Форум Рідного Міста

В Україні набрав чинності закон про заборону куріння у громадських ...

Nadia Chop - 17-12-2012 у 17:11

Закон про заборону куріння тютюнових виробів, а також електронних сигарет і кальянів у приміщеннях закладів ресторанного господарства, на стаціонарно обладнаних зупинках маршрутних транспортних засобів, у підземних переходах, під’їздах житлових будинків, на дитячих майданчиках, у ліфтах і у транспорті загального користування набрав чинності 16 грудня.

Згідно із законом, також забороняється паління у приміщеннях та на території закладів охорони здоров’я; навчальних закладів; спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд та закладів фізичної культури і спорту; у приміщеннях об’єктів культурного призначення; органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інших державних установ.

Забороняється, крім спеціально відведених для цього місць, куріння тютюнових виробів у приміщеннях підприємств, установ та організацій усіх форм власності; готелів та аналогічних засобів розміщення громадян; гуртожитків; в аеропортах та на вокзалах.

Власник, уповноважені ним особи або орендарі відповідних споруд чи окремих приміщень зобов’язані відвести спеціальні місця для куріння, сумарна площа яких не має перевищувати 10% загальної площі відповідної споруди чи приміщення, обладнані витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму.

За розміщення попільничок або куріння у приміщеннях закладів ресторанного господарства передбачено штраф від 1 тисячі до 10 тисяч гривень.

За невідведення спеціальних місць для куріння, необладнання їх витяжною вентиляцією чи іншими засобами для видалення тютюнового диму, нерозміщення відповідної інформації – також від 1 тисячі до 10 тисяч гривень.

Як повідомлялось, Віктор Янукович підписав закон, який передбачає повну заборону куріння у громадських місцях.

Нагадаємо, закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення окремих положень про обмеження місць куріння тютюнових виробів» Рада ухвалила 24 травня.

Юрій Сєров - 17-12-2012 у 17:28

І що я маю робити, коли мій сусід курить на сходовій клітці?
Міліцію викликати?

Андрій Пелещишин - 17-12-2012 у 19:28

А хоч інколи дивитися, які теми є на форумі, можна?
http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=3649&page=2