Форум Рідного Міста

Ким є дописувачі форуму?

Ярема П. - 13-3-2007 у 22:31

Викладач-дослідник більше підходить.

Юрій Сєров - 13-3-2007 у 22:38

Замало варіантів, імхо. Викладач, аспірант

Тарас Гулка - 13-3-2007 у 22:52

Викладач, приватний підприємець (надання різноманітних інформаційних послуг, розробка ПЗ ), ІТ-консультант, веб-дизайнер ....
Одним словом займаюсь всім, що пов'язане із ІТ: від викладання до довбання стін при прокладці комп'ютерних мереж :)
Останнім часом все більше веб-дизайнер

Павло Жежнич - 13-3-2007 у 23:33

То все залежить з якої сторони дивитися. Якщо з точки зору офіційної роботи, то я - викладач вузу. А якщо поза основною роботою, то може бути інше (і не одне:)).

Василь Яворський - 13-3-2007 у 23:56

Надзвичайно мало варіантів... Керівник відділу на підприємстві (офіційна робота), відеооператор та монтажер не в робочий час :)

Рост - 14-3-2007 у 01:01

Бізнес. Автомобільна сфера - автомобільні аудіо- відеосистеми: проектування, встановлення.
Також офісна техніка - копіювальні апарати, прінтери: продаж, ремонт...

Demyan - 14-3-2007 у 08:37

Технічний директор приватного підприємства (автоматизація, штриходи, програмування...), в неробочий час меблі.

Tempika - 14-3-2007 у 09:51

...замало варіантів, ох, замало :-) дизайнер-ілюстратор :-)...

Іван Корицький - 14-3-2007 у 11:36

Програміст

Nazar - 14-3-2007 у 12:12

Манагер (гуртовий продаж, робота з будівельними маркетами (супер в тому числі)).
Інструмент для будівництва, опалювальна техніка, город-сад-ландшафт-полив-ставки, багато говорити.
Телефон, факс, години роботи, etc.

Остап Шумин - 14-3-2007 у 12:15

Керівник комерційного відділу. Напрямок - складська, шляхобудівельна техніка.

vovka - 14-3-2007 у 12:44

Приватний підприємець :)
Займаюся розкруткою "сайтів" в пошуковцях.

Тарас Задорожний - 14-3-2007 у 13:40

Перекладач і десь на 0,25 шишки журналіст

Вікторія Котлярова - 14-3-2007 у 15:58

маркетолог (ІТ-область)

Dmy - 14-3-2007 у 16:13

Інше :cool:

Ну от, згідно голосуванню - нас майже половина. Це зайвий раз засвідчує явну неповноту списку варіантів.

Вікторія Котлярова - 14-3-2007 у 16:17

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Dmy
Інше :cool:

Ну от, згідно голосуванню - нас майже половина. Це зайвий раз засвідчує явну неповноту списку варіантів.

Та я взагалі, як зайшла в цю гілку й прочитала варіанти голосування, здивувалась. Таке враження, що ніби тут лише викладачі/педагоги й спілуються :)

P.S. ...а депутатів у нас просто валом на форумі...)))))

Тарас Ільчишин - 14-3-2007 у 16:52

незнаю ким себе назвати - ремонтую авто (електроніку), ставлю гбо, займаюсь продажем компютерної техніки, можливо скоро займусь ше й іншим.

Dmy - 14-3-2007 у 16:57

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Вікторія Котлярова
а депутатів у нас просто валом на форумі...)))))

Вони встидаються відкритися загалу (знає кішка, чиє мнясо з'їла)

Ярема П. - 14-3-2007 у 20:19

Які ще депутати??? Львівської чи Верховної?

Галина Лев - 14-3-2007 у 20:28

Офіційно приватний підприємець. Офіційні види діяльності: роздрібна торгівля продуктовими товарами і посередницькі послуги у страховій діяльності.

Фактично проходжу процес становлення професійним фінансовим радником (в нас таке ще не вписують у свідоцтво про реєстрацію) ,- інвестування капіталів і капітальчиків, недержавне пенсійне забезпечення, кредити, усі види страхування. Мій шеф любить це називати - лікар домашніх фінансів.

Andreas - 14-3-2007 у 21:21

Роботяга. Є заперечення?

Andreas - 14-3-2007 у 21:34

То депутат-не не депутат, але поважаєма людина

І член нашого форуму.

сумна - 14-3-2007 у 23:41

Ігоре, не Ви один так себе відчуваєте... :-)))

Ярема П. - 15-3-2007 у 01:13

До Ігор Дзвін:

Ну так ти ж сам дав поштовх цьому самопіару на цій гілці :baddevil: От і маєш.

Анастасія Кулакова - 15-3-2007 у 09:24

Інше)))
Керівник департаменту маркетинга національної торгівельної мережі (гіпер- і супермаркети)

Юрій Сєров - 15-3-2007 у 13:04

Цитата:
Оце так результати, всі такі розумники, що я аж відчуваю себе найбільшою нікчемою на форумі.

Ніколи не оцінюю людину за місцем праці людини. "Не місце людину красить". Тому відчувати себе нікчемою не варто.
Інша річ, що варіанти відповідей вибрані не дуже вдало - це факт. :) Про це свідчить хоча б те, що "інше" має найбільше голосів.
Викладач і вчитель - можна було зробити одним пунктом.
Розраховувати, що тут така купа депутатів, що аж ділити їх за рівнями теж не недто добра ідея :) Депутати не ходять по форумах, вони зайняті важливими державними справами у власних інтересах :)

Анастасія Кулакова - 15-3-2007 у 14:22

Погоджуюсь з Юрієм. До чого тут "нікчема"? Я обіймаю керівну посаду, досить гарно заробляю і таке інше тому, що не вистачило мені хисту, знань, інтелекту займатися науковою діяльністю)))) Я за першою - викладач у третьому поколінні, але просто до пенсії працювати молодшим викладачем - нонсенс. А от аспірантуру - не змогла. І хто після цього нікчема?)))))))))))))))

marco - 15-3-2007 у 17:56

Взагалі-то "Викладач ВУЗу" ніби покищо, але таким відчуваю себе десь на 20% (і відсоток катастрофічно зменшується), поза тим - вебдевелопер. Тому "Інше".

З.І. Ой! Казав "Інше" а тицьнув у "Викладач ВУЗу" :-((
Певно таки підсвідомо більше як 20% ;-)
Андрію, якщо можеш перекинь мій бал з Викладачів в Інше..

Надія Баловсяк - 15-3-2007 у 21:05

чому не можна вибирати зразу два фахи?

я от викладач і журналіст

Andreas - 15-3-2007 у 21:50

Цитата:
Ігор Дзвін
Оце так результати, всі такі розумники, що я аж відчуваю себе найбільшою нікчемою на форумі.


А то Ви не знали, що тут самі інтелектуали...

Олександр Ганущин - 15-3-2007 у 23:29

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Цитата:
Оце так результати, всі такі розумники, що я аж відчуваю себе найбільшою нікчемою на форумі.

Ніколи не оцінюю людину за місцем праці людини. "Не місце людину красить". Тому відчувати себе нікчемою не варто.
Інша річ, що варіанти відповідей вибрані не дуже вдало - це факт. :) Про це свідчить хоча б те, що "інше" має найбільше голосів.
Викладач і вчитель - можна було зробити одним пунктом.
Розраховувати, що тут така купа депутатів, що аж ділити їх за рівнями теж не недто добра ідея :) Депутати не ходять по форумах, вони зайняті важливими державними справами у власних інтересах :)


Депутати на форумі бувають.. Рідко правда. :)
Олександр Ганущин, депутат Львівської обласної ради

Юрій Сєров - 16-3-2007 у 00:20

Таки рідко. :)
Може б Ви нам тут трохи розповідали про політику, про тарифи, про приїзд Януковича, про стадіон "Україна", про соцзабез і молодих мам і багато-багато іншого? ;) Цікаво почути думку, людини, яка краще ознайомлена з усіма новинами і деталями ніж прості смертні!

