Форум Рідного Міста

Зелений туризм

Василь - 11-8-2003 у 10:14

На форумі багато дописувачів що люблять мандрувати Карпатами. Пропоную створити базу даних адрес зеленого туризму. Якщо знаєте якісь адреси пишіть у цей розділ. Пропоную обговорення в цій темі не проводити, а створювати лише сам перелік адрес.

Василь - 11-8-2003 у 10:17

Сколівський район
с. Либохора (біля Тухлі)
вул. Наливайка, 55
пан Мирон
тел. 8-251-36113 або 8-251-36153
Ціна: за словами господаря мінімальна 5 грн., далі можна торгуватись.
Двохповерхова цегляна хата із всіма умовами (сауна, туалет в хаті); недороблене опалення, але до зими планують зробити.
Хата майже в кінці села (від Кляузу). Дуже добре місце для походів на Магуру, Багна, Кіндрат, Зелемянку через Матагів

Василь - 11-8-2003 у 10:23

м. Верховина
Фірма “Гомін Карпат”
Пропонує хати з різними умовами та цінами у Верховинському районі
Тел. (03432) 2-15-34

Роман Голощук - 11-8-2003 у 20:03

Косівський район, Івано-Франківська область
Село Прокурава
Роман і Орися Гуцуляк, телефон (03478) 5-21-53.
У цих людей ви житимете в новозбудованій, просторій, сонячній, повністю облаштованій хаті з усіма вигодами (ванна, туалет в хаті), у спокійному місці буквально за сто метрів від річки.
Сайт: http://www.valentyn.gmxhome.de

Captivitas - 26-7-2004 у 09:29

громадське об'єднаття "ТУРИСТ" (м.Верховина)
http://www.turist.if.ua

Садиба у с. Верхній Ясенів - 3 кімнати, зручності (гаряча вода). Кімната з комином.

Заміський відпочинок. Зелений туризм

Юрій Кузьменко - 18-4-2007 у 12:39

Спробуйте відійти від традиційних видів відпочинку і провести час на природі, в сільській місцевості. Чудові краєвиди, рибалка, полювання, лижні та кінні прогулянки і багато іншого... Кращі садиби для відпочинку в Україні від Карпат до Криму з фото і прямими контактами. Сільські та гостьові дома, котеджі, міні-готелі, кемпінги.
Спробуйте, вам сподобається...
Зелений туризм. Банк даних сільського туризму

Ярема П. - 18-4-2007 у 13:55

Зелений туризм з поєднанням похоронів картоплі, косінням сіна і т.п. ніхто не пробував? :baddevil:

Demyan - 19-4-2007 у 14:41

Не треба забувати що у всіх свої смаки і вподобання відпочивати. Тому відгуки мало що поможуть тим хто просто не хоче того.

Юрій Кузьменко - 20-4-2007 у 13:21

В такому випадку під піар можна підвести будь-що, пані Ірино. Це пропозиція продивитись де і як можна відпочити. Це відповідно темі. Кожний вибирає відпочинок на свій смак, але тут є про що поговорити - звичайно, тим кому цікаво. Бо є вибір, особливо великий по Карпатському регіону. Люди просто не мають уявлення про такі можливості, а у багатьох про цей відпочинок взагалі немає уявлення, як у поважного пана Яреми П (до речі академіка!). Кому тема не цікава, той просто її не помітить.

Demyan - 20-4-2007 у 13:31

Ну не знаю думаю про багатьох - тут не варто говорити. Інша справа якби ми жили на Сході...а так ми під самим боком Карпат і сіл в нас багато і взагалі дуже багато людей думаю так чи інакше повязані з селом і мають уяву про відпочинок, про послуги які надаються.
Я наприклад люблю такі відпочинки - а ще краще щоб відчути повний смак - взяти лопату, піти на город скопати його, накидати гній, покосити сіно,потоптати коровяче г--о тощо - ось це буде реально сільський відпочинок! :lol:

Юрій Кузьменко - 20-4-2007 у 14:00

Чому, коли мова йде про відпочинок у селі, або зелений туризм (а це в більшості випадків не одне й те саме) люди згадують про гній, лопату і картоплю? Хіба нема цікавих народних звичаїв, традицій, обрядів? Є і цікаві ремесла, і пам'ятки культури, і фольклор... Гарна рибалка, полювання кінні прогулянки та інші розваги. А смачна місцева кухня? (Звичайно, де це роблять класно!)

Demyan - 20-4-2007 у 14:22

Згідний - все це є. Але там де облаштовують "туризм" проводять цивілізацію, - вже далеко не пахне старовиною, традиціями і т.д. Інша справа коли вселитися в дійсно не облаштовану хату, носити воду, рубати дрова - просто ввійти в це життя - це вже зовсім інше. Я сам відпочивав в умовах сільської місцевості в облаштованому місці - де за гроші вас готові носити і риби на гачок вішати як в "Брилянтовій руці" і розігрівати "традиційну кухню" в мікрохвильовці і зовсім інше коли ти живеш як колись люди жили сам все роблячи.
Але на кожного знайдеться свій турист.

