Форум Рідного Міста

Вітаю всіх з днем Св. Валентина

freak - 14-2-2004 у 12:46

Бажаю всім багато кохання!!!!!!

Ігор Луцький - 18-1-2005 у 12:40

Скоро ця тема буде актуальна, бо вже менше місяця залишилось до того самого дня. Головне мабуть, щоб було кого вітати.

Tempika - 18-1-2005 у 18:33

...я тут малювала листівочки
http://public.fotki.com/ququshka/cards/
у самому кінці :-))

Андрій Пелещишин - 18-1-2005 у 19:19

Внесу трохи перцю.
Якщо вже пішла мова про це свято, то принагідно згадаю, що більшість конфесій дуже холодно ставляться до святкування дня святого Валентина. Я читав і відповідне прохолодне розяснення римо-католицької церкви (зараз на жаль не знайду посилання) з приводу цього свята.
Крім того, Валентин, наскільки я зрозумів з роз'яснення, може вважатися швидше патроном усіх закоханих гомосексуалістів, а ніж просто закоханих.
Своєї думки з цього приводу немаю, але мушу відмітити правдивість зауваження в тому сенсі, що в будь-якому разі святування цього свята з релігійною назвою у нас чомусь відбувається згідно григоріанського календаря (разом з буржуями) тим самим порушуючи усталену у нас традицію (різдво і інші церковні свята ми ж святкуємо пізніше ніж вони).
Тому напевно коректніше святкувати не день святого Валентина, а день Усіх Закоханих. В кращих традиціях Голівуду, який і породив ще штучне свято.

PS У закоханих - кожен день разом - свято.

Ігор Луцький - 19-1-2005 у 11:56

Це класне свято і ще для тих хто хоче познайомитися, ви так не вважаєте. Наприклад подобається дівчина так якось не дуже зручно їй про це сказати, а цей день дає привід.

Юрій Філатов - 19-1-2005 у 12:28

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Луцький
Це класне свято і ще для тих хто хоче познайомитися, ви так не вважаєте. Наприклад подобається дівчина так якось не дуже зручно їй про це сказати, а цей день дає привід.


цілий рік чекати нагоди? до того ж, хай Бог милує, з'ясується що і насправді воно свято гомосексуалістів... :(

краще кажить одразу що Ви закохані до нестями - і все буде гаразд, квіти ж не забувайте, і не лише у свята, та коли затримались "на роботі", на мою дружину, та й на співробітниць та подружек, до речи, квіти діють якнайкраще саме узимку і без "приводу" :P

jaguara - 20-1-2005 у 02:43

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
PS У закоханих - кожен день разом - свято.

Пару днів тому набридала милому з приводу, де святкуватимемо, типу "а давай ти знов приїдеш в Польщу", на що кілька разів почула, що він його не святкує ні в жисть ("А мені все одно, я хочу попсової романтікі!";) і врешті почула практично слово в слово ПС нашого дорогого Адміна :) Матриця...

Наталка - 20-1-2005 у 03:50

От-от, я теж хочу "попсової романтики", тим більше, що більшість чоловіків свято переконані, даруйте за тафтологію, що для жінки свято - коли вони просто поруч, і активно починають опиратися двом-трьом нещасним дням на рік, коли ми на якихось "напівзаконних" :) підставах хочемо поцілунків, збільшеної кількості ніжних слів, квітів, парфумів та шоколаду. Нє, ну може, у когось із кобіт таке щастя поруч, що усе перераховане влаштовує ледь не щодня - отій Невідомій Сестрі я заздрю. :) Шкода, що я з нею не знайома. :)

Андрій Пелещишин - 20-1-2005 у 10:41

Взагалі, для таких приємностей, як збільшена кількість поцілунків, більше підходить якесь сімейне чи інтимне свято (типу "річниця знайомства", "пять років тому ти вперше додому прийшов тверезий", "місяць тому в тебе ввечері не боліла голова" і тп :) ). А тотальне свято кохання в конкретний день календара мені більше нагадує, вибачте за вульгарність, відому російську передачу з прекрасним ведучим Дроздовим.
Ну і щодо церковної некоректності даного свята (хоча би по датах) мені ніби ніхто не заперечив.

