Форум Рідного Міста

Хм. Знову на Євробачення представлятиме Україну івано-франківщина :)...

Кутузік - 28-2-2005 у 08:02

http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/february/27/news/5.shtml

Україну на міжнародному конкурсі Євробачення представлятиме гурт Greenjolly, відомий своєю піснею "Разом нас багато, Нас не подолати!", яка стала гімном помаранчевої революції.

Рост - 28-2-2005 у 09:58

То таки найкращий вибір. Може, був би проголосував за Юрченка, але то його співання - повна копія минулорічних турків. А від Лорак мене нудить, така вона солодка.

Олексій Мачехін - 28-2-2005 у 10:28

А мене від Гринджол нудить. Як на мене - поганий вибір. Політична пісня на пісенному конкурсі не мусить брати участь, тим більше, якщо до неї чи не половина країни ставиться негативно.

Юрій Філатов - 28-2-2005 у 10:50

я в естрадних виконавцях не обізнан, але можу зауважити що пропонована пісня (слова, музика чи ритм не можу сказати, я не сприймаю) вплива на молодь (власні діти та їх однолітки, учні, студенти) досить однозначно, при чому незалежно від політичних смаків, або відсутності таких, мабуть є щось що діє на підсвідомість і примушує повторювати ритм вигуками, тупцюванням тощо... вважаю вибір вдалим, є шанси на успіх, до речи помаранчевість на євробаченні аж ніяк не завадить...

Юрій Сєров - 28-2-2005 у 12:30

Чому це знову? Руслана з Львівщини!

Рост - 28-2-2005 у 14:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
А мене від Гринджол нудить. Як на мене - поганий вибір. Політична пісня на пісенному конкурсі не мусить брати участь, тим більше, якщо до неї чи не половина країни ставиться негативно.


Ну звісно, краще дівки голими ногами розкидувати будуть, типу Україні більше нічого показати. В Руслани це хоч не виглядало пішлим, а Лорак... Ще й пісня невдала, в неї трохи голосу є, а тут він зовсім не розкривається.
Щодо політичної пісні - а чим вона не пісня? Чому пісня про любов, про розлуку, про поїзди, про пішоходів, про світлофори, про Мауглі - це краще, ніж про боротьбу народу за свої права?

Nazar - 28-2-2005 у 14:45

Все нормально - це одна з трьох пісень, котрі знає мій Остапчик.
Дві перші - то колядки.
І він постійно її співає, як чує.

Мені в цьому всьому дійстві сподобалось незначне, але помітне поважчання поп-музики взагалі. Це добрий знак до аналізу слухацьких вподобань:)

Олексій Мачехін - 28-2-2005 у 14:52

Росте, я не за Лорак, я проти дилетантів-Гринджол. Кепсько, що на хвилі майдану нас буде представляти пісня доволі низької якості.

>Чому пісня про любов, про розлуку, про поїзди, про пішоходів, про світлофори, про Мауглі - це краще, ніж про боротьбу народу за свої права?

Тому що місце цієї пісні - на майдані. А якщо вона буде на ЄБ, то це вводить її в статус звичайної попси. І т.ч. все, що вона нестиме - попса.

Sergi Adamchuk - 28-2-2005 у 15:08

Якщо закрити очі на рівень професійності а дивитись лише на шанси перемогти, то з 19 вчорашніх варіантів-фіналістів мабуть таки ті Ґринджоли мають найбільше шансів, голосувати будуть не професійні експерти, а прсоті люди....... ще біьші дилетанти, а от "гімн помаранчевої революції" може вплинути на думки європейців.... та ще й враховуючи що саме дійство буде проходити не де інше як в епіцентрі подій.

Доречі я звернув увагу, що вони абсолютно випадково раптом стали відомими, потім абсолютно випадково потрапили на євробачення..... може так само випадково й виграють.......

Рост - 28-2-2005 у 16:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Тому що місце цієї пісні - на майдані. А якщо вона буде на ЄБ, то це вводить її в статус звичайної попси. І т.ч. все, що вона нестиме - попса.


