Форум Рідного Міста

Фільми

Ігор+ - 10-12-2002 у 01:30

Я за останніх кілька місяців подивився більше фільмів ніж нормально. Хочу поділитися списком тих, що мені найбільше сподобались. Чекаю що розгорнеться дискусія про той чи інший фільм і подібні списки інших відвідувачів.

Green Mile
Family Man
Beautiful Mind
Epoch

Добавлю пізніше ще, позабував назви.
А є ще у Львові таке поняття як кінотеатр? І що там зараз показують?

Nazar - 10-12-2002 у 09:17

До кіно далекий, але знаю принаймі два значення цього слова. Перше - кіно-попса - тут і кінопалац із Долбідіджитал, і ще багато всякої столови для попкорну, а є некомерційне кіно - то це лише в Ляльці на ввеликому екрані з п.Яськівим.:cool:

Василь - 10-12-2002 у 10:05

Вважаю, що наше життя - суцільне кіно, тому фільмів майже не дивлюсь:P

Андрій Пелещишин - 11-12-2002 у 20:39

Мені сподобався Signs - ішов в кінопалаці. Дорослий фільм. Але обстановка в залі жахлива, купа відморозків які ржуть коли жінку машина переїзджає. ЖАХ

kristi - 23-12-2002 у 11:38

А я всеж таки залишаюсь прихильницею домашнього кіно з відика або DVD. Навіть можу пояснити чому:
1. перегляд влаштовуєш коли тобі зручно з банкою пива та поп-корну!!!
2.не біжиш, висулупивши язик, з роботи, бо о якійсь там годині мають показувати класний фільм!!!!
3. вибираю касети ті, які подобаються, без стрілянини, насильства, дурних американських хеппі ендів!!!!!
А моїм найулюбленішим фільмом є "Червона скрипка" якщо ніхто не бачив подивіться, не пошкодуєте. Сюжет складний, бо йде паралельно в 4 а може й більше сюжетних лініях, але це просто супер.
А взагалі до чого дійшла на теле програма(до ручки можу це сказати прямо!!!) це просто жах. Відкриваєш газету й всюди одне й те саме: бойовик, триллер, бойовик, триллер, фільм жахів, еротика, порно!!!! І все... А чому немає класних фільмів з нормальним, потужним змістом та філософським сюжетом, щоб людина сидячи за телевізором могла ще й включити свої мізки!!!! А у нас що??? За тебе зробить все добрий дядя, котрий гарно вміє битись, стріляти і дуже класний в ліжку!!!!!!
ТАКОГО В ЖИТТІ НЕ БУВАЄ!!!

Теодор - 23-12-2002 у 12:06

Останнім часом фільмів майже не дивлюся. Та й перевагу надаю цифровим фільмам, які будь-коли можна подивитись вдома. Правда позаписував > 20 фільмів на свій комп, а бачив може 4 :):)
На скільки можу згадати Це:
Адвокат диявола
Сибірський цирюльник
Матриця
Ігри розуму.

Ігор+ - 23-12-2002 у 20:23

Крісті, подивіться Beautiful Mind, The Time Machine, Family Man. Фільми з дурним американським хеппі-ендом показують тим, що їх можуть і хочуть дивитись. Вони дешеві, тому їх всі крутять.

Ігор+ - 23-12-2002 у 20:27

Вчора дивився "K-19. The Widowmaker", хоч американський фільм, але розуміння союзних часів значно більше.

Nazar - 24-12-2002 у 17:14

Що до хеппі ендів. Можливо Ви їх розділяєте на Голівудські, американські та інші, але я за позитивну енергетику, яка випромінюється по закінченню перегляду від глядача.
Кайф, що ти "в"їхав" в дорослу та серйозну стрічку поступається перед гострими враження (хай навіть абсолютно реальними та правдивими), і загальний настрій не сприяє райдужному сприйнятті реального.
Я нічого не знаю про професійний Сінема, можливо його сприймати потрібно через реальний фільтр, який споріднює особистість з жорстокістю і тим самим пояснює відсутність як хеппі енду так і позитивізму взагальному.

Nazar - 25-12-2002 у 14:14

Дякую, хоча я мав на увазі не сюжетний позитивізм, а взагальному як плід в розумінні настрою по закінченні перегляду, і мислив я не так високо.:cool:

Бракує інформації.

Nazar - 27-12-2002 у 16:52

А чи може хтось надати інфу чи буде у вівторок у Ляльці кіноклуб із О.Яськівим?
В мене якраз вихідний, хтів би попасти.:cool:

Це повідомлення слід читати після повідомлення Крісті що йде згодом.

Nazar - 8-1-2003 у 12:28

Можливо, що не однозначно...
Хоча, якщо хоч трохи розумієш себе, то напевно можеш дати сам собі оцінку - добрий в тебе настрій, чи ні. І напевно саме головне це асоціації. Якщо вони спливають з хорошим настроєм - то перегляд був явно вдалий (і тут як тут позитивізм ), а якщо навпаки то виходить кривий знак питання "що в втоїх жилах - чи ртуть, чи кров"(Без цукру).

І ще. Для мене добро чомусь асоціюється з правдою, тому мені важко сприймати будь що, що цьому суперечить. (див.Святе Письмо(фактично все)). А якщо ми сприймаємо ренальне, тобто правду, як відсутність того самого "Хеппі-енду" то чи праильно ми його сприймаємо?

Вибачте за багатозначність...

"Єдине що рятує цю конструкцію від остаточного несмаку - знаки питання в кінці. Добре, що вони є." Ю.Андрухович "Центрально-східна візія" 5.Фейлетон.


kristi - 8-1-2003 у 12:48

"Кинути в отця Прокопія фруктом за патетику (Y/N)?" O:-)
В тебе не фруктом треба кинути, а якимось рушником, мокрим від моїх сліз......
Знаєш я прочитала твою характеристику фільму й згадала собі, що іноді сама заливаю сльозами килими й подушки в своїй кімнаті від якогось класного, трагічного фільму.
І ось зараз аналізуючи свої відчуття не знаю, чи плачу я від того, що там трагічний кінець, чи від радості усвідомлення того, що я живу.
Напевне ти правий, щодо знаків +/-
Не можна однозначно сказати, до чого призвів перегляд фільму, до сліз від радості, чи сліз від горя...

kristi - 13-1-2003 у 08:38

Вдале питання, враховуючи те що однозначної відповіді на нього немає.
Звичайно можна дати сухе визначення:
Фільм - це набір кадрів знятих за певним сценарієм, розрахованих на вичавлення з людей що його дивляться певних емоцій (які вони будуть немає значення) й свого власного збагачення (останнє є доволі об'єктивним, враховуючи кассові збори найбільш "популярних" фільмів)
Але з іншого боку, якщо ми будемо заходити в ось такі рамки сухості й визначень то чи буде цікавим наше життя?

