Форум Рідного Міста

Чистка обличчя.

Іванна Лука - 14-8-2011 у 20:51


Іванна Лука - 14-8-2011 у 21:05

В мене жирна шкіра і як наслідок майже по всьому обличчю вугрі. Варто робити "чистку обличчя" чи ні?

Катерина Слобода - 14-8-2011 у 21:32

Не знаю наскільки коректно радити щось на форумі, то треба звертатися до лікаря, який порадить що робити, зважаючи на особисто ваші аналізи і вашу ситуацію.
Напишу тому в загальному.
Як на мене питання першопочатково звучить трохи неправильно, є результат і потрібно знайти причину, яка його викликала, бо просто зняти симптоми, імхо, нічого не допоможе кардинально, проблема появиться знову.
Причинами можуть бути (в основному) дві - 1. захворювання самої шкіри і 2. проблеми з внутрішніми органами (печінкою). В першому випадку, лікар-косметолог (дерматолог), призначає курс лікування, після чого все мало б пройти, в другому випадку варто звернути увагу на харчування. Дуже часто печінка не справляється з навантаженням (цукерки з наповнювачами, соки, снікерси-марси-баунті, спреди, жирна їжа, копчена риба і т.д і т.п, перелічувати можна ще довго), розказували мені що в тому випадку робити, ясна справа, що якщо почати лікувати печінку, то буде ще більше навантаження, а її просто потрібно трохи розвантажити і почистити.

Катерина Слобода - 14-8-2011 у 21:33

Можуть бути і інші причини, але то не до обговорення на форумі :)

Tempika - 15-8-2011 у 13:52

не варто. цього ніде в світі вже не роблять.

Соломія Федушко - 17-8-2011 у 20:50

Навіть не думайте робити таку річ, як чистка обличчя! Наслідком буде залежність від таких чисток обличчя, цих всіх незліченних масок, гелів і т.д. І то в кращому випадку, якщо ви попадете до досвідченого косметолога. В найгіршому варіанті можете собі так невинно нажити проблему з шкірою на невизначений час.
Краще зверніться до хорошого дерматолога, який вам призначить лікування.

Соня Святаєва - 31-8-2011 у 07:42

Правильно пишуть. Зверніться до лікаря. майже впевнена, що вугрі від хворої печінки.
Чистку робити не раджу.
Не знаю про залежність від гелів. У мене наче такаго нема. Але від жирного блиску добре діє освіжаюча вода Fresh Juice (термальна. чи щось схоже на неї)

Назар Самойленко - 31-8-2011 у 14:49

Цитата: Початково розміщене учасником Соломія Федушко  
Навіть не думайте робити таку річ, як чистка обличчя! Наслідком буде залежність від таких чисток обличчя
Мені свого часу це кардинально допомогло. Навіть не знаю, як би вдалося пережити складний юнацький період, якби не добрий косметолог. Залежності жодної не з'явилось.

Катерина Слобода - 31-8-2011 у 17:05

Цитата: Початково розміщене учасником Назар Самойленко  
Мені свого часу це кардинально допомогло. Навіть не знаю, як би вдалося пережити складний юнацький період, якби не добрий косметолог. Залежності жодної не з'явилось.

Ви чоловік, а то трохи міняє суть справи... ;)

Тамара Слодска - 14-9-2011 у 15:48

Потрібно взнавати причину проблеми. Наприклад я недавно взнала що причиною акне, вугрів та других неприємностей на обличчі є пропіонові бактерії. Лікувати обличчя потрібно комплексом для проблемної шкіри Acnacid який містить Акнацидол котрий бориться з цими бакреріями.

Лариса Марчук - 18-9-2011 у 21:59

от я знаю декількох ранянок, котрі, не маючи видимих проблем зі шкірою обличчя, все ж регулярно проводять чистку. така процежура, якщо її проводити без потреби, зашкодити може?

Мария Краченко - 31-3-2015 у 17:49

Сьогодні зробила в салоні чистку, шкіра комбінована, іноді підсипає, для догляду за нею косметолог порадила крем PURIFYING ДЕНЬ GEL від Laura Beamont і сироватку PERFECT COMPLEXION тієї ж фірми. Підкажіть, що це за креми, чи варто їх брати? Спасибі!

Петро Гончар - 1-4-2015 у 17:43

Цитата: Початково розміщене учасником Мария Краченко  

...косметолог порадила крем PURIFYING ДЕНЬ GEL від Laura Beamont і сироватку PERFECT COMPLEXION тієї ж фірми.

А наші бабці замолоду "чистку обличчя" робили кислим молоком і мали файний вигляд! :sing:

Оксана Лінкова - 14-9-2018 у 15:59

А я нещодавно пройшла курси масажу для обличчя і тепер собі постійно роблю його. І помітила, що шкіра помітно покращала, що навіть регулярні чистки обличчя можна не проводити. За рахунок глибокого опрацювання м’язів обличчя, шиї і декольте стійкий ліфтинг ефект зберігається надовго, підвищується тургор шкіри, знімається гіпертонус м’язів, підвищується еластичність шкіри, здатність до регенерації, активізуються процеси синтезу колагену і еластину, шкіра насичується киснем і поживними речовинами, прискорюються обмінні процеси, виводяться токсини, виявляється лімфодренажний ефект, зміцнюються і підтягуються м’язи і рельєф обличчя.