Форум Рідного Міста

Як багато ви дивитеся телевізор?

Андрій Пелещишин - 18-11-2007 у 13:05

Просте питання скільки у середньому на день ви дивитеся телевірор (телебачення, ДВД тощо).

Іван Дівеєв - 18-11-2007 у 13:35

Дивлюсь монітор , дивлюсь Інтернет, дивлюсь вікно, телевізор майже не дивлюсь. :)

Максим Стюфляєв - 18-11-2007 у 13:56

Дивлюся тільки футбол та ще іноді політичні ток-шоу чи якусь цікаву документалістику. А взагалі не люблю "ящик".

Тарас Ільчишин - 18-11-2007 у 15:52

телевізора практично не дивлюсь, бо він вдругій кімнаті, а туди майже не заходжу ). Хоча час від часу включаю на компі сат тб. але цедуже рідко. Я взагалі не знаю що твориться зараз в державі.

Анастасія Кулакова - 19-11-2007 у 11:25

Дивлюсь новини по 2-3 українським каналам, та по 2-3 рос. каналам в день - дуже відрізняються коментарі стосовно одних й тих подій, та й власне події не завжди однакові показують. Ще дивлюсь деякі "загальноосвітні" програми.

Павло Жежнич - 19-11-2007 у 11:51

Телевізор майже не дивлюся - переважно щось цікаве по Discovery та Animal Planet, а новини читаю (якщо є бажання) з Інтернету. Фільми по телевізору не пам'ятаю коли дивився - простіше з Інтернету скачати і подивитися те що мене цікавить. Взагалі для мене на ТБ по великому рахунку нема що дивитися.

Nazar - 19-11-2007 у 13:10

А я Дивлюсь!
Дуже хочеться такий от неформальний комент поставити у цій правильній тусні:)
Але ж то буде не зовсім правда:)
Вірніше вона ось така - я люблю спати із ввімкненим телевізором під якесь кіно - йде все окрім російських (останні телевізійного формату мене страшенно дратують, та й кінотеатерного формату також). Засинаю, як правило на рекламі, тому більшість кін я бачив не до кінця.
Останнім часом залюбки беру ЗДОРОВЕЗНЕ горнятко зеленого чаю та якісь солодощі та це все смакую перед телевізором.
Мене супроводжують від новин та політичних токів і до музики з фільмами.
Відкрив для себе СТБ, ІСТВ, і ще якийсь чи то НТН, чи то ТНТ не пам'ятаю.
Остап дивиться ТЕТ щодня о 20.30 - єдиний канал з півгодинною програмою мультиків українською мовою (я можу помилятись - з мене ніякий телекритик:))

Demyan - 19-11-2007 у 14:32

А я не знаю як відповісти. Самого телевізора (передач) дивлюся не дуже, більше ДВД-фільми. Хоча вчора просто щось найшло...одним словом телевізор працював з 11 ранку до 22 00 :). Цікаво було подивитися різні передачі, в тому числі і Дом-2, і фабрику зірок і танці....просто коли давно не дивишся і не регулярно....цікаво раз в пів року дивитися, можна посміятися :)

Nazar - 19-11-2007 у 14:35

Вау - Дом2, Фабрика зірок - доволі екстремально.

Юрій Сєров - 19-11-2007 у 14:41

Дивлюся в основному футбол, політ ток-шоу час від часу і новини. Інколи ще можу трохи М1 або EnterMusic

Demyan - 19-11-2007 у 14:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
Вау - Дом2, Фабрика зірок - доволі екстремально.


Це так щоб не відставати від життя а то дивлюся КВН і не розумію :).

Nazar - 19-11-2007 у 15:20

Та маю чомусь протилежну думку що до вкладу вищезазначених програм до прогресуючого розвитку:)

Тарас Сокальський - 19-11-2007 у 16:01

1-2 рази на рік, в гостях, хвилин по 20, свій ящик розбарахолив за непотрібністю:lol:

Богдана Курилюк - 19-11-2007 у 16:10

Дивлюся деколи, і то переважно тільки новини. :D

Павло Жежнич - 19-11-2007 у 23:33

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Nazar
А я Дивлюсь!
Дуже хочеться такий от неформальний комент поставити у цій правильній тусні:)
Але ж то буде не зовсім правда:)
Вірніше вона ось така - я люблю спати із ввімкненим телевізором під якесь кіно...

Власне може тенденційність думок цієї "правильної тусніі" полягає у тому, що у загальному люди менше дивляться телевізор, бо там нема що дивитися. А от спати можна під будь-що - я перевіряв!:)

Юрій Сєров - 19-11-2007 у 23:48

Цитата:
Власне може тенденційність думок цієї "правильної тусніі" полягає у тому, що у загальному люди менше дивляться телевізор, бо там нема що дивитися. А от спати можна під будь-що - я перевіряв!:)

Та власне!
Новини - з нету.
Фільм, який триває 2 години, по ТВ будеш дивитися усі 3. Крім того, помічав за собою - під час реклами перемкнути, а потім забути про фільм і згадати запізно.
Політика - дістала. Хоча час-від-часу ще дивлюся.
Музика - М1, як правило, не те :), ентермюзік, краще.
Інколи по, здається Тонісу, крутять передачу про новини укрмюзіку. Але вона пізно і потрапляю на неї рідко.
Футбол - промовчу :)
А спати справді... Останнім часом навіть під футбол :)

Роман Ромашка - 14-1-2008 у 21:36

Новини: можна в неті прочитати
Кіно: то що там показують вже давно можна було з нету витягнути. А ще від тупої реклами мене просто бісить.
Людських програм нема.
Інколи фотболь дивлюсь.
А більше часу ящик стоїть і припадає пилом.

