Форум Рідного Міста

Щось таки робиться в благоустрої Львова

Андрій Пелещишин - 18-9-2016 у 14:15

Не є прихильником чинного мера і розчарований його діяльністю протягом усіх термінів.
Але зараз мушу відзначити, що бачу якісь позитивні зміни в благоустрої спальних районів а не лише центру.
Вперше за 10 років, що я живу в своєму районі масово приводять до ладу тротуари, повністю їх переробляють. Те ж саме зі сходами, різними доріжками, бордюрами. Здається будуть ставити ліхтарі там, де їх не було. Не знаю, що є причиною: чи черга дійшла, чи комунальна реформа лякає адміністрацію чи збільшилося фінансування, чи стали менше красти, але зміни помітні. І це тішить!
Єдине що не тішить - це люди. Ну якщо раніше ходити по клумбах і по асфальту не було різниці, то зараз так боляче спостерігати як наші люди чалапають по свіжо засіяних і впорядкованих газонах і паркують там автівки... :(

Рост - 20-9-2016 у 00:53

Десь уже не за горами час усвідомлення того, за що люди стояли на Майдані, самими людьми. Ну, за дотримання закону. Багато до кого нарешті дійде, що дотримуватись закону повинні будуть не лише держслужбовці, але усі.
Бо поки що багато хто розуміє свободу як право забити на інших, і робити так, як зручно виключно собі.
От майданити почнуть. Бо як то так, я туйка во розвертався через подвійну суцільну завжди, і далі буду, мені що, зайвих 200 метрів до перехрестку їздити? І на газоні туйкаво то моє місце!
Бачу я, що багато часу ще пройде, поки ми, як нація, досягнемо рівня цивілізованого народу.