Гммммм

kristi - 14-1-2003 у 08:39

Вибач що влізла до твого питання на котре ти чекав суперової відповіді
від чого очі з орбіт повистрибують,
У мене так не вийде ніколи, я так простенько й зрозуміло. Так що я не буду більше обговорювати це питання, чекай собі такої відповіді

Nazar - 14-1-2003 у 09:03

Крісті!
Не ображайся, бо в мене повилазили очі і я зара обдумую твою фразу: "розрахованих на вичавлення з людей що його дивляться певних емоцій (які вони будуть немає значення) й свого власного збагачення"
бо я завжди думав, що робота режисера в тому, щоби вдало поєднювати сценарій та картинку на користь позитивних емоцій...
Отож декілька років буду це перетравлювати... :o

І в котре ти мене підбадьорюєш

kristi - 15-1-2003 у 08:52

Ну що ж ти мене вкотре підбадьорив, однак після того як я прочитала твоє повідомлення у славнозвісній тобі темі (Де ми..........) я ще раз переконалася в своїй непотрібності в цьому суспільстві. Окрім того у мене сьогодні день власного негативізму, тому..........
А щодо фільмів, не думаю, що режисерів дуже хвилює якась там картинка, вони дивляться на своє створіння з боку споживача, бачать його очами глядача й роблять все щоб зачепити тебе за живе. Однак, звичайно, на світі є погані режисери й хороші. звідси й фільми: вдалі або не вдалі. Це схоже на театр: люди там не задумуються чи пасуватиме їх костюм до декорації, а грають лише на публіку

Дані з енциклопедії

Nazar - 15-1-2003 у 18:14

Кіномистецтво - синтетичний вид художньої творчості, заснований на використанні технічних та виражальних засобів кінематографа (план, млнтаж, прискорене та уповільнене знімання тощо) та елементів інших мистецтв: літератури, музики, образотворчого мистецтва (гарно сказано - творити образи), театру. В основі кіномистецтва лежить кінодраматургія (сценарій), що визначає ідейно-художній задум фільму, його зміст, образні та мовні характеристики персонажів. Режисер втілює задум сценарію, працюючи з акторами, операторами, художниками, композиторами, визначає єдність драматичного та образотворчого рішення фільму. І таке всяке інше...

Але хороший режисер - то напевно геніальний режисер. А геніальний все-таки має носити знак +(напевно всім зрозуміло, що це на мою думку), і гармонія знаків мусить компенсовуватись не в одній особистості, а групами. Тобто хороші режи, погані режи, біле - чорне, бути - не бути... Якщо я вже згадав В.Шекспіра, то є така гарна цитата
"Фантом універсальна Гекуба. Якби Шекспіру ще грам геніальності, він би спромігся і на рядок: Що мені фантом, що я фантому? Та чомусь цей грам відміряно мені. Можливо тільки грам..."
(Антон Морговський "Аве, Маріє, аве", в якомусь Четвері):cool:

Ostap - 15-1-2003 у 20:50

Чи хтось бачив фільм "Nomans Land"
Свіжий балканський фільм, я його особисто бачив, дуже гарні враження. Рафдий був би з кимось подіілитися ними.
Коли накінець в нашому кінопалаці почнуть хоч зрідка показувати не комерційні фільми...
Я знаю що в клубі Лялька такі показують, але це не "широкий екран", та й вхід там не з найдешевших

фільми

Юрій Сєров - 15-1-2003 у 22:49

Цитата:
Остап:
Рафдий був би з кимось подіілитися ними

Маєш на компакті?
2 Прокопій:
Може не туди дивлюся, але нічого в тій культурі не знаходжу. Як на мене, найкраще в тому плані "Россия". У неділю бачив фільм Кубрика "З широко заплющеними очима" (Кідман & Круз). І хоч там присутня еротика, яка чомусь дуже не подобається шановній kristi ;), враження від фільму дуже непогані.
Останнім часом з тих, які тут згадувалися бачив:
"К-19" - сподобалося
"Time Machine" - шкода часу його дивитися
по 1+1 - "Матрицю", яку до цього повністю не бачив - сподобалося.
вже згаданий фільм "З широко заплющеними очима"
"Поки ти спав" (з Сандрою Баллок) - сподобався (хоч і з хеппі ендом)

Про фільми у кінотеатрах:
Згідно з рекламою зараз там йде Гаррі Портер :), а незабаром буде Володар перстенів - хочу піти. Ті, що читали книгу кажуть, що Володар знятий погано. Я не читав, тому мабуть у вигіднішому становищі :)

Я вся в знаках питання

kristi - 16-1-2003 у 08:33

Прочитавши ось цю фразу:
І хоч там присутня еротика, яка чомусь дуже не подобається шановній kristi
Я просто впала зі стільця.............Хто таке сказав, що мені вона не подобається?????????????
Виходить, що я якась там черниця в чорних панчохах й з великим табу щодо s...
Це не так:( :( :( :(
Ось бачите як я засумувала....

І хочеться мені жбурнути в тебе чимось, але не можу

kristi - 16-1-2003 у 08:38

Любий отче!!!!!!!!
Як звичайно ти правий у своїй критиці, хоча нічого окрім твоєї нищівної критики я звичайно й не очікувала.
А тепер на всі твої слова я скажу тобі ось таке :бе-бе-бе, бе-бе-бе, бум-бурум-бурум:Р
Так моєю думкою однаково залишається та, що режисери мають всеж таки наміри й потаємні думки щодо вичавлення (МАКСИМАЛЬНОГО) з нас якихось емоцій :baddevil:

Ostap - 16-1-2003 у 11:58

Для Юри. Ні цього компакту я не маю, бо дивився фільм у кінотеатрі, раджу Тобі прислухатись до порад Отця та подивидись пару фільмів Стенлі Кубріка, особисто я теж в захопленні від його Одісеї 2001. А ще один фільм вартий уваги це - Реквієм за мрією, доступний на компактах, враження отримаєш незабутні. Я декілька днів ходив під враженням від побаченого фільму... подивись :o

Nazar - 18-1-2003 у 11:23

Оптимізм і песимізм не погоджуються лише щодо дати кінця світу

Станіслав Єжи Лєц

Ostap - 19-1-2003 у 19:48

Хто має якісь цікаві фільми в MP4 прошу відгукнутися

Юрій Сєров - 19-1-2003 у 20:32

Для Крісті:
Цитата:

Відкриваєш газету й всюди одне й те саме: бойовик,
триллер, бойовик, триллер, фільм жахів, еротика


Цитата:

І хоч там присутня еротика, яка чомусь дуже не подобається шановній kristi
Я просто впала зі стільця.............Хто таке сказав, що мені вона не
подобається?????????????


Прочитавши першу цитату твого поста дуже легко зробити такий висновок.
Вибач: якщо був не правим. :rolleyes:

А взагалі-то показують, що подобаєтсья більшості. А з потужним філософським змістом зустрічаються, хоча рідко.
На відміну від отця Прокопія поставлю "Россію" на перше місце. Там кожної суботи йдуть нові фільми, причому їх підбір досить якісний, та й посеред тижня трапляються непогані стрічки.
18.01.03 був фільм з Річардом Ґіром, містика. Мені сподобався. Назви нажаль не знаю, бо Поступ підлаштовуючись під "ієрархів кабельного телебачення" надрукували програму РТР-міжпланетне під назвою "Россія".
Як це не прикро але телебачення України сильно відстає від Західної Монголії :)

Юрій Сєров - 19-1-2003 у 20:40

Для Остапа:
Не порадиш де можна взяти для перегляду цей фільм? Бажано - мп4.

А з нових фільмів не маю нічого. Треба переглянути купу старих - все не вистарчає часу :(

Юрій Сєров - 19-1-2003 у 21:00


Цитата:

Я так зрозумів, ти вважаєш "вдалим" фільм той, який витиснув з
максимального відсотку глядачів максимально наближену до запланованої
режисером емоцію?