Та ну! Нею, наприклад, дуже добре сабвуфер розминати. В п`ятницю робив пробний запуск системи, сусіда кузовщик, а ще знатний меломан прибіг, каже, а чи не можна гучніше? Бо, каже, я як раз одну стінку хочу розвалити, а так гляди, вона й сама впаде :)
А якщо серйозно, то пісня ця драйвова, під неї можна і шов зробити - хіба пісня Лорак, вже й не пам`ятаю про що, значить ні про що, краща? Я не кажу, що ти за неї, просто вона була наступною за кількістю балів. Тож якщо з поміж цих двох, то краще Гринджоли. Юрченко, про що вже казав, копія турків, тож було б встидно, Таліта Кум має в репертуарі і кращі речі, ну а решта так собі...

Хе-хе, мені цікаво, як будуть собі іноземці ломати язика :)

Юрій Сєров - 28-2-2005 у 16:34

Цитата:

...Таліта Кум має в репертуарі і кращі речі

Мені здається це не були остаточні пісні, які будуть співатися на Євро.
Наскільки я пригадую, серед умов конкурсу, є умова, що пісня не має "крутитися" до 1 жовтня. Пісня Лорак була швидше. Чи я помиляюся?

сумна - 28-2-2005 у 19:13

Цікаво, як сприйматиметься англійським вухом питомо українська назва Greenjolly: Зелена Анджеліна, чи як? :-)
Звідки таке написання? Адже в слові "гринджоли" нема жодного звуку "і", а нам пропонують аж два. :-)

Юрій Карашівський - 28-2-2005 у 20:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Росте, я не за Лорак, я проти дилетантів-Гринджол. Кепсько, що на хвилі майдану нас буде представляти пісня доволі низької якості.

...місце цієї пісні - на майдані. А якщо вона буде на ЄБ, то це вводить її в статус звичайної попси. І т.ч. все, що вона нестиме - попса.


сьогодні мені довелося їхати в ліфті телецентру (Національної телерадіокомпанії України) разом із вуйками та тітками з УТ-1, що побували дружно на "представленні Т. Стецьківа Миколою Томенком". Точнісінько, один в один такі думки висловлювали й вони. Іронізуючи при цьому "Грниджоли - мертві бджоли не гудуть".
давайте бути об'єктивними: другої Руслани в нас не буде ще років 5. Кароліна Куєк гарно співає і сексуально виглядає (набагато сексуальніше, ніж Руслана, як на мене, хоча кожна жінка красива по-своєму!!!), однак згадайте попередні конкурси, хто перемагав і за якими критеріями відбирались фіналісти? зажерта Європа вимагає "родзинок", яких у Ані Лорак нажаль не має. на тлі інших європейських співаочк вона лише "одна з".

"Гринджоли" - не супер-команда. вони й групою на даний момент не є, оскільки розгубили свій "живий" склад вже давно. це просто 2 хлопця, яким пощастило. вони також не пройдуть у фінал (хоча дідько - хитрий дядько, може й пропхати їх на девідендах помаранч-революції). тому великої різниці "хто співатиме від України на конкурсі" не має. при такому стані шоу-бізнесу, як у нас, Руслана - це щасливий вийняток. вона поки що єдина з України підійшла до своєї перемоги грамотно - були концерти Європою, медіа-підтримка, грамотний підхід. чи робила це Кароліна? ні. чи робив це ще хтось? ні. однак "Гринджоли" принаймі "гаркнули" в Польщі, і з успіхом. доказ цього - поява польської версії пісні "Разом нас багато".

мене особисто обурює спосіб, яким їх запхали на конкурс. але це вказує лише на одне: відсутність чітких правил проведення конкурсу в Україні (за що великий фак організаторам, що за рік не зробили нічого, точніше - майже нічого, крім так-сяк проведеного телеконкурсу). те, що їх не було спочатку, вказує на небажання самих "Гринджолів" пхатися на конкурс. а за те що їх пропхали - це "подяка" Томенку. добре це чи погано побачимо в травні. те, що багатьом ця революційна пісенька набридла тут не означає, що вона не сподобається європейцям. проста і ненав'язлива, а мотивчик, між іншим, захавали всі і одразу, як тільки її пустили в ефір. тому не треба шмарки розтирати по скельцях. краще затисність кулаки і вболівайте за тих, хто дійсно вартий перемоги на Eurovision-2005. (Все одно, не нам голосувати за "Гринджоли" :)))

