Форум Рідного Міста

Телепатія та екстрасенсорні здібності.

Ольга Книш - 6-8-2004 у 23:38

Вчора вранці я була за сто кілометрів від свого дому.В шостій годині не спала,лежачи на дивані,почула на відстані двох-трьох метрів,що мене кличуть.Присутність у тій же кімнаті моєї тітки змусила мене миттєво озватись,але моя тьотя продовжувала міцно спати,як і кілька хвилин до того...Я почала аналізувати голос.Зрозуміла,що він належить моїй мамі.Сказано було тихо,але не пошепки,впевнено,майже вимогливо,з тонкою ноткою хвилювання.Коли ми розмовляли по телефону,я спитала чи спала мама у той час,і вона відповіла,що ні,після чого з якоюсь ледь помітною тривогою видала запит про те коли я приїду.Я зрозуміла,що розмова не телефонна,і я таки маю їхати.По прибутті мої передчуття себе виправдали.
Позбувшись протягом дня розмов і думок про всілякого роду неприємності,я знову повернулася до того ранкового моменту і ще одна річ мене підтримала:якби той оклик я почула з іншої кімнати чи навіть з іншого кутка тієї ж,то можна було б деякою мірою знехтувати,але то було всередині,а головне біля вікна,котре дивиться у напрямку на Львів.

Це далеко не єдине паранормальне явище з усіх,що траплялися зі мною та з моїми близькими,але про решту я матиму нагоду розповісти в процесі нашої розмови,бо зі свого досвіду знаю,що коли написано забагато,читати не хочеться,та й здало би ся не змішувати,а розкладати окремо всі явища.Приєднуйтесь до клубу!

Олександра Бабяк - 6-8-2004 у 23:47

Людина має дивну здатність іноді передчувати, що з нею може трапитися. Я, наприклад, деколи відчуваю, що може (добре/погане) статись на наступний день. Корисна річ такого роду інтуїція...

Наталка - 7-8-2004 у 02:46

Обварила собі ногу. Біль пекельний, довго заживало... Десь три дні ніц мамі не казала. На четвертий день - дзвоник мамин: "Кажи, що у тебе сталося, бо я три дні не сплю, серце болить, лише валідолом харчуюся...". У мене був Шок. Містика? Телепатія? Чи мамина любов, яка сильніша за все на світі? Але щось таки було... :)

Tempika - 7-8-2004 у 07:10

...ніколи не стикалася з ніякими паранормальними явищами :-)))) обідно мені.

dr.Trollin - 7-8-2004 у 07:35

але не треба заради того обварювати ногу :(
а так... ну буває...
подекуди... але рідко (особливо у наших гамірних містах -- фону забагато)

Ольга Книш - 7-8-2004 у 18:21

Просто треба в це повірити і звертати увагу спершу на дрібнички,а потім і серйозніші речі можна бачити,чути,передчувати,а ще дуже добре,коли згодом навчишся правильно трактувати і застосовувати ті попередження,але то важко без допомоги професіоналів.

Наталка - 7-8-2004 у 21:12

Цитата:
Першим відправив користувач dr.Trollin
але не треба заради того обварювати ногу :(


Ой, свят-свят, свят, Сергію, що ти говориш? Та най би та телепатія стрісла, щоб я заради неї так мучилася три тижні, ночей не спала і ходити не могла! Просто так співпало.
Але щось таке існує, безперечно...

Tempika - 7-8-2004 у 21:47

...впевнена, що то все або співпадіння, або має цілком нормальне пояснення, просто
хтось таке пояснення не може (або не хоче) шукати... :-)) зато на небі вже мають падати леоніди.... чи як їх там...
такі метеоритні дощі.
жаль, хмарно ночами :-(

Ольга Книш - 7-8-2004 у 23:40

От не люблю,коли на все мають спрощене пояснення!Як так можна?Далі навіть не хочеться продовжувати тему з такими земними.

