Форум Рідного Міста

Продаж картин через інтернет

Ігор Дума - 19-11-2002 у 16:14

На сайті http://art.ridne.net розміщена виставка продаж робіт українських художників і не тільки.

Ігор+ - 20-11-2002 у 01:14

Ціни там нелюдські.

Як оцінити?

львівянин - 21-11-2002 у 12:23

Може хтось пояснити методи оцінки художніх творів? Зпитав одного художника, чому його картина дорожче - він образився :(
Як "звичайна" людина може оцінити хоч порядок ціни на картину?
P.S.
Бачив на львівському вернісажі (біля оперного) картини по співмірних з art.ridne.net цінах.

Андрій Пелещишин - 21-11-2002 у 17:50


Цитата:

Як "звичайна" людина може оцінити хоч порядок ціни на картину?


Тому на art.ridne.net ціни виставляють самі художники. А ми до того не втручаємося. Фактично, можливість продати - це в першу чергу стимул для художника виставити роботи в Інтернеті

Павло Жежнич - 22-11-2002 у 01:31

На ARTі ціни нормальні. І навіть за українськими мірками. Треба цінувати працю митців.
А якщо комусь не подобається робота, то він і задарма її не візьме.
P.S. В буржуїв ціни на картини значно вищі.

Ярослав - 22-11-2002 у 15:50

Ціни високі на роботи відомих Українських художників, а на інші ціни досить нормальні.
По питанню високих цін, то на роботи Мінька, Цикалюка ... це неє висока ціна. Ці митці заслужили на то щоб їхні роботи оцінювалися в десятки тисяч гривень. І це нормально. Ніхто ж не говорить що купити Рембранта за 500000 $ це дорого.

Ігор+ - 23-11-2002 у 00:34

Цитата:
P.S. В буржуїв ціни на картини значно вищі.


Звідки така інформація? Недавно купив картину за $63, так я ні одної подібної якості на арті не бачив.

Ярослав - 25-11-2002 у 15:57

Ти вважаєш себе експертом?

Ігор+ - 25-11-2002 у 21:03

Я не вважаю себе експертом. Просто картини малюються для людей, а не для експертів. Точно так само як товари широкого вжитку. Якщо річ не продається / не подобається, то скільки б не піднімати ціну і не пересвідчувати який автор відомий і який він експерт, то результат не зміниться.
Я особисто вважаю, що великі сумми за картини витрачають тільки ті, яким грошей нікуди дівати і покупка дорогої картини це як гуманітарна допомога художникам. IMHO

Ярослав - 3-12-2002 у 13:58

Є багато художників, які малюють для "звичайних людей". Їх ні роботи не дорогі (на п"ятачку продаються"). Більшість з них можна сказати малюються під трафарет. Але є, майстри, які не працюють під трафарет, одна така робота може творитися кілька років, і він вкладаючи внеї щось своє, не віддасть її за 63 $.

Ігор+ - 3-12-2002 у 21:22

Ну, то його проблема. Або не віддасть і нічого не буде мати, або віддасть і на другий раз буде малювати коротший час.
А взагалі мені здається що "кількарічних" картин в порфоліо художників не багато. Інакше би вже вимерли.

Андрій Пелещишин - 3-12-2002 у 23:32


Цитата:

А взагалі мені здається що "кількарічних" картин в порфоліо художників не багато. Інакше би вже вимерли.


Наскільки я знаю - навпаки, більшість робіт залежуються. Логіка проста - краще раз продати дорого ніж п'ять раз дешево. Крім того, раз опустиш ціну - потім не піднімеш. Але знову кажу - їм видніше.
Крім того, більшість митців мають і інший постійний дохід (робота, викладання і тп)

nazar_c - 18-12-2002 у 19:11

хтось тут має інфу скільки той сайт продав картин за час існування???

Bullet - 26-3-2004 у 09:36

колись мені директор (член Спілки художників) пояснював, як же ж воно то оцінюється. Окрім імені, досвіду, значимості художника, беруться до уваги розміри, техніка, матеріал, сюжет... і так без кінця. В кінці свого монологу він оцінив мою роботу ( я за неї хтіла 50 грн) - у сто долярів)))))