Форум Рідного Міста

Як Ви відноситесь до пророцтв ?

Ігор Мацевич - 18-8-2011 у 22:19

Пророцтва бувають різні. Є Біблійні, є від оракулів всіх часів і народів, Майя, Іоанна Єрусалимського, Нострадамуса, Распутіна, Кейсі, Ванги, Мессінга,...

А ще як можна поєднати такі речі, як доля, фаталізм, передбачення майбутнього і, дану нам Богом вольную волю, вільний вибір?

Hanor Narasson - 20-8-2011 у 18:50

Правильні пророцтва дали змогу галичанинові посісти посаду ректора Болонського університету.:saint:

Ігор Мацевич - 20-8-2011 у 19:49

Якщо Ви не жартуєте, то чи можна більш детально?
Бо, наприклад в біографії Нострадамуса описується, як він якось на вулиці схилився в поклоні перед бідним священником, і коли став цілувати йому руку, зауважив: В мене не буде більше можливості поцілувати руку найвеличнішому Папі Римському... З нього посміялись, але так і сталось...

Hanor Narasson - 20-8-2011 у 20:27

Раджу прочитати "IUDICIUM PROGNOSTICON ANNI 1483 CURRENTIS" ректора Болонського університету Юрія Дрогобича (Котермака).

Ігор Мацевич - 20-8-2011 у 21:48

"Більшість тепер виставля напоказ свої праці, святотче,

Дбаючи щонайпильніш про честолюбство та зиск.

Я ж мої книги у світ випускаю з єдиним бажанням:

Хай буде користь від них роду людському в житті

Ні, не даремні вони й не для реготу писані мною..."

Що ж, дякую.
Однак, як на Вашу думку пророцтва, а значить доля можливі при вільному виборі людини, і навпаки?

Dmy - 21-8-2011 у 14:42

Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  
Правильні пророцтва дали змогу галичанинові посісти посаду ректора Болонського університету.:saint:
Не впевнений, що серед чеснот, які зробили із сина солевара ректора Болонского університету, його астрологічні вміння стояли на першому місці.

Між іншим, "Iudicium pronosticon Anni MCCCCLXXXIII" видано, як випливає хоча би з назви, 1483 року. А посаду ректора Юрій Дрогобич полишив у 1482-у. Так що фраза "Раджу прочитати "IUDICIUM PROGNOSTICON ANNI 1483 CURRENTIS" ректора Болонського університету Юрія Дрогобича (Котермака)" трохи не точна.

Ігор Мацевич - 21-8-2011 у 22:25

Коли Вольфа Мессінга запитали, в який такий хитромудрий спосіб він читає чужі думки, а це було обов"язковим номером його виступів на публіці, він якось досить дотепно відповів:

- Уявіть собі, Шо Ви потрапили в місто сліпих від народження, і вони Вас запитають: Як Ви бачите? Що Ви відповісте? Як сліпому пояснити? Не думаю, що вони Вас зрозуміють. От і я бачу Ваші думки, а як? - пояснити не вмію. Просто бачу, і все...

Шіпка Маріанна - 17-8-2014 у 13:52

Діяння 16, 16 - 19: "Іншим разом, як ми йшли на молитву, зустріла нас одна служниця, що мала духа віщуна, і віщуванням справляла панам своїм великий заробіток. Ідучи слідом за Павлом і за нами, вона кричала: «Ці люди - слуги Всевишнього Бога, які звіщають вам путь спасіння!» Чимало днів вона таке робила. Набридло це Павлові й, повернувшися, він сказав до духа: «Велю тобі ім'ям Ісуса Христа вийти з неї!» І в ту ж мить він вийшов. Побачивши її пани, що їхня надія на заробіток пропала, схопили Павла й Силу і потягли на майдан до влади."

Второзаконня 18, 10-12: "Щоб не було в тебе нікого, хто призводив би свого сина чи свою дочку переходити через вогонь; нікого, хто ворожить, або кидає жеребом, або заговорює, або волхвує; або нашіптує, або викликає духів, або ВІЩУЄ, або розпитує мерців. Бо огидний для Господа кожен, хто це робить, і саме за ці гидкі звичаї Господь, Бог твій, проганяє ці народи перед тобою"

А ще кажуть, що якщо хтось вміє читати думки, а та людина молиться - думок не прочитаєш.

Інна Пономарьова - 29-1-2016 у 09:07

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Мацевич  
Коли Вольфа Мессінга запитали, в який такий хитромудрий спосіб він читає чужі думки, а це було обов"язковим номером його виступів на публіці, він якось досить дотепно відповів:

- Уявіть собі, Шо Ви потрапили в місто сліпих від народження, і вони Вас запитають: Як Ви бачите? Що Ви відповісте? Як сліпому пояснити? Не думаю, що вони Вас зрозуміють. От і я бачу Ваші думки, а як? - пояснити не вмію. Просто бачу, і все...

Так такі люди є. Але сьогодні безліч шахраїв.

Славік Обухов - 25-1-2017 у 22:56

Перестав вірити з н-ного пророцтва про кінець світу. Вибираю інші методи полоскотати собі нерви

Анастасія Мусяла - 6-12-2018 у 18:37

Вірила до кінця світу згідно календарям Майя. Ну, як вірила...Відпросилася з роботи та святкувала день вином. Ну, авось і справді кінець, мені що, так і працювати в цей день. А от після цього, втратила усі надії на те, що уся ця езотерика має сенс. Треба брати усе на себе.

Рост - 6-12-2018 у 20:44

В Апокаліпсисі сказано, що ніхто, крім Всевишнього, не знає ні дня, ні години...
Тому, коли буде, тоді буде. Напевно, жити треба так, щоб було все рівно, коли.
Тобто, робота, з якої хочеться піти в, імовірно, такий день, явно має мало сенсу :)
Треба роботу міняти, щоб це душевною реалізацією було.

Андрій Пелещишин - 6-12-2018 у 21:53

Добре, що кредитів не нахапали хоч :-D
Чи нахапали? Зізнавайтесь ;-)

Юрій Марків - 7-12-2018 у 14:53

Цитата: Початково розміщене учасником Рост  
В Апокаліпсисі сказано, що ніхто, крім Всевишнього, не знає ні дня, ні години...

Так. Щоправда, є інформація про попередню ознаку. Йдеться про проповідування Євангелії по всьому світу. Хтось спитає, "А що, зараз хіба цього нема?" Нема. Існують країни, де за проповідь Євангелії вбивають. А от з'явиться можливість навіть в таких країнах. Як це відбудеться?

Далі я лише припускаю. От наприклад, запускають зараз супутниковий інтернет, де не буде потрібно потужного обладнання для прийому-передачі, бо такі супутники працюватимуть на низькій орбіті. Умовно кажучи, достатньо буде звичайного телефона... Тобто це все може відбутися в досить стислі терміни, враховуючи технологічний прогрес. Тож не розслабляймося!