Додам своїх 5 копійок.
Фільм є "вдалим" для спонсора, якщо він заробив на ньому.
Фільм є "вдалим" для режисера, якщо їх (фільм+режисер) запам'ятали.
Я не думаю, що створюючи фільм намагається в певній сцені витиснути певну емоцію, оскільки у різних людей і навіть тієї самої людини в різний момент часу буде різна реакція на цю сцену.
Дивлячись комедію можна сміятися з невдач головного героя, а можна йому співчувати.
Все вищесказане - IMDO, тому готуюсь приймати критику. :)

А критика ось вона прийшла

kristi - 20-1-2003 у 08:19

Для того щоб режисер заробив на фільмі купу грошей він повинен бути добре поставлений - дорогі дикорації, якісний сюжет (добрий сценарій), дорогі актори.
Для того щоб фільм запам'ятали в ньому мусять бути свої психологічні трюки що базуються на певних засадах психології загальнолюдської. І різна реакція людей також прораховується. Тобто в фільмі закладені ніби певні кавалки, що є прораховані психологічно й саме вони, знову вживаю цей термін, - вичавлюють з людей емоції, чи то співчуття, чи то ненависть.

Відповідь отцю

kristi - 20-1-2003 у 08:34

Ну й нехай я ПЕСИМІСТКА..... Однаково мій настрій од того не змінився, а навпаки я тепер з лопатою (чи будь якою зброєю по типу стільця, тапочка, рушника й т.д) буду до кіньця одстоювати свою думку. ХААААА ти мене ще не знаєш й хоч я песимістка зате впертості в мене набагато більше аніж у тебе.
Отож...........готуйся ДО БОЮ.....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
І як казав хтось із наших славних предків князів Київської Русі:
"Я НА ТЕБЕ ЙДУ"

Юрій Сєров - 20-1-2003 у 20:19

Я не думаю, що режисер щось там прораховує, які емоції коли "витиснути". Він просто створює фільм керуючись своїми емоціями. Чи будуть люди реагувати так як він чи ні - не його справа. Якщо будуть так, як він задумував - добре, якщо інакше - теж непогано. Інтерпретувати "кавалки" можна по-різному. Фільм не втратить від того, якщо якийсь епізод має кілька інтерпретацій.

P.S. Це мене не стосується, просто зачепило: "Іду на Ви (Вас)" казав Київський князь Святослав Завойовник.

Гість10322195 - 20-1-2003 у 20:38

Цитата:
Першим відправив користувач kristi
Вдале питання, враховуючи те що однозначної відповіді на нього немає.
Звичайно можна дати сухе визначення:
Фільм - це набір кадрів знятих за певним сценарієм, розрахованих на вичавлення з людей що його дивляться певних емоцій (які вони будуть немає значення) й свого власного збагачення (останнє є доволі об'єктивним, враховуючи кассові збори найбільш "популярних" фільмів)
Але з іншого боку, якщо ми будемо заходити в ось такі рамки сухості й визначень то чи буде цікавим наше життя?

Я вважаю, що критерії оцінки фільмів є субєктивними в кожної людини і залежать від самої людини (досвід, рівень розвитку, начитаність і т.д). Десь чув приблизно такий вираз: "что для русского хорошо, то для немца смерть".
Я коли дивлюсь фільми то приділяю увагу незначним деталям, наприклад гра акторів, декорації, нісенітниці в сюжеті. Але якщо фільму вдається мене від цього всього відволікти, то це вже хороший фільм, я так вважаю.
Ще можна скористатися одним простим критерієм - дивитися фільм на ніч. Якщо засипаєшь після перших 20 хвилин значить фільм нижче середнього.

2Прокопій
Про +/- здається ніхто не говорив(мені ліньки перечитувати весь тред), я гадав що +/- за замовчуванням тут недоречні.

Гість10322195 - 20-1-2003 у 20:46

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
...
Про фільми у кінотеатрах:
Згідно з рекламою зараз там йде Гаррі Портер :), а
_________________________________^^^^^^____
Соррі, дуже не хотів чіпатися до слів, але направду смішно :))))

Юрій Сєров - 20-1-2003 у 20:57

23 - прем'єра "Двох Веж" у Кінопалаці.
З 24 можна йти дивитися.

Ах так!!! Крові вам захотілося!!!!

kristi - 21-1-2003 у 13:52

Агаааааааааа!!!!!!!!!!! Накинулися всі на бідну крісті, закидали камінням й спустили додатково собак, щоб вже остаточно добити. Так от, я виберу почесну смерть - зляжу на полі битви кістьми :P :P :P :P
Але не здамся ( а може й здамся)
А тепер якщо серйозно, то можливо десь є й моя правда. Хоча вашої більше.

Троє проти одного - нечесно

kristi - 22-1-2003 у 08:25

Якщо ти будеш щодня тикати мене лицем в мого академіка!!!!!!!!!!!!! то я попрошу шановних модераторів й адміністраторів забрати у мене цього академіка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
І хто се таке сказав, що я з білим прапорцем??????
Чого б це раптом, але вас троє а я одна!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
До того ж я побігла назбирувати додатковий матеріал, запасаюся важкою артилерією ;)

Ігор+ - 23-1-2003 у 18:11

Дискусія вийшла з-під теми.

kristi - 24-1-2003 у 08:29

Чому ви вважаєте, що дискуссія вийшла з під теми??? В розділі фільми ми здається про кіно говоримо, що ж тут такого????

Вихід з-під теми 2

ZT - 24-1-2003 у 12:25

Пропоную зняти короткометражний фільм за сценарієм цього розділу. Це має бути воєнізований триллер з елементами чорної комедії. Режисери (вони ж і головні дійові особи) - ...відомо хто :rolleyes: Лише таким чином згадані мною особи зможуть вирішити спірні питання і дійти згоди. Хепі-енд - обов.язковий... :)

Ми не будемо знімати низькопробних фільмів

kristi - 24-1-2003 у 16:39

Супер - на роль режисера погоджуюсь, на головну роль також. Хеппі - енд.......ну незнаю, потрібно спитати Прокопія, якщо до понеділка я не відповім, він відповість сам. Хоча я й не люблю воєнізованих триллерів. У нас радше буде інтелектуально - психологічна драма (можливо в кінці трохи щастя, але не надовго) й обов'язково з філософськими роздумами третьої особи в кінці (ну це коли всі головні персонажі повмирали - мусить же хтось це все підсумувати):lol: :lol: :lol:
Оголошується набір:
на другорядну роль підсумкового слова.
Хто згоден відгукніться.
Хоча можливо ми ще трохи розширимо акторський склад))))

Nazar - 24-1-2003 у 18:10

Я за хеппі-енд! А от вже як він буде виглядати щоб не бути банальним та низькопробним, то вже робота тих мозкових звивин, які відповідають за геніальність та оригінальність.:lol:

А взагалі в цій темі я заздрю дитячою заздрістю своїй дружині, бо в неї не виникає сумнівів що до оцінки кінофільмів. Вона їх фільтрує відразу і категорично, з перших кадрів і жодних сумнівів, а основною ознакою добору є робота світлорежисера. Якщо фільм знятий в темних тонах, основна картинка будь-чого залита домінуючим чорняттям - це фільм, який не викликає теплих почуттів (ну звичайно, якщо ви не сатик чи щось схоже, і не годуєте своє задоволення темними думками (Хоча вони в наш час модні)) і його не варто переглядати (під розумінням варто йдеться про результат світлих емоцій).

