Форум Рідного Міста

Дисбактериоз

Галина Рубан - 23-6-2017 у 19:14

Начался дисбактериоз после приема антибиотиков. Вроде обычная тема, а чем лечить и не знаю .Поможете?

Юрій Марків - 23-6-2017 у 23:41

Серйозно? Ось тут, на форумі, виписати рецепт?

А хто призначив антибіотики? Там не розказали про наступний крок?

А звідки взнали про таке слово як дизбактеріоз?

Нє, ну справді. Пора вже в аптеках, по-моєму, давати без рецепта лише аспірин і лейкопластир, і то ще дивитися.

Ирина Сокова - 26-6-2017 у 13:33

Цитата: Початково розміщене учасником Галина Рубан  
Начался дисбактериоз после приема антибиотиков. Вроде обычная тема, а чем лечить и не знаю .Поможете?

Не вижу ничего страшного в самолечении дисбактериоза. Это что неизлечимая болезнь какая-то? Просто купить что-то типа Линекса:

И пропить написанное в инструкции время. Не зря же такие препараты отпускаются в аптеке без рецепта. Тем более они содержат полезные бактерии, а кому они могут навредить?

Андрій Пелещишин - 26-6-2017 у 17:38

Сама запитала, сама відповіла. ТІльки що з іншого ніка. На правила Форуму забила, як на мене це не маркетолог а ганьба.
Тему залишаю виключно для того, щоби служила спонсору антирекламою.

І ще. передайте Лінексу - якщо в них є толковий фахівець (мікробіолог, технолог, біохімік, медик) - хай присилають сюди. Ми з задоволенням поспілкуємося з нормальним чоловіком, я переконаний що нам буде по справжньому цікаво. Усі тут на Форумі десь працюють, щось роблять. І нічого поганого в тому немає. А розігрувати дурнуваті комунікаційні ігри потреби немає.