Форум Рідного Міста

Твори яких авторів вам найбільше подобаються?

Любов Лесів - 1-12-2012 у 22:51

Зараз більшість молоді читає сучасну літературу.Твори яких авторів вам найбільше подобаються?

Юрій Сєров - 2-12-2012 у 00:35

А чому лише 5 авторів? І чому саме цих? Їх значно більше! Андрухович, Жадан, Іздрик, Пиркало, Поваляєва, Дереш, Наталка Очкур-Шевченко. А Капранови, а Забужко, а Ліна Костенко??? Це ще я так навскидку перелічив, кого згадав...


Якщо по цих п'яти, то про Печорну ніц не чув, інших читав. Так нічого. Шкляр мабуть найрозкрученіший з перелічених, хоча твори Матіос і Роздобудько також мені подобаються...

Наталка - 2-12-2012 у 13:00

З перелічених - Ірен Роздобудько і Марія Матіос. А де всі інші? :D Приміром, Міла Іванцова, Наталка Доляк, Лариса Денисенко, сестри Чернінькі, Дара Корній, Андрій Кокотюха, Макс Кідрук, Володимир Лис (це також перші, котрі на гадку спали?). У нас сучасна література іменами багата, хто би що не казав, про якість текстів, жанрове різноманіття можна сперечатися чи ні, зрештою, справа смаку, але письменники у нас хороші і різні :)

Любов Лесів - 6-12-2012 у 23:30

Зараз в сучасній літературі дуже багато авторів ,всіх би не змогла перелічити,написала тих які на мою думку найбільш популярні серед молоді ,я думаю багато хто читав твори саме цих авторів судячи по тому як вони швидко розкуповуються в книжкових магазинах ,на рахунок Олени Печорної читала її "Грішницю" мені дуже сподобалась .

Ірина Роздольська - 7-12-2012 у 22:58

Підтримую +Наталку. Це як питати чи склянка наполовину пуста чи наполовину повна.

Iryna Bilous - 21-12-2012 у 23:03

Безперечно Люко Дашвар)

Олена Генералова - 28-12-2012 у 18:05

Окрім вище наведених, ще славнозвісних бу-ба-бістів - Олександра Ірванця, Віктора Неборака, й звісно патріарха Юрія Андруховича.
Ще, дуже полюбляю читати віршо-прозу Тараса Прохаська та Галини Петросаняк.