Ольга Книш - 8-8-2004 у 00:08

Сьогодні в обід приїхала зі Львова,прилягла на годинку-дві відпочити,і мені приснилося,що моя киця народила кілька кошенят,і я беру їх,аби перекласти в інше місце,де було б зручніше,але одне постійно випадає з рук і врешті-решт залишається.Слабке таке.І що ви думаєте?Прокидаюся від писку новонароджених кошенят,який чути у мене за ліжком.До вечора їх було уже п*ять живих і,згідно сну,один мертвий.
До снів теж почую скептичне ставлення?

Tempika - 8-8-2004 у 07:20

...це просто підсвідомість і інтуіція спрацьовують, нічого тут паранормального нема :-)

Ольга Книш - 8-8-2004 у 11:44

Жодна інтуіція і підсвідомість не можуть такого вгадати.Це не ставки на кінських перегонах.Тим паче,що живіт у неї не виглядав на таку кількість кошенят,і з усіх 9-ти років народжування малих лише один раз траплялося подібне.

Чому ви намагаєтнся усе спростовувати?Я тему підняла задля того,аби тут люди дописували щось цікаве,а не купу скептичних висловлювань.Не ображайтесь,але мене то зачепило.

Bis - 8-8-2004 у 12:05

І шо тут такого "екстра..." всім сняться сни... тільки, можливо не сьогодні на сьогодні, а сьогодні на тиждень, або сьогодні на рік... а найчастіше - сьогодні на ніколи...

а пояснення всьому цьому дуже просте: ВСІ ЖІНКИ - ВІДЬМИ... :D

Наталка - 8-8-2004 у 15:35

Цитата:
Першим відправив користувач Bis
а пояснення всьому цьому дуже просте: ВСІ ЖІНКИ - ВІДЬМИ... :D


Точно! Усі жінки - відьми, бо слово це, як усім безперечно, відомо, походить від старослов’янського "відати" - "знати" себто. У жінок зазвичай краще розвинута інтуіція, ніж у чоловіків, і вони (жінки), знову ж таки, за малим винятком, більш відкриті до незвичного, і не такі скептичні, як чоловіки. Прикро, що часом ця відкритість плавно перетікає в безмежну довірливість, а деякі тьоті Марфи та Ірини кричать на прийомах: "Все погано, неси гроші - виправлю. А не принесеш - пристріт зроблю, ще гірше стане!". Отаким би, з дозволу сказати, відьмам, та по лобі граблями! :mad:
Я не беруся аналізувати, яка це підсвідомість, чи що інше, але в моєму житті, на жаль, було багато таких "передбачень" - на жаль, бо майже всі вони - на зле. І це не тому, що хороше забувається - я жінка занудна, усі свої відчуття та передчуття в щоденник занотовую. Найгірше, що пам’ятаю - смерть бабусі, я прокинулася ранком, мені ані снів не снилося, і бабуся вже краще себе почували, але я знала звідкілясь, що помруть бабця саме в той день. Справдилося, як не шкода... До речі, а як ви ставитеся до твердження, що думка матеріальна, особливо - погана думка? Знаєте, те, про що кажуть "накаркати"...

dr.Trollin - 8-8-2004 у 16:20

2Bis
(підозріло) з звідки ти то, зБіса знаєш???
- а от, якраз, і не всі!!
(переконано) а тільки Краща половина!!

Tempika - 8-8-2004 у 17:37

...ну може підсвідомість, може... я ж читала *толкование сновидений* фройда, там усе пояснюється :-)
особисто я можу пояснити кожен свій сон, навіть самий чудернацький (а ви вже мені повірте, такі сни
кольорові багатосерійні більше нікому не сняться), навіть *типу* той, що щось мені там провіщував :-)))
і я не відьма, а ангел... :-))

Ольга Книш - 8-8-2004 у 22:49

От вже і Фройда приплели.Ще один скептик,в котрого на все є пояснення.
Добре,ще один з багатьох фактів:одного разу мля мама прокинулася вранці,вже збиралася вставати,перед ліжком стояв мій дідусь,її батько,котрий жив далеченько від нашого дому.То не був сон,і далеко не галюцинація.Він був,наче живий,і в той же день зателефонували,що дідусь помер.
Знову інтуіція?Дудки.
Є люди,в котрих зв*язок з потойбічними реаліями доволі сильний.І не намагайтеся перебити нам бесіду.