jaguara - 28-2-2005 у 21:54

Як на мене дивний якийсь вибір, було б Євробачення пару місяців тому, то на ажіотажі навколо революції вони може й виїхали б. а так не бачу сенсу. хоч мабуть як родзинка вони таки найкраші... Лорак дійсно нічим не вирізняється. одним словом, розклад з серії на безриб"я

ZT - 28-2-2005 у 22:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Карашівський
Руслана - це щасливий вийняток. вона поки що єдина з України підійшла до своєї перемоги грамотно - були концерти Європою, медіа-підтримка, грамотний підхід. чи робила це Кароліна? ні. чи робив це ще хтось? ні.



тут треба уточнити нарахунок грамотного підходу Руслани до перемоги: вона зайнялася своєю розкруткою вже в якості представника України.
Для Гринджолів така розкрутка тільки тепер має починатись, а Кароліна чи хтось інший, відповідно, не могли себе розкручувати в Європі до завершення українського відбору...

Користувач Олесь - 1-3-2005 у 01:47

Гринджоли висунули для участі в конкурсі щоб усунути імовірність повторної перемоги українського виконавця в Евробаченні - забагато клопоту для влади, облаштовувати цю подію в Україні. :baddevil:

freewill - 1-3-2005 у 09:19

Хлопці в себе на Франківщині мабуть стали по 3 метри зростом... :D

Ігор Мартинів - 1-3-2005 у 13:08

STB.ua 13:00: Але цузамен - унс цу филен!
Але цузамен - нихт капитулирен!
Фальсификационен - Кайн!
Махиниционен - Кайн!
Банден - Кайн!
Лёйге нихт
Ющенко, Я!
Ющенко, Я!
Дас ист Украйнер Фюрер
Я-Я-Я!!!
Вир, нихт Думкопфт
Вир, нихт Баранен
Вир зинд фон Украинрайх
Тохтес унд Брудерс
Ецт одер ни видер
Налте вартунг!
Але цузамен - унс цу филен!
Але цузамен - унс нихт капитулирен!

freewill - 1-3-2005 у 13:13

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Мартинів


Я плакаль... Дякую :lol:

Dmy - 1-3-2005 у 16:38

Перепрошую, а що означає "автентичне" німацьке слово "Baranen"? ;)

Рост - 1-3-2005 у 17:13

А це наші жорналісти не можуть ся втримати, аби з когось не покпити, з них бо не дуже порегочеш - самі вони нічого не творять, тож як реагувати на пустоту...
:lol:

Юрій Карашівський - 1-3-2005 у 20:13

Переклад - супер!!! Дуже дотепно. В кого проблеми з почуттям гумору - записуйтесь в Партію Регіонів ;)))

Я не можу точно пригадати, нажаль, коли саме Руслана почала концертувати Туреччиною (о обрання від України чи після), але навряд чи хтось із нинішніх учасників був би спроможним на таке. А от влаштувати Гринджолам тур за гроші, ну, наприклад, концерну ROSHEN, чи ОРЛАН, чи від УКРЗАЛІЗНИЦІ - це цілком реально.

rost - 1-3-2005 у 20:24

Євробачення є конкурсом попсової музики. Але навіть там досягають успіху професіонали. Гринджоли, то аматори. "Разом нас багато" -- кричалка.

Колись нас вчили, що "марсистсько-ленінське вчення всесильне, бо воно правильне". Всі розуміли що це ідіотизм, але мусили повторювати. Тепер "правильну" кричалку-пісню призначають всесильною. Хоча, якби виставили на конкурс Євробачення хор української армії з "Ще не вмерла Україна", то шанси на перемогу були б такі ж як у Гринджолів, але хоч за професійний рівень виконавців не було би соромно.

