Форум Рідного Міста

Цифрове ефірне телебачення

Юрій Сєров - 10-3-2012 у 01:02

Рекламують часто останнім часом.
Щоб під'єднатися до нього потрібно мати тюнер.
Де взяти і скільки коштує?
Кабельщики дістали цінами і якістю, розглядаю як варіант позбутися тої кабали...

Тарас Гулка - 10-3-2012 у 12:39

Недавно самі кабельщики про нього мені розказували. Кажуть вбухали купу грошей у львівську вишку і найближчим часом має запрацювати в повну силу. Орієнтовно казали десь з літа, зараз вроді в тестовому режимі працює. Тюнерами цікавився, масово ще не продають. Можна знайти в деяких інет-магазинах. Ціна від 600 грн. Але там тре бути акуратним, бо спочатку говорили про стандарт DVB-T. народ накупив тюнерів, а тепер вроді все має бути DVB-T2 і відповідно куплені тюнери по новому стандарту не все тянуть.
Наскільки зрозумів, зображення йде в mpeg2 і mpeg4. Вільнодоступними є і буде 32 канали. Планують додаткові канали за гроші.

І ще десь вичитав, що до кінця року планують припинити транслювати звичайний ефірний сигнал, а перейдуть повністю на цифру.
Але це тільки мої враження із вичитаного на форумах, можу в чомусь помилятися.

Думаю варто ще почекати той рік, або, як варіант, ставити тарілку. Обійдеться майже ті самі гроші, але будеш мати більше каналів і ні до кого не будеш прив’язаний.


Юрій Сєров - 10-3-2012 у 17:07

Поцікавився в одному з супермаркетів електроніки.
1. Є вже телевізори, які мають вбудований тюнер.
2. Запустити планують до Євро-2012
3. Аналоговий буде до 2015 року.

Ідея новий ТВ + кімнатна антена мені більше подобається ніж тарілка.

volkorny - 1-4-2012 у 11:31

Вчора купив на радіоринку тюнер, Strong 8500. 600 грн.
Зараз транслюється 24 канали: ті самі що по аналогу крім 24 та НТА + Enter-фільм, MTV Україна, Кіноточка , К2 , Мега , Enter-music, Хокей , НЛО ТБ , Real Estate TV, Star TV, ПОГОДА ТБ
Усі в SD якості, хоча планують запуск і HD каналів.

Юрій Ришковець - 1-4-2012 у 13:47

Ще один варіант - купити комбо-тюнер, який приймає сигнали як супутникового, так і ефірного телебачення. Хоча ціна "кусається", але, як кажуть, все в одному.
А щодо ефірного ТВ, то варто зачекати поки остаточно визначиться стандарт трансляції, тоді на ринку з'явиться багато моделей різних тюнерів (як було з супутниковими тюнерами). Поки попит на ефірні тюнери не перевищить пропозиції ціни будуть відносно високі, то ж варто зачекати хоча б півроку.

Ярема П. - 1-4-2012 у 23:18

dvb-t2 буде, що тут думати. Він сумісний з dvb-t.

Demyan - 2-4-2012 у 08:40

А в той тюнер звідки поступає сигнал? Яка антена туди підходить?

volkorny - 2-4-2012 у 09:28

Цитата: Початково розміщене учасником Ярема П.  
dvb-t2 буде, що тут думати. Він сумісний з dvb-t.

dvb-t приймачі не приймають dvb-t2, про яку тут сумісність можна казати?

volkorny - 2-4-2012 у 09:29

Цитата: Початково розміщене учасником Demyan  
А в той тюнер звідки поступає сигнал? Яка антена туди підходить?

Звичайна дециметрова. У мене кімнатна для аналогового ефірного тягнула погано, тому я поставив зовнішню. Цифра в мене показує і на кімнатні і на зовнішній.

volkorny - 2-4-2012 у 09:35

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Ришковець  
Ще один варіант - купити комбо-тюнер, який приймає сигнали як супутникового, так і ефірного телебачення. Хоча ціна "кусається", але, як кажуть, все в одному.
А щодо ефірного ТВ, то варто зачекати поки остаточно визначиться стандарт трансляції, тоді на ринку з'явиться багато моделей різних тюнерів (як було з супутниковими тюнерами). Поки попит на ефірні тюнери не перевищить пропозиції ціни будуть відносно високі, то ж варто зачекати хоча б півроку.

Згідний, ціни впадуть. Але наразі ситуація вигладає так що оператор не дуже хоче пускати будь-яких виробників тюнерів на ринок, наразі сертифіковані лише по одній моделі двох виробників, інші тюнери просто не зможуть розкодувати сигнал (принаймі частини каналів).
Але думаю це тимчасово.

volkorny - 2-4-2012 у 09:37

Прикол: на УТ1 на цифрі та аналогу йдуть різні картинки, хоча думаю що це через марафон...
На цифрі передається зображення загального плану з однієї камери без ніяких титрів хто виступає.

volkorny - 2-4-2012 у 09:40

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Гулка  

І ще десь вичитав, що до кінця року планують припинити транслювати звичайний ефірний сигнал, а перейдуть повністю на цифру.

це з 2015-го відключать аналогове

Юрій Сєров - 2-4-2012 у 12:34

Трохи дорого. Але при ціні кабельного, то цілком нормально.
2+2 і Футбол є?