Вікторія Котлярова - 16-3-2007 у 12:11

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Юрій Сєров
Таки рідко. :)
Може б Ви нам тут трохи розповідали про політику, про тарифи, про приїзд Януковича, про стадіон "Україна", про соцзабез і молодих мам і багато-багато іншого? ;) Цікаво почути думку, людини, яка краще ознайомлена з усіма новинами і деталями ніж прості смертні!

а може краще було б почути про корупцію у всіх рівнях влади?)))))))))

P.S. Нічого особистого, просто не втрималась ;)

Сергій Бєляєв - 16-3-2007 у 17:58

Невдала класифікація. В іншому вже більше половини, включаючи і мене.

Ната Толмачова - 15-4-2007 у 12:25

в принципі відповіла в опитуванні не зовсім точно, бо замало варіантів
точніше - директор власної фірми

Микола Яструб - 26-6-2007 у 19:42

Взагалі-то офіційно студент)а неофіційно журналіст, копірайтер, працюю із вітчизняними та зарубіжними підприємствами в галузі тексту. А також тримаю відсотки з декількох проектів, включаючи фірму із продажу комп"ютерної техніки та авторського агентства.

Богдана Курилюк - 4-7-2007 у 08:20

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Оце так результати, всі такі розумники, що я аж відчуваю себе найбільшою нікчемою на форумі.



Я б на Вашому місці, так не говорила. Кожен з нас є унікальний по-своєму, і відповідно потрібний там де він є. :saint:
Я працюю програмістом

Odarka - 4-7-2007 у 09:15

Я тепер Голова Громадського Об'єднання організовую різні фолькові, джазові, рокові фестивалі.
Перед тим була директором однієї попсової фірми і зрозуміла, що це не для мене:)

Yuriy Mandzyak - 11-12-2007 у 17:48

інженер-електрик :)

Люда - 11-12-2007 у 22:29

Провізор (працюю в аптеці, вища фармацевтична освіта).
Молода мама ;) (зараз у відпустці по догляду за дитиною)

Андрій Моравський - 12-12-2007 у 09:13

архітектор - дизайнер :)

Катерина Задорожна - 12-12-2007 у 12:18

Економіст. Працюю з інвестиційними фондами. :)

Лєна Дадукевич - 14-12-2007 у 00:13

А я - інше. Професійний музикант. У музикантів це звучить так - сновне місце праці Львівська Національна опера, як сумісник працювала у Львівській філармонії. Маю свій власний колектив. :)
А й справді - що то за таке Інше малось на увазі, що там вже більше половини форумчан знаходяться?:rolleyes:

Олег Паливода - 11-4-2008 у 16:09

Військовослужбовець!!!
Таких тут нема???

Марія Вибранівська - 11-4-2008 у 17:10

Я - "інше".
Освіта - математик
Працюю - бухгалтер :lol:, таке життя і економічна ситуація в державі.
В душі - співала б, малювала б (якби вміла), дбала б про когось... Тобто робила б щось просто так, без думання про гроші.

Степанюк Василь - 16-11-2008 у 22:10

Як і більшість варіант "Інше". Працюю керівником відділення банку.

Олександр Тирон - 21-4-2009 у 14:26

Менеджер зі збуту, маркетолог - протипригарний посуд

Ірина Назарова - 23-4-2009 у 09:28

Я - СТУДЕНТКА!!!!!!!!!!

Андрій Зайдлер - 11-12-2009 у 22:12

Заступник директора.
Хоча це не показово. У нас на фірмі - під 30 директорів і пона 50 заступників:)

Viktor Tkachenko - 12-12-2009 у 02:19

Справді замало варіантів.
Аспірант.
Інтереси: Нейронні системи, розпізнавання мовлення, web-програмування, фотографія, і ще багато чого :).

Ірина Матвіїв - 25-1-2010 у 17:17

юрист .....
державний службовець :)

Світлана Шупер - 28-9-2010 у 18:45

А мені саме ліпше. Я студентка :sing::sing::sing: