Форум Рідного Міста

Хто ви за статтю?

Користувач Олесь - 20-8-2003 у 17:30

Хто ви за статтю?
Я розумію, що здебільшого видно з імен, але потрібні числа - щоб було видно розподіл активних форумівців і за цією ознакою.
Як прийнято писати в подібних опитуваннях - тільки зі статистичною метою, не для організації переслідувань, утисків тощо.

Олексій Мачехін - 20-8-2003 у 17:31

:D
А що будемо ту обговорювати?

Користувач Олесь - 20-8-2003 у 17:36

Якщо буде потреба - можна обговорити стать з погляду статистики, демографії etc. А це опитування - звичайне дослідження.

Олексій Мачехін - 20-8-2003 у 17:38

Олесю, може й ти б проголосував? Чи тебе не рахуємо ? ;)

Наталка - 20-8-2003 у 19:39

Варіантів "ще не визначилося", слава Богу, нема - можна голосувати :D

Василь Яворський - 26-8-2003 у 15:43

і нема, слава Богу", варіантів "відредагована жінка" і "відредагований чоловік" :D

Ігор+ - 27-8-2003 у 00:51

статистика? з десяти чоловік?

Olena Les - 27-8-2003 у 15:09

Цікаво мені,жінок більше чи чоловіків?я перший раз тут,ще трохи блукаю

Olena Les - 27-8-2003 у 15:11

Ой,не додивилась.Звісно що чоловіків

Aндpiй - 27-8-2003 у 17:22

Ну дуже мало варіантів !!!
...Приходжу якось в один наш маленький офіс, глюки на компах виловлювати. Менеждери десь порозбігались, сама бухгалтерка сидить. Телефоннний дзвінок, вона бере трубку, але не знаючи відповіді на поставлене питання каже: " Зараз в нас НІКОГО З ХЛОПЦІВ немає, передзвоніть, будь-ласка, через годину".
Отже пропоную 3-й пункт - щось типу "комп'ютерщик" :)

Volodymyr - 11-9-2003 у 12:46

довго думав, вирішив що чоловік... :)
як ніяк - нещодавно відрізав хвостик, та й голюся майже щоранку... :)

freak - 20-2-2004 у 20:25

Дівчата активніше!

Andriy_ts - 30-4-2004 у 16:14

Ну ясно ,що хлопах та щей куди(от куди не знаю). Враховуючи розвиток суспільства на фоні сексуального збочення треба було ще створити підрозділи до "чоловік" і "жінка". а хто його знає може й таке бути(як несумно)

Ольга Книш - 26-7-2004 у 21:24

Жінка я і мабуть нею залишуся.

Tempika - 26-7-2004 у 21:27

...я не жінка, я пані :-))))

Ольга Книш - 26-7-2004 у 21:45

Ну тоді я-панна.Отак!

Анастасія Кулакова - 27-7-2004 у 08:04

А я хотіла б бути "пані". Не за віком, не за соціальним становищем, а пані в тому розумінні, в якому це слово виникло. Пані це як леді. Це поведінка, манери, виховання, освіта. До кожної так можна звернутися, але не кожна нею буде. Але це моя власна думка і я зовсім не провокую дискусію з цього питання.

Соломія Федушко - 16-7-2009 у 23:41

Панно Анастасіє, ось яке пояснення слову пані дає Тлумачний словник української мови (сподіваюсь Вам ця інформація буде цікавою):

пані ,
1) Заміжня поміщиця в старих Польщі, Литві, дореволюційних Україні та Білорусі. || , , Жінка, яка вирізняється розбещеною поведінкою, нетрудовими звичками, підкреслено витонченими манерами і т. ін.
2) Особа жіночої статі, що мала привілейоване становище в дореволюційному суспільстві. || Особа, яка має владу над іншими: володарка, хазяйка. || Жінка, що за зовнішніми ознаками належить до привілейованих верств населення. || Чия-небудь дружина.
3) В Україні та деяких інших країнах – ввічлива форма звертання або називання стосовно до осіб жіночої статі. || У сучасній дійсності – ввічлива форма звертання, згадування. || Шаноблива форма звертання до жінки в усній народній мові.

romano - 17-7-2009 у 09:12

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Тлумачний словник української мови :...

пані ,
1) Жінка, яка вирізняється розбещеною поведінкою, нетрудовими звичками, підкреслено витонченими манерами і т. ін. ...
2) Особа жіночої статі, що мала привілейоване становище в дореволюційному суспільстві...


Це новий словник? Бо щось дуже "пролетарським духом" тхне.

Анастасія Кулакова - 17-7-2009 у 20:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Панно Анастасіє, ось яке пояснення слову пані дає Тлумачний словник української мови (сподіваюсь Вам ця інформація буде цікавою):

пані ,
1) Заміжня поміщиця в старих Польщі, Литві, дореволюційних Україні та Білорусі. || , , Жінка, яка вирізняється розбещеною поведінкою, нетрудовими звичками, підкреслено витонченими манерами і т. ін.
2) Особа жіночої статі, що мала привілейоване становище в дореволюційному суспільстві. || Особа, яка має владу над іншими: володарка, хазяйка. || Жінка, що за зовнішніми ознаками належить до привілейованих верств населення. || Чия-небудь дружина.
3) В Україні та деяких інших країнах – ввічлива форма звертання або називання стосовно до осіб жіночої статі. || У сучасній дійсності – ввічлива форма звертання, згадування. || Шаноблива форма звертання до жінки в усній народній мові.
Вдячна за екскурс, проте він мені ну аж ніяк не потрібен, бо я не гірше за Вас вмію користуватися інтернетом та друкованими довідниками. До того ж, не думаю, що Ваше звернення до мене (ПАННО) мене стосується. Мені 36 років і я заміжня.

Соломія Федушко - 18-7-2009 у 09:36

Цитата:
Оригінальне повідомлення від romano

Це новий словник?


Це Lingvo 12

Соломія Федушко - 18-7-2009 у 09:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Анастасія Кулакова

Вдячна за екскурс, проте він мені ну аж ніяк не потрібен, бо я не гірше за Вас вмію користуватися інтернетом та друкованими довідниками. До того ж, не думаю, що Ваше звернення до мене (ПАННО) мене стосується. Мені 36 років і я заміжня.


Вибачте, я не сумніваюсь у Ваших уміннях і не хотіла Вас образити, просто думала, що ця інформація буде цікавою...