Форум Рідного Міста

Телевізійні канали

Василь - 2-12-2002 у 08:52

Які українські телеканали Ви найчастіше дивитесь?

Андрій Пелещишин - 2-12-2002 у 09:24

Новини я виключно з Інету читаю

кецо - 5-12-2002 у 13:55

Недавно бачив на Інтері передачу "Вікна" - суть - ведучий запрошує встудію людей і ті при кілька тисячній аудиторії телегладачів розказують свої проблеми. По ідеї це реальні люди і реальні проблеми. Але це тільки по ідея а насправді така хирня (вибачте), але поіншому не назвеш. Режисура гірша як Південно американських серіалах.
До порівняння наше "Без табу" завсім інша справа. І знову до Інтера з його "Вікнами" хто це випустив в єфір.

Юрій Сєров - 5-12-2002 у 22:45

Серед українських каналів двилюсь 1+1, новий, інтер - у 90% випадків це спортивні передачі, по 1+1 ще новини.
А УТ-1... - по ньому тільки футбол, але і то як Семененку дадуть коментувати, то хоч звук виключай. Я став помічати, що коли наприклад коментує Семененко з Джулаєм, то слух автоматом відключається, коли Семененко, щось намагається сказати

Василь - 10-12-2002 у 09:02

Новини по 1+1????????
Юра, я був про тебе кращої думки.

Юрій Сєров - 10-12-2002 у 15:13

Так, можливо це ненайоб'єктивніші новини по Україну, але новини про світ можна дивитись. Це по-перше.
По-друге: я не казав, що вони мені подобаються/неподобається, я їх просто дивлюся.
По третє: фраза "я був про тебе кращої думки" - тягне на особисту образу. Якщо хочеш сказати свою думку про об'єктивність/необ'єктивність цих новин - напиши. Де, як, коли вони сказали правду/неправду і т.д.
Новини на НБМ я не дивлюсь через біжучі стрічки з курсами валют і прогнозами погоди. В мене від них паморочиться голова. Я не розумію кому потрібні ці курси валют. Коли вони будуть мені потрібні, я пошукаю деінде. Якщо приберуть ці стрічки може буду дивитися. Але чи сподобаються мені ці новини, стиль їх викладення і т.п.???
Про тебе думки не міняв. Більше відповідати не буду, бо з власного досвіду знаю, що це переросте у сварку.

Василь - 10-12-2002 у 15:27

Юрко, якщо я тебе образив, прошу вибачення.

Nazar - 10-12-2002 у 17:15

"Темники" мене дратують та ображають значно більше ніж біжачі стрічки!:cool:

Андрій Пелещишин - 10-12-2002 у 17:30


Цитата:

"Темники" мене дратують та ображають значно більше ніж бі


Зате вони економлять час, а то раніше треба було дивитися новини на різних каналах, а тепер раз подивився і досить (тільки назви передач різні, а так як за брєжнева) :)

Юрій Сєров - 11-12-2002 у 11:08

Річ у тім, що незалежних новин бути не може, принаймні наразі. Нема громадського телебаченя, будь-який канал має власника.
Але професійні новини відрізняються тим, що вони намагаються просто замовчати деякі некорисні для них факти. Непрофесійні, (IMDM - це УТН) намагаються нав'язати свою думку.

Василь - 16-12-2002 у 10:20

На форумі рідного міста відкрито форум Телерадіокомпанії НБМ. Заходьте, пишіть, відкривайте нові теми та опитування

голосування

NBM-Redaktor - 18-12-2002 у 14:30

я щось не зовсім зрозумів. як відбуваєтсья голосування і як двитися результати?

Василь - 18-12-2002 у 15:25

Необхідна зліва навпроти назви каналу поставити крапку і натиснути кнопку Проголосувати

Павло Жежнич - 21-12-2002 у 01:07

А хіба запропоновані перші 5 варіантів чимось особливо відрізняються один від одного? Дійсно, як за Брєжнєва - усі якісь однакові.

Теодор - 23-12-2002 у 11:54

Останнім часом рідко дивлюсь телебачення. В основному спортивні та новини. Регулярно переглядаю 288 сторінку телетексту на Інтері. Там можна дуже оперативно побачити останні результати футбольних,хокейних, баскетбольних та тенісних матчів. Після сьогоднішнього дня обов'язково подивлюсь НБМ . Тут про нього ніби високоъ думки . Чесно говорячи я так не думав. Тим більше що в мене чомусь дуже поганий сигнал на НБМ ???

Nazar - 2-1-2003 у 10:37

Сьогодні дуже серйозно задумався над яким каналом ставити голосуючу крапку.

Аналізуючи телеефір за останні три дні залишається лише жалкувати що в мене є телевізор. Отак по новому році писати про погане так не хочеться, але вони мене примушують! Сама бридка москальня, перемішана на "украинцах" і то у співвідношенні 95 до 5відсотків.

Не потішив і НБМ, основний ефір якого забитий був бобулоножками і їм подібними.

Зате хороші вреження залишили "Lord of the dance" та повний концерт Депешу по М1. Що до Депешу то я ще довго не міг відійти від тремтіння яке спричинила "Ін йоу руум" - жива імпровізація плюс відеошоу!

А так всіх з Новим Роком та з наступаючими справжніми святами!:cool:

kristi - 3-1-2003 у 13:44

Не знаю, щодо телевізійних каналів та якості їх новин чи інформації, але не дивлюся тотої домашньої тваринки(телевізор) вже давно і з однієї простої причини:
Ви тільки послухайте їхню М О В У!!!!!!!!
На кожнісінькому каналі - вмикаєш і чуєш:діялекти, русизми, говірки, бридню, похабне скривлення мови.
Та що ж це за телевізія, якщо у ній говорити нормально не вміють. Як можна дивитись новини, коли телеведучого так і підмиває вставити якесь російське слівце, лице йому кривить від неприродности (для нього) слів, що він їх вимовляє!!!!!!

Nazar - 3-1-2003 у 15:38

Ти спробуй налаштуватись на НБМ:cool:

Василь - 3-1-2003 у 19:44

Шановні друзі, дописувачі форуму.
Всі, хто вважає, що канал НБМ є найкращим в нашій державі, заходьте частіше на підфорум НБМ, а головне висловлюйте там свою думку. Хто, як не ми, повинні "розкрутити" цей канал.

Соломійці

Василь - 20-1-2003 у 20:00

А хто керує нашим рідним, місцевим 12-им каналом?
І чи Ви надалі там працюєте?, а то я майже телевізора ніколи не дивлюсь.

Solomika - 21-1-2003 у 10:15

Василю!
Генеральний директор 12 каналу Климович Я. Ще 12 каналом керують шофери, бухгалтери, всі кому не лінь, але не нормальні, розумні журналісти. Так, я веду програму "Ранок" і як можу борюся з цими жахливими умовами ЛТБ. Тут апарутура до дупи, тут самі старі пердуни. Умов праці нормальних не має, але в мене є надія, що ми, тобто програма "Ранок", скоро переберемося в нормальну студію і самі будемо вирішувати, що давати до ефіру, а що ні.

Соломійці

Василь - 21-1-2003 у 19:45

Поскоріше б - це про ЛТБ.

Між іншим, чи звернули Ви увагу на новий проект Дмитра Тарана - цикл передач про рок-рух України Rock-n-Block (у розділі телерадіокомпанії НБМ).

http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=422

Solomika - 27-1-2003 у 13:55

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
Поскоріше б - це про ЛТБ.

Між іншим, чи звернули Ви увагу на новий проект Дмитра Тарана - цикл передач про рок-рух України Rock-n-Block (у розділі телерадіокомпанії НБМ).

Так, я чула про цей проект. Він молодець що взявся за нього. І ще я зрозуміла, що йому потрібні гроші?

Яндрух - 25-2-2003 у 14:03

Вчора "Интер" транслював зі столиці світу, "колиски демократії" і суперпотуги американську народну забаву "Грем-м-м-мі" (гремліни?), де співаки отримують за свій спів цінні призи і дякують татові, мамі, цьоці, бабці, продюсерови, американському народови і закликають "No War!"
Вчора укотре можна було пересвідчитись як славний американський народ уміє бавитися, готуючись до війни (?!). І дарма, що такі "заходи" вже, дійсно, почали наагадувати "бенкет під час чуми" (в України перейняли таку традицію, чи шо?): комерція - то святе діло,щоб там не було.
Дуже то всьо відгонило штучністю. Сексапільна с..чка Кайлі в черговий раз вирішила було епатувати публіку і, представляючи номінацію "поп..", була "взута"
виконавицею гол. ролі серіалу "Секс і місто", в якої, як видно, та "номінація" була виразнішою...
Під час передачі не міг не злапати себе на думці, що виконання було фанерним: ну дуже неприродньо виконавці ворушили устами, хоча голос видавався живим (?!).
Може за п'ять років простою нью-йоркські маги звуку втратили кваліфікацію?
Як на мене, то розчаруванням дефіляди вважаю "Coldplay". Хлопці захворіли на "зіркову" хворобу, і то серйозно захворіли: фронтмен групи уявив себе другим Бахом і
нема на то ради.
Непідробним був (з того всього, шо я бачив) тільки Basta Rhymes, а якби ше заспівав "Gimmie Some Mo' "...
Вирішивши твердо "піти вже спати", поклацав каналами і що ви, думаєте, надибав: на Першому національному співали якісь пакистанські репери (??!!). Шляк..., куди той світ ся котит?!
...розтилаючи своє ліжечко і вкладаючись спатки, ввімкнув Niko - і тільки тоді віднайшов душевну рівновагу і спокій...

Василь - 1-3-2003 у 08:47

Потішив вчора УТ-1. Показали годинний концерт Марічки Бурмаки із вставками присутності Ющенка на концерті. От комусь "влетить".
...розтилаючи своє ліжечко і вкладаючись спатки, ввімкнув Niko - ще раз всіх послав на чотири сторони. Включив "Без цукру" і тільки тоді віднайшов душевну рівновагу і спокій...

Зоряна - 1-3-2003 у 10:41

:lol::lol::lol:

Яндрух однозначно вдаліша ідея, ніж ДК!

Але занадто штучно, Юзьо коли пише - все лягає гладенько, а тут повне зухвальство.
Але нічого, наступний проект буде напевно ще кращим.:lol:

Між іншим...

Круціфукс. - 2-3-2003 у 21:01

В репертуарі каналу НБМ останнім часом стає все більше цікавого кіно (не картонно-попсового). Вперше за довгий час я став слідкувати за програмою українського телеканалу. Так тримати!

Василь - 3-3-2003 у 08:15

Вчора вечером по М1 показували уривки з рок-екзистенції 2002. Шкода, що не друкуютть ніде програми цього каналу. Попав випадково. З того що показували найбільше сподобався гурт "Крихітка Цахес".

Які канали найбільше дивляться, тим найменше довіряють

Роман Голощук - 8-3-2003 у 11:28

Найменше українські телеглядачі довіряють новинам
на каналі УТ-1, а найбільшою довірою співвітчизників користуються новини каналу СТБ. Таким є дані всеукраїнського опитування, проведеного на замовлення Інституту політики.
Респондентам запропонували відповісти, на яких каналах вони дивляться програми новин і яким із них найбільше довіряють.

Найчастіше глядачі дивляться, і при цьому не довіряють (парадокс!), програмам новин найрейтинговіших телеканалів "Інтер" (25% опитаних) і "1+1" (22%). І лише 3% респондентів сумнівається в правдивості новин на каналі СТБ.

Лідером серед ведучих основних телевізійних новин є Алла Мазур (Студія "1+1";) - їй довіряють 62% опитаних. Експерти відзначають, що її рейтинг значно перевищує довіру до самої програми ТСН (49%).

Водночас велика конкуренція спостерігається у “рейтингу недовіри” телеведучих. Лідирують в антирейтингу журналісти Студії "1+1" В'ячеслав Піховшек (16%) і Дмитро Джангіров (9%).

Юлія ЛІЩЕНКО
Джерело - [url= http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=17868] http://www.wz.lviv.ua [/url]

Рейтинги Інтеру не парадоксальні.

Дмитро Таран - 8-3-2003 у 13:32

То сприймається як офіційна точка зору і між строк читається правда. Інколи діаметрально протилежна. Дуже важливе джерело інформації.
Бож не секрет, щоканали отримують вказівки зверху що і як подавати

Василь - 7-4-2003 у 13:53

Вчора в гостях на НБМ в денних розмовах була присутня чарівна львів'янка Леся Герасимчук, солістка "Королівських зайців". Всім, хто дозвонювався в ефір, Леся дарувала футболки з емблемою королівських зайців. Розповіла про майбутні плани. Наголосила, що музика є лише для неї хоббі, бо в нашій країні з альтернативної музики жити неможливо. Тому пише музику для різних театрів.
Також вчора було презентовано перший відео-кліп "Королівських зайців".

ynovak - 10-7-2003 у 14:33

А росiйськi канали у Львовi транслюються?

Василь - 10-7-2003 у 14:42

Так, транслюються, якщо маєш кабальне.

Юрій Сєров - 10-7-2003 у 20:50

А тут можна почитати прикол.
Джангіров проколовся, оприлюднивши темник:
http://www.rukhpress-center.kiev.ua/archive.phtml?id=721

pit - 6-8-2003 у 11:27

А що, існує українське телебачення? Такій феномен мною не зафіксований, на жаль!

Odarka - 6-8-2003 у 13:19

Цитата:
Першим відправив користувач pit
А що, існує українське телебачення? Такій феномен мною не зафіксований, на жаль!


Мною також:D

fish - 6-8-2003 у 13:34

Рок-екзистенція по М-1... І чого у мене не показує? :(
Хоч я там і була сама, але би ще подивилася залюбки...
Я щонеділі вранці вмикаю канал Запоріжжя і дивлюся Євтушенкову програму Тинди-Ринди. Ото національний герой, без жартів. Де б я ще побачила кліпи Кому Вниз і Мертвого Півня? Хто би ще показав моїх недавніх знайомих, які цього року найбільше зацікавили: Пропала Грамота і Ексампей? Уривок з відеофільму Мед-Хедс? Ото люди...

fish - 11-8-2003 у 15:08

учора по 1+1 Одарку показували :D

Odarka - 11-8-2003 у 16:45

Цитата:
Першим відправив користувач fish
учора по 1+1 Одарку показували :D


І що я там говорила, хоч щось розумне було?:)

тихий вечір - 11-8-2003 у 20:54

>>І що я там говорила, хоч щось розумне було?

:) було..., і взагалі - приємно. Хоч деколи згадують про Львів.

>>Де б я ще побачила кліпи Кому Вниз і Мертвого Півня?

от власне – ніде їх не показують. Євтушенка я взагалі вже сто років не бачив. Кому Вниз бачив раз на Ентері. Взагалі, то думаю що Ентер найякісніший муз. канал (правда незнаю чи в багатьох він є), відвертої попси не показує, охоплює всі напрямки (поп)музики (аналог Емтіві напевно), дає троха новин...
В мене аж щелепа відвисла як побачив там кліп Кому Вниз (а недавньо - Фактично Самих наприклад, просто супер доречі)....

Але все рівно, такого щоб канал задовільняв хоча б на 90 % в нас ще не скоро буде. :(

Nazar - 11-8-2003 у 21:09

Я сам від несподіванки (мова йде, коли показували наше місто з Дзигою та Фляшкою) аж зааплодував, а як побачив ще й Одарку - ВАУ!!! Все таке свояцьке та рідне, і тільки подумати - з ящика! Я був приголомшений.

Наталка - 11-8-2003 у 21:18

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Я сам від несподіванки (мова йде, коли показували наше місто з Дзигою та Фляшкою) аж зааплодував, а як побачив ще й Одарку - ВАУ!!! Все таке свояцьке та рідне, і тільки подумати - з ящика! Я був приголомшений.


Ага, мені також сподобалось! :D Знову відчула, як скучила за Львовом :saint:

fish - 12-8-2003 у 07:46

А у Львові хіба жоден канал не транслює "Тинди-Ринди"?

Олександр Ганущин - 12-8-2003 у 07:53

Для мене нове кліпи "Кому вниз". Вони справді є??? Скільки і на які композиції ???

fish - 12-8-2003 у 07:57

Я бачила один: на "Виє мама"

тихий вечір - 12-8-2003 у 12:11

так, тільки цей один кліп.

а Тинди Ринди - ні, немає наскільки я знаю :(

Odarka - 12-8-2003 у 12:55

Колись, коли на 12 каналі була програма "Ранок", ми там показували всі українські кліпи, було класно, але тепер все минудлося...

Роман Голощук - 12-8-2003 у 15:11

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Колись, коли на 12 каналі була програма "Ранок", ми там показували всі українські кліпи, було класно, але тепер все минудлося...


А чи не можна відновити програму "Ранок"? Якщо не на 12 каналі - то на "Мості". Я чув, що Дзига активно співпрацює з ТРК "Люкс".

Odarka - 12-8-2003 у 15:39

Цитата:
[

А чи не можна відновити програму "Ранок"? Якщо не на 12 каналі - то на "Мості". Я чув, що Дзига активно співпрацює з ТРК "Люкс".


Програма "Ранок" далі іде на 12 каналі, але там помінявся директор Олесь Старовойт, який придумав цю програму, тепер він у Львівській газеті. Через цього директора багато хто з хороших вед4чих пішли звідти через цензуру:(
Дзига співпрацює з Трк Люкс в плані реклами та сюжетів, поки що вони ж кліпи не крутять. Щодо Моста, то вони нас не долюблюють...не знаю чому...складно з ними, бо там журналісти працюють тупо на заробляння грошей, вони своєї голови на плечах не мають, щей до того майже всі говорять російською і хочуть виїхати до Києва.
Ми плануємо телевізійний проект, але поки що збираємо гроші:)

Nazar - 12-8-2003 у 20:25

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Дзига співпрацює з Трк Люкс в плані реклами та сюжетів, поки що вони ж кліпи не крутять....


Буквально вчора молодий та талановитий метр:lol: Андрій Князь лунав на Новому під егидию славнозвісних вишеньок.
Так що крутять, тілько платіть по-більше.

Василь - 22-9-2003 у 07:24

В суботу Міст своїми "На високих підборах" з'їв 10 хвилин Романа Чайки, тобто його авторську програму "5 копійок" на 5-му каналі. І кому на це жалітись?

Василь Яворський - 22-9-2003 у 14:16

Панове, телєвізія то є гидота. Читайте газети, бавтеся в інтернеті і кіна на відео чи дівідях ся дивіть. То є, направду, корисніше для нервової системи аніж наша вкраїнська телєвізія.

Captivitas - 4-5-2004 у 17:49

Нап свята потішив Новий канал двогодинним концертом виключно українських виконавців: Вася Клаб, Гайтана, Скрябін, Кріхітка Цахес, Сбей Пепел"С...

Лучишин Роман - 24-6-2004 у 12:03

Крім 5-го решта практично не дивлюся.
По Ут1 дивлюся лише Формулу1, і то останнім часом формула вже не цікавою стає.

Станкевічас Сергій - 24-6-2004 у 17:37

Цитата:
Першим відправив користувач Василь
В суботу Міст своїми "На високих підборах" з'їв 10 хвилин Романа Чайки, тобто його авторську програму "5 копійок" на 5-му каналі. І кому на це жалітись?

Наші місцеві також підїдають 5-ий канал...

Tempika - 25-6-2004 у 10:53

...хочу анонсувати глядачам кабельного телебачення, що з понеділка Польсат знов починає
показувати найкращий серіал усіх часів і народів :-)) це *Еллі Мак Білл*... у понеділок, середу,
п*ятницю о 18.00... чудовий серіал для тих думаючих, відчуваючих, з почуттям гомору, кому
плюс-мінус 30... в америці цей серал вже закінчився... скажу (увага, спойлєр!!), що Елі так і не
вийшла заміж, тому самотні, тримайте хвіст пістолєтом, життя прекрасне *по любе*, як
говориться... :-)

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 14:45

Цікава новина від кореспонденту:
В медіапросторі з`являються ще три донецьких канали: IVK НТН (колись ТБ Табачук) і КТМ

http://www.korespondent.net/main/30183

Користувач Олесь - 17-11-2004 у 09:17

Параметри прийому "5 каналу" і радіо "Niko-FM". Супутник AMOS-2:

Супутник: Amos 2
Орбітальна позиція: 4° w (західної довготи)
Мовлення ведеться в цифровому форматі MPEG-2
Частота: 10722,5 Мгц
Поляризація: Н (горизонтальна)
Швидкість цифрового потоку: 27500
Виправлення помилок (FEC): 3/4
Час трансляції: цілодобово


Параметри прийому "5 каналу". Супутник SIRIUS:

Супутник: Sirius
Мовлення ведеться в цифровому форматі MPEG-2
Частота: 11766 Мгц
Поляризація: Н (горизонтальна)
Швидкість цифрового потоку: 27500
Виправлення помилок (FEC): 3/4
Час трансляції: цілодобово

http://www.5tv.com.ua/newsline/118/0/2281/
http://www.5tv.com.ua/newsline/118/0/2535/

Громов Сергій - 17-11-2004 у 10:05

Я от від березня не мав кабельного - тільки на "роги" приймав що ловиться. Дивився переважно :( рекламу.

Зараз по акції Телебойман-а підключив кабель. Дивитись - нічого, всі канали односторонньо висвітлюють події. Насправді незалежних в Україні дійсно нема. Тому частіше за усе йду на буржуйські новини, якщо це стосується теперішніх обговорень навколо президенства, або музичні канали (М1 Віва та інші - не важливо як звуться).

Про львівське телебачення ............................ у Львові завжди був ретрансляційний центр і ні в якому разі не телестудія, від цього і погане зображення, і відсутність професійності, тощо.

Щось мене на балачки понесло ! Вибачайте !

Captivitas - 17-12-2004 у 15:25

Після 20 грудня чекаємо на 5 канал у Запоріжжі. Вже виграно тендер на дециметрову частоту. Планується створення корпункту у місті.

masha - 17-12-2004 у 16:39

Який телевізійний канал дивлюся найчастіше, - не знаю (я взагалі телевізор мало дивлюся), певне, що ТРК Україна. Та й подобається більше за інші ТРК Україна...

Олексій Мачехін - 17-12-2004 у 17:25

Про смаки не сперечаються.... але ги.

Nazar - 17-12-2004 у 17:31

Ще би окрім смаків вказали б, чому, я б тоже не сперечався, але "ги"було б змістовніше, та й довше б тримало.:)

Реплікант10322195 - 18-12-2004 у 14:44

Кожної неділі або через одну по 1+1 дивлюся з родичами "форт Буаяр", тому за нього голосую. Новини дивлюся переважно під час надзвичайних ситуацій по Інтері та УТ-1, оскільки там поміж словами можна побачити чого чекати від влади наступного дня.

Captivitas - 22-12-2004 у 13:21

Скажи "Ні!" "Голубому вогнику".
Новорічний "Червоний вогник" на Новому каналі :)
Революція триває.

Юрій Карашівський - 22-12-2004 у 15:24

В одній з тем зайшла мова про появу в наших телевізорах каналу НТН. Хтось хвалить, комусь не дуже подобається. Але тема справді цікава. Канал сформовано за участю "донецького" капіалу і це не секрет. Гроші не пахнуть, але запах створюють люди, які ними керують. Ось методи, якими ц люди керуються, намагаючись розвивати канал.

НТН розвиває свою мережу через суд


Як стало відомо „Телекритиці”, на останній конкурс на телевізійні частоти, який пройшов у Нацраді, не було винесено ті 75 частот, на які претендує канал НТН (екс-„Служба інформації”). Згідно рішення суду, частоти мають бути внесені поза конкурсом у ліцензію каналу.

Нагадаємо, що раніше за сприяння деяких членів Нацради ці частоти намагалися виставити на конкурс „заднім числом”. Нацрада спочатку ухвалила це рішення, а потім відкликала його „до з`ясування” обставин, чому НТН, яка проплатила прорахунок близько 30 частот, претендує на 75.

Однак суд зобов`язав Нацраду вписати усі частоти у ліцензію каналу НТН. При цьому повністю нівельовано процедуру конкурсу, передбачену українським законодавством для розподілу радіочастотного ресурсу.

Нацрада поки що й не виконала рішення суду. Але це – справа часу, каже заступник голови Нацради Віталій Шевченко, до якого „Телекритика” звернулася за коментарем:

- Ситуація така: канал НТН („екс-„Служба інформації” – „ТК”) справді свого часу замовляв прорахунок частот і, здається, близько 30. Але на конкурс у Нацраду прийшили інші, прораховані каналом, 75 частот. Коли ми поцікавилися, чому така розбіжність, виявилося, що серед поданих 75 – тих близько 30, замовлених раніше, немає. Їх було на десяток менше. Звідки взялися всі інші до 75 – то дуже велика загадка.

Офіційно причетність НТН до цих частот нічим не була підкріплена: немає підтвердження тому, що ці частоти справді були прораховані для них і за їхнього сприяння. Ми навіть з цього приводу листувалися з Держкомітетом транспорту та зв’язку, але вони нам нічого так і не підтвердили з цього приводу і не дали відповіді, звідки все-таки розбіжності.

Тим часом, підходив час наступного конкурсу (бо раз уже частоти прораховані, то немає сенсу їх тримати), однак телекомпанія вирішила не чекати ніяких конкурсів і подала на нас до суду. Спершу, правда, вони запропонували Національній раді внести ці частоти у їхню мережу, яку вони починають розбудовувати.

Я не знаю, чи була їм формальна відповідь, чи не була – це, зрештою, не має значення, через те, що вони не захотіли чекати самого конкурсу. І подали до суду, мотивуючи своє звернення тим, що Нацрада, мовляв, не хоче виконати дії із внесення цих частот у їхню ліцензію.

Але є цікава обставина – ліцензія НТН, взагалі, виписувалася не на всю Україну, а тільки на Київський регіон (канал же претендує на розвиток як загальнонаціональна мережа – прим. „ТК”).

За такою, судовою, схемою „розвивається” вже четверта телекомпанія.

А започаткував її ще „ТЕТ”. В інтересах цієї компанії суд прийняв рішення зобов’язати Національну раду внести зміни до їхньої ліцензії і вписати до цього документу поза конкурсом усі частоти, які „ТЕТ” прорахував за свої кошти.

Наступною скористалася такою схемою телерадіоорганізація „Київська Русь”*, яка нібито збиралася виграти конкурс у кабельних мережах. Нацрадою жодного рішення з оголошення переможця конкурсу не було прийнято, а ТРО обманним шляхом, через суд, вирвала рішення на свою користь, вирвала у нас ліцензію, скориставшись іще і пособництвом голови Нацради Бориса Холода. Саме він відкликав апеляційну скаргу на судове рішення в інтересах „Київської Русі”, яку я надсилав.

Третя ТК - „Астра-ТБ” - так само „виграла” собі мережу.

І ось четверта ситуація – з НТН. Тут навіть і конкурсу не було. Ми навіть не встигли подати частоти на конкурс. Суд зобов`язав нас внести ці частоти у ліцензію телекомпанії.

Зараз до Нацради надійшло вже декілька виконавчих приписів стосовно того, що ми досі не виконали судове рішення. Така ситуація на сьогоднішній день.

За такою схемою, протягом усього року, розбудовується вже четверта всеукраїнська телевізійна мережа. І це є повним абсурдом і ненормальним явищем. Таку практику потрібно змінювати.

Щодо цих 75 частот, на які претендує НТН, то не знаю, що вирішить Нацрада, бо претензії від виконавчої служби пред’являються Б.Холоду.

І аналогічна ситуація вже була, коли голова Нацради підписував і видавав ліцензії, а потім ми через кілька тижнів бачили лише копії цих ліцензій.

Однак, Нацраді доведеться виконувати судове рішення. Ми перед судом всі рівні і мусимо поважати суд. Інша річ, чого варте це рішення суду! Мені думається, що треба буде колись оформити таку почесну дошку ударників цього судового змагання, бо звучать, як правило, одні й ті ж самі прізвища одіозних суддів (я однозначно стверджую, що це одіозні судді), які такі рішення штампують.

Згідно Конституції судам підвідомчі будь-які справи в межах їхньої компетенції.

Будь ласка, нехай суди скасовують прийняті нами рішення, якщо вони угледжують у них порушення нами закону.

Але коли суд перебирає на себе повноваження спеціально для цього створеного консультаційного органу - Національної ради з питань телебачення і радіомовлення - і починає визначати переможців конкурсу, - це просто ідіотизм.


Тетяна Лисюк, Оксана Лисенко, "Телекритика".

