Форум Рідного Міста

Тепло у домі взимку

Вікторія Кравчук - 23-9-2015 у 19:58

У нас в домі стоїть ще стареньке радянське АОГВ.
Иноді, коли на дворі -15-20, в домі таки буває холодно.
Як краще утеплити дім, якщо часу на утепленння вікон/стін вже нема?(((
обігрівач дорого коштує, та і багато електрики тягне.(
розглядаю як варіант конвектор - скоріше електричний.
орієнтувалась на ціни сайту http://e-klimat.ua/otoplenie/konvektory/
хоча ви може щось інше порадите.

Юрій Марків - 23-9-2015 у 20:31

Так як вдома немовлята, то про ціну не дуже йдеться, треба конче підтримувати температуру, при якій малі не мерзнуть. Тому провів нову проводку до розетки для обігрівача, де стоять ліжечка. Використовується ufo і масляний обігрівач. Звісно, на всіх вікнах сучасні склопакети, а вхідні двері подвійні. З прочисткою батарей опалення від прадавньої іржі запізнився, бо вже пускають воду для проби. В ванній кімнаті постійно працює витяжка назовні - бо перед тим помітив, що холод взимку задував особливо сильно звідти через вентиляційний отвір. Ну ще на кухні треба буде витяжку поставити до морозів. Також треба всім купити в’язані шкарпетки. Думаю над двозонним лічильником, щоб вночі обігрівання було вдвічі дешевшим. В новинах писали, що хочуть норму температури знизити до 16 градусів, правда МОЗ пізніше виступив з критикою. Сподіваюся (може наївно), що нова влада дозволить автономне опалення невдовзі.

Сеня Тюльпанов - 25-1-2017 у 10:30

УФО і маленька дитина? Серйозно? Ви його спекти хочете або протушкувати?

Юрій Марків - 25-1-2017 у 11:19

Тааак. В сусідній кімнаті включали, поки наша двійня ще постійно лежала. Зараз навіть просто залишити неввімкненим не можна, не те щоб включати - перекинуть. Ще раніше користувалися електричним масляним калорифером, але зараз діти в нього через отвори позакидали печиво, соломку, пластмасовий конструктор, так що просто стоїть. Вживаємо зараз лише тепловентилятор, в якому є зволожувач - при цьому ставимо на підвіконня і всі підходи до нього забарикадовані кріслами. Нам цікаво і весело :)

Славік Обухов - 25-1-2017 у 23:06

А хіба ІК обігрівачі можуть нашкодити дитині?

Сеня Тюльпанов - 26-1-2017 у 12:17

Дивлячись які, короткохвильові шкодять і навіть можуть викликати опіки. Обігрівачі довгохвильового і середньохвильвого діапозону - ні.

Славік Обухов - 26-1-2017 у 21:26

Жах який, ніколи б і не подумав:o А як обрати/відрізнити?

Сеня Тюльпанов - 27-1-2017 у 10:02

Досить легко, варто почитати. Серед довгохвильових я б виділив Билюкс, самі почитайте, все доступно розписано. https://bilux.ua/