Форум Рідного Міста

Роздуми vs. ПИВО!

Круціфукс. - 16-4-2004 у 15:09

Що робити: постійно роздумувати над сенсом усього чи бути в усьому веселим туристом і не морочити голову? У спілкуванні з друзями... чи треба завжди виносити на безпосереднє обговорення світові проблеми, які не можеш сам розв'язати; чи просто підтримувати small-talk за принципом "найважливіше - це те, що не сказане вголос"? А може, краще просто пити ПИВО? Допоможіть Круціфуксу розібратись :(:)

Nazar - 16-4-2004 у 15:14

Проголосував за Пиво.
А з ким саме хочеш говорити?

Я не навчився із півслова налагоджувати контакт. В мене найкраще виходить, коли з тією людиною вже троха часу проговорив, ну може декілька годин, і вже на потім випливають ті теми, які проливають світло на питання якогось сенсу, і також аналогічні теми про те, чи бути в цьому питанні туристом.
Щоби допомогти , треба знати в чому.

Остап_М. - 16-4-2004 у 15:24

Пий пиво і живи весело!!!
Власне спілкування найкраще з тими хто тебе розуміє, адже навіщо розмовляти зі стіною???
А якщо балакати з людиною, що має подібні до тебе інтереси і світобачення то все вийде !!! :)

Нормалайзер - 16-4-2004 у 16:35

Ні роздумів, ні пива!

Карпати форева! Ех, я намилився в Румунію, поки візи ще не ввели, що там думати, коли там пити пиво... ;)

Круціфукс. - 16-4-2004 у 18:22

Назаре:
Допомогти в чому? Розібратися в потребі "інтенсивного" спілкування з симпатичними тобі людьми та "розслабленого" проводження часу в колі тих же людей. Звісно, я не очікую "остаточного вердикту" на користь того чи іншого :-) Є приємний досвід і того і іншого (сюди входить і Великдень у Шевченківському гаю). Але ж цікаво почути, чи інші мають якесь ставлення до цього, і якщо мають, то яке.

Яндрух - 16-4-2004 у 18:48

Keep smiling!!:)

Наріжна - 16-4-2004 у 19:19

Я – за роздуми в супроводі пива (пардон, ПИВА!), і за ПИВО в супроводі роздумів!

Взагалі-то, практика доводить, що в колі друзів треба мати два типи людей: тих, з якими можна ЗМІСТОВОНО поспілкуватися, і тих, з якими можна просто ПОСПІЛКУВАТИСЯ. Адже ті люди, яким багато є що сказати, які звикли безперервно споживати та видавати інформацію, для яких існування перетворюється на життя лише завдяки наявності інтелектуального простору – такі люди швидко втрачають здатність затишно побазікати ні про що. За ПИВОМ. Або й без. Тому й необхідно, на мою думку, мати серед друзів тих, хто, можливо, не вражає ерудицією або там творчими здібностями, але вміє створити неповторну атмосферу розслабону, веселощів та невимушеного спілкування. Бо від цих розмов про високі матерії рано чи пізно голова набуває виразної квадратної форми! :-)))

З іншого боку, якщо ти сам прагнеш ОБОХ типів спілкування, значить, здатний спілкуватися за ОБОМА моделями. Отож, в теорії, десь мають бути такі самі люди, з якими можна як з пивком відтягтися і погутарити "за жизнь", так і здійснити порівняльний аналіз сучасної української та норвезької літератур. ;-))) Але, окрім власного чоловіка, я в чистому вигляді таких людей більше не зустрічала... :-((((

Роман Голощук - 16-4-2004 у 20:08

Інколи Пиво таки допомагає у роздумах.
Хоча я віддаю перевагу Пиву, коли дивлюся гарне кіно.
Розслабляє... :)

тихий вечір - 16-4-2004 у 22:09

просто пити пиво точно не краще :)

постійні роздуми призводять до втрати комунікабельності, яку досить важко відновити. При чому віртуальне спілкування відновленню (розвитку) комунікабельності не дуже вже і сприяє.

Отже, роздумовуючи треба пити пиво і сподіватись що таким чином народиться істина :)
хоча я (невже я один?) проголосував за перший варіант

П.С. наодинці ні до чого не додумаєшся... набагато ефективніше "думати разом" - дискутувати тобто.

тихий вечір - 16-4-2004 у 22:13

до речі, що розуміється під варіантом "ні роздумів, ні пива"?

бо якщо мається на увазі стан метафізичного самозречення, то це заслуговує додаткового обговорення :)

Круціфукс. - 16-4-2004 у 22:56

Мається на увазі - Карпати форева! :-)))

Asmera - 17-4-2004 у 11:42

Пиво- то добре, друзі - то ще краще. Отже, роздуми за пивом про життя в компанії друзів - то супер!

