Форум Рідного Міста

Як ви ставитесь до дівчат, що засмагають на пляжі топлес?

Соломія Федушко - 7-7-2011 у 21:50

Оскільки, сподіваюсь, що скоро почнеться у нас літній сезон, якщо погода дозволить. То ж мене зацікавило, як ставляться люди, які звикли "традиційно" засмагати, до такого обголених дівчаток збоку.
P.S. Цікаво, чи всі чоловіки будь схвально реагувати на таке явище :)

Тарас Сокальський - 7-7-2011 у 22:17

А можна уточнити стосовно 4-го пункту -- це що, може МОЄМУ здоров'ю шкодити?:lol:

Ярема П. - 7-7-2011 у 22:22

Цитата: Початково розміщене учасником Тарас Сокальський  
А можна уточнити стосовно 4-го пункту -- це що, може МОЄМУ здоров'ю шкодити?:lol:


:baddevil::baddevil::baddevil::lol::lol::lol::lol:

Юрій Сєров - 7-7-2011 у 23:41

Цитата:
А можна уточнити стосовно 4-го пункту -- це що, може МОЄМУ здоров'ю шкодити?

У пункті не сказано "моєму" :), шкодить здоров'ю жінки. Хоча, якщо занадто пильно спостерігати, а кобіта буде в компанії чоловіка, то .... :lol:

Соломія Федушко - 8-7-2011 у 09:54

Цитата: Початково розміщене учасником Юрій Сєров  
Цитата:
А можна уточнити стосовно 4-го пункту -- це що, може МОЄМУ здоров'ю шкодити?

У пункті не сказано "моєму" :), шкодить здоров'ю жінки. Хоча, якщо занадто пильно спостерігати, а кобіта буде в компанії чоловіка, то .... :lol:

Ага, ревність страшна річ :lol::lol::lol:

Hanor Narasson - 8-7-2011 у 14:03

Якщо дівчина має мало спільного зі спаніелем, то цілком позитивно.:baddevil:

Andreas - 19-7-2011 у 21:54

Пхи, топлес-моплес... Певно, ніхто не був в звичайнісінькій німецькій сауні. Вона в нас день на тиждень - чисто жіноча, півдня на тиждень - чисто чоловіча, решта тиждня - для нормальних людей без всяких там комплексів, що в сауну за здоров*ям ходять, а не дивитися на всяке там...
А в знаменитих баден-баденських "Каракала" взагалі нема чоловічих-жіночих днів. Нічого, живемо якось.
То саме й на пляжу. Хочеться більше сонця для тіла - плюйте на всіх зиркаючих. Суворо блюдете високоморальність - загоряйте в плащі, ніхто ніц не побачить, гарантія.

Andreas - 19-7-2011 у 22:06

А, на опитування не відпорвідав, моєї відповіді там нема - "Мені пофік, я на пляж не роздивлятися дівчат ходжу. Для того існують інші місця, інші дівчата."

Елена Войтович - 4-9-2011 у 21:09

Якби параметри фігури дозволяли- чому б ні.

Каріна Крутченко - 7-5-2012 у 23:35

Інколи й ам так замагаю) не бачу нічого страшного)

Hanor Narasson - 8-5-2012 у 12:23

Це Ви не бачите нічого страшного... Може просто вже звикли. На слово не віримо... Докази у виді фото надайте!:saint:

Viktor Tkachenko - 9-5-2012 у 09:28

Цитата: Початково розміщене учасником Hanor Narasson  
Це Ви не бачите нічого страшного... Може просто вже звикли. На слово не віримо... Докази у виді фото надайте!:saint:

Так-так... Якісного у великому форматі. Можна в Рав :) ;).

Галина Руденко - 18-5-2012 у 09:32

А я негативно ставлюся до таких дівчат, бо чула, що сонячне світло погано впливає на здоровя, вірніше його надміра.

Надя Марковець - 14-9-2012 у 20:44

Це справа кожної конкретної людини, і в тому можливо не було б нічого поганого якби не важливе "але" - це діти на пляжі і то різного віку. І напевно не всі з них бачили дорослу людину протилежної статі топлес, а підростаючі хлопчаки в пубертатному періоді мабуть очей зводити не будуть коли поруч засмагатиме оголена тітонька.

Andreas - 14-9-2012 у 21:09

Цитата: Початково розміщене учасником Галина Руденко  
А я негативно ставлюся до таких дівчат, бо чула, що сонячне світло погано впливає на здоровя, вірніше його надміра.


Я чув, що всяка надміра на щось погано впливає. А ще чув, що два тканевих трикутничка та кілька мотузочок до них ніяк не захищають нормальну веселу здорову жіночку від надлишків сонячного опромінення.

Andreas - 14-9-2012 у 21:16

Цитата: Початково розміщене учасником Надя Марковець  
Це справа кожної конкретної людини, і в тому можливо не було б нічого поганого якби не важливе "але" - це діти на пляжі і то різного віку. І напевно не всі з них бачили дорослу людину протилежної статі топлес, а підростаючі хлопчаки в пубертатному періоді мабуть очей зводити не будуть коли поруч засмагатиме оголена тітонька.


З власного досвіду - хлопчакам то пофік. Надувний човен, водяний пістоль - ото тема!

Марія Котова - 18-10-2012 у 09:01

я вже давно хочу засмагати топлес, але наші люди цього не розуміють і зазвичай витріщаются як на не нормальних

Андрій Пелещишин - 20-10-2012 у 20:31

Цитата: Початково розміщене учасником Andreas  
Цитата: Початково розміщене учасником Надя Марковець  
Це справа кожної конкретної людини, і в тому можливо не було б нічого поганого якби не важливе "але" - це діти на пляжі і то різного віку. І напевно не всі з них бачили дорослу людину протилежної статі топлес, а підростаючі хлопчаки в пубертатному періоді мабуть очей зводити не будуть коли поруч засмагатиме оголена тітонька.


З власного досвіду - хлопчакам то пофік. Надувний човен, водяний пістоль - ото тема!

З якогось віку - уже не пофіг.

Наталка - 23-10-2012 у 20:06

Я, правду кажучи, взагалі засмагати не люблю, інша справа - купатися; а на місці можу всидіти, хіба доки висохну. :)
Засмагати топлес не буду, бо не настільки ціную засмагу, щоби здоров’ям ризикувати. Своїм ;)
А, крім того, мені відкрите сонце не можна узагалі, навіть якби й хотіла - щитоподібна залоза не дозволяє.