Юрій Кузьменко - 20-4-2007 у 14:41

Так! Чим більший вибір, тим краще. Я запропонував обсудити тему і навів приклад Інтернет-ресурсу. Там можна знайти і добре облаштовані місця і звичайні, без вигод. Але там є з чого вибрати! Запропонуйте інші місця, інший ресурс. Хай люди побачуть, порівняють, запропонують інше. Ми ж тут для того щоб обговорювати різні думки. Але має бути предмет обговорення. Хтось його має позначити...

Ірина Роздольська - 20-4-2007 у 17:39

І враховуючи останній пост, я залишаюся при думці, що це є піар сайту,і місце для нього в розділі рекламних оголошень. Якби найперший пост був правильно сформульований, в мене не було б заперечень. А так відразу ж рекламний заклик і в кінці сайт, тема якого розкручується далі. Та і сайт, на перший погляд, розрахований на публіку зі сходу. Хоча мушу визнати, ідея гарна і варта уваги.

Юрій Сєров - 21-4-2007 у 21:17

1. Приєднав до вже існуючої дискусії
2. Підчистив оффтоп
3. Щоб не оффтоп. Щойно поверунился з смт. Верховина. Дуже гарні місця, кажуть, влітку є багато грибів. Але й крім грибів є багато гірок по яких можна погуляти, посмажити шашлики.

Ми жили в панів Василини та Григорія, недалеко від об'їздного моста.
Їх домашній телефон: 8-03432-2-17-43.
Умови хороші: спати є де, зручності в хаті, ціни помірні.

Це не єдине місце у Верховині, де можна зупинитися, крім того, котеджі продовжують будуватися.

Hanor Narasson - 21-4-2007 у 21:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Кузьменко
Спробуйте відійти від традиційних видів відпочинку і провести час на природі, в сільській місцевості. Чудові краєвиди, рибалка, полювання, лижні та кінні прогулянки і багато іншого... Кращі садиби для відпочинку в Україні від Карпат до Криму з фото і прямими контактами. Сільські та гостьові дома, котеджі, міні-готелі, кемпінги.
Спробуйте, вам сподобається...
Зелений туризм. Банк даних сільського туризму


Ресурс працює по-га-но!!!!:mad: Не можу нічого сказати за контент, але знайти саме те, що треба неможливо. Пошук видає позиції із зовсім іншими параметрами. Конкретно - шукав садиби в Закарпатті. Отримав - купу "данєцкіх":baddevil:
Це що - жарт "усьо будєт данбасс?":lol:

Юрій Кузьменко - 23-4-2007 у 09:28

Просто Ви обрали регіон Схід у поєднанні із Закарпаттям у пошуку. Мабудь це дійсно недолік і треба ставити захист на програмному рівні від людей, які знають географію на рівні Обломова "Чого її вчити, як є ізвозчики":lol:

Hanor Narasson - 23-4-2007 у 11:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Кузьменко
Просто Ви обрали регіон Схід у поєднанні із Закарпаттям у пошуку. Мабудь це дійсно недолік і треба ставити захист на програмному рівні від людей, які знають географію на рівні Обломова "Чого її вчити, як є ізвозчики":lol:


Не треба "ля-ля"!:mad: Вибирав "Захід" і "Закарпатську обл" Це сайт - повний "ацтой!" Чому на екрані появляються команди коду?:mad: Тільки знову не треба "ля-ля" щ "воно оптимізовано під "спрей мозаїк":baddevil:, а ви дивитися ІЕ, от воно і глючить!":lol:

Юрій Кузьменко - 24-4-2007 у 10:21

Шановний Hanor Narasson! Щодо "данєцкіх" при пошуку в західному регіоні - це просто відверта брехня, до якої Ви вдалися, коли крити нема чим. Щодо пошуку Регіон-Захід і Закарпатська обл., то тут проблема вже вирішена (дякуємо Вам!), бо область це підмножина регіону і при виборі області регіон вже не враховується. Щодо "ацтою" - то це лише свідчить про "академічний" рівень мого "апонента". В цій дискусії мені хотілося би поставити крапку, бо проблема стосунків окремої людини з окремим сайтом не видається дуже цікавою.

А от тема Зеленого сільського туризму, здається, видалась цікавою. Думаю в дискусії треба робити більший акцент саме на цікавих місцях відпочинку, недоліках і вдалих знахідках в цій царині. В Європі і в світі цей вид відпочинку дуже швидко прогресує!

