Форум Рідного Міста

Де купити у Львові ровер ?

Андрій Моравський - 14-6-2011 у 23:08

Привіт Форумчанам... може так вийде що зачну тему якось заново чи продовжу одну з існуючих, але те що я видів то троха сталі пости хочеться знати свіжішу інфу.

Підкажіть-но будьте добрі, де у Львові можна купити велосипед, ровер гірський ? ну з приводу нових я не впевнений що "потягну" (хоча інфо з цього підкидуйте - згодиться і не тільки мені), а от б/в чи як то ще є "стоки" (морально застарілі але начебто нові...) - хочу знати де такі магазинчики є . Чув про один біля Краківського базарчику, але де він я без поняття може хто знає. ну і інші варіанти розглядаються.

Дякую за поміч ! Наперед !

Юрій Сєров - 14-6-2011 у 23:50

Точно є в центральних спорттоварах і на вул. Шевченка, де в іншому обговоренні мені радили камеру купляти.
Це, типу нові. Є біля Політеху на вул.Глибокій, де зимою лижі продають.

Вживані колись були в Команчеро, на Новому Львові, а тепер не знаю чи ще продають.

Взагалі, Львів зараз виглядає значно кращим для катання на ровері, той же Стрийський парк, чи Високий замок. До використання як транспорту і їждження по вулицях ставлюся скептично...

Demyan - 15-6-2011 у 08:19

ваш магазин б/у, а нових є купа в тих же гіпермаректах, спортоварах екстрімах і т.д.

Андрій Моравський - 15-6-2011 у 08:30

А шо Нарід може сказати про магазинчик Бумеранг, вул. Зелена, 95 , якраз вище серпантину.... Власне цікавить асортимент для новачка і чи там ціни без "ресторанних" націнок ?
...ну і заодно запитаю що для новака порадите із бюджетних гірських (напевне на такому тре зупинитись , думаю, може помиляюсь - поправте )

romano - 15-6-2011 у 13:09

velomax.lviv.ua - найбільший львівський велофорум. Там можна попитати чи почитати старі пости. Сам Velomax - автор і адмін форуму має майстерню і магазин.

Юрій Сєров - 20-3-2015 у 11:11

Тепер купувати буде непотрібно

У Львові з'являться станції велопрокату (адреси)
http://zaxid.net/news/showNews.do?u_lvovi_zyavlyatsya_stantsiyi_vel...

Згідно з ухвалою, NextBike Ukraine встановить станції громадського велопрокату, площею у 29 кв м кожна, за адресами:

пл. Ринок, 1;
вул. Університетська, 1;
пл. Галицька, 20;
вул. С. Бандери, 15;
вул. Кн. Ольги, 114;
пл. Є. Петрушевича, 1;
пр. Червоної Калини, 36, 81, 109,
вул. Митрополита А. Ангеловича, 28;
вул. Щирецька, 36;
пр. Чорновола, 57, 67;
вул. Сахарова, 7;
вул. Стрийська, 35, 45;
вул. Героїв УПА, 74;
вул. Під Дубом, 7-б;
вул. Лукаша, 1;
вул. Володимира Великого, 52;
вул. Садова, 2а.


З досвіду інших міст-країн, знаю що трохи складна і недешева процедура оренди. Можеш брати ровер на півгодини за малі гроші, а потім дуже зростає ціна. А оскільки береш на кредитну карту, то потім можеш мати серйозні втрати.