А ці жахливі привітання з цим днем! Кого вітати? Всіх? А на якій підставі? З чим? Чи всіх закоханих? Багато людей мають проблеми та негаразди в особистому житті. Про них хтось подумав, коли навколо тобі всі починають вітати з таким видатним святом? Чи комфортно почуватиме себе чоловік, якого привітають з ДВЗ імені сВ (хоча би з телеекрану), жінка якого тиждень тому пішла від нього до свого коханця? Чи радітиме душа в жінки, яка не зустріла в свому житті коханого, а всі чоловіки на її шляху виявилися негідниками? Чи радітиме молодий хлопець, який в угарі кохання необачно підхопив вірус СНІДу?
Вибачте, мені це виглядає трохи дико.
Прийде це свято - подивіться уважно людям в очі. В деяких очах ви побачите багато болю і страждання, яке розбудило дане "свято".
На моє глибоке переконання, такі речі як любов і кохання - є речима глибоко особистими та інтимними. Виставляння їх на публіку (хоча би в формі свята)- є річчю нездоровою та небезпечною. Та й просто зайвою.
А те, що багато хто справді мусить чекати того свята, бо в інший день він не може бути щирим з дорогою йому людиною, то це проблема. Яка не лічиться розвязним голівудським святом, а усувається вихованням, практикою та самовдосконаленням. Або читанням допису Філатова :). Він конкретно пояснив, як можна обійтися без цього свята в цій справі.

jaguara - 20-1-2005 у 16:01

підпишуся під попереднім дописом -- останні пару років я просто вмирала від засилля сердечок і решти плюшевих ведмедиків навколо у той момент, коли була сама по саме нікуди, і тільки мейли нас наближали, та й то не відомо було, який вид стосунків у нас, окрім "напружені". А дивитися на свою маму -- так то взагалі тяжко...
а якщо чесно мені романтичних прєлєстєй і щодня вистачає :) особливо от зара, коли чудо моє дрихне, а я все ніяк не піду в бібліотеку

Наталка - 20-1-2005 у 23:07

А я не підпишуся. Хоча й залюбки вибачаю :), але переконана, що з таким же успіхом і з тою ж самою мотивацією можна закликати відмінити день Матері (він, щоправда, у нас не дуже поширений) - це біль сиротам, обганьбити прикру звичку зустрічати Новий Рік у колі сім’ї, бо боляче тим, хто сім’ї немає, і так далі, і тому подібне. Виставляти напоказ почуття? Не думаю, що шоколадне серце - аж настільки інтимна річ, і не бачу необхідності вітати усіх - я відзначаю розв’язний день святого Валентина з усіма своїми нездоровими та небезпечними речами, з усіма проблемами, але вітаю виключно чоловіка. Мені не важко, йому ніби приємно. :) А стосовно допису пана Філатова з його конкретними поясненнями - так мені цікаво, що будемо робити, якщо з’ясується, що насправді Христос ніколи не родився? Чи, може, будемо вирішувати проблеми після їх виникнення?

Андрій Пелещишин - 20-1-2005 у 23:48

Цікава цитата щодо цього свята
Говорить " Председатель Конференции католических епископов России митрополит ТАДЕУШ КОНДРУСЕВИЧ: «14 февраля католики празднуют день святых Кирилла и Мефодия, а праздник святого Валентина не является обязательным» http://portal-credo.ru/site/?act=authority&id=92
Цитата:
Когда, в каком веке Католическая Церковь провозгласила день святого Валентина праздником влюбленных?

– Не думаю, что Католическая Церковь когда-либо провозглашала его таковым. Я всегда был католиком, родился католиком, но только в последние годы услышал о том, что день святого Валентина – это день влюбленных.

– Вы родились в Гродненской области, в селе, где, наверное, жили одни католики. И там никто никогда не праздновал день святого Валентина?

– Да, там были одни католики, и никто не праздновал дня святого Валентина, никто не считал его днем влюбленных. Потом я учился в Ленинградском политехническом институте, после чего работал в Литве. И в католической Литве также вообще никто не вспоминал об этом празднике, "Дне влюбленных". О том, что кто-то отмечает такой праздник, я узнал только здесь, в Москве.

– То есть в мире "День влюбленных" появился только в последнее десятилетие?

– Не знаю, как в мире, я тогда мало ездил по миру.

– Празднование "Дня влюбленных" с католической традицией не имеет ничего общего?

– Это языческая традиция.

Андрій Пелещишин - 21-1-2005 у 00:05

Ну і ще один момент я би хотів відзначити - повну відсутність традиції та культури в привітаннях з нагоди цього "свята". От Наталя наприклад вітає лише свого чоловіка, а дехто вітає взагалі усіх, "і мертвих, і живих, і незакоханих" (прошу пробачення в класика).
Я розумію Наталю - це справді інтимне привітання і кому небудь його адресувати не пасує. Бо привітання з нагоди нового року - воно достатньо усталене, традиційне і має цілком об'єктивну причину.
А тут мене з чимось таким вітають .. гм.. А якщо мою дружину якийсь знайомий з цим святом привітає, я як повинен відреагувати - подякувати? Чи захистити дружину від якихось двозначних (чи недвозначних) натяків? Неясно..

Андрій Пелещишин - 21-1-2005 у 00:35

Похороны святого Валентина - злобна (аж занадто злобна) стаття з цього приводу. Але одна цитата мене там розвеселила
Цитата:
И потом - вообще женщины. Раньше у них был только один узаконенный праздник. Остальные "женские дни" (например, те самые годовщины свадеб) приходилось выбивать из индифферентных мужчин со скандалами. А теперь - все общество празднует! Значит, закон. Значит, гад, не отвертишься.

:) :)

І з твердженням про комерційну суть свята також важко не погодитися. Придумане спеціально на найважчий для збуту подарунків післяноворічний період свято вийшло на перше місце і обігнало по прибутковості в США навіть різдвяно-новорічний комплекс свят (зараз джерела не знайду - то я читав якийсь звіт по електронній комерції минулого року).

Ну все. Я відчуваю, що в даній темі виписався.
Вітаю усіх католиків з наступаючим майже через 3 тижні днем святих Кирила та Методія а також мученика Валентина.
Закохані привітають себе самі :)

Юрій Філатов - 21-1-2005 у 19:54

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
А стосовно допису пана Філатова з його конкретними поясненнями - так мені цікаво, що будемо робити, якщо з’ясується, що насправді Христос ніколи не родився?


а шо я? я Христа не чипав, відсвяткував Різдво залюбки, та й гріх скаржитися, троє дітей та два хресника, 5 кумів за три дні - важкувато було у понеділок на роботу ;)

до речи як можна з'ясувати що Христос не родився? з точки зору навіть вульгарної теорії ймовірности неймовірним випадком є лише одночаснне з'явлення взаємовиключаючих випадків...

"ще до речи" (С) А.А.Мілн - здається мені що у дохристиянські часи у слов'ян теж було зимове свято на кшталт Різдва ;)

"ще до речи" Strikes Back - наполягаю на купівлі саме квітів, а не їх підробок, цукерок, яскравих папірців у вигляді серця тощо жинкам і саме у несвяткові дні... Хлопці, слухайте мене, дівчата не хочуть викривати цю таємницю, ніколи не зізнаються, але якщо купите кухарський комбайн - марно стратите, отже квіти, квіти і саме квіти :lol::lol:

перевірено...

Наталка - 21-1-2005 у 20:23

Цитата:
Першим відправив користувач Юрій Філатов

до речи як можна з'ясувати що Христос не родився? з точки зору навіть вульгарної теорії ймовірности неймовірним випадком є лише одночаснне з'явлення взаємовиключаючих випадків...