Олексій Мачехін - 8-8-2004 у 23:38

Мені щось сіпає від побудови "потойбічна реалія", таке враження, що вже виміряли потойбічний простір.
Якщо так, він риманів?

Tempika - 9-8-2004 у 05:50

...я думаю, тут тре застосувати функції комплексної змінної z=x+iy... :-)))
а взагалі, як визначити – це буйна фантазія, чи дійсно можна деколи підняти трубку, а
на тому кінці дроту *потойбічний світ слухає*... :-)) я просто хочу об*єктивні критерії.

Ольга Книш - 9-8-2004 у 12:09

Матеріалісти!!!Вас ще життя заставить думати по-іншому.

Олексій Мачехін - 9-8-2004 у 12:26

Олю, я ще навіть не встиг нічого сказати...

Tempika - 9-8-2004 у 12:29

..олю, ну я ж старша набагато... і в твому віці хотілося в усе це
вірити :-) але життя розсудило інкаше, як говориться :-)))
краще почитай фройда і побалакаємо.

Наталка - 9-8-2004 у 14:14

Олечко, я хоч і на твоєму боці у даному топіку, і мені років теж досить, і життя привчило, що "багато дивини є, мій Гораціо...", все ж скажу - не реагуй так бурхливо на опонентів. Якщо їх немає, немає й обговорення. :) Це зараз, як два полюси - на одному сліпа віра, на другому "об’єктивні" критерії. А де їх узяти? Я ось одному знайомцю з піною у рота доводила, що бачила примару (ну, горе зі мною таке сталося) - а він "ти спала. Або марила". Ось так і залишилися при своїх - і нічого, живемо. :) Я - із впевненістю (див. вище), що щось таке є, а він - теж зі впевненістю, що все це - вигадки екзальтованих панночок. :)

Олексій Мачехін - 9-8-2004 у 14:30

Ні, проти того, що "щось таке є", у мене заперечень неме, у мене є заперечення проти "потойбічної реальності". :)

Bis - 9-8-2004 у 20:03

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ КОРЕННИХ НАРОДІВ СВІТУ

Маю надію, що на цьому світі ми ще належимо до корінного населення....... :D:baddevil:

Tempika - 9-8-2004 у 20:27

...згідна з олексієм... ясне діло, що щось таке є, і є душа, і є непізнані можливості нашого мозку... але на
рахунок *онлайну з потойбіччям* я дуже сумніваюся... саме на такому грунті виростає популярність всяких там
бабусь олен, олян і пань либідей, ну і ілхамів (дуже виразне ім*я, чи не так), які кормляться сліпою вірою
*у щось потойбічне і містичне*, а насправді користуються темнотою і неосвіченістю своїх клієнтів :-))) давайте
проведемо тут якийсь хоча б експеримент, чи що... :-) ну науковий типу.

Ольга Книш - 9-8-2004 у 21:00

Проводьте...А я скажу ще,що у дитинстві вірила я в такі речі менше,бо чула їх від когось,а тепер таке діється зі мною,до того ж маю достатньо однодумців серед розумних освічених людей старшого віку,і не лише в моїй родині,хоча тут таки найбільше всього пізнала в тій галузі.
І ще одне:у мене це з віком тільки зростатиме,і я не просто чекатиму наступного видіння чи голосу,чи передчуття,а розвиватиму вміння зосереджувати свою увагу на таких речах і навчуся правильно їх трактувати,ви ще колись попросите у мене поради.

Наталю,до Вас:я не ставлюся надто агресивно до своїх опонентів,але уявіть собі,якби я дописала до Вашої "Тихої Краси" :"Гониш,пацанка,нічого подібного нема,і взагалі,шо ти в тій жизні бачила!"???

Tempika - 9-8-2004 у 21:28

....ну давай я попрошу поради :-))
скажімо, я задала одне питання... не скажу яке, а ти мені по своїм каналам дай відповідь...
ось і увесь експеримент... обіцяю чесно сказати, чи збулося те, що тобі напророчилося для мене :-)))
думаю, для цього досить моєї фотки, як це робить скажімо оляна:
http://public.fotki.com/ququshka/maya/me_portrait_train.html
просто для мене все це наразі порожні слова... хочу отримати хоча б один факт не з чужих вуст. :-))))
і ще одне :-) коли кобіта заради іміджу намагається встати в позу загадкової відьмочки – таке
я дійсно бачила, і часто... :-))) сподіваюся, це не той випадок...

Ольга Книш - 9-8-2004 у 22:29

Де Ваші фото,мені відомо,а вище написано,що вдосконалюватись я буду в майбутньому.
От чого Ви мене тим іміджем вкололи,не знаю.Ще раз повторюю:я розмову завела не для того,аби ми тут кусалися,а для того,щоб люди,котрі вірять і мають власний досвід,ділилися враженнями.Це Ви позу кобри зайняли безпідставно.

Олексій Мачехін - 9-8-2004 у 22:34

Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Книш
І ще одне:у мене це з віком тільки зростатиме,і я не просто чекатиму наступного видіння чи голосу,чи передчуття,а розвиватиму вміння зосереджувати свою увагу на таких речах і навчуся правильно їх трактувати...


Що, гарантовано зростатиме? А за яким критерієм? Як казав Шварц "Какіє ваши даказатєльства?". Щось понтів забагато.

Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Книш
Наталю,до Вас:я не ставлюся надто агресивно до своїх опонентів,але уявіть собі,якби я дописала до Вашої "Тихої Краси" :"Гониш,пацанка,нічого подібного нема,і взагалі,шо ти в тій жизні бачила!"???


Вона б сказала, що не нав`язується. На форумі є приклади.

Ольга Книш - 10-8-2004 у 00:00

І я не нав*язуюся.До чого все це?Я ж спокійно про загадкове починала.Де в мене там понти також не бачу.
Я саморекламою не займаюся.

Tempika - 10-8-2004 у 05:36

...поза кобри :-)))))
я просто хочу повірити, бо розмов таких завжди багато, а як доходить до конкретики....
кажу ж знов, обідно мені.

Користувач Олесь - 10-8-2004 у 07:23

Цитата:
Є люди,в котрих зв*язок з потойбічними реаліями доволі сильний.

Таки так.


Цитата:
От вже і Фройда приплели.Ще один скептик,в котрого на все є пояснення.

Це цілком нормально. Потрібен просто звичайний науковий підхід - відрізнити де речі, пояснені Фройдом, а де - поки що за межами пояснень сучасної науки.


Цитата:
Мені щось сіпає від побудови "потойбічна реалія", таке враження, що вже виміряли потойбічний простір.
Якщо так, він риманів?

Проблема з термінологією - для деяких явищ, які ще не вивчені, не існує термінології, відповідно користуємося наявною, яка не завжди є вдалою, оскільки покриває інші математичні/фізичні поняття. Мене також кривить від застосування терміну "поле" наліво і направо.


Цитата:
..олю, ну я ж старша набагато... і в твому віці хотілося в усе це вірити

Якби хтось з нас пару десятків років розказував комусь зі старших людей про котрусь зі сучасних технологій, користуючись якою зараз ми навіть не задумуємось (хоча б мобільний телефон з фотоапаратом і можливістю посилання емемесів), відповідь була б "доню/синку, мені теж в твому віці хотілося в усе це вірити".

Здоровий скептицизм - це добре, але можна поставити питання "так не може бути" а можна - "в який спосіб таке може бути".


Цитата:
скажімо, я задала одне питання... не скажу яке, а ти мені по своїм каналам дай відповідь...

Такі речі не виходять на замовлення. Справжні ясновидіння завжди спонтанні.


Цитата:
...розвиватиму вміння зосереджувати свою увагу на таких речах і навчуся правильно їх трактувати,ви ще колись попросите у мене поради.

А от цього робити не треба з ряду причин.

Tempika - 10-8-2004 у 07:36

...хотілося б почути аргументацію того факту, що *справжні ясновидіння завжди спонтанні....* :-))
ЧОМУ???