Demyan - 2-4-2012 у 13:12

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Трохи дорого. Але при ціні кабельного, то цілком нормально.
2+2 і Футбол є?

походу немає, я теж дивився шукав. 99% що немає поки.
Хоча першу лігу ітак не показують :D

volkorny - 2-4-2012 у 13:55

Звіт http://goo.gl/wx4Zh

Demyan - 5-6-2012 у 10:38

Купив собі тюнер Trimax - дуже сподобався. Настройка проста - зловило відразу все на зломаній антені. Прямого виду вишки немає, 3 поверх. Чіткість дуже хороша, в тюнері можна дивитися фільми з флешки.

Юрій Сєров - 7-6-2012 у 13:17

Скільки коштує, де можна купити?

Demyan - 7-6-2012 у 13:37

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Скільки коштує, де можна купити?


Заплатив 589 грн. В Фокстроті коштує 649 грн. Брав через інтернет магазин 5ОК, забирав на В.Великого - але через "свого" менеджера, вони їх навіть не виставляють, розходяться швидко. В ельдорадо продають Strong - але під замовлення з завдатком.

Ще забув дописати, що тепер антена прикріплена і має одне постійне місце - раніше сував її по хаті - для нового каналу одна точка була, дл 1+1 - інша...

Тарас Гулка - 7-6-2012 у 17:18

А скільки каналів зараз ловить?

на Дешевше бачив в наявності
http://deshevshe.net.ua/receiver-trimax/trimax_tr2012hd_dvbt2.html
за 584 грн.

Demyan - 8-6-2012 у 07:44

26 здається. 4 ще тестується 2 - не показує (якийсь там БанкТВ і ще якийсь забув).

Володя Тирський - 22-6-2012 у 16:16

Працюю з DVBT2 тюнерами є Strong та Trimax. Ціна 560 грн. Якщо є питання пишіть на ел.пошту dvt-c@i.ua або телефонуйте 0972519555. Trimax можна підключати через прикурювач в авто.
Також можна використовувати антену http://www.funke.nl/64_885_DSC250.aspx

Андрій Пелещишин - 3-2-2013 у 22:46

Я дивуюся, яку муть показують на тих 32-х каналах. Ну ті що є і на аналоговому ТВ, з ними і так ясно. Але який смисл існування каналів ЕкскулапТВ, Голдбері і тп? Там хіба Мега доволі такий нічого канал. Ну і Хокей для тих, хто то любить :)

Demyan - 4-2-2013 у 09:32

Ну чому ще є непогані: Піксель - мультики, музичних каналів більше, 2+2.
Мені ще НЛО подобається - крутять часто старі випуски комеді клаб, сміх без правил, майже без реклами. Хоч воно і старе але мені подобаєтсья :).
Думаю з 32-ох хтось собі вибере з 10-ок, а більше і не треба ітак все не передивитися.

Андрій Пелещишин - 4-2-2013 у 17:55

Все рівно цільова аудиторія каналу Ескулап залишається для мене загадкою :)
Підозрюю, що хто просто "застовбив" канал..

Юрій Сєров - 8-2-2013 у 16:53

До Володя Тирський:
Чи можна ті тюнери якось перепрошити, щоб фільми з розширенням *.avi можна було дивитися?

volkorny - 8-2-2013 у 21:43

фільми з розширенням *.avi дивитися можна, пробував на Стронгу

volkorny - 8-2-2013 у 21:45

Цитата: Початково розміщене учасником Андрій Пелещишин  

Підозрюю, що хто просто "застовбив" канал..

Теж так думаю...
каналу 2+2 вже довелось перекупити якусь компанію щоб вийти в ефір на цифрі...

Роман Пришляк - 19-4-2013 у 04:41

Ескулап - то де медичний термометр у лівому верхньому кутку горизонтально? Ну чому ж, я там кілька непоганих науково-популярних фільмів на медичні теми бачив...

volkorny - 16-3-2014 у 08:26

Інколи бувають проблеми з прийомом каналів 9-16, на кілька секунд зникає зображення і показує "Відсутній сигнал".
Часом до 30 секунд не показує.
В когось таке в Львові буває? Чи в мене проблеми з приймачем.

Юрій Сєров - 17-3-2014 у 13:11

На франківщині взагалі чомусь ловляться лише 24 канали, чомусь інших 8 немає. Той самий тюнер у Львові ловив усі. Можливо це ті самі 8 каналів?

avi-шки, на жаль, йдуть далеко не всі. :(

volkorny - 18-3-2014 у 10:31

За франківщину не знаю, треба питати місцевих. Може бути що просто сигнал поганий, треба потужнішу антену чи підсилювач.
По одному радіоканалу передаються 8-телевізійних, різні частоти по різному поширюються, в поганих умовах деякі можуть "недолітати". Подібне було в Золочеві, там показувало теж чи то 24 чи 16 на погані антені (під дахом і без підсилювача).

В Львові в тебе якісь проблеми з пропаданням сигналу на кількадесят секунд бувають?

Юрій Сєров - 18-3-2014 у 11:21

На кількадесят - ні. Трохи гальмують деякі канали, оскільки антена примітивна і будинок закриває видимість Високого замку.

volkorny - 20-3-2014 у 12:15

Короче треба антену нормальну, буду ставити на даху...

volkorny - 1-5-2014 у 06:21

Не знаю чи це на вишці щось зробили, чи помогла нова прошивка Стронга, але уже ніяких проблем нема.