Та приблизно так само, як і з’ясувати нині, ким був святий Валентин, чи був він святим, і чи був він взагалі - себто ніяк. :o

А про квіти - це суперово. Хлопці, прислухайтеся! :saint:

Юрій Філатов - 24-1-2005 у 11:28

Цитата:
Першим відправив користувач Наталка
Та приблизно так само, як і з’ясувати нині, ким був святий Валентин, чи був він святим, і чи був він взагалі - себто ніяк. :o


е ні, про святість - це дуже просто, в кожній церкві існує своя процедура канонізації святих - пройшов її, вважай що святий, додаткових доведень не потрібно...

а от Різдво, точніше доведення того що Христос не народжувавсь - справа неможлива, навіть комуністичні ідеологі не брались за це, вони лише намагалися спростувати спроби клерікалів довести що Христос народився саме там-то і тоді-то...

ну уявіть собі що Вам закортіло довести що ніколи не було Едемського саду, у Вас є лише одна теза "цього не може бути, ..." далі Ви в курсі? адже якщо Ви скажете що саду не було взагалі бо Ви не знайшли його рештків то така теза виглядатиме ще слабкішою...
інша справа якщо Ви будете опонувати тезі що сад існував саме там-то і у ті-то часи, у цьму разі не сумніваюсь що Ви дасте прочухана невігласам які узялись би це доводити...

відчуваєте різницю між з'ясуванням існування та неіснування? я без жартів стверджував що довести неіснування Христа - НЕМОЖЛИВО з точки зору навіть вульгарної (тобто народної) логіки...

Юрій Філатов - 24-1-2005 у 11:33

учора купив "віничок" білих хризантем - мав справжнє свято...

можливо вплинуло те, що приготував величезну каструлю лагману, і все вийшло як треба хрумке, як ви вважаєте, дівчата? ;)

Користувач Олесь - 26-1-2005 у 17:56

Календарі вочевидь різняться, бо я завжди знав, що св. Кирила і Методія є 5. липня. Напевно в Литві інакший календар.

Наталка - 12-2-2005 у 19:33

http://www.umoloda.kiev.ua/number/367/213/13247/

А це - ніяке не привітання, і не історичне дослідження, а так просто... трохи романтики від письменницької братії. :)

Ярема П. - 12-2-2005 у 22:35

А мені все одно, що говорять про це свято, я зі своєю коханою Кицькою свято кохання маємо завжди, і якщо є лишній привід моїй Котярі сказати жо я її люблю - то я це скажу!

А зрештою, якщо чесно, то для мене власне цей день став причиною того, що я врешті сказав ці слова. Так що всім закоханим - кохайтесь! :sing:

Tempika - 13-2-2005 у 08:55

http://www.studioe3.com
я тут малювала валентинки та кліпарт....
все в експрешн, але кому тре, вишлю в іллі :-))

Ігор Луцький - 13-2-2005 у 11:52

Ну і я приєднуюсь до привітань. Вітаю всіх відвідувачів форуму.

-=IGO=- - 14-2-2005 у 22:11

______@@@_________ @@@______
____@______@______@______@___
___@_________@__@_________@__
___@___________@___________@__
____@_______З Днем________ @__
_____@_Святого Валентина!!!_@___
______ @_________________@_____
________ @_____________@_______
___________@________@_________
_____________@____@___________
________________@______________

Ігор Луцький - 15-2-2005 у 14:16

Гарно ти зробив.

Андрій Пелещишин - 18-2-2005 у 00:26

Жители США потратили в интернете 3,9 миллиарда долларов на подарки ко дню Святого Валентина

Спостерігається 30% продаж у порівнянні з минулим роком.

Справді світле свято. Особливо для ювелірів.

Юрій Сєров - 17-2-2007 у 12:21

Здається за кордоном це свято також починає діставати людей
http://www.meish.org/vd/

Юрій Сєров - 15-2-2008 у 13:51

Цитата:
Тінь Святого Валентина
Ну що, всім цьомки - от і прийшов довгоочікуваний день щорічної серцево-квітчасто-шоколадної вакханалії, пише редактор газети 15 минут Андрій Овчаренко.