Андрій Корж - 10-8-2004 у 08:04

У мого батька сестра і два брати свого часу померли.
Отож , щораз перед їхньою смертю мій батько бачив їх уві сні. Вони йому говорили, що мають кудись піти.

Андрій Корж - 10-8-2004 у 08:10

> хотілося б почути аргументацію того факту
>що *справжні ясновидіння завжди спонтанні....*

Даремно чекати якусь аргументацію у цій гілці.

Користувач Олесь - 10-8-2004 у 08:19

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Корж
> хотілося б почути аргументацію того факту
>що *справжні ясновидіння завжди спонтанні....*

Даремно чекати якусь аргументацію у цій гілці.


Чому б і ні. На мою думку, за нормальних обставин людина не має знати своє чи чуже майбутнє, чи інші відомості, недоступні за звичайних умов. Але в певних ситуаціях їй потрібно отримати якісь видіння для того, щоб запобігти певним негативним явищам або просто змінити свою поведінку.

Хочу зазначити, що я також є достатньо скептичний, просто я вважаю, що є явища, які сучасна наука ще не в стані пояснити, тому недоцільно би було заперечувати їх існування, а намагатися пояснити, виходячи з наявних даних і, за браком останніх, викривати таким чином прогалини у відомостях людства про оточуючий світ.

Наприклад, до винаходу телеграфу неймовірним здавалося би знати в реальному часі що відбувається в іншій місцевості без застосування ясновидіння чи телепатії :). Пізніше людство це вирішило за допомогою технічних засобів. Чи можливо так само отримувати відомості про події, які відбуваються (відбулися, відбудуться) в інший час? Наразі для цього є тільки ясновидіння :).

Tempika - 10-8-2004 у 08:59

...власне ніхто нічого не заперечує...
але хотілося б у цій гілці дискусії почути щось
більш грунтовне, ніж *хтось щось побачив* і
*кому що приснилося*.... все ж має бути можливість
якось це прощупати експериментально?... :-))
чому б не вхопитися за таку можливість продемонструвати
власні можливості?... натомість ображаються.

Олексій Мачехін - 10-8-2004 у 09:43

2Tempika
Я чув (зауваж - я не впевнений), що є в цих справах певні закономірності.

Зокрема людям, які присутні при вмиранні родичів, ті родичі сняться і віддячують.

Але перевіряти дуже не хочеться, якщо чесно.

Наталка - 10-8-2004 у 10:37

Олечко, я спокійно ставлюся до того, що комусь можу не подобатися я чи мої твори - я ж не долар. :) Особисто до Вас у мене немає жодних поганих емоцій - я просто хотіла, щоби це було обговорення, отаке, як дописи Користувача Олеся, а не репліки "от які ви погані, скептики, і т. д.". Тут власне ніхто нікому не нав’язується, є цікавість до теми - пишеш, а ні - то ні. Для мене тема цікава. :)

Tempika - 10-8-2004 у 10:48

...я мушу признатися, що мій гарячо любимий дідо
мені не показувався і не снився... так само і про інших
родичів можу сказати... хоча моя мама чомусь сильно
плакала в цей день, ще не знаючи причини...
мабуть, між батьками і дітьми є певні узи, які тяжко
розірвати... але при чому тут екстрасенсорика і тири пири? :-)))

Наталка - 10-8-2004 у 10:53

ОК, а як назвати ці узи - голос крові? Чи ще якось? Адже вони невидимі, їх не можна помацати, та менше з тим, вони - є. Адже екстрасенсорика - це надпочуттєве сприйняття. :)