Що ви про це скажете? Бо в мене формується якась думка вже після перегляду фільму вцілому.

Зоряна - 24-1-2003 у 18:52

Дякую, Назаре! Приємно було перечитувати, що ти мені заздриш, а що до останніх фраз, то навіть не роздумуй, роби як я!:lol:

Nazar - 25-1-2003 у 11:03

Згода, якщо стверджувати на тому, що глибоке кіно, вірніше його глибина спрямована вниз, а не в ширину. Тоді вона сама собою охоплює і низькі почуття (не плутайте з примітивними), і дійсно, якщо поставити фільтр, то не буде 2/3 кіна, бо все решта брудні художні чи картинні засоби.

Отче, опишіть одну глибоку картину у всіх деталях і побачите, що в вашому описі є лише хороші, високі епітети, бо про них варто говорити, по них варто оцінювати сприйняття картинок.

В очікуваннях потужного бойовика чекаю вашу відповідь.:baddevil: / :saint:

Вітаю шановну Зоряну

kristi - 27-1-2003 у 08:52

Вітаю вас з появою на форумі, бо вже стільки посилань було зроблено на вас вашим чоловіком, що тепер ви зможете нам й самі розповідати дещо.
Отож у нас на форумі з'явилось подружжя, тож можемо знімати кіна. Ми тут з Прокопієм Nazare доречі вже обговорювали наш фільм. Хеппі енд там буде - ми вмираємо в обіймах одне одного. Однак там і для вас є також роль: заключні слова над двома трупиками. Правда однієї думки щодо цих заключних слів ми так й не дійшли, хоча це справа часу, прислухаємося до ваших побажань.:lol: :lol:

дозвольте втрутитись нарахунок кіна

ZT - 27-1-2003 у 14:17

так-от:
Цитата:
У нас радше буде інтелектуально - психологічна драма (можливо в кінці трохи щастя, але не надовго) й обов'язково з філософськими роздумами третьої особи в кінці (ну це коли всі головні персонажі повмирали - мусить же хтось це все підсумувати):lol:

- прекрасно! Я так і думав! Чорнуха і війна - то все таке ммм... земне, буденне. Отже, потрібно різко змінити концепцію. Всю глибоку філософію пропоную вкласти у форму - тобто у наповнення кадру ( щоб ті, хто оцінює фільм за кількома кадрами одразу не припиняли перегляд :rolleyes: )
Отже що ми маємо: "її", "його", і Львів! Львів з його фантастичною архітектурою! Конкретніше місце дії - район Вірменки + один із парків. Час дії - осінь, ранок і вечір. Ранок - туманний і похмурий, вже не ніч, а день і сонце ось-ось прийдуть - буденності і часу майже не існує; Вечір - спокійний і теплий, наповнений ароматом Міста, подихом кам'яниць і бруківки, ароматом кави і звуками теплої музики.
Дійові особи - це не дійові особи. Адже місце дії - позачасова ірреальність. Дії немає. На тлі місця дії - нерухомі постаті в різних ракурсах. Слів, діалогів немає - то все таке ммм... земне, буденне. Основне - очі, усмішка і музика... На кілька миттєвостей до кадру заходить старий чололовік з трубою в руках ( це - Майлс Девіс).
Завершення - постаті в обіймах... (але живі :) ). Хоча, будь-якого завершення взагалі не потрібно. Краще зробити якесь часове зациклення - своєрідну вічність на тлі вічного Міста.

Такі-от справи...
Своє бачення розказав як міг...
Перепрошую за можливий постмодернізм...
Чекаю нищівної конструктивної критики :rolleyes:

наразі...

П.С. Думаю з вами успіх на Молодості, чи, принаймні, у Кіноклубі - гарантований при будь-якій концепції.;)

Nazar - 27-1-2003 у 20:11

Мейл Девіс - то суперово придумано! Головне, щоби він брався нізвідки, такий самий буденний, як і бруківка чи кам"яниця.
Ми не професіонали і навіть не знавці, хоча в нас є свої плюси - ми незаангажовані професіоналізмом, тому в нас має вийти суперово і концептуально незвично.
От вже собі роблю розкадровку та уявляю наповнення іх філософією, і щось ніяк не можу додуматись, як передати аромат кави. Блаженність на лицях може сприйнятись як захоплення містом, а не як мила посмішка кавомана чи ароматомана...

Тут в обговорення встромляє свого носика головна героїня

kristi - 28-1-2003 у 09:35

Так, мою думку хочете почути?
Мені більше подобався варіант осені з запахами кави й по осінньому теплого аромату міста. Я часто прогулююся восени містом - район Вірменка - й скажу вам - наше місто восени найкраще. Тепер щодо варіанту Прокопія - стрийський парк в тумані. Якщо ти не хочеш перетворювати фільм наш на фільм жахів, або маєш якусь іншу героїню то прошу дуже, але я не згідна знову пережити тотой жах. Якщо ти ще пам'ятаєш мене тоді аж мороз проймав від моторошности того місця.
ЛЮДИИИИИ..!!! Не піддавайтеся на провокації Прокопія - я там була!!! Це дуже страшно!!!!.
А ще я хотіла попросити, щоб в наповненості кадрів було багато всіляких дрібничок - наприклад оголене каміння, трохи розбитих фігур, що стоять позаду церкви вірм. Хочу щоб камера показувала те на що ми так мало зважаємо в повсякденному житті.. Тепер щодо музиканта: нехай це взагалі не буде жодної постаті, оскільки як я бачу в знаменитостях думки розходяться. Нехай це буде просто музика, котра лунає ні звідки й відлітає в нікуди. Нехай вона буде по літньому тепла(якийсь спомин про літо) й по осінньому тужлива. Такий ефект створює самотня труба.....
Головна героїня буде в такому ж настрої. На вустах ще теплиться посмішка літнього зайчика, ледь помітний загар вказує на неменуче закінчення літа, однак одяг її все ще легкий, дещо свобідний, вітер злегка розвіває її шаль.........
Люди......мені цей фільм починає дуже подобатись!!!!!
(бракує тут смайлика з такою злегка загадковою посмішкою!!!) ;) ;)

Ще декілька копійок

Nazar - 28-1-2003 у 19:12

Пропоную себе на роль вітру, буду грати деревами та пожовклим листям якийсь дуже дивний блюз.І тим самим зробимо самі моду на романтику (щонайменше ще плюс 10% касового збору).
Але філософія мусить грати з почуттями тому зимовий парк просто необхідний, бо вічність мусить бути присутня. І в тій сцені буде сидіти сам головний герой з трубою в будь-якому образі (див.аватар отця - також непогано). Герой буде розуміюче кивати вічності, писати джазову поезію та довершувати свій архитвір. На задньому плані обов"язково мають фігурувати розвалини кам"яної вежі і з часом самі ставати головним героєм кадру та грати роль всюдиприсутнього позачасового простору.Такий собі простір в камені.
Камера мусить наїхати на кажанів, які під ранковими промінчиками сонця виявляться голубками, цей час мусить збігатись зі знаком оклику на обличчі головного героя, який щойно осягнув що він вже давно-давно знає формулу філкаму....

Все решта за сценарієм ZT, Kristi та вельмишановного отця.

