Форум Рідного Міста

Яке FM радіо слухаєте -3

Максим Стюфляєв - 29-3-2008 у 14:53

Опитування явно застаріло, тому вирішив створити нове. Розумію, що станцій у нас значно більше, ніж рядків в опитуванні. Тому свої варіанти пропонуйте в темі.

Серж Петренко - 30-3-2008 у 20:38

"Інше", за яке я голосував - це радіо "Рось", 101.0 ФМ у Черкасах та області.

Рост - 30-3-2008 у 22:16

Яке б не слухав, страшенно дратує реклама. Тому не слухаю. Навіть антена не підключена. А ще якість гидотна.
Але недавно вимушено пересів на батькову машину на деякий час, то виявив, що з задоволенням можна слухати поляків: якість звуку не порівняти з нашим вітчизняним мп3, ну і змістовніші на порядок... Ну от не вірю, що наша нація - збіговисько тупих дебілів-споживачів! Чому нас такими вважають ЗМІ?

Олексій Мачехін - 31-3-2008 у 21:14

Можливо там працюють такі люди? Якщо не журналісти, то менеджмент.

Взагалі не слухаю радіо.

Максим Стюфляєв - 31-3-2008 у 21:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Олексій Мачехін
Взагалі не слухаю радіо.
А колись же слухали, пам'ятаєте?;)

Максим Стюфляєв - 31-3-2008 у 21:26

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
Яке б не слухав, страшенно дратує реклама. Тому не слухаю. Навіть антена не підключена. А ще якість гидотна.
Але недавно вимушено пересів на батькову машину на деякий час, то виявив, що з задоволенням можна слухати поляків: якість звуку не порівняти з нашим вітчизняним мп3, ну і змістовніші на порядок... Ну от не вірю, що наша нація - збіговисько тупих дебілів-споживачів! Чому нас такими вважають ЗМІ?
Рост, послухайте для експеременту РадіоМан, можливо, Вам сподобається. Його власники - поляки, тому використовують найкращій досвід польських станцій. Зараз - найпопулярніше радіо Львова і через Інтернет має шанувальників по всій Україні.

Олексій Мачехін - 31-3-2008 у 21:35

Пам'ятаю, звісно. Але більше не слухаю. І майже не дивлюся ТБ.

Рост - 31-3-2008 у 21:37

Нічим радіоман не відрізняється від того ж люксу і т.п. Можливо, трошки репертуар кращий, але з рекламою та сама засада. Чому я маю слухати ту дурню кожних 2-3 пісні? Це ж здуріти можна. Ну і якість звучання нічим не краща за інших - мп3 128 кбпс. Я ставив цю всю апаратуру, щоб слухати таке? Зрозуміло, що для дешевого плеєра і штатної автомобільної системи це саме воно, але я сюди не вписуюсь зі своїми запитами.

Олексій Мачехін - 31-3-2008 у 21:43

Згоден з Ростом. Поставивши собі DVD програвач можна зробити непогану підбірку улюбленої музики чудової якості і не морочити голову недолугими діджейськими вибриками вперемішку з нбридливою рекламою.

Остап Шумин - 8-7-2008 у 20:44

Хороший радіоресурс
http://delicast.com/radio

Серж Петренко - 8-7-2008 у 23:08

З переїздом до Києва перейду, мабуть, на Радіо РОКС (у Києві це 103,6 ФМ). Там зараз сила-силенна української музики пішла, переважно здогадайтеся якого жанру. Не без Лами, але з українським попсом у таких дозах миритися можна.

Степанюк Василь - 6-10-2008 у 10:34

Вчора випадково включив радіо Люкс-FM після 00:00. Здивувався, звучала лише україномовна музика... Принаймі напротязі 30 хв звучала. Приємно здивований :saint:

Юрій Сєров - 6-10-2008 у 22:48

Радіо One непогане. Трапляються російські пісні, але так як радіо альтернативно-рокове, то можна терпіти такі дрібні неприємності :) Плейлист правда міг би бути більшим :rolleyes:

romano - 7-10-2008 у 09:11

Музичні радіо рідко слухаю. Колись РадіоМан слухав, поки вони в тестовому режимі без ведучих працювали. І реклами тоді не було.

Слухаю Раіо Ера. Там можна новини почути. Хоча мушу признати, що політикою вже наситився по вуха, а на Ері переважно про політику йдеться.
Часом дійсно цікаві передачі з цікавими людьми. Особливо подобаються "До і після опівночі" з Наталею Хмелько.

Степанюк Василь - 7-10-2008 у 23:18

В опитуванні я вибрав Радіо One, хоча слухаю радіо багатьох хвиль (де поменше реклами ;) )
На роботі для загального фону завжди звучить якась музика, головне щоб не "не давила на голову", тому хвиля значення немає.

Олег Трепаков - 8-10-2008 у 18:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Радіо One непогане. Трапляються російські пісні, але так як радіо альтернативно-рокове, то можна терпіти такі дрібні неприємності :) Плейлист правда міг би бути більшим :rolleyes:


А я взагалі не люблю на радіо оціх плейлистів! Вони, як правило, містять декілька десятків пісень і ті самі пісні звучать без кінця. Таке радіо швидко набридає, все одне який у нього формат. Якщо говоримо про музичне радіо, мені подобається передусім "живе" радіо!!! Радіо, на якому є ведучі і авторські передачі, у яких музику підбирають самі ведучі і оголошують, що ставлять в ефір. Взагалі у нас зараз нажаль немає нормальної музичної радіостанціі... На більшості крутять одне й те саме і воно швидко набридає. Я з музичних українських радіостанцій слухаю Радіо Промінь, яке не дуже цікаве, але ДЕЯКІ передачі мені подобаються: "Ретро", "Рок-архів", "Альтернатива", і обов'язково в четвер "Український рок-н-ролл" і "Роксолянка". Також слухаю на обласному Радіо Таврія (Херсон) музичні передачі виробництва компанії ФДР-Радіоцентр ("Слухоманія", "Рок-чарт", "Саундтрек шоу").

А взагалі люблю розмовні радіостанції. УР-1, УР-3, Ера ФМ...

Горват Корнелія - 9-10-2008 у 08:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Рост
з задоволенням можна слухати поляків: якість звуку не порівняти з нашим вітчизняним мп3, ну і змістовніші на порядок...



Згодна , сама слухаю майже виключно угорську "Slager-radio". Музика відповідна і зміст нічого.

Славко Терновський - 7-12-2008 у 10:20

Проголосував з радіоман, хоча також слухаю radioONE, приходилось чути радіолюкс в інших областях України, то взагалі капець, майже весь репертуар - дешева жіттєйська російська попса:o
Недавно, після опівночі почув по львівській хвилі пісню Ключа-бютіфул, що навіть не міг припустити, що вони про таке знають:lol:

Олександр Тирон - 26-4-2009 у 12:08

Взагалі не слухаю. Віддаю перевагу тому, що цікаво особисто, а не масовій культурі

marco - 26-6-2009 у 12:12

Радіо з Криївки
онлайн трансляція http://77.120.114.161/radio/index.html

слухаю другий день.
покищо подобається :cool:

marco - 31-8-2009 у 13:25

Радіо з Криївки - скур..лось з часом як і все інше... :mad:
Останньо все більше примітивних пісень з неоправданою кількістю матюків.
Можливо це струя, андерґраунд, "свіже дихання", свобода вибору і т.д.

Але воно вже зашкалює :baddevil: Гидко таке слухати.

Привіт Назаруку, хто з ним спілкується :rolleyes:

Viktor Tkachenko - 31-8-2009 у 17:20

"Еру" цікаво деколи послухати.

Юрій Сєров - 30-9-2009 у 12:09

Поляки продали радіомережу Radio 4U в Україні

Що, знову руская поп-музика?

marco - 2-10-2009 у 11:13

З львівського Радіо 4U звільнено всіх працівників. Тепер це буде радіо "Шарманка"?

:mad:

Юрій Сєров - 2-10-2009 у 11:34

Радіо "Алла" є, тепер мо ще буде радіо "Філліп" :)

Юрій Сєров - 6-11-2009 у 15:03

Здається, львівські радіомани знову мають, що слухати!
89.1 - радіо Рокс - Львів.

Кирило Блоцький - 18-12-2009 у 18:58

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Viktor Tkachenko
"Еру" цікаво деколи послухати.

аналогічно вважаю і я. є дуже цікаві передачі, наприклад Медіа-клас!

Іван Андрєєв - 25-3-2010 у 20:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
...Трапляються російські пісні, але так як радіо альтернативно-рокове, то можна терпіти такі дрібні неприємності

Тобто ви вважаєте, що російськомовна пісня за визначенням не може викликати задоволення від прослуховування? Якщо так, то чи так само ви реагуєте на інші неукраїнські пісні (англо-, іспано-, німецькомовні, etc.)?

Юрій Сєров - 25-3-2010 у 20:52

Цитата:
Тобто ви вважаєте, що російськомовна пісня за визначенням не може викликати задоволення від прослуховування?

Ні, але саме те що вони крутили у мене задоволення не викликало.

