горбей Стицько - 20-3-2015 у 23:39

Я гадаю,що це робили всі

Андрій Пелещишин - 22-3-2015 у 11:55

Зараз ціни на ліки виросли просто шалено. Можна очікувати росту інтересу до народних засобів лікування. А ще би добре було якби виріс інтерес до фізкультури, профілактики і т.п.
Бо хворіти зараз капець як дорого.

Юрій Марків - 24-3-2015 у 21:26

Якщо йдеться про подорожник для розбитого коліна і подібне, то так.
Якщо ж мова про "бабок", "шептунок" та схожих народних цілителів, то категорично ні - людина, користуючись цими "послугами", впускає в своє життя сили, що не від Бога. Коли бачу на стовбах оголошення про чергову "ворожку", то не шкодую часу, щоб здерти, аби ці "добродійки" не впіймали ще одну душу.

Щодо цін на ліки - циркулює в неті перелік з порівнянням "комерційних" (розкручених за допомогою реклами і тому дорожчих) та "некомерційних" лікувальних засобів, різниця в ціні в рази. Наприклад, ось одна із статей: http://versii.cv.ua/ozdorovchi/vibir-v-aptetsi-deshevij-analog-doro... (звісно, користуватися переліком можна лише після консультації з людиною із медичною освітою, причому здобутою освітою не "за сало").

Vanesa Diak - 13-1-2017 у 15:34

В залежності хто що розуміє під такою медициною, але багато цілителів є просто "шарлатанами", тому вважаю, що краще помолитись до Бога.

Сеня Тюльпанов - 27-1-2017 у 10:00

Мене бабуся ще в дитинстві, варто було тільки раз поскаржитися на біль чи втому, тягнула одразу до "знающої" жінки, а там і яйцями курячими по мені водили, і водичкою умивали, а потім щє збори травок в дорогу давали. Ніколи не допомогало, проте зараз згадую бабусині методи з теплотою))

Юрій Марків - 27-1-2017 у 11:19

Цитата: Початково розміщене учасником Сеня Тюльпанов  
Мене бабуся ще в дитинстві, варто було тільки раз поскаржитися на біль чи втому, тягнула одразу до "знающої" жінки, а там і яйцями курячими по мені водили, і водичкою умивали, а потім щє збори травок в дорогу давали. Ніколи не допомогало, проте зараз згадую бабусині методи з теплотою))


Радив би про це поговорити з священиком, якщо існує такий, з яким ви спілкуєтеся (ці події не мають терміну давності). І бабусі, якщо ще жива, теж.

Оксана Лінкова - 29-11-2017 у 11:17

Мені здається, що результат позитивний може бути, якщо лікувати в комплексі. Традиційне лікування + нетрадиційне (я маю на увазі : сбори трав лікарських, фітотерапія, і аж ніяк яйца, вмивання водою і т.п.).

Оксана Лінкова - 29-8-2018 у 17:00

Я тільки робила нетрадиційні види масажу, такі як стоун терапія наприклад. Це масаж горячим камінням. Мені дуже допомогла для розслаблення м'язів спини . Кому цікаво можно тут прочитати : https://bezvuliak.com .

Олена Добрюк - 11-12-2018 у 13:03

тут, знаєте, як поглянути.
Я от думаю, що медицина хоч і нетрадиційна, але це ж не робить її ненауковою. Себто, пиявки - нетрадиційно, але чим саме вони допомагають - є цілком зрозуміло і досить функціонально, як мені відомо. В сенсі, вони ж кров розріджують, при цьому, не вносячи інфекцій. Травництво теж цілком логічне. І т.д.
Я за те, аби поєднувати традиційну та нетрадиційну. Що не кажіть, але у традиційній дуже хороші діагностичні можливості. А у нетрадиційної лікування без сильних ризиків. Нетрадиційну потрібно вивчати. І так, цього не роблять через фармацевтичні компанії. Але й лікування ліками відкидувати повністю не можна.

Те, що потрібно гнати в шию - це шарлатанство і забобони, на котрих люди заробляють.
От ворожки? Серйозно? Тільки гроші тягнуть, дають туманні і не конкретні, навідні відповіді, ставлять багато питань. Маніпулятори страшні. Читають людину і що вона повинна почути аби довіритись та повернутись.


Семен Арсауленко - 18-1-2019 у 10:03

Що от скажу, є, наприклад, Аюрведа .. лікуються люди і все таке.
Дивимося, наприклад, Шаватарі - о! так це Спаржа (Аспарагус їстівний), тільки завернули в хитру обгортку і підняли ціну.
Помагає і цілком "офіційно" від багатьох проблем.
Туди ж Алое Вера і т.д. - можна купити препарат за 200+ грн, а можна дома обідрати вазон і т.д.
***
Гаряче каміння - круто, але по-факту, просто маємо прогрівання... ІК чи гріюча мазь - краще
***
П'явки, до речі - це офіційно, вони є в аптеках і в рекомендаціях для лікарів... як і кровопускання у випадку фельдшера.
***
Можу порекомендувати, до речі "зелених": https://greendoc.com.ua/uk

Анна Ольховець - 3-12-2020 у 12:13

Недоліком нетрадиційної медицини - відсутність дозування. При самостійному неправильному дозуванні можна заподіяти шкоду власному здоров'ю.