Форум Рідного Міста

Увага - конкурс!

Наталка - 2-10-2003 у 09:52

Щойно прочитала в "Українському Слові" оголошення про конкурс творів для дітей, і подумала, чому б нашими багатим на таланти дописувачам не прийняти у ньому участь? Обсяг від 5 до 10-ти тисяч знаків, до 15 листопада приймаються роботи, електронна адреса adv@avk.ua, поштова - 04080, Київ, вул. Межигірська, 82-А. Це конкурс від кондитерської фірми "АВК", умова - українська мова творів :) Обіцяють до різдв’яних світ надрукувати книжечки-переможці, я так зрозуміла, такі тоненькі, як були в дитинстві, бо обсяг не великий. Детальніше - в 40 числі "Українського Слова". Форумівці, варто спробувати! ;)

Олексій Мачехін - 27-10-2003 у 12:30

Уточнення - приймаються віршовані та прозові твори розміром від 5000 до 10000 друкованих символів. Мова творів російська та українська

Разом з твором необхідно надати такі відомості про автора:
Вік (має бути не молодше 18 років)
Адресу
Членом яких творчих спілок є автор
Де і коли вже друкувався.

Наталка - 27-10-2003 у 13:25

Творча спілка "Форум Рідного Міста" до уваги береться? :)

Олексій Мачехін - 27-10-2003 у 13:27

А у нас посвідчення є?

fish - 27-10-2003 у 14:27

дарма. Я скрізь себе презентувала як члена літклубу "99", хоча у нас теж ніякого посвідчення немає. Але я принаймні знаю людину, яка має дитячі вірші. У нас одна така дівчина є в літугрупованні. Скину їй інформацію.

Nazar - 27-10-2003 у 19:06

Тема ця шляхетна та корисна.
Маю превеликий брак по літературі-відео-сд для найменших, які лише вчаться говорити та читати.

Останній шедевр абетки, що нам подарували був ЗеБест. Всі персонажі, як один були в лаптях, хлопи всі бородаті, обов"язково берези-ведмеді (доречі, Ведмедю привіт:)), всі персонажі з російських казок, а слова!!! Там такі перли.
Про відсутність літери "ґ" вже якось і незручно згадувати, а віршики!

Коли вже нарешті буде шось для маленьких українців?

Наталка - 27-10-2003 у 21:58

От що мене дійсно дратує - це умова "членом яких творчих спілок є автор"! :mad: Я перше про неї не знала. А як уявити собі, що автор не є членом, га? Що тоді? Якщо просто припустити на мить, що він (вона) хороша людина, талановитий письменник, який любить дітей, розуміє їх, вміє знаходити з ними спільну мову, і писати так, щоб дітям було цікаво (що дуже і дуже важко, бо можна прорахувати, що сподобається дорослим, а дітей не можна прорахувати, це на рівні підсвідомості, душі, або вийде, або - ні)! До чого тут спілки?
Ну що, розробляємо макет посвідчення члена творчої спілки Форуму Рідного Міста? :rolleyes::saint::D

fish - 28-10-2003 у 12:45

А абетка а-ба-ба-га-ла-ма-ги не годиться? Я своїй малій племінниці постійно ті маленькі книжечки привозила, ліпшого не зустрічала.

Nazar - 28-10-2003 у 15:11

Мені художники часом не імпонують.
А от ту, з бородатими, там художник кльовий, але не наш.

Bullet - 28-10-2003 у 15:53

ну от і закиди проти укр. художників((( Все, починаю ілюструвати дитячі УКРАЇНСЬКІ книжечки. Підкиньте гарну книжечку. )))

fish - 28-10-2003 у 16:57

а мені якось майже усі сподобалися. А на абетці - тим паче, дуже втішний зайчисько.

Людина - 30-4-2004 у 10:16

Ги.
Казочки, що викладені мною тут, були визнані як одні з кращих в конкурсі і будуть незабаром видані.

Питання до адміністратора:
Для видання казок необхідно передати права на їх друк. Чи не виникне проблема із правилами "Copyright "?

Наталка - 30-4-2004 у 11:00

Вітаю від усього серця!!!
Видана книга з автографом - за тобою!!! :)
Що ж до авторських прав - у мене їх відібрало видавництво на 3 роки (за угодою) із обов’язковим вказуванням мене, як авторки. Така звична практика.
На юридичні деталі почекаємо від адміна.
Ще раз ВІТАЮ!!! :)

Volodymyr - 30-4-2004 у 11:09

Вітаю! І подальших наснаг!

Щиро, Володимир!

Рост - 30-4-2004 у 12:03

Зі слів першого заступника директора УкрПАТЕНТу все вирішується через укладання угоди, як уже і сказала Наталя.
Ви визначаєте, на який термін і на яких умовах передаєте видавництву права на сваї твори. Потім видавництво робить усе, що вважає за потрібне, в межах, дозволених угодою.

Людина - 30-4-2004 у 19:55

Здається, проїхали. Лист потрапив мені о 20-30 30.04.04
Документи треба подати 30.04.04

Наталка - 30-4-2004 у 20:06

Це треба уточнити. Якщо ти виборов якесь місце і казки хочуть надрукувати, то кілька днів їм точно погоди не зіграють. Якщо ти спізнився на нагородження (хоча про такі речі мали б попереджати заздалегідь), то це ще не означає, що твої казки не надрукують.
Тримайся, бо вони варті цього, і неодмінно все з’ясуй!