Форум Рідного Міста

Форум видавців. Коронація слова. Фотозвіт

Рост - 21-9-2004 у 11:18

Форум видавців 2004

Коронація слова. Післямова.

Цього року Форум видавців для мене асоціювався в першу чергу з „Коронацією слова” – цим чистим, хоча поки що невеликим джерелом сучасної української творчості. Але я впевнений – це власне поки що, бо інтерес до української книги є чималий, я в цьому пересвідчився на власні очі.
Біля стендів „Коронації слова” та „Піраміди”, яка теж презентувала коронаційні книги було гаряче, як на вулиці. Усі три дні, коли б я не заходив, до друзів було важко проштовхатися (а таки доводилось проштовхуватись! ).
Щоб не балакати багато, я пропоную вашій увазі фотозвіт про цю подію, але спочатку хочу висловити бургомістру, як влучно назвала Андрія Пелещишина Наталя, РідМіста вдячність за його проект, за те, що віртуальні знайомства перетворюються в реальні, віртуальна дружба в справжню.

Ну а тепер репортаж.


Хоча перший день Форуму зустрів гостей прохолодною погодою, біля стенду Коронації гаряче.


Любиш романи писати, люби і автографи роздавати


От часи настали! Інтерв`ю по телефону, спілкування через Інтернет. Так можна і до обідів в Макдоналдсі докотитися!


Господарі Коронації


Підтримка друзів завжди потрібна


Як кажуть, "Остапа понесло". Наталя сама зізналася, що поговорити вона любить. Лише мушу сказати, що в неї це таки добре виходить.


Сергію від вдячної Наталки. До-речі, якби не він, так-так, dr.Trollin, нам би важко довелось – спробуйте помістити чотирьох коронованих осіб і гору їх коронованих книжок + два бейджики розміром метр на два в один нещасний ТАЗик, чи то ВАЗик (досі не розумію, чому автозавод в Тольяті скорочено називають ВАЗ ;) ).


Коронація слова


День Народження Наталі Очкур. За друзів!


День Народження Наталі Очкур. В тісному колі.

Рост - 21-9-2004 у 15:29

Я тут одну світлину загубив по дорозі :)

Уявіть собі, голосом Ніни Герасименко, трохи хрипкуватим (бо застудилася), розтягуючи голосні: "Смаак баажаання... Ги" ;)
Але цукерки смачні, хай їм грець! :)


Користувач Олесь - 21-9-2004 у 15:40

А хто де на знимках?

Nazar - 21-9-2004 у 16:04

І де Ягуара?

.... а бачу, на загальну знимку не звернув уваги...

Рост - 21-9-2004 у 16:15

А що це ти так за Ягуарою побиваєшся? ;)

Я ще одну фоту загубив. Запитаєте, що ми робили вночі в лісі? Як що - презентацію Коронації слова проводили!

В мене тут спалах з переляку, що довкола так темно як бабахнув зі вієї моці - аж пересвітив. От і довіряй потім автоматиці...

Рост - 21-9-2004 у 16:19

А хто де може Наталя розкаже. Я вже мушу бігти. Хіба завтра.

Користувач Олесь - 21-9-2004 у 17:01

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
А хто де може Наталя розкаже. Я вже мушу бігти. Хіба завтра.


Наталю, прошу розказати, хто де. :saint:

Наталка - 21-9-2004 у 19:29

Розповідаю (там, де багато людей, і немає пояснень).
Під червоним бейджиком Коронації слова :), зліва направо (Господарі Коронації):
Співкерівник конкурсу, керівник прес-служби Національної Ради України з питань телебачення та радіомовлення, поет, прозаїк Микола Гриценко, співкерівник конкурсу, науковий співробітник інституту літератури імені Т. Шевченка, кандидат філологічних наук, чудова людина і просто вродлива жінка Ніна Герасименко, пані Тетяна Логуш, пані (ой!) Наталя Очкур (не господар, а гостя ;) ), і пан Юрій Логуш – голова правління ЗАТ "Крафт Фудз Україна", засновник і організатор конкурсів "Коронація Слова", фестивалів "Червона Рута", "Золота Корона".
Далі – я з Лесею, дружиною NetGuy, і однією з найприємніших жінок, з тих, кого я знаю. Підтримка друзів - 90% успіху!
Далі – я говорю, подружжя Логуш слухає, а віце-президент АУП Тарас Федюк махає комусь рукою. :)
Груповий знімок:
Чоловіки, зліва направо – Андрій Кокотюха, письменник, Орест Бакайчук, директор видавничих проектів ЛА "Піраміда" (а простіше – мій улюблений видавець:) ), пан Юрій Логуш, Василь Гутковський – генеральний директор ЛА "Піраміда", Олександр Вільчинський, письменник, володар Гран-Прі у жанрі роману за 2003 рік.
Жінки, в той же бік - Оля Компанієць, письменниця, лікар, Іра Хомин, дебютантка, диплом Коронації, дуже мила і скромна дівчина, я, пані Тетяна Логуш, Ярослава Івченко - друга премія в жанрі роману за 2003 рік, Ніна Герасименко, Аня Хома, письменниця, львів’янка, і чудова подруга, та Марія Матіос, письменниця, чиє ім’я вже не потребує додаткових пояснень.
За друзів п’ють – мій чоловік Анатолій Очкур, Аня Хома, Ніна Герасименко, Оксана, подруга Ані, і я. (Мене майже не видно).
Ось. :)