Хоча, може Олесь правий, може просто хотіли загарантувати, що б, не дай боже, другий раз не мати мороки з проведенням конкурсу. А заодно і п. Томенкові догодити.

jaguara - 2-3-2005 у 00:55

Переклад геніальний :lol:

Ігор Мартинів - 2-3-2005 у 01:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
А це наші жорналісти не можуть ся втримати, аби з когось не покпити, з них бо не дуже порегочеш - самі вони нічого не творять, тож як реагувати на пустоту...


Гуморист Рост має на увазі когось конкретного, чи просто собі ляпнув аби нагадати нам про своє існування?

Рост - 2-3-2005 у 12:25

До Мартинова.

Хамство - аргумент хіба для дебілів.
Я в спілкуванні типу "сам дурак" участі не приймаю - шкода свого часу.
Мав же я на увазі саме, що сказав, ні більше, ні менше.

Dmy - 2-3-2005 у 18:34

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
До Мартинова

Росте, ти попав. Тепер пан Ігор і тобі розкаже, що: "Сам ти Мартинов!" І укр~правопис тут не допоможе.
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Rost
Хоча, може Олесь правий, може просто хотіли загарантувати, що б, не дай боже, другий раз не мати мороки з проведенням конкурсу

Не згоден! Якби це було провідною ідеєю - залишили б Лорачку. Гарантія - просто пономарьовська!

У нас тут уже 2 треди про Євробачення, і не хочеться мати мороки з переповзанням туди-сюди, тому...
Я тоте Бачення не дивився, але дуже здивувався - а куди подівся всенародний (і просто "Народний" ) ублюдненець Вітя Павлік? Щось про його успіхи всі мовчать. В двадцятку хоч увійшов (із 19)?

fish - 2-3-2005 у 18:58

розчарована таким вибором. Це просто смішно. Разом Нас Багато - то звичайно гімн помаранчевої і все таке, але це не пісня, це піонерська рєчьовка і не більше. Чи здатні ці хлопці зробити з неї музично цікаву річ? маю сумніви. І ці сумніви ґрунтуються на десятирічній мовчанці цієї групи. Група, якій є що сказати, не мовчатиме ані за відсутності піару, ані за відсутності продюсера, ані за відсутності грошей, це зрозуміє всяк з нас, хто слухає молоду українську музику.

Олексій Мачехін - 2-3-2005 у 20:25

Щось сьогодні на кореспонденті промайнуло, ніби піснюб дисквалафікують за політичність. :)

Цікаво, якщо так - яку вони співатимуть?

vovka - 3-3-2005 у 00:16

Вибір непоганий.
От Лорак сама від самого початку разом з Фальосою була впевнена що переможе (і звідки така впевненість була).. А тепер сама говорить що хтось комусь поміг, про якісь фальсифікації :D
Не спорю, в неї зараз напевно такий же стан як і в Януковича після остаточної поразки... Але що поробиш...

Враховуючи сам по собі низький професійний рівень Євробачення , Гринджоли там будуть не останні. І хай вони і трохи смішні, особливо той в кофті з написом BRAZIL :D (сьогодні вже бачив його з написом ROCK-n-ROLL), але зато вони наші і справжні, а не ляльки... :)
Сьогодні їх по НТВ показували, немаленький сюжет. Ведучим як я поняв пісенька сподобалася, особливо ведучому спорту Рєшетову, який в такт махав кулаками :)

vovka - 3-3-2005 у 00:58

Знайшов на одному форумі на англійські (вроді тут не пробігало) ..
Стьоб трохи, але класно :)

Олл тугезер, аз со мач
Ол тугезер, аз донт тач.
Фальсификэйшн - Но
Махинэйшн-Но
МАфия-Но
Но, донт лай.
Ющенко, йес!
Ющенко, йес!
Зисис Юкрэйн Президент
Йес-Йес-Йес!
Ви донт нигерс
Ви донт дамбс
Ви из Юкрайниан
Дочерс энд санс
Нау о невер
Стоп вэйтинг
Олл тугезер аз со мач
Ол тугезер аз донт тач.

Ігор Мартинів - 3-3-2005 у 03:07

Прикольно, але з граматикою проблеми :)
Ви донт нигерс
Ви донт дамбс

правильно :

Ви а нот нигерс
Ви а нот дамбс :P

Сергій Бєляєв - 3-3-2005 у 09:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій
Щось сьогодні на кореспонденті промайнуло, ніби піснюб дисквалафікують за політичність. :)

Цікаво, якщо так - яку вони співатимуть?


Так. Організатори заявили, що виконання цієї пісні - політична агітація, що не відповідає умовам конкурсу.

Є ще одна заява - про можливе переголосування, оскільки приголосуванні у фіналі мали місце технічні збої і багато хто не міг додзвонитися.

Рост - 3-3-2005 у 09:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
До Мартинова

Росте, ти попав. Тепер пан Ігор і тобі розкаже, що: "Сам ти Мартинов!" І укр~правопис тут не допоможе.


Ги, ти як у воду дивився :lol:

Олексій Мачехін - 3-3-2005 у 09:43

Були вже випадки :)

Ігор Мартинів - 3-3-2005 у 10:33

Чим би діти не тішились, аби не вагітніли :)

rost - 3-3-2005 у 10:55

Но, тре хлопцьом помагати. Є вже по німецку, по гамериканьски. Но то я поможу по турецки.

Орда тумен кучумли
Орда кафтан ярлик
Фалсифігли - кукиш
Махинігли - кукиш
Мафія - кукиш
Вай-вай-вай
Ніхт шіссен, донт лай
Ющенко, батир!
Ющенко, батир!
Украйна-огли бригадир
Кучма кирдик
Янучар кирдик
Президент-огли керівник
Нігерс, дамбс унд баранен
Тугезер, докупи, цузаммен
Шайтан - кукиш
Аллах акбар!
Проффесор бюль-бюль огли янучар.

а далі ся свище...

Роман Голощук - 3-3-2005 у 15:07

А ше кажуть, що була у 60-ті пісенька "Мы едины, мы непобедимы". І пісня "Нас багато..." це плагіат з неї...

Сергій Бєляєв - 3-3-2005 у 17:01

Ну плагіат, не плагіат, але фраза прийшла з Латинської Америки. Як звучала іспанською, вже не пам'ятаю. Дужа часто лунала у репортажах з Чилі, Нікарагуа, Сальвадору.

Ігор Мартинів - 3-3-2005 у 18:38

Gritado:
El pueblo unido jamás será vencido!
El pueblo unido jamás será vencido!

Cantando;
De pie cantar, que vamos a triunfar,
avanzan ya banderas de unidad
y tú vendrás marchando junto a mi
y así verás tu canto y tu bandera
al florecer. La luz de un rojo amanecer
anuncia ya la vida que vendrá,

De pie marchar, que el pueblo va a triunfar;
será mejor la vida que vendrá,
A conquistar nuestra felicidad
y en su clamor mil voces de combate se alzaran;
dirán canción de libertad.
Con decisión la patria vencerá.

Y ahora el pueblo que se alza en la lucha
con voz de gigante gritando; adelante!

Gritado:
El pueblo unido jamás será vencido!
El pueblo unido jamás será vencido!

Cantado;
La patria está forjando la unidad;
de norte a sur, se movilizará,
desde el salar ardiente y mineral,
al bosque austral, unidos en la lucha
y el trabajo, irán, la patria cubrirán.
Su paso ya anuncia el porvenir.

De pie cantar, que el pueblo va a triunfar.
Millones ya imponen la verdad;
de acero son, ardiente batallón,
sus manos van llevando la justicia y la razón.
Mujer, con fuego y con valor
ya estás aquí junto al trabajador.

Y ahora el pueblo que se alza en la lucha
con voz de gigante gritando; adelante!

Gritado:
El pueblo unido jamás será vencido!
El pueblo unido jamás será vencido!



midi http://viadrina.euv-frankfurt-o.de/~juso-hsg/lieder/elpueblo/elpue....
mp3 http://viadrina.euv-frankfurt-o.de/~juso-hsg/lieder/mp3/el%20pueblo...