всім привіт

ZT - 29-1-2003 у 12:41

бачу що з короткометражного фільму потроху виходить справжня кіноепопея:) (всі пропозиції - суперові)
ну що ж, тоді якщо простого романтичного нарису побудованого на асоціаціях та музиці недостатньо, то потрібно знову міняти концепцію. Але то на краще, бо короткометражка могла б вийти простим відеокліпом до музики.
Погодьтеся, що в цілісний сюжет всі ідеї та ще й глибоку філософію запхати важко. Потрібно або знімати серіал:o, або ... варити такий-собі суп;) Тобто, можна зробити повністю абстрактну, асоціативну, безсюжетну картину ( щось схоже на раннього Годара з його безсюжетним кіном) від якої залишається хороший настрій ... а можна до цього всього додати трохи динаміки, контрасності, контраверсійності, епатажності, сюрреалізму залити це все авангардним й агресивним монтажем і подати до перегляду. Якщо до кінця перегляду ніхто не витримає - кіно можна буде вважати вдалим :rolleyes:.

(...наприклад, настроєвість і тепло осіннього міста зі звуками самотньої труби можна поєднати з "замерзлим лебединим озером під схиленими чорними деревами, одинокими кажаннами в польоті над льодом та абстракціонізмом сферичних ліхтарів в глибокому темному лісі" та містично-готичною музикою, а в наступному кадрі тим самим лісом може пролетіти вітер, граючи дуже дивний блюз. Головна героїня, наприклад, насолоджуючись осінню з горням кави у руках, розплющивши очі може побачити замість горня певний концептуальний фрукт, символізуючий Сенс Життя ... і т. д.)

тобто можна радикально розширити діапазон самого фільму (і не обов'язково так як описано вище :rolleyes: )

хм... написав невідомошо, але нехай...
наразі...
;)

Solomika - 29-1-2003 у 17:18

Люди ви не боїтеся, що якийсь Спілберг або ще яикйсь сценарист. Залізуть сюди і викрадуть всі ваші ідеї!
:cool:Доречі, я можу допомогти з операторами та камерами:saint:

5 копійок

Юрій Сєров - 29-1-2003 у 23:46

Виходить все нібито непогано....
Але ви забули про одну річ. У сучасному фільмі обов'язково має бути негр :), бо мексиканця чи пуерторіканця буде знайти важкувато :). Але негр зимою у Стрийському парку - це трохи дико :D. Тому подія має відбуватися все ж таки весна-літо. Негр має бути у старому чорнму потертому плащі і з саксофоном... Проблєма одна - де взяти негра? :)

Відповідь Прокопію!!!!

kristi - 30-1-2003 у 08:31

Ну й до чого тут баранчики???????:o????
Я звичайно перепрошую, можливо я зараз трохи різкіше скажу, але якщо чесно, то твої баранці разом з пастухами абсолютно тут Н І Д О Ч О Г О!!!!!!!!!!!!

Нєеее я проти серіалів

kristi - 30-1-2003 у 10:45

Шановний ZT тут ваш шедевровий смак вас трохи підвів. Нееее я просто проти серіалу....
Нехай це буде фільм швидше в андеграундському плані - тобто нехай це можливо будуть якісь настроєві картини й кожна зі своїм настроєм. Осінь скажімо теплий, задумливий настрій з легким невідомо звідки йдучим блюзом котрий виспівує вітер. Стрийський парк з готичною музикою(можливо навіть з поліфонією або ж канонами, або музикою Палестріни - тут варіанти допустимі - на смак режисера). Ще пропоную й якийсь трохи матеріяльний кавалок зробити - бо ж тут трохи незрозумілою стає присутність героїні й героя(до чого вони тут потрібні??)Тому треба придумати ще й кавалок якогось трохи сюжету. А потім наприклад можна до кавалку осені додати листя. Карнавал листя. Вихор з маленьких чарівних листочків - червоних, зелених, фовтих. Воно злітає з дерев, танцює в своєму леті, а в цей час звучить музика вже більш класична (моя особиста порада - Гайдн Лондонські симфонії - котрусь з них). Тут можна навіть трохи затриматись на головній героїні - бо вона дуже полюбляє листя. Ось вона забігає в купку такого сухого листя, піднімає її в долонях й підкидує вгору - листя падає, створюючи своєрідний танок чи швидше вальс навколо неї.
Але можна й додати трохи суму: зокрема закцентувати увагу на небі, котре змінюється щосекунди. Воно ж навпаки трохи темнішає, кольори його розмиті, трохи сірувати. Але в цьому є своя краса. Настрій неба відображається й в посмішці героїні (не може ж вона весь фільм бігати з однією посмішкою на лиці) Тепер раптом вона трохи засумувала, хоча це швидше не сум а якась меланхолія - задумлива й тендітна. Жодних депресій і сліз...

ну повний сюрреалізм:)

ZT - 30-1-2003 у 12:28

(мене не правильно зрозуміли! я напевно ще не навчився маніпулювати смайликами. Отими \очима\ після слів "знімати серіал" а хтів показати своє повне несприйняття серіалу і жах який він в мене викликає)

щодо Спілберга - хай заходить, хай знімає, а після величезного касового успіху по всьому світу можна виставити йому рахунок за порушення інтелектуальної власності :)
щодо негра - то в будь-якому гуртожитку можна знайти будь-яку необхідну національність :)
щодо баранчиків - суперсюрреалістично. Не переживай, Кristi, вони ж не потопилися:saint:, ще добре шо тільки баранчики, а не стадо слоників - вони б взагалі могли потрощити всіх чабанів разом з операторами та режисерами...:) хоча в принципі це ідея - смерть за таких обставин, під звуки труби, на тлі розвалин кам'яної вежі та вічної природи - філософське закінчення...

Не хочу баранчиків і негрів не хочу

kristi - 31-1-2003 у 08:15

Люди......(це читати з такою протягнуто - завивально - стогнучою інтонацією),а людииии ну давайте не будемо вставляти в кадри різних тваринок. Особисто я проти них нічого не маю, навіть дуже їх люблю, але....людиииии ну давайте без баранчиків, овечок, слоників, конячок й таке інше. Якщо хочете їх усіх то тоді фільм вийде - світ навколо мене, чи незвичайні пригоди її і його в зоопарку чи щось таке. Ну щож це таке буде??? :( :( :(
Тепер шановний ZT - ось тут я дуже сильно вибачаюся, за те що трохи не так зрозуміла вашого смайлика

А хочете найбожевільнішу ідею?

kristi - 31-1-2003 у 08:24

Спала мені тут така дума - швидше не спала а сяйнула. Так зараз те що я скажу буде дуже божевільним, ви всі закидаєте мене камінням і засвистаєте, але якщо котрась людинка на мить вдихне повітря, трохи відкриє прохід своїй фантазії, повірить що жаби можуть літати, тоді вона підтримає мою пропозицію:
А ДАВАЙТЕ...СПРАВДІ...ЗНІМЕМО...ФІЛЬМ.
Ооооо.Не знаю навіть якого смайлика сюди вставити. Ми з вами всі звичайно дорослі люди, досить артестичні щоб стати акторами. Режисер у нас є. Навіть шановна Solomika обіцяла допомогти з камерами...Ми ж з вами можемо мріяти, так давайте зробимо це...
Так тепер я собі уявляю яка гора каміння полетить в мене. Але я напевне навмисне відправлю це повідомлення, хоч і можу цього не робити. Але я хочу зробити в своєму житті щось такого гатунку. Принаймі з фільмом можна спробувати!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ZT - 1-2-2003 у 19:35

Цитата:

А ДАВАЙТЕ...СПРАВДІ...ЗНІМЕМО...ФІЛЬМ.

