Форум Рідного Міста

Нові номери журналу "Четвер" - 2

сумна - 8-5-2004 у 13:03

Хотіла дописати в існуючу тему "Нові номери журналу "Четвер" - цікава презентація", але попри всі зусилля не змогла її відкрити.

Отож, перше враження від свіжих номерів "Четверга" - повна єдність форми і змісту. Ідея ілюструвати твори еротичними фото початку минулого століття та чудернацькими малюнками в стилі "Бівіс і Батхед" - напевно, виправданий епатаж. Трохи ошелешило. Цікаво, що ж далі, що нас чекає в номері 21? :)

Тепер думаю, де ж їх примостити на полицях. Напевно, в тому закапелку, де в мене Подерв'янський з Покальчуком. Бо прийде мій малий небіж, полистає-подивиться та й подумає про цьоцю погано. :)

Хоча мушу зазначити, що пані і панночки на фото далеко не потворні. Не тлусті і не кістляві.

Отож, це про форму. А які ваші враження?

Про зміст ще не пишу, бо ще не все прочитала.

Nazar - 9-5-2004 у 11:22

А у мене дуже сумні враження.
Сумні через те, що із-за клятої роботи я не попав на розпродаж старих номерів, і відповідно ще досі не придбав нових:)
А є продовження Єшкілєва?

сумна - 11-5-2004 у 14:03

У свіжих номерах Єшкілєв не представлений.

Остап_М. - 11-5-2004 у 15:52

Судячи з того яка була презентація (а я на ній був), нові числа доволі цікаві. І сама концепція "без" Дереша і Карпи!!! це щось новеньке... Зміст не аналізую, бо ще нечитав повністю...
Але нові числа, то ше не все. Вийшла нова книга в серії "бібліотека Четверга" - "Замість крові" Поваляєвої. Теж штука хороша, хоч і автор київський... :)

тихий вечір - 11-5-2004 у 19:26

а я шось не маю сил сказати що-небудь з цього приводу....

(сподобались правда і Дереш і Карпа)