Продавці китайських сувенірів та листівок у формі внутрішніх органів до дня Валентина збирають річний урожай, мобільні оператори завалюють пачками рекламних sms з вітальними пропозиціями, а молодь влаштовує сеанси масових поцілунків.

Напевно, всім цим людям весело. Але мені природа цих веселощів незрозуміла. І справа навіть не в тому, що очікування спеціального дня для вручення подарунків коханим людям виглядає дещо не нормально. Просто чому саме 14 лютого? Чому саме Святий Валентин?

Ну так, був такий персонаж в античному Римі. У той час, коли імператор Клавдій заборонив легіонерам одружуватися, тому що чоловіча справа - війна, а не амурні шури-мури. Ось тоді Валентин і почав зводити воїнів з дамами, мирити посварених коханців, вінчати пари. Завдяки цьому, здебільшого, він і заслужив славу заступника закоханих.

Щоправда, канонізувала його католицька церква не за це - а за християнські проповіді, як мученика за віру. У двадцятому ж столітті його день виключили з літургійного календаря, тому що достовірних даних про діяльність святого немає. А от літнє православне свято святих Петра й Февронії поки ніхто не скасовував. Здавалося б - чому переважно православним українцям не віддавати данину любові саме цього дня?

Відповідь, думаю, проста. Петро й Февронія - заступники родини й шлюбу, чий союз вважається еталоном християнського шлюбу. Куди вже їм до позашлюбних оргій із засосами на майданах. Адже на цнотливості не зробиш ні бізнесу, ні молодь не виховаєш у дусі нашого стрімкого часу. Тож - зі святом, дорогі закохані!

Ще одна точка зору на "свято"

Історія виникнення валентинки

Соломія Федушко - 12-2-2010 у 08:59

Європейські валентинки

Молодий француз Чарльз, Герцог Орлеанскій, вважається одним із самих ранніх творців валентинок, які називалися в той час "поетичними або любовними посланнями". Під час свого ув'язнення в Тауер в 1415 році він відправив кілька римованих любовних листів ("валентинок") своїй дружині, яка була у той час у Франції. Це і була перша валентинка. :)

Протягом ХV ст. валентинка виглядала як малюнок з зображеними лицарем та леді та як Купідон стрілою ранить серце лицаря.

Протягом ХVII ст. люди робили свої власні валентинки. Вони писали в них або вірші, складені ними самими, або переписували поеми з книг.

Відношення англійців до Дня Святого Валентина в середині ХVIIІ ст. підсумовано в цьому вірші, надрукованому в альманасі "Poor Robin" в 1757:

This month bright Phoebus enters Pisces,
The maids will have good store of kisses,
For always when the fun comes there,
Valentine's Day is drawing near,
And both the men and maids incline
To choose them each a Valentine;
And if a man gets one he loves,
He gives her first a pair of gloves;
And, by the way, remember this,
To seal the favour with a kiss.
This kiss begets more love, and then
That love begets a kiss again,
Until this trade the man doth catch,
And then he doth propose the match,
The woman's willing, tho 'she's shy,
She gives the man this soft reply,
"I'll not resolve one thing or other,
Until I first consult my mother. "
When she says so, 'tis half a grant,
And may be taken for consent.

"Часто чув я, як і юнак і дівчина говорили,
Що в цей день птахи вибирають собі пару;
Але ніколи по їх польоту я не міг передбачити,
Коли ж я з'єднуючись зі своїм Валентином. "
Herrick

Вважалося, що птахи обирали свою пару на рік саме 14 лютого. Голуби вибирали собі пару на все життя і тому вони вважалися символом "вірності".

Перша комерційна валентинка з'явилася приблизно в 1800 році і була досить спрощена. Але до 30-м і 40-х років дев'ятнадцятого століття валентинки містили ввічливі та витончені повідомлення. Валентинки були зроблені з прекрасного папери і прикрашені атласом, стрічками чи мереживом і коштували досить дорого. На них були намальовані закохані у золоті або срібло, лук зі стрілами, Купідон і закінчуються кров'ю сердечка. З тих пір всі ці символи стали пов'язані з любов'ю і закоханими.

У 40-х роках ХІХ сторіччя були введені перші механічні валентинки. Фігурка або предмет на листівці могли рухатися. Деякі валентинки були у вигляді майстерно зроблених листівок з піднімаються малюнками при відкриванні або мали інші різні тривимірні особливості.

Повідомлення в ранніх валентинка були приблизно наступного змісту:

¦ "Люблю"

¦ "Я ніжно і щиро люблю тебе"

¦ "Сонце заходить, коли ти мене покидаєш"

¦ "Я люблю тебе! О! Я люблю тебе!
Ти стала мені дорожчою ніж життя.
Я люблю тебе! Я люблю тебе!
Скажи, ти згодна стати моєю дружиною? "

¦ "Давайте зараз, у цей день Валентина
До церкви підемо; не можу більше чекати.
Дозвольте одружилися, адже Ви обіцяли,
Що будете моєї, якщо я почекаю до цього дня. "

Американські валентинки

Після 1723 року, число американських валентинок почало рости з появою з Англії їх "авторів" - буклетів, що містять велику кількість віршів і послань. Один популярний буклет містив не тільки вірші для чоловіків, щоб відправляти їх жінкам, в стилі "будь моїм Валентином", але також і "відповіді", що жінки могли повертати. Наприклад:

Valentine
A short time since I danc'd with you,
And from that hour lov'd you true;
Your pleasing form, your charming air,
Might with a fabl'd grace compare;
Your accents, so melodious sweet,
Still on my ear does seem to beat;
And 'tis the first wish of my life,
To win my Delia for a wife;
Deign, my sweet maid, a line to send,
And may love's saint my plea defend.

Answer
Your Valentine is very kind,
Nor did a cool reception find;
Your company gave me delight,
When I danced with you t'other night;
Then mutually we did incline,
Our hearts to love, my Valentine.

З того часу, валентинки стали менше прикрашеними і художньо оформленими. Протягом легковажних 90-х вони прикрашалися блискучими скельцями, перламутровими штучними дорогоцінними каменями або шовковою бахромою.

Джон Маклауглін (Нью-Йорк) створив комічні валентинки "vinegar valentine", які були надруковані на дешевої папері у грубих кольорах. Його послання висміювали старих дівиць, викладачів, та ін.

У 1870 американським мультиплікатором Чарльзом Говардом були намальовані валентинки з комічним дизайном, які називалися "penny dreadfuls" - вони мали жахливий дизайн і продавалися лише за пенні.

Перші валентинки, зроблені в США, були розроблені студенткою Естер Хоуланд. Її батько - книготорговець, кожен рік привозив валентинки з Англії. Естер вирішила створити свої власні валентинки. Вона привезла з Англії мереживо, гарний якісний папір і інше приладдя, необхідне для створення валентинок. Прибуток від продажі складав приблизно сто тисяч доларів на рік - не так погано для 30-х років дев'ятнадцятого століття. Саме Естер Хоуланд вважається першою американської жінкою, яка добилась великих успіхів у кар'єрі!!!;)

Зараз можна побачити зміни в стилі валентинок від "важкої сентиментальності" ХІХ сторіччя до "легкого дотику" наших днів. В даний час валентинка виступає в ролі доповнення до ретельно продуманому подарунку, наприклад, до цукерок, квітів, духів, або (хто знає?:)) До пропозиції руки і серця.

Сьогодні валентинки виготовляють у величезній кількості: від сентиментальних і романтичних до прикольних і веселих. Для кожного знайдеться своя валентинка - для коханої (-го), дружини (чоловіка), дітей, батьків, викладачів і навіть для домашніх тварин!

Ось і потихеньку наближається до нас для когось свято, а для іншого - навпаки....

Андрій Пелещишин - 12-2-2010 у 11:27

Цитата:
Сьогодні валентинки виготовляють у величезній кількості: від сентиментальних і романтичних до прикольних і веселих. Для кожного знайдеться своя валентинка - для коханої (-го), дружини (чоловіка), дітей, батьків, викладачів і навіть для домашніх тварин!