Рост - 10-8-2004 у 12:05

Кожна людина сприймає світ по своєму. У кожного свій життєвий досвід. І стверджувати чи заперечувати ті чи інші обставини можна тільки по відношенню до себе із 100% впевненістю, але не по відношенню до інших. Пригадайте, як ми пробували порузумітися з Чарівником з міста Гамельн, і що з того вийшло.
Я ж знаю одне. Головне в житті - це любов - до Бога, до себе, до інших людей. Це праведність. А різні видіння (а світ - це не тільки те, що можна помацати руками) - вони можуть бути як від Бога, так і від лукавого, тому виробити відношення до них треба рівне. А от заглиблюватись в ті дебрі з метою вивчення не варта, як на мене - це таке болото, в якому дуже легко зав`язнути, що потім і не виберешся. І це не порожні слова, так було з багатьма людьми, і то куди більш стійкими у своїх емоціях. Пригадати хоча б преподобного Силуана Афонського і його боротьбу з різними бісами. До-речі, можна спробувати почитати книгу про нього, вона так і називається - Преподобний Силуан Афонський, а ще виходила під назвою Писання Старця, здається. Дуже пізнавально. Є в книгарні на Короленка, при російській православній церкві.

Ольга Книш - 10-8-2004 у 23:18

Не маю я наміру настільки заглиблюватися,наприклад,я не хочу мати справи з картами,не збираюся знайомитися з жодною магією,бо від білої до чорної лише один малопомітний крочок.Я поставила собі за мету при нагоді повчитися у професіоналів,котрі не хизуються своїми знаннями і не спекулюють ними,готувати ліки на трав*яних основах,тлумачити сновидіння не по Фройду,а з давніх народних джерел,пізнати деякі тонкощі астрології та біоенергетики.

Наталю,даруйте,але мені здається,що моє звернення до Вас на письмі прозвучало дещо неделікатно.От недолік у спілкуванню в інтернеті-не чути інтонації співрозмовника,і виходить бека.

Ще одна історія(не зовсім по темі,але ми давно уже вийшли за її межі):
у післявоєнний час померла сестра моєї бабусі,залишивши по собі двоє маленьких діточок.Якось в обідній час дітки позасинали,а моя бабуня сиділа біля колиски.Хата була наглухо зачинена,жодного зайвого звуку,і несподівано перед колискою постала ласочка.У бабусі моєї спершу тіло,мабуть заклякло,але потім,побачивши як та ласочка стоїть нерухомо на задніх лапках і вдивляється в малят,вона зрозуміла,що сестра її у такий спосіб провідала своїх діточок.Ласочка зникла так несподівано,як і з*явилася,просто зникла.
П.С.Гіпотез про галюцинації ніхто не висував,вони тут недоречні і неможливі,бо йдеться про психіку моєї бабуні,людини,котру любили і поважали сотні людей.

Tempika - 11-8-2004 у 06:35

...нема у астрології ніяких тонкощей :-))
це всього навсього псевдонаука, а вірніше бізнес, який кормить силу силенну шарлатанів :-)))))

Андрій Корж - 11-8-2004 у 06:59

>хотілося б почути аргументацію того факту, що *справжні >ясновидіння завжди спонтанні....

Ось вам найкраща аргументація щодо спонтанності ясновидіння, телепатії, тощо

1) Паранормальні явища існують. Навіть на цьому форумі багато людей, що бачили чи чули про щось таке.

2) Ніхто вже багато років не одержав 1 000 000 доларів за
демонстрацію будь-якого паранормального явища, що пропонує Фонд Джеймса Ранди
http://www.randi.org/research/challenge.html

Головна умова - це саме НЕСПОНТАННІСТЬ:

Applicant must state clearly in advance, and applicant and JREF will agree upon, what powers or abilities will be demonstrated, the limits of the proposed demonstration (so far as time, location and other variables are concerned) and what will constitute both a positive and a negative result. This is the primary and most important of these rules.

dr.Trollin - 11-8-2004 у 08:57

або ще на "псевдонауковому" рівні

т.зв. паранормові явища стають можливими лише у момент/ (у наслідок) підведення до паранормогенеруючого організму відповідної (розсіяної як на звикле) енергії.