Dmy - 19-4-2004 у 17:22

Не розумію, чому тут, здебільшого, таке зневажливе ставлення до пива - розслабляє, блін!
Як говорив мій тато: "Це від хроничного недопивання," - тобто тренуватися треба. Регулярно. Особисто я під час роботи постійно купую 0,5-1 л і сумлінно займаюся інтелектуальними вправами.
А якщо при високочолих розмовах пиво вже не допомагає, треба переходити на коньяк (або, якщо психологічно важко, то спочатку на портвейн)

Якесь опитування трохо обмежене ;)

Dmy - 19-4-2004 у 17:24

Проголосував і подивився результати опитування.
Боже, який у нас інтелектуальний форум!!! :lol::o:rolleyes::saint::P

Реплікант10322195 - 17-6-2004 у 11:15

Судячи з постановки питання спочатку були роздуми, а потім в якості деяких гвинтиків мозаїки світобудови почало проступати ВОНО. Пиво - не тільки механізм спрощення! Моє ставлення до нього змінюється на протилежне в залежності від сезонів року, тому від голосування утримався.

Цікаво чи хтось вірить в пиво?

Tempika - 17-6-2004 у 11:23

... я вірю в пиво, як справжня *geek* ... :-)

Рост - 17-6-2004 у 11:34

А я перестав вірити, після того, як ЗіП зник зі Львова. Як мені сказали - чи не остаточно. Хоч бери, і батькові з Києва замовляй.
Тому пиво я більше не питок.. пивець.. пивун... не п`ю, коротше кажучи, більше. Ну і не біда.

Василь Яворський - 17-6-2004 у 11:42

Тут без пива не розберешся... А коли починаєш пити пиво то починаєш розуміти, що роздумувати нема над чим: сенс буття - пити ПИВО!!! :D

Dmy - 17-6-2004 у 15:50

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
Тому пиво я ... не п`ю ... більше

Що за проблема? Не п'єш більше - пий ще більше!
(Цікаво, як не п'єш, то що ти з ним робиш - їж, чи просто надкусюєш?)
Цитата:
А я перестав вірити, після того, як ЗіП зник зі Львова

А що таке ЗІП - завод імені Пінчука?

jaguara - 17-6-2004 у 16:04

я за пиво і роздуми :) Емпіричний досвід показав, що найпродуктивніша робота над дисертацією починається після 21.00 десь на середині пляшки пивка...

Реплікант10322195 - 17-6-2004 у 16:28

Ця тема мені, однозначно, подобається :)

Рост - 17-6-2004 у 16:32

ЗіП, Берегівське бархатне, і інші з серії - єдине нормальне пиво, що робиться в Україні. В Берего, на Закарпатті.

Крім нього можу пити хіба чеське, але ж воно, зараза, по 8 грн/0,5 л. І то, на мій смак, берегівське краще.

Олексій Мачехін - 17-6-2004 у 16:34

То все теорія. А на практиці пан модератор незле і оболонь попиває :)

Рост - 17-6-2004 у 16:38

Яку таку оболонь? Ми з тобов пивали... Ну, не пам`ятаю, що вже ти дудлив, але з Наталею ми пили Рогань монастирське. Так що не тре ля-ля! :)

jaguara - 17-6-2004 у 16:40

Після того як "Рогань" купили бельгійці і запастеризували вона однозначно спаскудилась... :(

Dmy - 17-6-2004 у 16:46

Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
Після того як "Рогань" купили бельгійці і запастеризували вона однозначно спаскудилась... :(

Рогань не вживаю вже 4 роки. Що, кажете, правильно зробив? (доречі, на процес мислення не вплинуло)

Олексій Мачехін - 17-6-2004 у 16:49

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Рогань не вживаю вже 4 роки. Що, кажете, правильно зробив? (доречі, на процес мислення не вплинуло)


Ну це є суб`єктивне враження :saint:

jaguara - 17-6-2004 у 17:04

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Рогань не вживаю вже 4 роки. Що, кажете, правильно зробив? (доречі, на процес мислення не вплинуло)


не знаю як там із мисленням -- Вам видніше :D
Але хоч раніше окрім Рогані нічого не визнавала, то щойно в телевізорі пішла її реклама -- і за пару тижнів боротьби із собою послала регіональний патріотизм на фіг і пити її перестала. як і більшість моїх друзів... хоч братику моєму молодшому подобається. але може то він просто юний ще, не розбирається? про всяк випадок пояснюю, що 21 рік свого життя прожила у Харкові :)

Круціфукс. - 17-6-2004 у 17:31

Не забувайте, що тема не стільки про пиво, скільки про ПИВО!

Дякую.

jaguara - 17-6-2004 у 18:16

Так про то ж і йдеться -- яким має бути пиво щоб вийшло ПИВО :D а то ж під погане пиво навіть Катрусин кінозал зі спільним вдуплянням у екран не дуже виходить, не те шо ПИВО

Tempika - 17-6-2004 у 20:20

....я люблю чернігівське біле і львівський портер :-) перше для вгамування спраги, а друге – для підняття настрою :-)))

Нормалайзер - 17-6-2004 у 22:50

рекомендую "Чорне" 1-ї приватної львівської броварні. Поки нове і неспаскуджене!