Чудеса

Соломія Федушко - 12-2-2010 у 12:25

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Цитата:
Сьогодні валентинки виготовляють у величезній кількості: від сентиментальних і романтичних до прикольних і веселих. Для кожного знайдеться своя валентинка - для коханої (-го), дружини (чоловіка), дітей, батьків, викладачів і навіть для домашніх тварин!


Чудеса

Мабуть, тепер почали виражати валентинками не тільки кохання, а й дружбу, повагу, якесь ніжне ставлення... Наприклад, син моєї подружки вже встиг "запастися" більше 20 валентинками для всіх дівчат в класі і вчительки. Думає, якщо подарує всім, то не прогадає :)
правда не знаю з якими почуттями дарують їх домашнім тваринам :lol:

Юрій Сєров - 12-2-2010 у 12:51

Пригадався анекдот:

- У вас є листівки "Єдиній коханій"?
- Є.
- Дайте 10 штук.

сумна - 12-2-2010 у 14:40

Я дуже перепрошую, якщо когось образить те, що я напишу.
Мене просто з душі верне від валентинок.
Почуття можна сюсюканням опошлити, а потім робити з ним будь-що. Перетворити його на гру.
До того ж, це той "щасливий" випадок, коли приєдналися технології продажу різного мотлоху.



Лінда Коваль - 13-2-2010 у 01:34

Глибоке імхо, але почуття неможливо опошлити, якщо це - справжнє почуття. І чи перетвориться воно на гру, чи ні, залежить від нас, і лише від нас - а не від продавців дешевого мотлоху, який (мотлох) можна і не купувати.
А "валентинки" я люблю. І взагалі - листівки люблю. Вдома маю цілу колекцію, початок якій поклав чоловік. Ще коли дівувала, подарував листівку (не до Валентина, а просто так) з написом "Може бути багато тих, хто тобі подобається. Ти можеш багато кого любити. Але не може бути багато єдиних. Навіть двох "єдиних" - не буває". І внизу, таким кучерявим шрифтом - "Моїй єдиній". Листівка гарна, ручної роботи, але й проти червоних сердечок з написами "Люби мене, як я тебе" я також нічого не маю. :saint:
Сьогодні поперло, як на ТБ піп із УПЦ МП віщав, що християнська країна, якою є Україна, не може святкувати таке розпусне свято. На деяких російських сайтах усі-такі-в-білому християни називають День усіх закоханих "Днем скотства". (по собі судять, чи що?). А мені цей день подобався відтоді, як я про нього дізналася - і досі подобається. З усіма його атрибутами, смішними і не дуже: листівками, шоколадками, пластиковими сердечками, плюшевими іграшками, поцілунками та шампанським. Хай там як - але бути закоханим класно!

Dmy - 13-2-2010 у 07:21

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
У 1870 американським мультиплікатором Чарльзом Говардом були намальовані валентинки з комічним дизайном, які називалися "penny dreadfuls" - вони мали жахливий дизайн і продавалися лише за пенні
Цікаво, кого в ХІХ сторіччі американці називали мультиплікаторами? А таки прогресивна країна:rolleyes:

Соломія Федушко - 13-2-2010 у 18:56

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
В даний час валентинка виступає в ролі доповнення до ретельно продуманому подарунку, наприклад, до цукерок, квітів, духів, або (хто знає?:)) До пропозиції руки і серця.


На мою думку, гарним "додатком" можуть бути "квіти, що розмовляють", досить оригіньненько ;)
На ніжні пелюстки живих квітів наносять зображення без будь-якої шкоди для рослини: фотографії близьких Вам людей, ніжні слова, гарненьку картинку і можете підключити свою креативність :)

Можна замовити у Львові: http://magic-flowers.lviv.ua/sens-flowers.html

speakingroses.jpg - 18kB

Соломія Федушко - 13-2-2010 у 18:58

Або ж на троянді :)

x_c20ed678.jpg - 47kB