Форум Рідного Міста

Книга з психології

Соломія Федушко - 5-12-2010 у 20:21

Доброго вечора! :)
Знаю, що в нас на Форумі є всебічнорозвинена авдиторія, то можливо, хтось з вас цікавився психологією і зможе мені допомогти знайти хорошу та цікаву літературу з психології бажано написану рідною мовою :)
Щиро вдячна! :)

Рост - 5-12-2010 у 22:49

Ви хочете про це поговорити? :)

Рост - 5-12-2010 у 22:56

Якщо без жартів, то психологія - такий здоровенний пласт, що "підказати літературу з психології" звучить подібно до "підказати якусь літературу по медицині".

Соломія Федушко - 6-12-2010 у 00:08

Так, Росте, я хочу про це поговорити :)

Я думала над цим питанням, думаю почати з загального, щоб визначитись пізніше, що саме найбільше мені цікаве в цій царині :)

Рост - 6-12-2010 у 13:58

Університет, психологія. Я так розумію, що вища освіта є? Тоді можна на другу, на заочний, 3 роки. Попри основний курс, який дасть можливість дійсно ознайомитись з усіма напрямками, буде можливість познайомитись з багатьма практикуючими психологами (тобто, "поваритись в тій каші"), пройти ті, чи інші тренінги, а вже тоді можна дісно визначитись.
Ну і ще - психологія нині популярна, тому щоб пробитися до реальних практичних знань доведеться заплатити чимало грошей. Читання книжок - це добре, але боюся, що просто читаючи їх, не те, що фахівцем не станеш, але і навіть до кінця не зрозумієш, з чим доведеться стикнутися.