А це українською - рекомендую http://chysto.com/media/CYM_My_razom.mp3

Dmy - 3-3-2005 у 19:52

Чесно кажучи, я в шоці! Без перебільшення.
Лише вчора дізнався, жи НІХТО НЕ ЗНАВ, що "Разом нас багато" - ремікс (принаймні, текстовий), а от Бі-Бі-Сі всіх просвітило!
Ні фіга собі, у народу пам'ять! Розумію, що є відверті немовлята, але, начебто, мусять в суспільстві зустрічатися й дорослі люди. Згоден, що кубинський (ім. Че Гевари)орігінал із тих, що дожили, мало хто пам'ятає, але ж був російський переклад (навіть із нотками!) з рефреном: "Когда мы едины, то мы непобедимы" (десь у середині сімдесятих).
В принципі, восени я спочатку почув саме рефрен "разом нас багато" і вважав, що то є переклад і отже мусить співатися на оригінальну мелодію. Потім з'ясувалося: ні фіга - знову реп, холєра!
Хтось такі явно про щось здогадувався, бо після революції вийшло кілька, зокрема, джазових альбомів (вже не пригадаю назв - не записував - щось про свободу, про померанчи тощо) і на одному з них була (звісно оброблена) тота оригінальна латинська мелодія.
А тепер, виявляється, ніхто ні сном, ні духом. Дива!

Tempika - 3-3-2005 у 20:29

не згідна, що плагіат...
мелодія і ритміка музичної фрази, під яку скандується
основне гасло, є зовсім різні... а щодо самої фрази...
тоді всі пісні, де зустрічається фраза *я тебе кохаю, я по тобі скучаю*
теж може вважатися плагіатом... :-)))

Dmy - 4-3-2005 у 18:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Tempika
не згідна, що плагіат...

Це не плагіят, а кавер-версія :D
Цитата:
мелодія і ритміка музичної фрази, під яку скандується
основне гасло, є зовсім різні

Щодо ритміки:

Рu-E -blo -u -NI -do -ja -MAS-se-RA-ven-CI-do
Ко-ГДА -мы -е -ДИ-ны-[то]-МЫ -не-ПО-бе -ДИ-мы
Ра-ЗОМ-нас-ба-ГА -то-[і] -НАС-не-ПО-до -ЛА-ти

І далі:
па-паа па-паа па-па па-па па-паа

Сергій Бєляєв - 5-3-2005 у 11:45

Дякую Ігореві Мартиніву за посилання. Скачав і з задоволенням освіжив у пам'яті стару добру мелодію.

Ігор Мартинів - 5-3-2005 у 13:25

Погодьтеся, зовсім на плагіят не схоже. Навіть на кавер-версію

Tempika - 5-3-2005 у 14:54

...не раЗОМ, а РАзом...
і дійсно інша ритміка, хоча ніби подібно наголоси розставлені...
порахуйте довжину нот.

Dmy - 5-3-2005 у 19:40

Ну, факт. Українською "рАзом" і "разОм" певною мірою відрізняються, тож довелось сінкопувати. Щодо довжини нот, то при речитативі нот взагалі не існує. А 25 років тому про таке явище, як реп ніхто і гадки не мав. Йдеться виключно про текст, да і то не весь. Хочу зауважити, що проти Гринжолів особисто я ніц не маю (хіба в рок-рольному форматі кілька років тому вони мені подобались трохи більше, але вслід за Томенком можу повторити: "Не є представником фан-клубів як Ані Лорак, так і Гринжолів" ). Просто будь-якій об'єктивній людині латинськи вуха вилазять з очевидністю.

Юра Кириченко - 6-3-2005 у 00:00

Особисто мені з клишніх конкурсантів подобається Мандри та оркестр Янки Козир. Але я і не надто надієвся, що вони дійдуть до фіналу. Так що Грин Бджоли - це найменше з 2-х лих. І конкурс Єврослухання мені також не до вподоби. Тому мої розрахунки на місце в пятірці кращих цілком реальні.
В сказаному вище є частина шутки (як то воно буде по нашому). Але РНБ стала символом і не тільки для України. Буде цікаво подивитись, як на цьому соцопитуванні поведуть себе наші сусіди.