Форум Рідного Міста

Рекуператори. Хтось має досвід?

Юрій Сєров - 15-1-2016 у 12:50

Недавно наткнувся в інтернетах на таку річ, як рекуператор. За словами виробників і продавців має допомогти з "плачучими" вікнами і сирістю вдома, яка підвищена в приміщеннях з металопластиковими вікнами.
Є наш виробник Прана, є німецькі.
Чи є якийсь ефект від них?

Андрій Пелещишин - 15-1-2016 у 17:04

То такі штуки, що вставляються в стіни, типу вентиляторів?

Рост - 16-1-2016 у 09:16

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Недавно наткнувся в інтернетах на таку річ, як рекуператор. За словами виробників і продавців має допомогти з "плачучими" вікнами і сирістю вдома, яка підвищена в приміщеннях з металопластиковими вікнами.
Є наш виробник Прана, є німецькі.
Чи є якийсь ефект від них?

Прана стоїть в мене в офісі. Хочеш, зайди, подивися.
Не знаю на рахунок плачу вікон, вони у мене не плакали. Рекуператор ставив для вентиляції. Його основна властивість - подавання в приміщення свіжого повітря, нагрітого повітрям з кімнати, для економії. Потрібен був, бо в кімнаті проводяться заняття з йоги.
Ефект - як заходиш в цю кімнату, відчувається свіжість.

ПС. А чому у мене ніде вікна не плачуть? Квартира, офіс, будинок в селі. Підозрюю, підвищена вологість має інше джерело. Можливо, в такому випадку вентиляція допоможе. Але, ІМХО, це боротьба з наслідками, а не з причиною.

Юрій Сєров - 16-1-2016 у 22:50

Де офіс? :)

Готування, сушка одягу. Чомусь повітря з кухні йде не в вікно, а в кімнату. Мала дитина, тому сильно не попровітрюєш...
У нас плачуть, і це не єдина проблема. Сирість має і інші погані наслідки...

Рост - 20-1-2016 у 04:15

Перепрошую, на Водохрещу не у Львові і без нету.
Офіс в районі Чупринки-Київська.
За декілька днів буду, можемо організувати екскурсію. Номер телефону у мене незмінний.