Форум Рідного Міста

Приватна реклама на білбордах

Андрій Пелещишин - 25-10-2007 у 22:07

Усе частіше бачу на білбордах (бігбордах?) "рекламу" суто приватного характеру- повідомлення про весілля, вітання з днями народження ювілеями, освідчення в коханні.

Не знаю, як вам, а мені це трохи не подобається. Особливо плакати типу "Юля, ти найкраща" з фоткою якоїсь дівчини, хоча їй напевно приємно. Щоправда, може й не дуже - хто зна, чи з нею погодили таку рекламу, і вибрали саме "ту" знимку, де вона справді найкраща (жінкам догодити самі знаєте - важко)? Ну то таке, всяко буває.
Крім того, зазначу, що такі плакати носять зазвичай дуже любительський характер, що на фоні професійно зроблених реклам часто виглядає як карикатура або просто халтура.

Дивно, але ще не бачив оголошення про похорони. Дивно - бо точно пригадую, що років ще з 25 тому був поширений звичай (принаймні в селах і присільських районах Львова) розвішувати на стовбах оголошення про смерть людини і дату похорон.

Тарас Ільчишин - 26-10-2007 у 07:21

відносно похорон, то в Болгарії всюди розвішані такі листочки на деревах про смерть людини.
Відносно приватної реклами, то чому б і ні. Багато людей люблять такі речі. Мені цікавіше бачити таку рекламу, ніж рекламу горівки чи сигарет, хай би яка професійна вона не була.

Demyan - 26-10-2007 у 08:21

Я теж нічого поганого не бачу..навпаки цікаво.

Руслан Кравець - 26-10-2007 у 15:06

Можливо в такий спосіб замовник реклами хоче показати, що має багато грошей, яких не шкода для дорогої людини.
Не знаю чому, але для мене всі ці привітання на щитах чи в газетах завжди видавались міщанством.

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Тарас Ільчишин
Мені цікавіше бачити таку рекламу, ніж рекламу горівки чи сигарет, хай би яка професійна вона не була.


А от стосовно реклами сигарет це ви дарма.
Якщо її правильно читати, виходить досить весело.
Ось наприклад.

Куріння може виклакати захворювання на рак. Нові форми. Нові враження.
Куріння може виклакати захворювання на рак. Все, чого бажаєш. Насправді.
Куріння може виклакати захворювання на рак. Знайди свій шлях до задоволення.
Куріння може виклакати захворювання на рак. Потрібна лише іскра.

Соломія Федушко - 13-9-2010 у 20:09

Помітила, що цього року саме така реклама стала дуже "популярна". Знаю, що зараз без реклами нікуди... Імхо, це вже перебір конкретний! Львів старовинне гарне місто і та барвиста, деколи до абсурду дурнувата беззмістовна реклама майже кожні п'ять метри тільки псують загальну картину і враження про місто.

Ігор Домін - 20-9-2010 у 21:32

може це тільки моє спостереження, але помітив, що в нас взагалі дуже багато реклами на бордах. в чехії та польщі було значно менше по кількості та різноманітності. щодо приватних бордів - ідея гарна, реалізація банальна та нецікава. може було б цікавіше на транспорті такі фото робити - шукати на трамвайчику обличчя коханої, може промайне. романтика:)

Соломія Федушко - 20-9-2010 у 21:52

Цитата: Початково розміщене учасником Ігор Домін  
щодо приватних бордів - ідея гарна, реалізація банальна та нецікава. може було б цікавіше на транспорті такі фото робити - шукати на трамвайчику обличчя коханої, може промайне. романтика:)

Угу, і дуже буде приємно вашій коханій бачити своє обличчя заліплене болотом, пилюкою і т.д., а в гіршому випадку з "культурними" дописами нашої молоді.

Ігор Домін - 20-9-2010 у 22:14

мабуть у вас погода споганилась:) чому такий песімізм? завжди можна зробити все гарно. не хочете на транспорті - запускайте повітряні кулі, тільки не нагадуйте мені про птахів, що зверху гадять;) посміхайтесь, львів*яни - маєте чудове місто!

Соломія Федушко - 20-9-2010 у 22:37

Це не песимізм, а холодний реалізм :)