Форум Рідного Міста

Христос Рождається!

Користувач Олесь - 24-12-2004 у 10:23

Бажаю всім веселих Свят Різдва Христового, смачної куті (оселедця, пампушок, фаршированого коропа, грибового сосу, борщу, вушок, пирогів, голубців...), приємного часу в родинному колі, веселих подарунків, ну і звичайно, правильного голосування в неділю!

А до Нового Року ще зустрінемося ;)

Nazar - 7-1-2005 у 13:30

Христос Рождається!
Вітаю всіх з цим Святом, бажаю сповнення всіх різдвяних мрій та сподівань!
Любові всім!

Наталка - 7-1-2005 у 19:53

Христос народився!
Славімо Його!
Любові вам усім чистої, справжньої, віри - глибокої і спокійної у своїй щирості, душевного тепла, міцного здоров’я, незгасимого родинного вогнища, достатку і здійснення мрій.
З Різдвом Христовим!

Користувач Олесь - 23-12-2005 у 12:20

Христос Рождається!
Швидко ж цей рік проминув. Нехай новий рік принесе вам спокій, достаток і радість.
Веселих Свят і смачної куті!

Павло Жежнич - 25-12-2006 у 11:22

Христос Рождається!
Сьогодні католицький світ святкує Різдво Христове.
В моїй сім'ї ніколи цей день не святкували як Різдво, але завжди сприймали його як свято.

Юрій Сєров - 30-12-2006 у 13:31

З Новим Роком та Різдвом Христовим!
Залишайте все погане Собаці і йдіть зі всім добрим до Свині!
Хай новий рік буде кращим за старий!

Андрій Шпачук - 28-12-2007 у 15:54

Цитата:
Історія народження Ісуса є справжньою, тому що була записана по Божому натхненню. Але різдво Ісуса було тільки початком найчудовішого життя, прожитого на землі.
Навпаки, вкрай дивно (і при цьому цілком зрозуміло), що світ і християнство приділяють так багато уваги різдву Христа, і так мало уваги Його життю, так багато суєти навколо історії з мудрецями, і так мало про повчання Христа, так багато про ясла, і так мало про хрест, так багато про Марію, і так мало про її Творця в плоті, так багато про Його народження, і так мало про його значення (для кожної людини), так багато про Його перше пришестя, але так мало про прихід як Судді землі, Який судитиме згідно СВОГО СЛОВА.
Небагато людей сьогодні дотримуються заповідей покірливого Назарянина, але багато хто робить гроші на Його імені. Вони святкують Його народження, але відмовляють Йому дати місце в своїх серцях. :(
Христос має народитися в кожному серці і перебувати там!

Лєна Дадукевич - 28-12-2007 у 16:29

Андрій Шпачук , використовуючи цитату, треба вказувати автора. Це красивий жест ;)

Андрій Шпачук - 28-12-2007 у 16:39

Я думаю, що це не важливо, але якщо цікавить,то автор Ален Джинджерич, я переклав з російської, а також використав дещо від себе. Тобто, я не можу це визнати дослівно цитатою і повністю своїм твердженням.

Юрій Марків - 6-1-2016 у 21:04

Святкуючи Різдво, не забуваймо про Іменинника! Христос народився - славімо Його!

Rizdvo2.jpg - 35kB