Форум Рідного Міста

Мої найулюбленіші квіти

Олексій Мачехін - 16-4-2004 у 11:34

А хто які любить квіти і чому? :saint:
Особливо, мабуть, дівчат стосується :rolleyes:

Мені, якщо чесно, всі подобаються, а дружина шаленіє від бузку :)

Odarka - 16-4-2004 у 12:22

Я люблю всі квіти, крім рожевих гвоздик, вони чомусь асоціюються мені з майськімі празднікамі:)))

Nazar - 16-4-2004 у 12:24

Люблю збирати для дружини польові квіти та робити з них величезні букети...
От їду з відрядження повз якесь поле, неодмінно зупинюсь та збираю...

Bullet - 16-4-2004 у 12:24

Мені подобаються ромашки. Маленькі такі, ті, що польові. А ще - кульбабки. Жаль, що їх ніхто не в'яже у букетики...
Вони ж такі теплі і пухнасті!
А от терпіти не можу гвоздики. Погано пахнуть. І взагалі...
Ще не люблю всякі виверти, типу орхідей і т.д.
А ще троянди так собі нічого. ...Мабуть... :)

Nazar - 16-4-2004 у 12:26

А ромашки як пахнуть? Ті що польові? великі такі?

Odarka - 16-4-2004 у 12:30

Особлитво гарнющі букети з ромашок-волошок-червоного маку - супер:)))

Остап_М. - 16-4-2004 у 13:41

А я люблю дарувати квіти... При цьому завжди різні.... Це подобається моїй дівчині, а значить і мені приносить радість :))

Captivitas - 16-4-2004 у 13:43

Цього року присадибну ділянку прикрасив матіолами та великими ромашками.
Троянди мабуть поза конкуренцією.:D

Odarka - 16-4-2004 у 14:41

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Цього року присадибну ділянку прикрасив матіолами та великими ромашками.
Рози мабуть поза конкуренцією.

Як тобі не стидно називати "троянди" "розами":baddevil::saint::rolleyes:

Captivitas - 16-4-2004 у 14:51

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
[Як тобі не стидно називати "троянди" "розами":baddevil::saint::rolleyes:


Дуже соромно :( :saint: :(

Олексій Мачехін - 16-4-2004 у 14:51

>Як тобі не стидно називати "троянди" "розами"
Здається, правильно казати - "не соромно" :) :saint:
Є таке старе прокляття всіх, хто присікається - зазвичай вони теж припускаються помилок і саме коли присікаються. (Двічі вичитав, бо сам такий)

Олексій Мачехін - 16-4-2004 у 14:53

Моя дружина не любить троянди і більше схильна до гвоздик (якщо порівнювати). Мені подобаються з троянд лише молоді бутони, що тільки-но розкрились.

Наталка - 16-4-2004 у 16:18

Троянди - найулюбленіші. Волошки, ромашки, лілеї, матіоли, бузок, нарциси, маки, дика ружа... Легше згадати, які не люблю - гвоздики. Хоча... коли дарують, то приймаю всі. Шалено люблю квіти! Але на першому місці все ж - троянди. :)

Odarka - 16-4-2004 у 18:00

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
>Як тобі не стидно називати "троянди" "розами"
Здається, правильно казати - "не соромно" :) :saint:
Є таке старе прокляття всіх, хто присікається - зазвичай вони теж припускаються помилок і саме коли присікаються. (Двічі вичитав, бо сам такий)

Саме стидно - якщо рози:lol:

сумна - 17-4-2004 у 13:01

Я категорично не люблю зрізаних квітів, бо прикро дивитись, як вони в'януть (природній процес відцвітання не такий драматичний). А "на кущі" люблю півонії, пахучий горошок, хризантеми, жоржини. Загалом мені до душі осінні квіти, в них є щось особливе.

Ви помітили, що більшість висловились на користь непретензійних, простих і милих квітів? Ніхто не назвав екзотичні.

ярка-дзвінка - 17-4-2004 у 21:02

А у мене є знайомий, у якого квіти поділяються на "ромашки" і "не-ромашки":))

Щодо мене, то немилосердно люблю букетики підсніжників і фіалок, а на своєму квітнику - чорнобривці. По-перше - цвітуть цілісіньке літо, осінь, аж до перших заморозків, а по-друге - їх не їдять білки, бо чорнобривці гіркі на смак. Мої експерименти з іншими квітами (включно з соняшниками) зазнали краху ще перед тим, як зав"язалися перші пуп"янки - білки зіжерли все наніц! І взагалі, я почала дотримуватися думки, що білки досить близько споріднені зі щурами. Так би мовити "краща версія" щурів:)

Bullet - 17-4-2004 у 23:17

у Львові, сидячі в кав'ярні, якесь босоноге "циганське дитя" примусило :) мого приятеля купити пучок дивних квітів (думається, лісових). Походження їх я, правда, не знаю, але схожі квіткою на фіалки, але з довжелезними (сантиметрів до 20!) ніжками, шаленно красиві у своїй простоті,щоправда, з дурним запахом. Мало , що я довезла їх до Фастова автобусом, вони ще з тиждень тішили мене на підвіконні.
Львів дійсно дивне місто. У Києві нема звички обгортати букетики травкою чи ялинковими гілочками....

Цікаво,що ж то таки за квіти були?...