... хм, а до гір я, виявляється, тільки про гори думав...

Веселка - 17-6-2004 у 22:58

Я руками і ногами за чеське ПИВО(можна присмачувати якісними роздумами). Але за його відсутності віддаю перевагу ПОРТЕРУ, який тепер став портером(минули часи, коли його варили тільки на Різдво і Великдень,а не хімічили щодня).:(

Наталка - 17-6-2004 у 23:10

А я нарешті знайшла у "Сусіда" (такий собі милий супермаркет) "Берегівське" пиво. Чоловік поставився до нього стримано, а ось мені засмакувало, і то дуже. :)

Остап_М. - 17-6-2004 у 23:43

1-ша приватна броварня!!!!
Ото направду несподівався такого приємного подарунку від них...

Станкевічас Сергій - 18-6-2004 у 16:50

Попробував "Хайнекен" - в 2 рази гірше ніж "Львівське 1715", зате в 3 рази дорожче.
Ось такі вони паразіти.

Tempika - 18-6-2004 у 20:13

...а львівське 1715 – ще й не найліпше укр. пиво :-) у нас друзі живуть на півночі англії, то постійно
скаржаться, що пиво дороге, і до нашого рівня не дотягує...

Nazar - 18-6-2004 у 20:36

Не знаю.
Останнім часом почав брати по декілька різних пляшок різного пива до 3 грн., Так от, мої досліди мене привели до Славутич ПИВО. Там просто пише пиво. наразі більше й боюсь експерементувати...

Роман Голощук - 18-6-2004 у 20:51

Пункт "Роздуми з ПИВОМ" набрав забобоно/суб'єктивно-об'єктивного значення: 13/50%.
Так що перефразуймо: In ПИВО veritas!!!

Роман Голощук - 18-6-2004 у 20:57

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Цитата:
Першим відправив користувач jaguara
Після того як "Рогань" купили бельгійці і запастеризували вона однозначно спаскудилась... :(

Рогань не вживаю вже 4 роки. Що, кажете, правильно зробив? (доречі, на процес мислення не вплинуло)



З "Роганя" вживаю (інколи) тільки "Веселого монаха". Хоч і пародія на "Львівське" (з нашим монахом) але також непогане.
Також непогане враження складає реклама "Роганя" - особливо з Андрієм Шевченком.
Цікаво у скільки вони "влетіли"? ;)

jaguara - 19-6-2004 у 15:25

2 Роман: "Рогані" -- це вона. соррі, я зануда в цьому моменті :)

Юрій Марків - 19-6-2004 у 21:25

У Львові пив переважно Оболонь {червонію від сорому}. В Києві ж "пересів" сам і вдало "пересадив" весь свій відділ (!) на 1715. Тут його звуть "чверть на шосту" :)))

Tempika - 21-6-2004 у 16:18

...сьогодні спробували Чорне від першої пивоварні... ух, 8 оборотів :-)) файне, багатий смак і все таке... хоча етикетки – повна лажа.

Captivitas - 21-6-2004 у 16:32

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Не знаю.
Останнім часом почав брати по декілька різних пляшок різного пива до 3 грн., Так от, мої досліди мене привели до Славутич ПИВО. Там просто пише пиво. наразі більше й боюсь експерементувати...


А мої досліди вже давно відвели від Славутича. :( В нас є ще 1-й пивзавод (він старіший й більш вартує уваги з точки зору регіонального погляду).
"Рогань" змінив вже давно на чернигівське.

Tempika - 21-6-2004 у 16:39

...так, славутич щось не того... особливо з тих пив, що в пластикових пляшках, так-сяк можна пити тільки медове...
хоча арсенал такого самого гатунку – зовсім нічо пиво :-)) на минулому тижні, правда вирішили спробувати *бірмікс
вишня*... симпатичний напій, особливо, коли холодний... :-) хай би вже дітлашня таке пила замість всіх тих хімічних
джин-тоніків.

Юрій Сєров - 22-6-2004 у 01:06

1715 форева!
Чернігівське біле і Оболонь світле непогане також.

Не раджу одного - Оболонь пшеничне - паскудство рідкісне

Kusakin M. - 22-6-2004 у 03:11

Останнім часом вживаю "Сармат". Прікольне та легко йде. Найбільше люблю "Guinnees", але в нас це дороге задоволення. Шкода.

Tempika - 22-6-2004 у 07:45

о ні, тільки не сармат :-)) віддає смаком запорізького пива середини 70-х років, загірке як на мене...

Kusakin M. - 2-7-2004 у 01:50

2Tempika! Кожному своє.

Tempika - 2-7-2004 у 07:23

...смакові згадки епохи застою чомусь не викликають у мене ностальгії...
а *совкове* пиво було ну нефайне... :-))