Юрій Сєров - 14-1-2008 у 21:38

Зимою футболів немає, хіба біатлон можна подивитися!

Горват Корнелія - 15-1-2008 у 10:06

По вечорам здебільшого, та й то гумористичні передачі (в житті і так багато мелодраматичного). Дуже люблю 95 Квартал.

Tempika - 16-1-2008 у 11:53

не дивлюся... іноді тільки якийсь фільм, що примітила в програмі, і все.

Odarka - 16-1-2008 у 15:31

Навіщо телевізор, якщо є інтернет?:))) Від нашого телебачення тільки тупієш і зрусифіковуєшся:(

Олександр Тирон - 26-4-2009 у 12:10

Телевізор дивлюсь с середньму кілька годин на рік. ДВД десь раз в тиждень 2-3 години

Катерина Слобода - 26-4-2009 у 13:58

Телевізор не дивлюся вже років шість. Єдине, що дивлюсь деколи - музичні канали, де показують добротно зроблені кліпи.
Звільнилося багато часу, який можна використати на більш цікаві заняття. Новини читаю в неті, фільми часом дивлюсь по DVD, але хіба після того, як мені скажуть, що той чи інший фільм вартий уваги, або мене саму він зацікавить.
Абсолютно щаслива з того, що не знаю практично жодної реклами, і не переймаюся чим закінчилися останні серії ще одної "мильної опери".:cool:

Галина Лев - 26-4-2009 у 14:35

А в мене паскудний інтернет, тому фільми з нього не завантажую. Телевізор дивлюсь яко супровід. Коли в хаті сама, то мені його не треба, а коли родичі вдома, то мушу ввімкнути, аби не дратували сторонні звуки, на кшталт гепання дверима або капання води. Постійно вмикаю коробку, як сиджу за ноутбуком. Регулярно дивлюсь Хауза і єдиний терпимий мною російський серіал "Марґоша". Новини по 1+1 переглядаю, мені подобається Наталка Мосейчук і їїзність. Коли вмикаю новини по СТБ, починаю лаятись. В нас уся телесфера безграмотна, а ті взагалі вирішили перейти на манір діяспори. Здуріти мож. Хоча передачі про усяке потойбічне і містичне у них непогані, і їх вистачає на цілий вечір, аби супроводжувати мої посиденьки за компом. Ну і 95-й квартал, хоча так болить, що усі вони такі розумні, а до української мови так і не довчились...
А от що стосується художніх фільмів, то вимушена звичайно страждати через реклами, але український переклад наших каналів мені майже до вподоби. З гумором усе гаразд, озвучують гарно, можна вже й неточності списати.

Катерина Слобода - 26-4-2009 у 14:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Галина Лев
Коли вмикаю новини по СТБ, починаю лаятись. В нас уся телесфера безграмотна, а ті взагалі вирішили перейти на манір діяспори.

Наскільки знаю, то вони підтримують проект нового українського правопису.

Галина Лев - 26-4-2009 у 15:51

Шоб він скис, той новий правопис.

Серж Петренко - 30-4-2009 у 08:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Дивлюся тільки футбол та ще іноді політичні ток-шоу чи якусь цікаву документалістику.

От і я так само, тільки без політичних ток-шоу. (Політикою цікавлюся, просто кілька побачених "Свобод на Інтері" надоооовго викликали в мене відразу до цього... гм... жанру.)

Козачок Сергій - 1-5-2009 у 14:43

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Серж Петренко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Максим Стюфляєв
Дивлюся тільки футбол та ще іноді політичні ток-шоу чи якусь цікаву документалістику.

От і я так само, тільки без політичних ток-шоу. (Політикою цікавлюся, просто кілька побачених "Свобод на Інтері" надоооовго викликали в мене відразу до цього... гм... жанру.)

І я так само, тільки без політики та без футбола :D Натомість дуже люблю бокс. Оскільки "Мегаспорт" у мене більше не показує, то задля якогось виняткового поєдинку іноді їжджу до тітки на інший кінець міста...
От і завтра, доречі Володимир Сидоренко буде намагатися взяти реванш у Ансельмо Морено, а у неділю зранку відбудеться найочікуваніший мегафайт цього року: Менні Пакяо пролти Ріккі Хеттона. Вболівати буду за філіпінця.

Галина Лев - 2-5-2009 у 12:00

А ще я люблю засинати під документальний серіал "Невідома Україна" по Новому. Очі можна заплющити, а ше й у пам'ять шось корисне крізь сон пролізти може. Іде майже до ранку без реклам і подібної гидоти.

Ірина Назарова - 12-5-2009 у 23:04

А ми щось звикли все в Неті дивитися(((