- чесно кажучи чекав цієї пропозиції. І навіть відгадав, хто першим її зробить...
Що ж, це важко. Це дууууже важко. (це песимістична реакція). Оптимістична: цитую Назара, бо повністю з ним згідний :
Цитата:

Ми не професіонали і навіть не знавці, хоча в нас є свої плюси - ми незаангажовані професіоналізмом, тому в нас має вийти суперово і концептуально незвично

зрозуміло, що традиційна зйомка фільму нам не позубам... "Ми з вами всі звичайно дорослі люди" - але тут "дорослість" лише заважає. Щоб наважитись справді зняти фільм треба бути ... як би то сказати ... втекти від ... (та менше з тим...)
Треба дочекатись принаймні весни, до того часу добре обдумати ідею, і, якщо творчий вогник не згасне, то можна спробувати. Але тихенько так спробувати, природньо, щоб нікого не настрашити, не розсмішити отим вогником ...
З мого боку то виглядає, як періодична, ... творча робота протягом тривалого часу. Адже потрібна осінь, зима, літо ... Можна відзняти спочатку шматки, уривки, ескізи, ракурси, місця, образи, символи, настрій, будь-що інше - і з тих мазків, клаптів матеріалу попробувати щось скомпонувати, музично оформити, подивитись що вийде...
Я теж хочу зробити в своєму житті щось такого гатунку.
і взагалі - це все дуже реально, треба лише розпочати, ... дочекатись тепла і розпочати, а там вже буде легко

:rolleyes: ( це не скептична посмішка, а добра, мрійлива та задумлива)

наразі...

П.С.: щодо методу Вільяма Берроуза - повністю підтримую, щось подібне я і мав на увазі

А я від щастя стрибала довго довкола стільця

kristi - 3-2-2003 у 10:00

Бо довго не могла повірити що знайдеться хоч одна людинка, що мене підтримає. Шановний ZT - я не знаю вас, але підозрюю що ви є просто ходячим шедевром. Не знаю чому і як вам це вдається але ви витягуєте на зовні всі мої потаємні думки, берете просто їх й крадете з мене, не встигаю я й рота відкрити. і це мені дуже подобається. Настільки мені подобається ваш план, що я навіть не знаю як вам це пояснити. Та то таке - головне що у мене вже є троє людей - ZT, отець Прокопій, та моя скромна персона котрі мене підтримали та всілякі мої божевільні ідеї теж.
Але нам навіть не потрібно так багато людей - головне вирішити а хто ж буде режисером????? Хоча у мене є одна персона на приміті. Спочатку всі нехай висловлять свою думку, а потім вже я... Нам наприклад не потрібні усі ті люди, що написав Прокопій. І для перших кавалків можна спробувати не професійну камеру, а таку собі аматорську. Тай взагалі, чого чекати. Потрібно сісти все обдумати й почати. Але для початку потрібно дійсно сісти й добре обдумати все.

Nazar - 3-2-2003 у 22:23

Також підтримую!
Є кадри та настрій, які слід знімати саме зимою і не чекати до весни. Метод Прокопія мені сподобався, дає купу ідей до смакування. Аматорська камера - також суперово. Ще би було аматорське світло, але нічо, щось придумаємо. То що думати є кому - то факт, а скільки ще невідкритих джерел фантазії у інших учасників форуму, які ось-ось почнуть виказувати свої геніальні пропозиції. Отож, потрібно потроха впорядковувати думки та скласти якийсь концептуальний ряд (ніяких рамок та обмежень). Гадаю що завтра долучусь до всіх решта з своїма пропозиціями.

ZT - 4-2-2003 у 23:48

привіт-але-ненадовго

Шановна Крісті, ваші слова мене дуже втішили (хоча мені ще далеко до тої вашої підозри )
нарахунок думок - то те саме можу сказати і про вас з отцем Прокопієм - мені вони (ваші думки) м'яко кажучи імпонують.
щодо фільму, режисера, дискусії в цілому - наразі нічого не скажу, бо маю препаскудний настрій і то було б необ'єктивно

ZT - 6-2-2003 у 14:03

\ - діагноз \
\ - клінічна смерть, можливо кома \
\ - реанімувати? \
\ - ? \
...
/ за сприятливих зовнішніх умов натхнення здійснило чергову спробу матеріалізації з подальшим виходом у відкритий космос, . . . не витримало замерзло злякалось, . . . втекло до свого світу шукаючи притулку /
...

Користувач Олесь - 6-2-2003 у 14:52

5 копійок
Як мова зайшла про кіно в Стрийському парку, чомусь на думку прийшов такий сюжет для початку кіна:
Поступово засвічується кадр - похмуре осіннє небо, в якому кружляє сила-силенна ворон. Ворони каркають, чути завивання вітру, але не ясно, де він так завиває. Камера поволі опускається - стає видно спочатку верхівки дерев, потім стовбури і нарешті видно руїни замку в Стрийському парку. Це в них і завиває вітер. (Одночасно з рухом камери каркання ніби відходить на другий план, а увагу глядача все більше займає стогін вітру.) В одній з віконних дір в руїні видно світло. Наїзд камерою - ближчий план - тепер добре видно, що це відблиски багаття.
Така дивна асоціація з кіном в Стрийському парку... :)

Любий ZT тільки не вмирай

kristi - 7-2-2003 у 12:11

Не вмирай бо тоді нікому буде знімати наш фільм!!!!!!!!(читати з таким сумом в голосі - великим, великим)
Я буду носити до твого ложа фрукти щоб ти одужав тільки не вмирай... А ще крім того я прошу тебе бути нашим режисером...(тут з'являються лукаві нотки. Психологічний трюк що добре спрацьовує на дітях - заманюєш шоколадкою)
Але це все було не серйозно - тепер давай серйозно. Ми всі тут дійсно відчуваємо твій поганий настрій і якщо у тепе якісь проблеми в котрих може допомогти стороння людина - звертайся буду рада тобі допомогти й підставити своє дружнє плече!!!!!!!!!

ZT - 8-2-2003 у 12:38

...
всі звуки зникли. їх і не було зовсім. Замість фонтану посеред галявини вкритої темним осіннім листям - напівзруйнований колодязь. Похмурий, сірий ранок наганяє тривогу. Але це не звичайна ранкова тривога. Звідки цей смуток? Може від того колодязя, що дихає відчаєм і вологою? А може від невиразних чи то звуків чи то стогону поміж дерев, що нависають довкола? Страх. В його кульмінації в центрі починається якийсь рух. Страх. З колодязя з'являється постать. Вона одягнута у білий брудний одяг, а лице закриває волосся, що спадає мало не до землі... Постать наближається... Вона гіпнотизує своєю важкою ходою. Ступає так, немов би їй на плечі тисне весь тягар похмурих століть. Тотальна скованість... - неможливо втекти звідси, прокинутись і втекти до людей, до Тепла і Сонця... Їх не існує більше в цьому світі. Здається, що коли вона покаже своє обличчя /тривога/, станеться щось непоправне, невимовно жахливе. Вона вжетут. Її чорне волосся заповнило весь кадр... Темно і чорно........
...

(це звичайно не моя ідея. просто оте місце у стрийському парку асоціюється в мене з фільмом "Дзвінок" Хайдео Накати)
...