Капітошка - 21-9-2004 у 20:49

Тепер я знаю наших героїв в обличчя!!! Ура!!!

Ольга Книш - 23-9-2004 у 20:04

А я не полінувалася піти на форум,побачила їх "на живо"(звичайно Вам з Києва було б задалеко йти),і в Наталі навіть автограф взяла,і навіть на презентації була присутня,і навіть цукерки смакувала,бо таки справді неповторні.

Капітошка - 23-9-2004 у 20:18

Я гадаю це не остання зустріч. Може десь, колись ми всі здибаємось та поласуємо тортиком, візьмено один в одного автографи та ближче познайомимось. :rolleyes::D

Ольга Книш - 23-9-2004 у 22:47

З надією сподіваюсь...

Наталка - 23-9-2004 у 22:51

Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Книш
А я не полінувалася піти на форум,побачила їх "на живо"(звичайно Вам з Києва було б задалеко йти),і в Наталі навіть автограф взяла,і навіть на презентації була присутня,і навіть цукерки смакувала,бо таки справді неповторні.


Було, підтверджую! :) Я аж потім згадала, де я чула це прізвище - Книш, бо коли підписувала книгу, після безсонної ночі та метушні, з голови ледь власне прізвище не вилетіло. За таку забудькуватість мені тепер жахливо соромно :(, та, сподіваюся, Оля мені пробачить, а я їй за це наступну книгу підпишу і подарую вже при пам’яті. :)

Олексій Мачехін - 24-9-2004 у 09:21

Сьогоднішній номер Українимолоди надрукував статтю Фантастика Форуму: http://umoloda.kiev.ua/number/271/164/9705/
Мені було виходити на Хрещатику... але я схаменувся коли за вікном заблищав Дніпро... читаючи я перейшов на інший бік і проїхав би знов Хрещатик, якби мене не винесли. На Майдані я сів не в той вагон, як треба і проїхав би Либідську, якщо б це не була кінцева.
Дуже добре написано. Ну і жаба - страшний таки звір.

Капітошка - 24-9-2004 у 10:43

Чи можна вже надибати книжки авторів?

Наталка - 24-9-2004 у 12:08

Можна. На Петрівці є ятка "Українська книга" і "Українська музика", там є коронаційні твори (і багато інших) - за помірними цінами. Бо у "Сяйві", приміром, ціни дуже високі! :( Хоча книгарня є книгарня, але різниця у 5 гривень - суттєва... Тому - приходьте!

До слова, пригадала напис на стенді "А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Ги" - "Не будь маглом. Підтримай українське. Воно класне".
Бачила ще, як трирічний хлопчик, біг, ледве встигаючи за батьками, і вигукував, практично скандував: «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га», «А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га». Враження - супер! :)

Олексій Мачехін - 24-9-2004 у 12:51

так там було писало маглом чи таки маґлом?
Бо в статті вживано г, а в книжках видавництва використовується ґ....

Наталка - 24-9-2004 у 19:42

Ой, я не впевнена точно, але здається, таки Ґ. :) А зате я згадала точну адресу ятки на Петрівці - а вона така жирна, як говорить моя юна подруга. Які там книги! А словників скільки! :) Дешевше я бачила лише на Форумі Видавців! Отой словник синонімів, 2-х томний, у Львовів коштував щось 70 грн., але то було недовго. :)
Отже, книжковий ринок "Петрівка", ряд 51, місця 5, 6. :)

Dmy - 8-10-2004 у 16:21

Ятка справді дешева, можу підтвердити! Це не має відношення ні до Коронації, ні до Форуму, і не цікаво більшості тутому поспільству, але в неділю я підчепив там Економіку державного сектора Дж. Стігліца (Нобелівський лавреат, 850 сторінок формату А4 (тобто звичайних книжкових під 1800 буде)) аж за 27 грн. :o
Я схопив книжку з вітрини, притиснув цю цеглину до серця і відмовлявся віддати продавцю навіть на хвилинку для калькуляції.