* І "Київська Русь", і "ТЕТ" також приписують до "донецького" клану.

Ігор Луцький - 18-1-2005 у 13:00

Каналів дійсно хороших в нас наразі немає, або ж там де я мешкаю немає. Тому я ні за який не голосував.

Ігор Луцький - 18-1-2005 у 13:01

Якоюсь мірою можу глянути ТРК "ЕРА", але ж то вночі.

1+1

Юрій Філатов - 15-2-2005 у 17:42

порадували прихильники української з каналу 1+1...

"неділя
Ранковий блок
07:00 "Бокс по-справжньому. Бернард Гопкінс -- - Говард Істмен" [0:55]" http://www.1plus1.com.ua/schedule/

мабуть дістали від керівництва за перетворення поляка Анджея Голоти у рязанського хлопця Андрєя Голитьбу

уявляю "комент" на 1+1 :
...він героїчно гамселить Гопкінса вже кілька раундів, але даремно... стрибаючи гопки, Гопкінс наближається до золотого гомбре, несамовито гукаючи, лівим гуком гупа його в печінку... гризло Оскара де ля Гойа зустрічається з рингом... ганьба... :lol::lol::lol:

а чи є наш аналог російського прислів'я "Заставь дурака Богу молиться - он и Хопкинса переведёт"?

Captivitas - 29-6-2005 у 10:21

Зона ночі. Культура на Новому каналі (з"явилася цього тижня). Хтось це дивиться з 2-ої ночі до ранку?

Олексій Мачехін - 29-6-2005 у 10:23

Непоганий канал К1 з`явився. Дуже цікаво у них новини дивитися. І мова, хоч і літературна, але якась дуже жива у ведучих :)

Сергій Бєляєв - 29-6-2005 у 10:28

Дивляться. Чергові бригади швидкої допомоги, пожежні караули і інші, хто змушений вночі працювати-не спати і має можливість дивитись телепрограми.

Odarka - 29-6-2005 у 12:46

Я вчора не повірила своїм вухам - на 5 каналі...новини були російкою мовою...:o - це..якийсь прикіл..чи це так зажди тепер буде???

Олександр Чорнобиль - 29-6-2005 у 13:24

А ще бувають англійською. Я вже давно натикаюсь на них.

Сергій Бєляєв - 29-6-2005 у 14:40

Російською ще не бачив.

Петро Гонсалес - 9-9-2013 у 13:13

Віднедавна на "1+1" покращилася "картинка".
"Плюси" - точніше олігарх Коломойський на цьому своєму каналі - були останніми з-поміж основних укр. каналів, хто довго не оновлював застаріле теле-відеообладнання. До них на Львівщині були, здається, "12-й канал", хто вперто тримався плохенького відеомагнітофонного зображення, і лише з приходом нового гендиректора і переміни назви каналу на ТРК "Львів" "картинка в телевізорі" стала якісною.

Другий після Першого Національного, "1+1" має покриття території України 95% - і така мутна була картинка: ганьба і стидоба! Але бізнесменам не властиві такі почуття... :mad: А особливо єврейської національності, представники якої здавніх-давен зажили слави скупих і зажерливих лихварів (недарма є народне прислів'я, а народ скаже, як зав'яже (!): "жидівська душа", тобто так про скупердяя і жмикрута). Ну, і тут - мабуть, під грядущі вибори - "душа" розщедрилася, бо треба підготувати благодатний ґрунт для народного волевиявлення. :saint:

Подібне мало місце і на ICTV до початку 2000-их: там такоє до останнбого експлуатували вживане, списане американське обладнання. Та олігарх Пінчук :cool: (теж, між іншим, єврейської національності) має, напевно, гнучкішу душу, та й узяв собі на розум, що з якісним, чітким і яскравим зображенням можна досягнути більшого, про що свідчать такі рейтингові телеканали, як "Інтер" та "Україна", де віддавна була супер-якісна "картинка".

Отже, весь боєкомплект у зборі: український виборцю - начувайся! :baddevil:

Сеня Тюльпанов - 27-1-2017 у 09:37

Не дивлюсь взагалі, а як у друзів бачу, спочатку будь-який канал притягує, а хвилин через 15 дивуюсь як ЦЕ можливо дивитись постійно