Asmera - 19-4-2004 у 10:07

А я люблю майжк всі квіти, але у свій час. Наприклад, час троянд - серпень, коли гаряче повітря насичене їх ароматом.Взагалі-то не люблю гвоздики -великі такі, особливо коли їх носять по 3-5 штучок....брррр...чогось вони у мене якісь неприємні відчуття викликають...А от маленькі гвоздички на коротеньких ніжках великими пучками -то просто ляляка!

Andriy_ts - 30-4-2004 у 16:20

Я надаю перевагу трояндам(червоним), я завжди їх дарую дівчатам. А самому подобаються проліски, конвалія і медунка і сині волошки

Ольга Книш - 26-7-2004 у 21:21

А я гладіолуси люблю і незабудки.Яке внутрішнє протиріччя!

Tempika - 26-7-2004 у 21:25

...ех, головне, щоб пахли: троянди, бузок, конвалії, піони, жасмін... :-)) а взагалі піони.

Ольга Книш - 26-7-2004 у 21:47

Ох!як я могла забути про жасмин?!Спасибі!Це ж найніжніше,
наймиліше,справжній жіночий аромат!У мене в саду і у дворі
росте.

Анастасія Кулакова - 27-7-2004 у 09:00

Я з усіх квітів надаю перевагу хризантемам. Але ні в якому разі не отим білим, "шарообразним". Я люблю різнокольорові з мілкими пелюстками, майже пласкі. І щоб великий оборемок.
Правда не знаю, що подобається більше - самі квіти, чи надзвичайно гіркий та терпкий запах їхнього листя.

Горват Корнелія - 26-7-2006 у 11:33

Обожнюю троянди (пробую сама їх розводити, маю червоні, рожеві, 3 білі!, різноколірні), жасмин, конвалію... коротше, всі весняні, сильнопахучі квіти. І взагалі, життя без квітів - не життя!!!

MartinkaDP - 26-7-2006 у 17:23

"культурні" квіти всі терпіти не можу, крім тюльпанів. хлопці, якшо хто захоче дарувати мені квіти на день народження - ліпше купіть "відро" морозива, бо за піони (найпопулярніші в ту пору) - вб`ю! :P брррр, ненавиджу.
якшо квіти - то тільки степові. вони такі ароматні... :saint:

Катруська Пономаренко - 21-2-2008 у 00:10

Я теж дуже тюльпани люблю, вони такі ніжненькі, тендітні і пахнуть по-весняному:)

Ірина Назарова - 22-4-2009 у 16:28

А хто любить магнолії? Бо я від них шаленію!!

Горват Корнелія - 22-4-2009 у 19:58

Магнолію обожнюю, Ірино! І вдома є. Десь у фотоальбомі тут викладена...:sing:

Ірина Назарова - 22-4-2009 у 20:27

Бачила знимки, просто мліла...

Марія Павлюх - 24-4-2009 у 11:26

Мені також дуже подобаються квітки магнолії, а ще сакури. Але, літніми вечорами, поза конкуренцією, запах матіоли і жасмину, просто заворожує. А, для вітання, люблю квіти взалежності від пори року.

Горват Корнелія - 24-4-2009 у 14:18

Згодна, Маріє. А взагалі, запахи весняних квітів насиченіші від літніх. Взяти, хоча б бузок, конваліі...

Марія Павлюх - 24-4-2009 у 15:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Горват Корнелія
А взагалі, запахи весняних квітів насиченіші від літніх. Взяти, хоча б бузок, конваліі...

Можливо вони рівноцінні. Але від цілковитої відсутності запахів квітів взимку, весною вони сприймаються більш насиченішими.

Соломія Федушко - 24-12-2009 у 11:57

А ось я обожнюю підсніжники, мабуть, через те, що сама весняна дівчина :) Також люблю ромашки, конвалії і орхідеї.... і букети польових квітів :)
І не так важливо вже й які квіти дарують, головне ж увага! ;)

Марія Вибранівська - 24-12-2009 у 12:44

Люблю айстри і хризантеми. Ці квіти, мабуть, підтверджують, що і осінь - пора для цвітіння

Лінда Коваль - 25-12-2009 у 00:06

Матіоли, бо вони мають неймовірний аромат, чорнобривці, бо росли в бабусиному садочку, троянди - бо гарні, гайстри - бо вони схожі на різнокольорові зірочки, і взагалі, будь-які квіти, подаровані коханим :)

Ольга Косовська - 25-12-2009 у 21:07

а мене заворожує аромат білої лілії, конвалії, бузку та нарцисів.

Ірина Матвіїв - 21-1-2010 у 23:27


А ромашки як пахнуть? Ті що польові? великі такі?


Так, ці ромашки пахнуть по особливому :P Одного разу так захопилась їхньою красою, вони росли вздовж траси і були дуже великі і гарні, але принюхавшись, все ж вирішила не нищити природи і не везти додому такий гарний але дуже вже "пахучий" букет,;)

А щодо квіткових уподобань, то це залежить від пори року :)ранньою весною люблю підсніжники, потім самі перші і найніжніші тюльпанчики такі маленькі і різнокольорові, особливо гарні ніжно рожеві, а в травні звісно найулюбленіший це бузок і конвалії, влітку хочеться обійняти букетик польових квітів, ближче до кінця літа вже є горді і високі гладіолуси, а восени хризантеми які вирощують у горщиках, інколи вони самі так і просяться щоб їх купити, а зима звісно пора на троянди, але люблю не дуже довгі, більше навіть невеличкі букетики троянд :-)
Не люблю гвоздик і гербер ....:rolleyes: