Форум Рідного Міста

Курортний роман: за чи проти?

Соломія Федушко - 25-6-2010 у 10:33

Зараз пора відпусток, коли люди вириваються від рутини і буденності життя: море чи гори, сонце, увага і захоплення протилежною статтю, безневинний флірт і не дуже ;). Для багатьох чоловіків і жінок літо - це правило трьох "S", як говорять європейці:sex, sea and sun! Всі сподіваються за цей час відпочити, змінити обстановку. А курортні романи - це якраз те, що треба в такій ситуації - і гарно проведете час, і буде що згадати. Але, імхо, варто подумати, що ви хочете від цих стосунків отримати з самого початку - чи просто провести весело і яскраво відпустку чи серйозно поставитись і продовжити їх у майбутньому. Але це все дуже добре, коли люди вільні, а ось коли одружені і цей курортний флірт є величезною загрозою для "сімейного вогнища"... За статистикою кожен в житті хоч раз переживав такий роман, 90% жінок при початку таких стосунків надіються на обов"язкове їх продовження, кожен сотий йде з сім"ї... Та й є такі "екземпляри", що відпустку не уявляють без романтичних пригод і це заняття стало в певному смислі "видом спорту". Отже, хочеться обговорити чи варто його розпочинати... Адже, наслідки будуть завжди і майже завжди невтішні.

Юрій Сєров - 25-6-2010 у 10:41

За vs проти - трохи дивно звучить. Versus це і є "проти" :)

Це нормально закінчиться, якщо очікування обидвох реалістичні.

Цитата:
кожен сотий йде з сім"ї...

Ну це взагалі в межах похибки.

Demyan - 25-6-2010 у 11:18

Сімя повинна відпочивати разом - не виходить в обох в один час відпуски взяти - треба щось думати рішати щоб вийшло.

romano - 25-6-2010 у 11:18

Якщо чесно, то не зовсім собі уявляю сам процес такого роману. Особисто я ніколи не відпочиваю сам, завжди зі мною жінка і діти, або лише діти, якщо відпустки не співпадають. Тільки не подумайте, що я жаліюсь ;)
Тому роблю висновок, що курортні романи - це або для самотніх (тоді повний вперед і наздоров'я), або для тих, в кого діти самостійного віку, а половинка чомусь не з ним. А чому не з ним? Бо напевно поїхав на курорт якісь болячки лікувати, а їй тут робити нема що. Інакше мали б разом поїхати.
Отже, основні "куротні романісти" - люди, віком так коло 50-ки, що перебувають на оздоровленні. Думаю, що в такому віці люди вже не схильні до необдуманих гарачкових вчинків, і роман зводиться до простого душевного спілкування, походів до бювету, до кіна, на каву і максимум на танці. Нічого кримінального.

Андрій Пелещишин - 25-6-2010 у 11:56

Тю, недооцінююте ви 50-літніх! ;)

Соломія Федушко - 25-6-2010 у 12:17

Тут "курортний роман" я вжила не в значені того, що ці романи відбуваються лише на там всяких водах і санаторіях, де вікова категорія від 50 і далі :) А загалом мала на увазі відносини людей, які починаються та й закінчуються під час відпусток на морі чи в горах. І обмежень у віці я не ставила ;)

Андрій Пелещишин - 25-6-2010 у 21:58

Дорога Соломія забула про такий вид курортного роману як роман з власною половинкою. Коли батькам вдається здати кудась своїх дітей і відпочивати без них.
Тоді виявляється, що ще багато цікавого можна один в одному знайти! ;)

Ігор Домін - 28-6-2010 у 09:26

не уявляю, як можна поїхати у відпустку без жінки. навіщо? якщо їхати одному, це означає, що не хочеш проводити час с дружиною, хочеш стосунків на стороні. фактично - це зрада. значить, є проблеми у сім'ї. імхо, курортний роман - це романтичні стосунки для людей, що не перебувають у шлюбі. я познайомився з дружиною під час відпустки на курорті. вже більше 5 років разом. відпочиваємо теж завжди разом. на кожну річницю завжди кудись їдемо. у такому розумінні курортний роман - це чудова можливість знайти та об'єднати два серця в романтичних обставинах.

Соломія Федушко - 29-6-2010 у 21:35

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
Дорога Соломія забула про такий вид курортного роману як роман з власною половинкою. Коли батькам вдається здати кудась своїх дітей і відпочивати без них.
Тоді виявляється, що ще багато цікавого можна один в одному знайти! ;)

Імхо, це найкращий варіянт для людей, які знайшли свою половинку! :)

Станкевічас Сергій - 5-7-2010 у 22:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Андрій Пелещишин
... Коли батькам вдається здати кудась своїх дітей і відпочивати без них.
Тоді виявляється, що ще багато цікавого можна один в одному знайти! ;)

Згідний щодо половинки, але, як на мене, ще краще відпочивати разом з дітьми. Минулого літа відпочивали на морях без меншого (йому було 2 роки) - сумували страшенно.

Елена Войтович - 4-9-2011 у 22:41

Якщо людина самотня, то чому б не розважитись. А може з цього щось і вийде? Ну якщо сімейна, то звичайно мої погляди на це змінюються.

Каріна Крутченко - 7-5-2012 у 23:30

курортні романи не тривкі, а якшо ти з родиною то й не допустимі)