Форум Рідного Міста

Садовий vs Писарчук - теледебати

Ярема П. - 12-10-2010 у 23:32

Проскочила інформація, що телеканал ZIK запросив двох основних претендентів на трон мера Львова на теледебати у прямому ефірі. Я не є прихильником Писарчука, але думаю що він прийде в будь-якому випадку. Тоді як Садовий, скоріш за все, під приводом якоїсь відмовки, не прийде, незважаючи на будь-які гарантії. Така лисиця ніколи не вийде пряму суперечку. Які ставки на кандидатів? Хотів додати голосування, але не бачу, де це можна зробити. Пункти:
1. Садовий прийде і Писарчук прийде
2. Садовий не прийде, Писарчук прийде
3. Садовий прийде, Писарчук не прийде
3. Обидва не прийдуть
4. Тяжко сказати

Іван Дівеєв - 13-10-2010 у 00:23

20 грн на лисицю)

Михайло Свистун - 13-10-2010 у 05:00

Думаю обоє прийдуть: Писарчук в себе вдома, як не як. А Садовий, думаю і на чужій території не побоїться позмагатися (особливо з Писарчуком).

Соломія Федушко - 13-10-2010 у 07:06

Думаю, обоє прийдуть. Писарчук полюбляє світитись на телебаченні та обов'язково буде присутнім, а ось Садовий гадаю теж не пропустить цього дійства. :rolleyes:

Юрій Сєров - 13-10-2010 у 10:38

Писарчук прийде точно, бо це його канал. Садовий також мабуть прийде, бо він добрий оратор і навіть на "чужій" території зможе нормально виступити. Інша річ чи це йому потрібно. По рейтингах Садовий поза конкуренцією.

Ярема П. - 20-10-2010 у 10:24

Скоріш за все не прийде - http://zaxid.net/newsua/2010/10/20/111753/

Василь Яворський - 21-10-2010 у 01:26

Можу вас, панове, запевнити, що Петро Писарчук не має жодного впливу на редакційну політику каналу Зік, хоча, щодо прийде він чи не прийде на дебати, то тут без жодних сумнівів можна стверджувати, що прийде. Як ілюсьрація сьогоднішній ефір програми "Хто тут живе?". Ну а щодо Садового:
Відразу ж перший сюжет випуску

Юрій Сєров - 21-10-2010 у 09:54

Цитата:
Можу вас, панове, запевнити, що Петро Писарчук не має жодного впливу на редакційну політику каналу Зік

Впливу може і не має, але всім зрозуміло, що це або його канал, або канал, лояльний до нього. Ахмєтов також не має впливу на редакційну політику ТРК Україна, а Хорошковський - Інтера :).

Відносно дебатів і каналу ЗІК - смішно чути від Садового, що "цей канал спеціально створений, щоб поливати мене брудом", бо багато ще пам'ятають чим займалися його медіа-компанії, зокрема "Люкс", коли мером був Буняк.

Можливо, Садовий вирішив вчинити з дебатами як Янукович перед президентськими виборами.

Юрій Сєров - 28-10-2010 у 11:53

Забув про цю знаменну подію, але так розумію, що Садовий не прийшов.

Соломія Федушко - 28-10-2010 у 12:01

Так не прийшов. І мені здається, цим поступком позбувся голосів виборців. Як було сказано, це він вперше відмовився від інтерв'ю. І чого він так забоявся? :rolleyes:

Юрій Сєров - 28-10-2010 у 13:04

Прийшовши він міг більше втратити. Цілком прагматичний крок.