Форум Рідного Міста

Успішна кар’єра чи міцна сім’я?

Оксана Волощак - 30-11-2012 у 14:44


Ольга Косовська - 30-11-2012 у 19:46

а я впевнена, що це можна поєднати. З розумом ставитись до карєри і всю себе віддавати сімї, і все буде ГУД! :)

Христина Оліярник - 6-12-2012 у 20:47

багато людей впевнені,що обовязково потрібно вибрати одне із даного.....я ж вважаю,що можна поєднати!!!

Оксана Волощак - 7-12-2012 у 13:38

А якщо ми поєднаємо одне з другим, хіба 100% уваги не поділитьться на 50% на сім’ю, а 50% - на кар’єру?:(

Lyubomyr Strixa - 7-12-2012 у 15:14

Одна відома тітонька з прізвищем Монро дуже влучно сказала:
"Карьера - чудесная вещь, но она никого не может согреть в холодную ночь.
(Мэрилин Монро)"

Ірина Роздольська - 7-12-2012 у 22:52

Цитата: Початково розміщене учасником Lyubomyr Strixa  
Одна відома тітонька з прізвищем Монро дуже влучно сказала:
"Карьера - чудесная вещь, но она никого не может согреть в холодную ночь.
(Мэрилин Монро)"

Монро це сказала так: "A career is wonderful, but you can't curl up with it on a cold night". Російська не входила в коло знаних нею мов :lol:

Так насправді, маючи сім’ю без дітей, ще думаєш про кар’єру, появляються діти - думки про кар’єру кудись зникають. В опитуванні бракує проміжних варіантів, однозначна категоричність відкидає багато цікавих колокацій. Наприклад, чому б не додати "Поєднувати кар’єру і сім’ю", "Віддаватися кар’єрі, сім’я на останньому плані" і навпаки...

Оля Шепелюк - 19-12-2012 у 01:37

Сім'ю і роботу треба поєднувати , а не протиставляти.
Потрібно знайти золоту середину, щоб, по можливості, вранці із задоволенням вставати на роботу, а після роботи з не меншим задоволенням йти додому.

Demyan - 19-12-2012 у 11:26

В першу чергу, якщо вибирати карєру - все залежить від того в якій галузі, яка карєра і т.д. Є такі карєри які потребують 24 години роботи, відрядження, зустрічі, семінари і т.д. - тоді це буде не те, що важко але й не реально. Людина не робот і буде вимучуватися і т.д.
Може бути і карєра - яка строго визначена з 9 до 18 години, вихідні, нормальний отпуск - тоді можна поєднувати.