:)
П.С.:
до доброї Крісті:
голос (теплий) з-під землі:
. . . д я к у ю

Розкажіть мені чи потрібна взагалі тут головна героїня

kristi - 10-2-2003 у 12:04

Бо щось від всіх тих суперових кавалків у мене виникає таке запитання - а деж тут місце для героїні з героєм вкупі, чи може їх взагалі відмінити?
А кавалки у вас суперові - хоча думаю шановний ZT за плагіат нас покарають. Ги-ги
Але чому у вас такий сумний початок, давайте його трохи розфарбуємо якимись теплими кольорами, трохи накидаємо милих посмішок. Трохи треба якогось тужливо-замріяного настрою. Щось ваші чудові картини трохи похмурі.
P.S. Шановний отець Прокопій - білі дитячі шкарпетки не можуть бігти коло камери - це чисто мовна помилка. Це те саме що й речення - з нори висунулася лисяча морда й пострибала у напрямку галявини. Невірна будова речення - так і у вас з білими шкарпетками

ZT - 10-2-2003 у 18:17

нє- нє
- жадного плагіату і похмурості - і взагалі, здало би ся перейти від уривкового асоціювання до окреслення теми для сюжету. Принаймні обгрунтувати нашо ті герої і що вони будуть робити. І формат кіна. Що це буде - відеокліп, нарис без сюжету, короткометражний на деяку тему...? Бо в мене мрія ідіота - щоб у Львові екранізували когось із наших сучасних письменників :] але то таке. Основне щоб то було своє, рідне. Треба подумати. Бо літати з камерою під різними ракурсами по різних суперових місцях то одне, але щось пробувати тим сказати - інше. Знати б що сказати . . .
може хто має щось типу сценарію, теми?
:)
наразі...

ZT ти знову на висоті

kristi - 11-2-2003 у 08:31

Молодець ти зрозумів мене вірно. Я ж про це й казала. Ми тут всі виписуємо якісь суперові кавалки, однак в реальному часі то займає декілька хвилин - а далі? До чого ми це все ведемо. Мусить же бути якийсь сюжет.
Бо тут декотрі люди вже до шкарпеток дійшли. Але на справді це все купа писанини й дуже мало реального часу. Це як в нотах й музиці - береш твір, огого 30сторінок, а потім вивчив і більше ніж 10. хв. ти не граєш. Сидиш й думаєш - як би його розтягнути!!!!

kristi - 12-2-2003 у 08:06

Взагалі нап потрібна одна проста штука - в літературі це здається називається фабула, а якщо простіше то - стержень, корінь, стовбур якихось подій. до котрого ми будемо дочіпляти вже ось ті наші напрацьовані(точніше навиписувані) кавалки андеграунду

ну, наприклад:

ZT - 13-2-2003 у 15:46

якщо вже ті герої існують, і це "він" і "вона", то нехай вони будуть творчими особами. Показати їхнє життя, його зріз. Можна побудувати все на конфлікті того творчого, внутрішнього світу з зовнішнім, ворожим, буденним світом. Але не обов'язково на конфлікті, а попробувати знайти якись зв'язок, закономірності, впливи, вдатись до психології. Третім героєм може бути вічна Природа - в якості пори року (літа-осені-зими-весни). З її допомогою легко передавати настрій, щось внутрішнє і зрозуміле не всім... А більшого і не треба. Події і хитросплетіння сюжету не обов'язкові (життя - це не лише якась дія, подія). Максимальна чистота...
максимальна простота і чистота, властива японському мистецтву, гравюрам митців Країни сонця що сходить...
Не знаю як можна розтягнути в часі те що можна висловити кількома мазками, барвами, образами (правда, напевно це не стосується певної музики)
В довгих і "повнонаповнених" фільмах важко читається головна ідея, хіба що його творцем є геній.

(отцю Прокопію: але ж іноді нелогічність є набагато цікавішою за будь-яку логіку, (а поєднання образу(форми) зі змістом і справді, завдання не з легких) :))

хм...
:rolleyes:
добре,
наразі...

Nazar - 13-2-2003 у 19:12

Суперово!
Якось в нас вже йшлось, що сюжет то не набір літер, а то є наше життя. Невірно висловися - то є Ви. Сюжет ніколи б ненабув якихось контур, будь він примушено викреслений тому, що так вирішили. Він мусить бути єством, він мусить бути надзвичайно реальним та не награним. Навіщо бути актором, якщо це неправдиво, а в правді і є реальність, та правда є часом, а час є нами, а ми є правдою....:rolleyes:


Ми є українці!

Щквал аплодисментів шановному ZT та неменш шановному Назарові

kristi - 17-2-2003 у 08:32

Так я цілком згідна, а взагалі я довго переварювала слова шановного Назара. Колись він сказав мені - а для чого знімати по сюжету, можна зняти нас!!!! Взяти нас всіх й зняти. Навіть не обов'язково старатися щоб було професійно. Ми всі тут є людьми творчими, акторами також можемо стати добрими, бо ми ще не є зіпсуті отим входженням в вічні ролі. Адже актори вони цілий час щось вдають, когось грають, входять в той чи інший образ - а ми з вами ні. Тоді відпадає потреба в героях і сценарії. Треба зняти просто самих себе й не обов'язково щоб були лише два героя

ZT - 18-2-2003 у 15:02

класно булоб мати камеру сховану десь в очах, або, ще краще - десь глибоко в собі...
...
десь глибоко в собі...

От дивишся на світ і фільмуєш собі те що значиме, цікаве, приємне, або ж навпаки - вороже, тупе, і нікчемне. Якщо до глядача можна свої переживання донести на такому глибокому рівні, даючи свій погляд, свої думки, то це було б якраз те що потрібно для кіна в цілому. Але важко зробити це зрозумілим комусь, переконати, зацікавити зрештою.
Зйомка такого кіна (внутрішньої точки зору) стоїть на рівні з творчістю художника, письменника, музиканта...
:) і взагалі, подивіться до чого ми дійшли. Потроху наближаємось до якоїсь філософії, ще трохи - і можна буде формулювати... І це якось саме по собі виходить.
але ще одне - так звичайно ми ще незіпсуті (мо' ніколи і не будемо:) ), але чи легко наважитись і зробити такий крок - повністю відкрити свою сутність, зняти всі внутрішні замки, впусти до себе ще когось...

наразі...

kristi - 28-2-2003 у 08:04

Цитата:
Першим відправив користувач Дмитро Таран
Я ж і кажу. Напишіть ідеї окремим стовпчиком. Це їх конкретизує. Бо збирати шматки ідей з реплік - може бути не зовсім адекватне сприйняття. До того ж я для вас майже інопланетянин. Ну, не зі своєї компанії. Тому цей хід корисний з усіх боків.
Причому ідеї викладіть і вкажіть, який би психологічний настрій хотілося б отримати на виході.

Шановні колеги

kristi - 28-2-2003 у 08:07

В розділі "Творчість, роздуми..." присутня шедеврова людина, котра є дуже дотичною до кіно й він може нам щось порадити. Це пан Дмитро Таран. Прошу зазирнути туди й почитати там ще деякі роздуми щодо кіна

На шедеврового я не тяну

Дмитро Таран - 1-3-2003 у 11:22

Дякую пані Крісті за добре слово, але це не так. Ні, ззовні я гарніший за чорта, але що стосуються шедеврів, то до того ще багато шкребтися.
В мене є невеличкий продакшн. Я роблю відеокліпи, різні передачі, знімаю ігрове кіно. Можу працювати за ідею.
Якщо можу бути корисний, кажіть.