Як вже вказувалося паранормогенеруюча енергія _розмита_ -стандартно -- її потенціал Дуже Низький
(що, до речі, не означає, що він таким був Завжди
-- див. різні розповіді про рініш існуючих чаклунів та богів)
Як відомо ще зі шкільної фізики -- об'єкт змінює свої властивості у слабких енергетичних полях -- лише у місцях пучностей тих полів (зокрема у місцях інтерференції хвиль енергії).
Суттєвимє момент, що
неоднорідність енергетичного поля (ну або енергопотоку)
(у нашому випадку -- сплеск/зростання ПЯ-ПаранормоЯвищ) може бути:
*1*самовільно утвореною (раптові сплески) - накладення енергохвиль, внаслідок взаємодії енергопотоку з віддаленими тілами, нам ен видимими (такі явища досить намарно пробує аналізувати Астрологія)
*2*зв'язаною з "природними" (спец)властивостями об'єкту/регіону, де знаходиться реєстратор ПЯ (відхилення компасної стрілки біля казанка, або "місця сили" )
*3*викликаної _нами_ж_ згенерованих спецвластивостей ("нагромадження прани"/"відхід у пУстинь"/затиканя пальцем шлангу з подальшим балекосяжним випльовуванням води).

Ото, власне тоді б і можна б отих " 1 000 000 доларів " видобути, як умієш щось з таких умов знайти/організувати.

Найб. суттєвим є, правда, те, що як таки щось подібне і зумієш
(у наш-то час чародійсько-енергетичної кризи)зорганізовувати (у _зауважувальних_/"реєстрабельних" масштабах)
- то ще не факт, що:
*1* тої суми тобі не замало буде
(при таких то розцінках на енергію, як є у наш час)
*2* тобі то не буде сугубо пофіг
*3* отримаєш дозвіл від ОПЕЧ (тобто від -Організації Правдивих Експлуататорів Чародійства)


P.S. мдя...

Користувач Олесь - 11-8-2004 у 09:01

Цитата:
Першим відправив користувач Ольга Книш
...не збираюся знайомитися з жодною магією,бо від білої до чорної лише один малопомітний крочок.


Що біла, що чорна, не варто заглиблюватися ні в одну, ні в другу. Я наводив колись цитату-пояснення отця Вороновського в темі про лікування нетрадиційними методами "Чи користувались Ви послугами "нетрадиційної" медицини?" (відправлено 23/2/2003 в 12:08):

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=112

Tempika - 11-8-2004 у 10:54

...ну і я кажу, сірьога, то все фізика :-)))
просто багато недослідженого і там, і тут... не можна
ж просто те, чого ми ще не знаємо, пояснювати тільки
паранормальним і езотеричним... :-)))

Наталка - 11-8-2004 у 14:55

Надибала я якось серію однієї американської письменниці, яку (серію) чомусь презентували, як любовний роман, хоча насправді це - чистої води детектив. Там йдеться про спецпідрозділ ФБР, де усі - екстрасенси, телепати, емпати (людина, що відчуває чужій біль, як власний, і бачить злочинця очима жертви - весело, еге ж?) і тому подібні незвичайні люди. Вони навіть між собою майже не розмовляють, просто читають думки - телепати, одначе... :) Звісно - художній вимисел, звісно, такого відділу немає, хоча письменниця стверджує, що під час створення серії багато спілкувалася з різними такими от людьми, і вони її переконали, що це не шартлатанство. Про магію справді мова не йде - розділити білу та чорну практично неможливо, а якщо маг практикує, то неможливо без усякого "практично". А всі ці, як їх називають, паранормальні здібності особисто для мене - це як абсолютний слух від природи у мого друга, в той час як я сама і на двох нот вірно не проспіваю. У когось є художній дар, він малює, а в когось - такий незвичний, він відчуває те, чого інші не відчувають... Так мені здається. З об’єктивністю тут дуже важко: я стверджую, що об’єктивно відчуваю це, а мені говорять, що я об’єктивно не можу цього відчувати. Можливо, дійсно не слід пояснювати все "паранормальним та езотеричним" (с), та ще гірше - ніяк не пояснювати, відмовляючи "А так не буває!". :rolleyes::saint:

Ольга Книш - 12-8-2004 у 19:13

Власне,якщо комусь не до впожлби терміни,якими я назвала дані явища,то нехай би лиш до термінів чіплялися,але ж я їх не зі стелі списала,а читала чула і тут дала їм правильне призначення.