Hanor Narasson - 24-4-2007 у 17:45

Все одно інтерфейс сайту "ацтой".:lol: Якщо зайти в ТОП-100 (між-іншим, не ясно, по яких критеріях "топ" :rolleyes: ), і клікнути на лінкові садиби, попадаєте в... Топ-100 :baddevil:
:sing:"Адрисованая друґу ходіт пєсєнка па круґу"

Юрій Кузьменко - 25-4-2007 у 10:17

Шановний Hanor Narasson! Відверта брехня не є гідним засобом ведення дискусії. Тим паче на форумі. Відповідати в тому ж дусі - стати на один рівень з Вами. Тому я припиняю дискусію особисто з Вами. Чао... :P

Demyan - 25-4-2007 у 10:21

Мабуть прочитавши це все люди відмовлять від зеленого туризму :lol:

Як на мене п. Юрій зробив помилку - треба було спочатку без сайту, розказати про туризм мол я був, знайомі були, фотки скинути, сказати плюси...тобто привернути увагу аудиторії. А вже потім були б зацікавлені люди і тоді - ну ось є наприклад такий сайт....
А так критика пішла по сайту, зіпсувавши його увагу.

Hanor Narasson - 25-4-2007 у 10:34

Та просто хлопчик належить до категорії "плюй йому в очі, а він каже: "Божа роса" :baddevil:

Замість того, щоб виправити чергову власну помилку в інтерфесі сайту, старається звинуватити у власних невдачах когось іншого.:baddevil:

Юрій Кузьменко - 26-4-2007 у 14:48

Дякую, п. Demyan! Насправді критики немає (якщо не брати до уваги одного зацикленого дописувача). Але в рубриці з'явилися конкретні цікаві повідомлення. А с приводу будь-яких зауважень - це цілком може мати зворотній ефект (Ви мене зрозуміли, сподіваюсь...). Нажаль, люди мало коментують, але проглядають. все працює, як має бути. Хочу додати, що готуеться закон "Про сільський зелений туризм...." і є проект державного стандарту щодо цьго виду діяльності та послуг. Тому люди не відмовляться, а, врваховуючи світовий досвід, цей напрямок буде розвиватися. А сайт?... він є, і це є конструктив на цьому шляху, з помилками або не зручним для когось інтерфейсом. Це не проблема.

Ярема П. - 26-4-2007 у 15:24

Ну так може розкажете конкретніше про Ваш вид діяльності, без рекламування сайту? Чим Ви займаєтеся?

Hanor Narasson - 27-4-2007 у 00:59

Займається він "сайтобудуванням" і рекламою "набудованого":baddevil:

Загугліть - зрозумієте.

А сайтів по сільському відпочинку в Карпатах - знайшов кілька, з нормальними інтерфейсом і контентом, якщо хтось бажає, кину в "приват".

Ну... хіба що хтось хоче (с) "в стєпь данєцкую" - тоді вже нема ради, прийдеться в той "зелений туризьм" лізти.:lol:

Юрій Кузьменко - 27-4-2007 у 14:28

Так, п. Ярема! В рамках теми зеленого туризму мій вид діяльності - популяризація і інформатизація саме цього напрямку. Якщо конкретніше,... Ви знову скажете, що піарю сайт. А якщо Вас цікавить щось інше, то це не буде вкладатися в тему зеленого туризму.
До речі, може хто не знає, в Києві, в Музеї народної архітектури та побуту НАН України
18-19 травня 2007 року відбудеться П’ята всеукраїнська виставка-ярмарок сільського зеленого туризму "Українське село запрошує"

Василь - 3-1-2008 у 13:08

Село Осмолода, Рожнятівський район, Івано-Франківська область.
На протязі року господар (газда) пан Володимир чекає на відвідувачів.
Двохповерхова хатина (на першому поверсі кімната і кухня, на другому - 2 спальні кімнати).
Тел. моб. 80988252708
Недорого, є природній газ

Святкували там прихід 2008 року, дуже сподобалось, особливо навколишня природа. Та й взагалі - Осмолода - найкраще місце Український Карпат. Майже кожного року туди їжджу мандрувати. Хороше місце для мандрівок на Грофу, Молоду, Попадю, Високу, Ігровець, Лопушну, Сивулю, на старий кордон.

Хатина виглядає ось так:


Лєна Дадукевич - 9-1-2008 у 19:40

Нарід, кого цікавить, у мене один знайомий водить по своїх маршрутах в Карпати людей. Ступені тяжкості маршрутів різні. Відповідно до підготовки людей. Правда в нього зараз дитині рік, то треба спитатись, чи зараз тим займається. Але в принципі ще 2 роки назад то була постійна справа. Він це любить. Цікаво - пишіть мені в приват, спитаюсь в нього чи зараз тим займається.