Іван Андрєєв - 25-3-2010 у 21:10

Взагалі, я впевнений, що ми - українці задаємо тон в музиці (POP) практично всьому пострадянському середовищу. Підтвердження тому є кількість наших співвітчизників, що одержали Золотий Грамофон (це премія від Руського Радіо, аналог американського GRAMMY) за 2009 р. Ось вони: Ані Лорак, ВІА Гра, Софія Ротару, Quest Pistols, Бумбокс це наші рідні українці. Маємо пишатись :)

Юрій Сєров - 25-3-2010 у 21:21

Цитата:
р. Ось вони: Ані Лорак, ВІА Гра, Софія Ротару, Quest Pistols, Бумбокс це наші рідні українці. Маємо пишатись :)

Хто з них українці?
Чим відомі "Quest Pistols"? :)

Соломія Федушко - 25-3-2010 у 21:37

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
р. Ось вони: Ані Лорак, ВІА Гра, Софія Ротару, Quest Pistols, Бумбокс це наші рідні українці. Маємо пишатись :)

Хто з них українці?
Чим відомі "Quest Pistols"? :)

Звичайно, найбільш рідною є україномовна ВІА Гра.:) Особисто, з того переліку виконавців я слухаю лише Бумбокс.
Quest Pistols відомі своєю ж хореографією ;)

Іван Андрєєв - 25-3-2010 у 21:48

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Хто з них українці?
Чим відомі "Quest Pistols"? :)


Українці з них всі, кого я тут вказав.
Щодо Quest Pistols: http://ru.wikipedia.org/wiki/Quest_Pistols
...інформаціі небагато, проте є гіперпосилання на офіційну сторінку.

Іван Андрєєв - 25-3-2010 у 21:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Звичайно, найбільш рідною є україномовна ВІА Гра.:) Особисто, з того переліку виконавців я слухаю лише Бумбокс.
Quest Pistols відомі своєю ж хореографією ;)

Нажаль, не чув жодної україномовної пісні у ВІА Гри. Мабуть, Костянтин Мєладзе ще не встиг вивчити нашої солов’їної :)

Соломія Федушко - 25-3-2010 у 21:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Іван Андрєєв
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Звичайно, найбільш рідною є україномовна ВІА Гра.:) Особисто, з того переліку виконавців я слухаю лише Бумбокс.
Quest Pistols відомі своєю ж хореографією ;)

Нажаль, не чув жодної україномовної пісні у ВІА Гри. Мабуть, Костянтин Мєладзе ще не встиг вивчити нашої солов’їної :)

То й не дивно, що не чули, бо україномовних пісень, здається, цей гурт і не виконував ні разу :)
Та й багато українців перебувають в незнанні, що ВіаГра - український гурт, а не російський.

Іван Андрєєв - 25-3-2010 у 22:39

Добре, то все попса...
Грець із нею. Давайте про реальну музику. Хтось чув про гурт "Фліт" з любого Франіка? Ці хлопці змогли довести всім, що панк музика може бути інтелігентною не лише в Каліфорнії. А їхнє сприяння такій течії, як D.I.Y спричинило те, що їх визнали навіть мєгапанки з "NoFx". Соромно, якщо хтось з мешканців міста Лева не знає про гурт Тостер…
Є й інші панки: "Пан Пупец" знов таки з Франіка, "Брем Стокер" (Рівно), "Doping" (Ужгород), які теж здобули велику шану у вузьких колах :)
Ще хотілося б заціпити трошки і готику... Гурт "Холодне сонце" (з файного міста Тернополя), після вдалого каверу на головний саунд-трек Трансформерів одержали заказ на написання головної теми до сіквелу "Ninjas vs Vampires". А це як-ніяк визнання у Голівуді.

Соломія Федушко - 25-3-2010 у 22:49

О, це вже інша розмова! :)
Гурт "Холодне сонце" - один з улюблених :sing: Файні хлопці з файного міста :)


Юрій Сєров - 25-3-2010 у 23:29

Знаємо, чули...
Але це якийсь тотальний офф-топік, ця дискусія про радіо.

Соломія Федушко - 25-3-2010 у 23:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Знаємо, чули...
Але це якийсь тотальний офф-топік, ця дискусія про радіо.

Та ми ж говоримо, що 89.1 - радіо Рокс - Львів просто супер :)

Олексій Слобода - 1-8-2010 у 11:30

А я слухаю КІс фм......тому,що виріс на музиці,яку там крутять)))

:sing:

Ярина Швець - 3-8-2010 у 19:59

також подобається KissFm;)

Оксана Тиндик - 4-8-2010 у 11:34

А мені радіо-РОКС довподоби! Правда українських рокових гуртів там чути мало

Соломія Федушко - 4-8-2010 у 20:07

Цитата: Початково розміщене учасником Оксана Тиндик  
А мені радіо-РОКС довподоби! Правда українських рокових гуртів там чути мало

"чути мало" - це не те слово. Їх там майже не було чути, в той час, коли я його слухала...

Олексій Слобода - 8-8-2010 у 20:03

але тим не менше.......це також хороша радіо хвиля......))

Ірина Коваленко - 29-1-2012 у 15:50

:D

Марія Котова - 18-10-2012 у 08:36

якщо вдома то "Кіс Фм", а на роботі кожні 10 хвилин нове радіо) тому я вже стала справжнім меломаном))

Сеня Тюльпанов - 27-1-2017 у 09:33

На роботі слухаю Радіо-Рокс, а в транспорті - завжи в навушниках власний плейлист