Тут я не про еротику.

Дмитро Таран - 1-3-2003 у 14:33

На французському пакеті АВсат є, строго кажучи порнографічний канал XXL. Я не про нього. Там, ще до початку основної програми транслюються фільми так званого легкого гатунку. Тепер відкиньте асоціації про XXL, бо я справді не про це. Там іноді транслюють короткометражки однієї студії. Дуже романтичні. Кольорові, але виконані в жанрі німого кіно. Все є, звук, музика, герої щось говорять, але рідко. Більше погляди, крупні плани очей. Такий непоганий прийом, вмикає асоціативне сприйняття. Глядач присутній, але думки героїв не озвучуються. Вони на задньому плані. Саме прикольне те, що я б ці фільми навіть еротичними не назвав. Там такі глибокі прокидаються асоціації. Іноді.
Це я про прийом, який я хочу застосувати в одному своєму проекті. Не смійтеся, не в еротичному. Просто німе кіно (не без звуку, а без реплік) може бути дуже естетичним.
Хоча це більше для короткометражок.

Це ще не сценарій. Це ніби тема...

Дмитро Таран - 1-3-2003 у 16:09

Портретисти.
Серіал.
Пояснення.
Цей проект позіціонується як для самого широкого загалу.
Теми молоді:
1.Кохання
2.Секс
3.Способи заробляння грошей
4.Мистецтво
Теми старших людей
1.Детективна історія
2.Елементи жіночого роману
3.Питання підприємництва
4.Відносини з міліцією, з податківцями.
5.Кримінал
6.Тема виборів в Україні

Сюжет будується за принципом зростання напруги. В кожній серії присутня своя кульмінація.
Місце подій – Ялта.
Головні діючі особи – це художники, які приїздять в Ялту на літній сезон з різних міст України і Росії. Місце їх роботи – це площа біля кіноконцертного залу Юбілейний, має назву панель. Це місце. Де працюють різні торгівці, і наркотиків також, повії, художники, продавці картин. Вуличний бізнес. Це досить яскраве місце.Тут гуляють представники київської і московської богеми, гості Ялти, просто бандіти та політичні діячи. Дія розвивається на фоні виборів в Україні.В ялтинський порт приходят круїзні кораблі, з них зходять на берег політичні емісари, наркокур”єри, бізнесмени. В оперативному плані в Ялті зтикаються інтереси іноземних і українських спецслужб.
Початкова подія: молодий, досить успішний портретист з Києва, малює портрет дуже гарної молодої жінки, яка виявляється помічником по питанням PR одного політичного діяча, наприклад, кримського народного депутата. Стрімке знайомство, кохання, але в один момент її труп виловлюють в морі.

Сюжетні лінії:
1.Панельна.Художники-портертисти. Жанр комедії. Трохи еротичної.Головний герой, геній комунікабельності, закохує в себе всіх, кого малює.
2.Кримінальна. Спроби бритоголових контролювати панель.Сцени драк. Торгівля наркотиками на набережній Ялти. Круїзне судно. Крупна партія клубних наркотиків.
3.Тема виборів в Україні. Виборчий штаб нардепа. Контакти, агітація, зв”язки, робота помічника з питань PR, кримінальні гроші.
4.Робота українських спецслужб по вербовці українських політиків. Збір і аналіз закритої інформації. Майно, брудні зв”язки, хабарі.
5.Робота спецслужб на виборах.

Підручник по фільмам

Дмитро Таран - 1-3-2003 у 19:44

http://www.videokam.narod.ru/kino/index.html

Книга Олександра Мітти
Кіно між Раєм та Пеклом

Здуріти можна, яка гарна книжка....

Якщо буде можливість, скажіть, що ви думаєте про Ялту.

Дмитро Таран - 2-3-2003 у 16:25

Ну, про проект.
Місто гарне, це й так зрозуміло...

Ostap - 7-3-2003 у 00:52

Otez prokopij jaka vasha dumka chodo filmu Solyaris iz Kluni v golovnij roli (ja tak trohy povernusa do temy filmy)

Ostap - 10-3-2003 у 00:16

ta ni ale z pryvelykym zadovolennyam prochytav by

Та тут трохи обговорюють Ялту.

Дмитро Таран - 11-3-2003 у 13:50

Якщо буде час, скажіть, що міркуєте.
http://www.reklamaster.com/forum/messages_list.php

Fantom - 12-3-2003 у 18:29

Kristi. Згідний з Вами на рахунок того, що фільми в кінотеатрах не вибираєш. Тому я також не відвідую кінотатри. Але тільки тому, що я не люблю голівудські фільми, для мене це не кіно а купа цпецефектів, на відміну від європейського. Але атмосфера кінотеатру.........
великий екран, звук, ефект присутності. Думаю в цьому плані кінотеатр незрівнянно вище від телевізора.;)

kristi - 13-3-2003 у 08:41

Я звичайно не спец по кінотеатрах, навіть ще не була в новому кінопалаці, однак сходити потрібно. Я пам'ятаю колись в дитинстві для мене кінотеатр був подією №1 у світі. Ми щонеділі збиралися й ходили у кіно. Правда я тоді була ще зовсім маленька (вік дитини - 6 років) й найкращим кіном для мене був "Єралаш". Та потім, коли мій улюблений кінотеатр прикрили й зробили з нього невідомо що, це стало для мене драмою житття (за Фрейдом у мене вже якась фобія) Хоча зараз мені подобається часом зайти в темний напівпустий кінозал!!!!
Шкода однак що доля кінозалів ось так скінчилася (нагадує мені тління трупа)

Візуальна класифікація фільмів

Роман Голощук - 25-6-2003 у 10:56

НЕЗАБАРОМ на екранах телевізорів при трансляції програм і фільмів з’являться спеціальні візуальні значки. Про це заявив голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Борис Холод. Значків буде три. Вони представлятимуть своєрідний “світлофор з фігур”. Зелений кружечок – без обмеження аудиторії. Жовтий трикутник – перегляд фільмів і програм дітям до 16 років дозволено під наглядом батьків. Червоний квадрат – телепродукція тільки для дорослих.

Визначати фільми та передачі на відповідність тій чи іншій категорії буде Нацрада спільно з Мінкультури. Таким чином, вважає Холод, “вдасться очистити телеефір від візуальної скверни”, тобто – від елементів жахів, насильства, порнографії.
Нині в Україні діє 919 телерадіоорганізацій. Загальнонаціональних телекомпаній в Україні – чотири. Це НТКУ (УТ-1, УТ-2), “Ера”, 1+1, “Інтер”. За охопленням мовлення аудиторії на першому місці стоять НТКУ й “Ера” (94,7%), на другому – “1+1” (90%), на третьому – “Інтер” (75%).
Ще чотири телекомпанії наближаються до статусу загальнонаціональних. Це “Новий канал”, СБТ, ТЕТ, ICTV.

О.Б.
Джерело - [url= http://www.gazeta.lviv.ua/2003/06/25/NewspaperArticle.2003-06-24.38... Львівська газета [/url]

P.S. Кажуть, що схожа класифікаційна система діє у Франції. Але у мене є сумніви, що класифікація фільмів на відповідність тій чи іншій категорії буде проведена якісно. Особливо, якщо врахувати що класифікувати будуть "фахівці" з Нацради спільно з Мінкультури :)